مشکلات نرم افزاری

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان یه مشکلی جدیدا پیدا کردم با IDM. شب که میذارم دانلود شه صبح پا میشم میبینم هیچی دانلود نشده، ولی رو یه سرعت گیر کرده اما چیزی دانلود نمیکنه.Resume هم میکنم بازم شروع نمیکنه و باید ریست کنم سیستم رو.
رو دو تا سیستم هم این مشکل رو داشتم. یکی ویندوزش رو فرمت کردم درست شد اما این سیستم امکان فرمتش رو ندارم.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان من با یاهو مسنجر وب کم رو باز میکنم ولی تصویر برعکسه!!!! چطوری میشه درستش کرد؟؟؟
شما با برنامه های مدیریت وبکم تست کن

اگر با اون برنامه ها تصویر درست بود مشکل از تنظیمات وبکم در یاهو مسنجرت هست که میتونید از طریق تنظیمات یاهو مسنجر به حالت قبل برگردونید
دوستان یه مشکلی جدیدا پیدا کردم با IDM. شب که میذارم دانلود شه صبح پا میشم میبینم هیچی دانلود نشده، ولی رو یه سرعت گیر کرده اما چیزی دانلود نمیکنه.Resume هم میکنم بازم شروع نمیکنه و باید ریست کنم سیستم رو.
رو دو تا سیستم هم این مشکل رو داشتم. یکی ویندوزش رو فرمت کردم درست شد اما این سیستم امکان فرمتش رو ندارم.
چیزی که میگید خیلی کلیه و احتمال های زیادی وجود داره
اگر IDM مشکل داشته باشه که باید در طول روز هم که میخواید دانلود کنید مشکلش رو ببینید
نه اینکه فقط شب ها که تنظیم میکنید دانلود نکنه
-
شما اول بررسی کنید که وقتی شب ها سیستم رو برای دانلود تنظیم میکنید اتصال به اینترنت به درستی انجام میشه
و به طور کلی سیستم امکان دانلود رو داره یا نه
-
بعد تنظیمات IDM رو بررسی کنید که به درستی برای دانلود تنظیم شده باشه

اگر همه این ها درست بود و باز هم دانلود شبانه مشکل داشت

یک بار IDM رو به طور کامل پاک کنید و دوباره (ترجیحا آخرین نسخه برنامه رو) نصب کنید
سلام.
چند وقتیه بعضی از برنامه ها رو که میخوام اجرا کنم ارور زیر رو دریافت میکنم. کسی میدونه دلیلش چیه؟

بهنام جان
با جستجوی کد اروری که برات میاد، لینک زیر و راهنمایی هایی که شده رو پیدا کردم
خود لینک رو برات میذارم
زحمت بررسی و امتحان راه ها به عهده خودت

دوستان چند وقته هر صفحه ای با Firefox باز میکنم این تبلیغات میاد کنار و پاین صفحه ! چطور از شرش خلاص شم !؟
بهترین راه برای راحت شدن از دست تبلیغات ، نصب افزونه Adblock هست
البته در کنارش من افزونه NoScript رو هم پیشنهاد میکنم که کلا با داشتن این دو افزونه
هر چیز نا خواسته ای مثل تبلیغات،فایل های فلش یا اسکریپت های داخل سایت ها بلاک میشن
-
برای سایت هایی هم که مورد اعتمادتون بودن یا به هر دلیلی خواستید همه اجزای سایت به نمایش و اجرا دربیاد
میتونید تنظیمات افزونه ها رو برای اون سایت غیر فعال کنید

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
دوستان چند وقته هر صفحه ای با Firefox باز میکنم این تبلیغات میاد کنار و پاین صفحه ! چطور از شرش خلاص شم !؟

به اینجور چیزا میگن Ad-ware
سیستمتو اول یه اسکن کن با آنتی ویروس خوب و اگه چیزی پیدا نکرد ببین چه برنامه ای رو نصب کردی و بعدش این ظاهر شده
بعضی برنامه ها تحت شرایط خاص مثل HSS بالای صفحه تبلیغ میارن

اما به تبلیغ ابزار مشکوک باش ;)

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
چیزی که میگید خیلی کلیه و احتمال های زیادی وجود داره
اگر IDM مشکل داشته باشه که باید در طول روز هم که میخواید دانلود کنید مشکلش رو ببینید
نه اینکه فقط شب ها که تنظیم میکنید دانلود نکنه
-
شما اول بررسی کنید که وقتی شب ها سیستم رو برای دانلود تنظیم میکنید اتصال به اینترنت به درستی انجام میشه
و به طور کلی سیستم امکان دانلود رو داره یا نه
-
بعد تنظیمات IDM رو بررسی کنید که به درستی برای دانلود تنظیم شده باشه

اگر همه این ها درست بود و باز هم دانلود شبانه مشکل داشت

یک بار IDM رو به طور کامل پاک کنید و دوباره (ترجیحا آخرین نسخه برنامه رو) نصب کنید
ممنون.
نه تو روز دانلود میکنه. دیشب هم صبر کردم دانلود شروع بکنه شروع کرد. اما صبح بازم بیدار شدم دیدم ناکار شده.
احتمالا از پچ ـی باشه که انجام دادم. احتمالش هست؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ممنون.
نه تو روز دانلود میکنه. دیشب هم صبر کردم دانلود شروع بکنه شروع کرد. اما صبح بازم بیدار شدم دیدم ناکار شده.
احتمالا از پچ ـی باشه که انجام دادم. احتمالش هست؟
بعید میدونم
اگر دانلود بدون مشکل شروع میشه مشکل از IDM نیست
من حدسم اینه که مشکل از اینترنت شماست
مثلا ممکنه اینترنت شما نصف شب قطع میشه و دیگه امکان دانلود رو از برنامه میگیره
صبح که بیدار میشید بدون رستارت کردن سیستم ؛میتونید از اینترنت استفاده کنید؟ (غیر از IDM)

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
بعید میدونم
اگر دانلود بدون مشکل شروع میشه مشکل از IDM نیست
من حدسم اینه که مشکل از اینترنت شماست
مثلا ممکنه اینترنت شما نصف شب قطع میشه و دیگه امکان دانلود رو از برنامه میگیره
صبح که بیدار میشید بدون رستارت کردن سیستم ؛میتونید از اینترنت استفاده کنید؟ (غیر از IDM)
آره میتونم. آخه گفتم که روی سیستم قبلی ویندوز رو که فرمت کردم درست شد. فک نمیکنم از اینترنت باشه.
آنیستال کردم و کلا فولدر رو پاک کردم. با یه پچ دیگه نصب کردم. ببینم امشب فرجی میشه یا نه.:D

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خب. همین الان که اومدم فروم اینترنت کاملا سالم هست. ولی IDM بعد از یک ساعت دانلود گیر کرد رو یه درصد خاص.جالب اینجاست که نمیتونم Resume کنم و باید سیستم رو ریست کنم.در صورتی که نداره دانلود میکنه تو کانکشن ها نوشته Receiving data و وقتی Stop رو میزنم کلید Stop دوباره روشن میشه.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
خب. همین الان که اومدم فروم اینترنت کاملا سالم هست. ولی IDM بعد از یک ساعت دانلود گیر کرد رو یه درصد خاص.جالب اینجاست که نمیتونم Resume کنم و باید سیستم رو ریست کنم.در صورتی که نداره دانلود میکنه تو کانکشن ها نوشته Receiving data و وقتی Stop رو میزنم کلید Stop دوباره روشن میشه.
روی آیکون IDM پایین سمت راست (کنار ساعت)کلیک راست کن و Exit رو بزن تا کامل از برنامه خارج بشه
دوباره برنامه رو اجرا کن ، ببین اجرا میشه و دانلود میکنه یا نه؟!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
روی آیکون IDM پایین سمت راست (کنار ساعت)کلیک راست کن و Exit رو بزن تا کامل از برنامه خارج بشه
دوباره برنامه رو اجرا کن ، ببین اجرا میشه و دانلود میکنه یا نه؟!
آره ولی دوباره قطع میشه بعد یه مدت.
فک کنم چون حال ویندوز 8 نصب کردن نداشتم خدا میخواد مجبورم کنه.:D

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
آره ولی دوباره قطع میشه بعد یه مدت.
فک کنم چون حال ویندوز 8 نصب کردن نداشتم خدا میخواد مجبورم کنه.:D
شما این نسخه رو پاک کردی یه نسخه دیگه نصب نکردی و همون نسخه قبل رو با پچ جدید نصب کردی
این بار بعد از حذف آخرین نسخه برنامه رو دانلود و نصب کن و امتحان کن

از طرفی ببین با همه سرور ها (سایت ها) همین مشکل رو داری یا فقط با یک یا چند سایت خاص اینطوریه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
از آخرین نسخه ی KM PLAYER استفاده میکنم اما بعضی از MKV ها تصویر سیاه است و فقط صدا دارن. فک کنم بخاطر کدک ها باشن.K-LITE هم البته نصبه آخرین نسخه ـش.
چه کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر