مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام. دوستان راهی هست که بشه یه فونت و یه اندازه فونت رو به صورت Default برای Word نتظیم کرد؟ (office 2007 استفاده می کنم :D)
درود

توی صفحه برنامه و از قسمت فونت ،روی قسمتی که (در عکس) مشخص کردم کلیک کنید

font1.jpg

-
در پنجره ای که براتون باز میشه ، تنظیمات دلخواه مثل فونت و سایز و ... رو مشخص کنید
د رآخر پایین سمت چپ پنجره روی گزینه Default یا Set
Default کلیک کنید
font2.jpg

با OK کردن ، صفحه دیگه ای بهتون نمایش داده میشه که باید گزینه ای رو که در عکس زیر مشخص کردم انتخاب کنید

sshot30.png

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام .. دوستان من پسووردی که برای نود 32 گذاشته بودم رو یادم رفته .. چیکار کنم؟ :|
درود
یکی از سایت ها راهی گذاشته که البته خودم امتحانش نکردم
ولی لینک سایت منبع آموزش رو قرار میدم ، خودتون ببینید و انجام بدید
امیدوارم به دردتون بخوره

پاک کردن پسورد تنظیم شده بر روی آنتی ویروس NOD32

تذکر مهم : کار با ریجستری ویندوز طوریه که 1 اشتباه میتونه برای ویندوز سیستمتون مشکل ساز بشه
برای همین اول از همه از تنظیمات ریجستری پشتیبان تهیه کنید
موقع انجام آموزش هم مراقب باشید که دقیقا به مسیر گفته شده برید

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان
سلام

با دانلود منجر که میخوام از یوتوب دانلود کنم این ارورو میده:
hso2sgp8wkaxy39beqve.jpg

چیکار کنم؟!

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام دوستان من یه مشکل داشتم با نرم افزار fraps که فیلمبرداری میکنه حداکثر میتونم تا 30 ثانیه فیلمبرداری کنم چطوری میشه زمان فیلمبرداری رو افزایش داد لطفا منو راهنمایی کنین
ممنون

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
دوستان من یه مشکل اصاب خورد کن خوردم دیگه طاقتم طاق شده ...!!! نمیدونم چی شده هر وقت همین سایت بازی سنتر یا فیس دوغ یا سایت دیگه ای رو باز میکنم هی یه لینک دانلود منجر میاد واسه دانلود یه فایل 4 - 5 کیلو بایتی. ..!!! شاید بعضی وقتا 20 بار پشت سر هم بیاد و من هم باید کنسل کنسل کنسل ..... !!!!
مشکل دیگه هم که دارم میخوام پیج ها رو بالا و پایین کنم با این کلید های مکان نما انجام میدادم اما الان مثلا تا دکمه مکان نمای پایین رو میزنم کله میره آخر صفحه ...!!! با فایر فاکسم ...!!! نسخه جدیدشم نصب کردم ...!!! قبلی ها رو کلا پاک کردم ...!!! ولی تو کروم اینجوری نیست...!!!!

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
دوستان من یه مشکل اصاب خورد کن خوردم دیگه طاقتم طاق شده ...!!! نمیدونم چی شده هر وقت همین سایت بازی سنتر یا فیس دوغ یا سایت دیگه ای رو باز میکنم هی یه لینک دانلود منجر میاد واسه دانلود یه فایل 4 - 5 کیلو بایتی. ..!!! شاید بعضی وقتا 20 بار پشت سر هم بیاد و من هم باید کنسل کنسل کنسل ..... !!!!
مشکل دیگه هم که دارم میخوام پیج ها رو بالا و پایین کنم با این کلید های مکان نما انجام میدادم اما الان مثلا تا دکمه مکان نمای پایین رو میزنم کله میره آخر صفحه ...!!! با فایر فاکسم ...!!! نسخه جدیدشم نصب کردم ...!!! قبلی ها رو کلا پاک کردم ...!!! ولی تو کروم اینجوری نیست...!!!!
یه بار انیستال کن دوباره نصب کن ببین بازم همین طوره
در مورد مشکل دومت اتفاقا خودم هر چند وقت یه بار دچارش میشم هم کروم هم فایر فاکس. دقیقا نمیدونم مشکلش برای چیه چارش فقط ری استارت کردن برنامست.

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
سلام

با دانلود منجر که میخوام از یوتوب دانلود کنم این ارورو میده:
hso2sgp8wkaxy39beqve.jpg

چیکار کنم؟!
........
احتمالا و بهتره بگم مطمئنا شما از نرم افزار های ف***رشکن استفاده میکنید. و باید از پورت و آی پی که نرم افزار سا*س و یا وی PN داره هم در برنامه ی اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید و اونو ست کنید.
.
موفق باشید

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اول باید ببینید اون فایل کم حجم چی هست

به تنظیمات IDM برید و قسمت File Type رو روی تنظیمات پیش فرض بذارید.
تا اگر پسوندی به اشتباه به اون لیست اضافه شده ، حذف بشه (به حالت قبل برگرده)

اگر باز هم اون فایل اومد، مشخصات دقیقش رو برام بفرستید(نام ، پسوند و حجم)

پ.ن : میشه دانلود این فایل رو از کار انداخت و کاری کرد که دیگه پیغام دانلود براتون نشون داده نشه
اما بهتره قبلش مشخصات فایل رو بفرسیتد تا ببینیم چیه
دوستان یه مشکل عجیب و غریب برام پیش اومده! از حدود چهار ساعت پیش نمی تونم به بازی سنتر دسترسی داشته باشم (این پست رو از یه کافی نت دارم میدم :D) با Free*Gate می تونم دسترسی داشته باشم اما به صورت معمولی نمی تونم. با هیچ سایتی مشکل ندارم به جز بازی سنتر :| :D یه راهنمایی می فرمایید؟ :D
تنظیمات پــرو*کسی مرورگرتون رو به حالت پیش فرض برگردونید
ممکنه بخاطر استفاده از چیز شکن این مشکل پیش اومده باشه

اگر درست نشد با یک مرورگر دیگه امتحان کنید ببینید میتونید وارد سایت بشید یا نه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام به همه ی شما عزیزان؛
یه مشکل واسم پیش اومده خواهش میکنم زود جواب بدین، اخه کامپیوتر واسه پسرخالم هستش.
من باتری cmos رو واسه 25 دقیقه در آوردم و وقتی گذاشتمش سر جاش و کام رو روشن کردم، دیدم که کام روشن میشه اما مانیتور هیچ تصویری نشون نمیده و ال ای دی کیبورد هم روشن نمیشه، انگار شناسایی نمیشه قطعات!
خواهش میکنم زود جواب بدید که پسرخالم پدرم رو درآورده!
مرسی.

---------- نوشته در 09:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه ی شما عزیزان؛
یه مشکل واسم پیش اومده خواهش میکنم زود جواب بدین، اخه کامپیوتر واسه پسرخالم هستش.
من باتری cmos رو واسه 25 دقیقه در آوردم و وقتی گذاشتمش سر جاش و کام رو روشن کردم، دیدم که کام روشن میشه اما مانیتور هیچ تصویری نشون نمیده و ال ای دی کیبورد هم روشن نمیشه، انگار شناسایی نمیشه قطعات!
خواهش میکنم زود جواب بدید که پسرخالم پدرم رو درآورده!
مرسی.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
فکر میکنم منظورت از cmos, بایوس باشه درسته؟
تا اون جایی که من میدونم در اوردن باطری بایوس فقط ساعت و تاریخ و تنظیمات بایوس رو پاک میکنه و ربطی به ندادن تصویر نداره.
کابل کارت گرافیکت رو چک کن ببین درست وصل شده, بعد ببین کابل سالم هست یا نه, اگه سالم بود با یه کارت گرافیک دیگه سیستم رو تست کن.
در ضمن مشکلت رو تو بخش سخت افزارم مطرح کن

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
فکر میکنم منظورت از cmos, بایوس باشه درسته؟
تا اون جایی که من میدونم در اوردن باطری بایوس فقط ساعت و تاریخ و تنظیمات بایوس رو پاک میکنه و ربطی به ندادن تصویر نداره.
کابل کارت گرافیکت رو چک کن ببین درست وصل شده, بعد ببین کابل سالم هست یا نه, اگه سالم بود با یه کارت گرافیک دیگه سیستم رو تست کن.
در ضمن مشکلت رو تو بخش سخت افزارم مطرح کن

آره، همون بایوس.
مرسی عزیز، فردا تست میکنم نتیجه رو میگم

mahdi 2000

کاربر سایت
Dec 29, 2011
21
سلام من با نرم افزار Avidemux وژن 2.5 یک فیلم رو دارم سانسور میکنم ولی یه جاهایی از فیلم که بریده میشه یه لحظه گیر میکنه و رد میشه.خروجی که میگیرم همون جاهایی که گیر میکرد دوباره گیر میکنه و یه لحظه مکث داره باید چه کار کنم

mahdi 2000

کاربر سایت
Dec 29, 2011
21
سلام من با نرم افزار Avidemux وژن 2.5 یک فیلم رو دارم سانسور میکنم ولی یه جاهایی از فیلم که بریده میشه یه لحظه گیر میکنه و رد میشه.خروجی که میگیرم همون جاهایی که گیر میکرد دوباره گیر میکنه و یه لحظه مکث داره باید چه کار کنم

کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر