مشکلات نرم افزاری

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
نام
snake
سلام به تمامی دوستان

من یه مشکلی برام پیش اومده و اون اینکه وقتی من هارد اکسترنالم رو به لب تابم وصل کردم تمام فایل هام hidden شدن و حجم هارد رو نشون میده ولی فایل ها رو نشون نمیده ؟

برای ورود به فایل های hidden هم باید اسم فایل رو تو قسمت address بنویسم تا باز بشه ؟

از folder option هم hidde رو تیک زدم ولی باز فایل ها معلوم نیست ؟

وقتی هم که تو فولدر های هیدن میرم و پروپرتیز میزنم hidden روش تیک خورده و اصلا هم نمیشه تیکش رو برداشت و خاموشه ؟

کسی می دونه باید چی کار کرد؟؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
نام
دانیال
سلام به تمامی دوستان
من یه مشکلی برام پیش اومده و اون اینکه وقتی من هارد اکسترنالم رو به لب تابم وصل کردم تمام فایل هام hidden شدن و حجم هارد رو نشون میده ولی فایل ها رو نشون نمیده ؟
برای ورود به فایل های hidden هم باید اسم فایل رو تو قسمت address بنویسم تا باز بشه ؟
از folder option هم hidde رو تیک زدم ولی باز فایل ها معلوم نیست ؟
وقتی هم که تو فولدر های هیدن میرم و پروپرتیز میزنم hidden روش تیک خورده و اصلا هم نمیشه تیکش رو برداشت و خاموشه ؟
کسی می دونه باید چی کار کرد؟؟؟
سلام
هارد شما ویروسی شده
باید ابتدا با یک آنتی ویروس قوی و آپدیت شده سیستم و هارد رو اسکن و پاک سازی کنید
من کسپر 2013 رو پیشنهاد میکنم

بعد از اون باید فایلها و پوشه هایی رو که مخفی و سیستمی شدن به حالت قبل برگردونید
که آموزش این کار رو میتونید تو لینک زیر مشاهده کنید

سوال یا مشکلی داشتید بهم پیام بدید ، در خدمتتون هستم

PAUSE

کاربر سایت
نام
سعید
سلام .. دوستان توی ویندوز 7 میخوام دسترسی یه اکانت رو محدود کنم .. برای مثال میخوام اون اکانت به درایو E دسترسی نداشته باشه .. میشه همچین کاری کرد؟ .. چطور؟ .. ممنون .. @};-

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
نام
دانیال
سلام .. دوستان توی ویندوز 7 میخوام دسترسی یه اکانت رو محدود کنم .. برای مثال میخوام اون اکانت به درایو E دسترسی نداشته باشه .. میشه همچین کاری کرد؟ .. چطور؟ .. ممنون .. @};-
سلام
روی درایو مورد نظر (که نمیخوای اون یوزر بهش دسترسی داشته باشه) کلیک راست کن
گزینه Properties رو انتخاب کن و به تب Security برو
روی گزینه Edit کلیک کن
یوزری که میخوای محدودش کنی رو انتخاب کن (اگر تو لیست نبود باید Add رو بزنی و به لیست اضافه کنی)
حالا از قسمت permissions for Users دسترسی یوزر رو محدود کن. (همه گزینه های رو روی Deny بذار)
و پنجره ها رو ok کن تا تنظیمات ذخیره بشه

تذکر :
1. برای انجام این تنظیمات باید با یوزر ادمین وارد سیستم بشی و یوزر های جانبی رو مدیریت کنی.
2. عدم آسنایی کافی وهر گونه اشتباهی تو تنظیمات این قسمت میتونه برات دردسر ساز بشه. مسئولیت مشکلات احتمالی بعدی به عهده خودت هست.

erfan_021

کاربر سایت
نام
مـحـمـد
جدیدا میخوام وارد یاهو شم همچین پیغامی میده
چیکارش کنم؟
1c0c178a9fc2.png

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
نام
αмιг
جدیدا میخوام وارد یاهو شم همچین پیغامی میده
چیکارش کنم؟
1c0c178a9fc2.png
کلا یه جورایی با آی پی های ایران مشکل داره، 20 تا 30 بار تلاش بکنی وارد میشه:d
من استفاده از V P N رو توصیه میکنم!

aseptron

کاربر سایت
نام
رضا
کلا یه جورایی با آی پی های ایران مشکل داره، 20 تا 30 بار تلاش بکنی وارد میشه:d
من استفاده از V P N رو توصیه میکنم!
برای من معمولا در زمانی که سرعت اینترنتم کم بود اتفاق می افته
بهترین کار در این زمان استفاده از مسنجر فوق العاده نیم باز هست که تمام سرویس ها رو پشتیبانی میکنه
امتحانش کن

M4JiD

کاربر سایت
نام
defective pixel
سلام
یه سری سوال دارم . اگه لطف کنین جواب بدید ممنون میشم.
1.این ساعت سیستمم هی خراب میشه.هر دفه تنظیمش میکنم اما بده چند ساعت میره رو همون 2007 :|
2.هرکاری میکنم نمیتونم یه نرم افزارو تو Taskbar پین کنم.قبل روش RClick که میکردم خودش یه گزینه داشت برا پین کردن.
3.راهی هست که هم سیستم دانلود کنه هم نشه ازش استفاده کرد ؟ یعنی پسورد بزارم روش.که .وقتی میرم بیرون کسی نتونه ازش استفاده کنه در عین حال دانلودم کنه.
فعلا همینا یادمه.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
نام
αмιг
سلام
1.این ساعت سیستمم هی خراب میشه.هر دفه تنظیمش میکنم اما بده چند ساعت میره رو همون 2007 :|
2.هرکاری میکنم نمیتونم یه نرم افزارو تو Taskbar پین کنم.قبل روش RClick که میکردم خودش یه گزینه داشت برا پین کردن.
3.راهی هست که هم سیستم دانلود کنه هم نشه ازش استفاده کرد ؟ یعنی پسورد بزارم روش.که .وقتی میرم بیرون کسی نتونه ازش استفاده کنه در عین حال دانلودم کنه.
فعلا همینا یادمه.
سوال 1 و 2 رو پاسخی واسش ندارم!
اما سوال سومت:
واسه Account پسورد بذار؛ Alt+Ctrl+Del رو فشار بده و روی Switch User کلیک کن.

aseptron

کاربر سایت
نام
رضا
سلام
سلام
خواهش میکنم در حد توان
.این ساعت سیستمم هی خراب میشه.هر دفه تنظیمش میکنم اما بده چند ساعت میره رو همون 2007 :|
اگر زمانی که سیستم رو خاموش و مجدد روشن میکنید این اتفاق رخ میدهد که مشکل از باطری کیس است . اما اگر سیستم روشن هست احتمالا بد افزار باشد .
.هرکاری میکنم نمیتونم یه نرم افزارو تو Taskbar پین کنم.قبل روش RClick که میکردم خودش یه گزینه داشت برا پین کردن.
به مورد دوم از جواب بالا مراجعه کنید .
راهی هست که هم سیستم دانلود کنه هم نشه ازش استفاده کرد ؟ یعنی پسورد بزارم روش.که .وقتی میرم بیرون کسی نتونه ازش استفاده کنه در عین حال دانلودم کنه.
نمیدونم سیستم عاملتون چیه ؟
اما اگر سون هست
win+L
موفق باشید

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
دوستان درود بر شما :d

اقا من يه سوال دارم !
يه فايل ديتاي يك پارچه هست كه ميخوايم براي يك نفر بفرستيم اما حجم اش زياده ( از يه DVD 9 بيشتر ميشه :| )
امكان اينكه هارد يا فلش حافظه بالا هم فرستاده بشه تا بريزن روش هم نيست

حالا برنامه اي چيزي روشي هست كه بشه اون فايل رو روي چند تا DVD بزنيم و بعد براي اون شخص بفرستيم تا وقتي رسيد به دستش دوباره فايلهارو به هم بچسبونه و حل كنه موضوع رو ؟
( يه بار فكر كنم ديدم با WINRAR اينكار كرده بودن اما روشش رو نميدونم و هم اينكه ميترسم خراب بشه :|)

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
نام
αмιг
دوستان درود بر شما :d

اقا من يه سوال دارم !
يه فايل ديتاي يك پارچه هست كه ميخوايم براي يك نفر بفرستيم اما حجم اش زياده ( از يه DVD 9 بيشتر ميشه :| )
امكان اينكه هارد يا فلش حافظه بالا هم فرستاده بشه تا بريزن روش هم نيست

حالا برنامه اي چيزي روشي هست كه بشه اون فايل رو روي چند تا DVD بزنيم و بعد براي اون شخص بفرستيم تا وقتي رسيد به دستش دوباره فايلهارو به هم بچسبونه و حل كنه موضوع رو ؟
( يه بار فكر كنم ديدم با WINRAR اينكار كرده بودن اما روشش رو نميدونم و هم اينكه ميترسم خراب بشه :|)
من خودم تا به حال چنین کاری رو انجام ندادم، اما میدونم که با WinRAR میشه.
یه کپی از فایل بگیر روش تست انجام بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر