مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
بفرمایید:

شما برنامه TuneUp Utilities رو دانلود و نصب کن
در کنار تمام ابزار های مفیدی که این برنامه داره ، یک ابزار به نام RegistryCleaner هست
رجیستری ویندوز رو با این قسمت بررسی کنید و ارور های موجود رو پاک کنید.
اگر مشکتون حل نشد بهم پیام بدید تا راه حل دیگه ای براتون پیدا کنم.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
شما برنامه TuneUp Utilities رو دانلود و نصب کن
در کنار تمام ابزار های مفیدی که این برنامه داره ، یک ابزار به نام RegistryCleaner هست
رجیستری ویندوز رو با این قسمت بررسی کنید و ارور های موجود رو پاک کنید.
اگر مشکتون حل نشد بهم پیام بدید تا راه حل دیگه ای براتون پیدا کنم.
حل نشد.....

fibonachi

کاربر سایت
Nov 16, 2012
3
سلام ناموسن یکی بهم کمک کنه من یه مشکلی عجیبی دارم وقتی مخوام از طریق لپ تاپ م برم فیس بوک سمت چپ نوار ادرس یه کادر ابی میاد که این رو توش نوشته

you have add a security
exception
ویندوز م رو عوض کردم و مرورگرم رو هم عوض کردم باز دست نشد چیکار کنم یکی جواب بده خواهشن فقط برای فیس بوک اینطوری

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
منم نمیتونم ثبت نام کنم .
ساین هم نمیشه !
صفحه ها هم به جز صفحه اول و help ها , همه سفید و از طرف چپ باز میشه و...
چیکار باید بکنم ؟
توروخدا کمک کنید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
منم نمیتونم ثبت نام کنم .
ساین هم نمیشه !
صفحه ها هم به جز صفحه اول و help ها , همه سفید و از طرف چپ باز میشه و...
چیکار باید بکنم ؟
توروخدا کمک کنید
این موضوع ربطی به تعویض ویندوزو اینا نداره راجبه امنیتی ارور داده همین . بعد این مشکلات بعد این وجود خواهد داشت حالا دلیلش بماند . من الان چند روز نمیتونم ایمیل جدید بسازم کلا معلومه دیگه از کجا اب میخوره اینا .

اقا این smart security 6 ما کرک بازی بجا ویروس پیدا میکنه.راهی نیس اینو جای ویروس شناسایی نکنه؟

لینک 1

لینک 2

فکر کنم همون نود منظورتون بوده دیگه اگه نه چیز دیگه ای هستش پ.خ بدین تا باز بزارم . موفق باشین .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان چرا اینجوری شده ؟!!!
کاش یه توضیحی میدادی که بدونم دقیقا مشکلت چیه.

اگر منظورت اینه که به جای نمایش گرافیکی حجم اشغال شده درایو ها، با عدد نشون داده
که روی اون آیکونی که تو عکس برات مشخص کردم کلیک کن و گزینه Tiles رو انتخاب کن
attachment.php

-
اگر درایو دیگه ای داشتی که الان دیده نمیشه و فقط درایو C دیده میشه
به Disk Management ویندوز برو (راست کلیک روی My Computer انتخاب گزینه Manage و از لیست سمت چپ پنجره ؛گزینه Disk Managemen رو انتخاب کن)
ببین درایو ها اونجا نمایش داده میشن یا نه ، و در چه حالتی هستن

اگر هم مشکل چیز دیگه ای هست که بگو . . .

Attachments

• n1974r5f.jpg
    n1974r5f.jpg
    26.3 KB · مشاهده: 33

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
سلام نرم افزار خاصی هست که بتونه در ساعتی مشخص کانکشن اینترنت رو قظع کنه تا دانلود در برنامه های استیم و اوریجین متوقف بشه ؟
آخه ساعت 6 ساعت میذارم بعد ساعت 6 و نیم بلند شدم یهو دیدم 600 مگم به فنا رفت !:(

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کاش یه توضیحی میدادی که بدونم دقیقا مشکلت چیه.

اگر منظورت اینه که به جای نمایش گرافیکی حجم اشغال شده درایو ها، با عدد نشون داده
که روی اون آیکونی که تو عکس برات مشخص کردم کلیک کن و گزینه Tiles رو انتخاب کن
attachment.php

-
اگر درایو دیگه ای داشتی که الان دیده نمیشه و فقط درایو C دیده میشه
به Disk Management ویندوز برو (راست کلیک روی My Computer انتخاب گزینه Manage و از لیست سمت چپ پنجره ؛گزینه Disk Managemen رو انتخاب کن)
ببین درایو ها اونجا نمایش داده میشن یا نه ، و در چه حالتی هستن

اگر هم مشکل چیز دیگه ای هست که بگو . . .
دیسک که میذارم تو دستگاه نمیدونم از کجا باید اجراش کنم اصن DVD Driveـم دیگه نیست !!!

من الان رفتم تو قسمت Driver management میبینم قسمت DVD-RAm رو زده
windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19) !

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام نرم افزار خاصی هست که بتونه در ساعتی مشخص کانکشن اینترنت رو قظع کنه تا دانلود در برنامه های استیم و اوریجین متوقف بشه ؟
آخه ساعت 6 ساعت میذارم بعد ساعت 6 و نیم بلند شدم یهو دیدم 600 مگم به فنا رفت !:(
لینک آموزش این کار بدون نیاز به برنامه خاص رو براتون میذارم ، امیدوارم به دردتون بخوره

دیسک که میذارم تو دستگاه نمیدونم از کجا باید اجراش کنم اصن DVD Driveـم دیگه نیست !!!

من الان رفتم تو قسمت Driver management میبینم قسمت DVD-RAm رو زده
windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19) !
راه حل این مشکل رو از سایت مایکروسافت براتون میذارم ، امیدوارم به دردتون بخوره

لینک

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
لینک آموزش این کار بدون نیاز به برنامه خاص رو براتون میذارم ، امیدوارم به دردتون بخوره

راه حل این مشکل رو از سایت مایکروسافت براتون میذارم ، امیدوارم به دردتون بخوره

لینک

مرسی ولی من امروز، چون عجله داشتم ، بردم پایتخت گفت دستگاه ویروسی شده ولی درستش کرد گفت آنتی ویروس اورجینال باید بریزی !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
مرسی ولی من امروز، چون عجله داشتم ، بردم پایتخت گفت دستگاه ویروسی شده ولی درستش کرد گفت آنتی ویروس اورجینال باید بریزی !
خوشحالم که مشکلتون حل شد
اون دوست عزیز احتمالا پیشنهاد نداد که آنتی ویروس اورجینال رو از خودمون خریداری کنید ؟! :-/

پ.ن1 : تا اونجا که من میدونم این مشکل مربوط به ویندوزه و ربطی به اورجینال بودن آنتی ویروس نداره. شما از کسپر 2013 میتونی استفاده کنی و هر چند وقت یکبار برنامه رو اکتیو کنی
البته اگر توان (مالی) استفاده از آنتی ویروس اورجینال رو دارید که هیچ، اما در غیر اینصورت هم مشکلی با آنتی ویروس اکتیو شده وجود نداره

پ.ن2 : عذر میخوام که من از صبح نبودم (فقط عصر به بعد به نت دسترسی دارم) و نتونستم به موقع کمکتون کنم

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
خوشحالم که مشکلتون حل شد
اون دوست عزیز احتمالا پیشنهاد نداد که آنتی ویروس اورجینال رو از خودمون خریداری کنید ؟! :-/

پ.ن1 : تا اونجا که من میدونم این مشکل مربوط به ویندوزه و ربطی به اورجینال بودن آنتی ویروس نداره. شما از کسپر 2013 میتونی استفاده کنی و هر چند وقت یکبار برنامه رو اکتیو کنی
البته اگر توان (مالی) استفاده از آنتی ویروس اورجینال رو دارید که هیچ، اما در غیر اینصورت هم مشکلی با آنتی ویروس اکتیو شده وجود نداره

پ.ن2 : عذر میخوام که من از صبح نبودم (فقط عصر به بعد به نت دسترسی دارم) و نتونستم به موقع کمکتون کنم
چرا ! :D منم یه لایک بهش دادم ! :D

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
اقا نمیدونم این مشکل من نرم افزاری هست یا نه ولی میپرسم دیگه :
چند وقته وقتی ویندوز میخواد بیاد بالا یه صفحه سیاه میاد بالا مینویسه Disk Cheking همه درایو های C,D,E,F,G,H رو میخواد چک کنه ! من هر دفعه کنسل میکنم . یک دفعه هم که کنسل نکردم بعد از چک کردن ویندوز دیگه بالا نمیومد . ویندوز جدید هم نصب کرد باز هم همین مشکل رو داره .
دوستان کمک کنین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر