مشکلات نرم افزاری

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
یه مشکل دارم وقتی که KM Player رو ران میکنم این میاد:
چه خاکی به سر کنم؟

4nvbxj487bo7m79kfvvc.png

سلام
دوستان من یه فیلم دانلود کردم که پارت 1 و 3 فرمتشون rar ـــه فایل دوم فرمتش z02 ــه! الان تو اکسترکت کردنش مشکل دارم. میشه فایل دوم رو فرمتش رو به rar تغییر بدم؟ اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.​

با 7zip فرمت رو تغییر بده دیگه.:| :D

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه مشکل دارم وقتی که KM Player رو ران میکنم این میاد:
چه خاکی به سر کنم؟

4nvbxj487bo7m79kfvvc.png

[/COLOR][/RIGHT]
تو سایت خود برنامه چند تا راه گفته

یکیش اینه که نسخه قدیمی تر برنامه رو نصب کنید.
گفته باید این ورژن رو پاک کنید و نسخه 3.3 رو نصب کنی
که البته به نظرم آخرین راهیه که باید تست کرد

لینک صفحه این مشکل تو سایت برنامه رو براتون میذارم قبلش کارهای دیگه که گفته رو انجام بده

مثل پاک کردن کش اینترنت اکسپلورر
یا پاک کردن پوشه هایی مربط به اینترنت اکسپلورر و ...

امیدوارم مشکلتون حل بشه

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
با سلام.من یک cd داشتم که یه سری اطلاعات از قبیل عکس،نرم افزار،کلیپ و ... به صورت data درونش وجود داشت و هر دفعه ای که می خواستم اطلاعات جدیدی به این cd به صورت data اضافه کنم توسط نرم افزار nero اطلاعات را روی این cd رایت می کردم.تا اینکه دفعه آخر یه سری عکس روی این cd رایت کردم و پس از باز کردن cd تمام اطلاعات از روی cd پریده بود و فقط همون عکس هایی که دفعه آخر رایت کردم را نشون می داد و اطلاعات قبلی که داشتم نبود.البته این cd از نوع cdهای erase disk نیست و cd معمولی هست.به نظر شما چه دلیلی داشته که اطلاعات قبلی از روی cd محو شده و آیا قابل بازگرداندن هست؟اگر هست باید چطوری این اطلاعات محو شده از روی cd را دوباره بازیابی کنم؟ممنون می شم راهنمایی کنید.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
مدتیه این ارورو موقع بالا آمدن ویندوز مشاهده میکنم که معلوم نیست مربوط به چه نرم افزاریه، مشکل از کجاست؟
qk8v31avv1iutpyh09_thumb.jpg

ویندوز 7 32 بیتی
دوستان هنوز مشکلم پابرجاست، راه حلی نداره؟

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام من فکر میکنم ویروس exe و چندوقت پیش گرفته باشم البته کسپراسکی هم نصب دارم ولی وقتی ویندوز 8 نصب کردم هنگام بووت بین ویندوز 8 یک گزینه ی دیگری هست به نام earlier version که تو ویندوز 8 هیچ اتفاقی نمی افته تا میزنم این گزینه را اما الان ویندوز 7 نصب کردم باز هم این گزینه میاد اما تو 7 مینویسه فایل رو پیدا نمیکنه windows>system32>utoskrnl.exe تو خود ویندوز هم بعضی نرم افزاراها نصب نمیشه این اررور رو میده ... چیکار کنم ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان من پلاگین مرورگر unity web plyer از خود سایت یونیتی دانلود کردم . فشرده بودش . ولی بعد از استرکت چند تا فایل با پسوند dll و یه پوشه به اسم data بود که تو اون هم باز دو تا از همون فایلا بود !
لطفا کمک کنید .
یا یه لینک بدید که بشه روی مرورگر نصبش کرد پلاگین رو .

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام من فکر میکنم ویروس exe و چندوقت پیش گرفته باشم البته کسپراسکی هم نصب دارم ولی وقتی ویندوز 8 نصب کردم هنگام بووت بین ویندوز 8 یک گزینه ی دیگری هست به نام earlier version که تو ویندوز 8 هیچ اتفاقی نمی افته تا میزنم این گزینه را اما الان ویندوز 7 نصب کردم باز هم این گزینه میاد اما تو 7 مینویسه فایل رو پیدا نمیکنه windows>system32>utoskrnl.exe تو خود ویندوز هم بعضی نرم افزاراها نصب نمیشه این اررور رو میده ... چیکار کنم ؟

سلام دوست عزیز؛
چرا 8 رو پاک کردی خب؟!! مثل اینکه از ویندوز نصبیدن خوشت میاد :d
Run >> msconfig؛ تب Boot رو انتخاب کن و ویندوزی رو که پاک شده و اثرش مونده و داره مزاحمت ایجاد میکنه رو انتخاب کن و Delete رو بزن.
بعدش هم برو 8 رو نصب کن، خدا بهت صبر عطا کنه:d

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام دوست عزیز؛
چرا 8 رو پاک کردی خب؟!! مثل اینکه از ویندوز نصبیدن خوشت میاد :d
Run >> msconfig؛ تب Boot رو انتخاب کن و ویندوزی رو که پاک شده و اثرش مونده و داره مزاحمت ایجاد میکنه رو انتخاب کن و Delete رو بزن.
بعدش هم برو 8 رو نصب کن، خدا بهت صبر عطا کنه:d
ممنون عجله داشتم همون روز بعد از نصب 7 دوباره 7 بدون فرمت نصب کردم خوب بوت شد بعدش 8 نصبیدم |:
این روشی ک گفتی نمیدونستم ممنون از اطلاعات ;)
(سرویس شدم)

ویرایش : راستی این ویروس Exe رو چطوری پاک کنم ؟ به عنوان ویروس نمیشناسه !!!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ممنون عجله داشتم همون روز بعد از نصب 7 دوباره 7 بدون فرمت نصب کردم خوب بوت شد بعدش 8 نصبیدم |:
این روشی ک گفتی نمیدونستم ممنون از اطلاعات ;)
(سرویس شدم)

ویرایش : راستی این ویروس Exe رو چطوری پاک کنم ؟ به عنوان ویروس نمیشناسه !!!
میشه بیشتر در موردش توضیح بدی؟ اصلا از کجا مطمئنی که ویروس هستش؟
کسپراسکای 2013 رو نصب داری؟

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
میشه بیشتر در موردش توضیح بدی؟ اصلا از کجا مطمئنی که ویروس هستش؟
کسپراسکای 2013 رو نصب داری؟
اره کسپر رو دارم این ویروس از یه کرک نرم افزار اومد و تمامی فایلهای Exe سیستمم رو خراب کرد (البته کم حجم ها رو) و اجازه نصب نمیده دیگه !!! ؟؟؟

اکتیو ۳ ماه (۹۰ روزه ) کاسپر ۲۰۱۳ و ۲۰۱۲
4GGYH-S7HEJ-QEGXT-4C88H
QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62
لایک یادت نره
yahoo_15.gif
دمت البالو :d

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
چیکار کنم این idm دانلودی ارور داد یا مشکلی پیش اومد سرخود فایلو از اولش دانلود نکنه ؟؟ :|
اینطوری نبود ولی الان چند روزه اینطوره شده هرچی حجم بود به فنا داده :|

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
چیکار کنم این idm دانلودی ارور داد یا مشکلی پیش اومد سرخود فایلو از اولش دانلود نکنه ؟؟ :|
اینطوری نبود ولی الان چند روزه اینطوره شده هرچی حجم بود به فنا داده :|
Scheduler >> تنظیمات زیادی داره اونجا و احتمالا مشکل شما مربوط به گزینه ی Number of retries for each file if downloading failed هستش، غیرفعالش کنید.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان من پلاگین مرورگر unity web plyer از خود سایت یونیتی دانلود کردم . فشرده بودش . ولی بعد از استرکت چند تا فایل با پسوند dll و یه پوشه به اسم data بود که تو اون هم باز دو تا از همون فایلا بود !
لطفا کمک کنید .

به خدا صواب داره یکی جواب مارم بده:(

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
با سلام.من یک cd داشتم که یه سری اطلاعات از قبیل عکس،نرم افزار،کلیپ و ... به صورت data درونش وجود داشت و هر دفعه ای که می خواستم اطلاعات جدیدی به این cd به صورت data اضافه کنم توسط نرم افزار nero اطلاعات را روی این cd رایت می کردم.تا اینکه دفعه آخر یه سری عکس روی این cd رایت کردم و پس از باز کردن cd تمام اطلاعات از روی cd پریده بود و فقط همون عکس هایی که دفعه آخر رایت کردم را نشون می داد و اطلاعات قبلی که داشتم نبود.البته این cd از نوع cdهای erase disk نیست و cd معمولی هست.به نظر شما چه دلیلی داشته که اطلاعات قبلی از روی cd محو شده و آیا قابل بازگرداندن هست؟اگر هست باید چطوری این اطلاعات محو شده از روی cd را دوباره بازیابی کنم؟ممنون می شم راهنمایی کنید.
ممکنه موقع رایت اطلاعات جدید ، اشتباها اطلاعات قبلی رو از پنجره پاک کردید یا در حالتی قرار دادید که اونها رایت نشن

اما راه حل :
هر بار که شما روی CD/DVD رایت میکنید ، یک session جدید براتون ایجاد میکنه
شما امکان برگشت به session های قبلی رو دارید ، فقط باید توجه کنید که اطلاعات فعلی از روی دیسک پاک میشه

برای این کار هم کافیه دیسک رو در حالت رایت مجدد قرار بدید و از قسمت اطلاعات دیسک، session یکی مونده به آخر (قبل از رایت فعلی رو انتخاب کنید)

لطفا کمک کنید .
به خدا صواب داره یکی جواب مارم بده:(

یک ویدیو آموزشی از چیزتیوپ براتون خصوصی میفرستم که راه نصب این پلاگین رو نشون میده

ولی به طور کلی نباید اون فایل رو دانلود و اکسترکت و ... کنید
باید بذارید از روی همون سایت نصب بشه. وسط نصب هم پیغامی میاد که باید مرورگرتون رو ببندید تا عمل نصب کامل بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر