مشکلات نرم افزاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام ! من میخوام با Yahoo Messenger وارد آی دی بشم ! ایراد میگیره Yahoo Messenger Troubleshooter ...
ولی از داخل ایمیل میشه لوگین شد .
کسی میتونه کمکی بکنه !!!

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام ! من میخوام با Yahoo Messenger وارد آی دی بشم ! ایراد میگیره Yahoo Messenger Troubleshooter ...
ولی از داخل ایمیل میشه لوگین شد .
کسی میتونه کمکی بکنه !!!
برنامه رو به طور کامل حذف کنید و آخرین نسخه رو از سایت یاهو دانلود و نصب کنید
فقط توجه کنید که پوشه برنامه از درایو C به طور کامل پاک بشه
-
دو تا لینک هم از سایت یاهو میذارم که اگر مشکلتون حل نشد یک نگاهی بندازید
IDM من روی Firefox فیکس نمیشه...میشه به صورت دستی این کار رو کرد؟
این افزونه رو دانلود و نصب کنید

فایل دانلود شده رو از حالت فشرده خارج کنید. فایرفاکس رو باز کنید و به صفحه افزونه ها برید. و طبق عکس

گزینه Install add-on from file رو انتخاب کنید و آدرس فایل دانلود شده رو بدید

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
برنامه رو به طور کامل حذف کنید و آخرین نسخه رو از سایت یاهو دانلود و نصب کنید
فقط توجه کنید که پوشه برنامه از درایو C به طور کامل پاک بشه
-
دو تا لینک هم از سایت یاهو میذارم که اگر مشکلتون حل نشد یک نگاهی بندازید
من از اولش هم یاهو رو تازه نصب کرده بودم !!! ولی دوباره حذف کردم و نسخه 11.5 رو نصب کردم . بازم ارور میده ...
اون لینک ها هم گفته رمزتون چک کنید و از داخل میل یه بار وارد آی دی بشید . تا اونجایی که من فهمیدم از توضیحاتش ... که من انجام دادم .

اینم ایراد : http://up.vbiran.ir/images/6m9mfmufiiehualo0fp.jpg

اگه کسی بلد بود بگه !

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من از اولش هم یاهو رو تازه نصب کرده بودم !!! ولی دوباره حذف کردم و نسخه 11.5 رو نصب کردم . بازم ارور میده ...
اون لینک ها هم گفته رمزتون چک کنید و از داخل میل یه بار وارد آی دی بشید . تا اونجایی که من فهمیدم از توضیحاتش ... که من انجام دادم .

اینم ایراد : http://up.vbiran.ir/images/6m9mfmufiiehualo0fp.jpg

اگه کسی بلد بود بگه !

احتمالا p-r-0x-y چیزی سر راهشه که درست کار نمیکنه. تو internet options ـه Internet Explorer برو ببین چیزی ست شده یا نه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
احتمالا p-r-0x-y چیزی سر راهشه که درست کار نمیکنه. تو internet options ـه Internet Explorer برو ببین چیزی ست شده یا نه.
منم یه همچین فکری به سرم زده ! ولی کجای Internet Explorer باید تنظیم کنم ؟ من سعی کردم تنظیماتش رو همه رو بردارم ! متاسفانه IE من اصلا سایتی رو باز نمیکنه .

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من کیبورد کامپیوترم تازه عوض کردم و مشکلم اینکه وقتی توی بازی W فشار میدم کاراکترم جلو میره ولی وقتی A/S/D پشت سرش فشار میدم و ول میکنم کاراکتر ایست میکنه
مثلا وفتی W و S با هم فشار بدم کاراکتر حرکت میکنه ولی به محض اینکه S یا W ول کنم ایست میکنه که تو وارکرفت عذابه. . . .
توی تایپ کردن هم همین طوری شده. . .
مثلا وقتی یک حرفی نگه دارم پشت سر هم تایپش میکنه ولی زمانی که کلید یک حرف دیگه ای حین فشار دادن حرف اول فشار بدم و ول کنم دیگه حرف اول و دوم تایپ نمیکنه. . . .
خدا کنه متوجه مشکلم شده باشید..:d

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
منم یه همچین فکری به سرم زده ! ولی کجای Internet Explorer باید تنظیم کنم ؟ من سعی کردم تنظیماتش رو همه رو بردارم ! متاسفانه IE من اصلا سایتی رو باز نمیکنه .
اینترنت اکسپلورر رو باز کن و به تنظیمات برنامه برو (Tools --->Internet Option)
به تب Conection برو و اونطور که تو عکس برات مشخص کردم عمل کن
گزینه ای که با 1 مشخص کردم رو بزن و در پنجره 2 تیک ها رو بردار
گزینه ای که با 3 مشخص کردم رو بزن و در پنجره 4 تیک ها رو مثل عکس قرار بده
همه تنظیمات رو اوکی کن
ببین مشکلت حل مشه
من کیبورد کامپیوترم تازه عوض کردم و مشکلم اینکه وقتی توی بازی W فشار میدم کاراکترم جلو میره ولی وقتی A/S/D پشت سرش فشار میدم و ول میکنم کاراکتر ایست میکنه
مثلا وفتی W و S با هم فشار بدم کاراکتر حرکت میکنه ولی به محض اینکه S یا W ول کنم ایست میکنه که تو وارکرفت عذابه. . . .
توی تایپ کردن هم همین طوری شده. . .
مثلا وقتی یک حرفی نگه دارم پشت سر هم تایپش میکنه ولی زمانی که کلید یک حرف دیگه ای حین فشار دادن حرف اول فشار بدم و ول کنم دیگه حرف اول و دوم تایپ نمیکنه. . . .
خدا کنه متوجه مشکلم شده باشید..:d
نشدم :d

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اینترنت اکسپلورر رو باز کن و به تنظیمات برنامه برو (Tools --->Internet Option)
به تب Conection برو و اونطور که تو عکس برات مشخص کردم عمل کن
گزینه ای که با 1 مشخص کردم رو بزن و در پنجره 2 تیک ها رو بردار
گزینه ای که با 3 مشخص کردم رو بزن و در پنجره 4 تیک ها رو مثل عکس قرار بده
همه تنظیمات رو اوکی کن
ببین مشکلت حل مشه
سلام ! دانیال جان ، مشکلم همین بود!! با تنظیم اینترنت اکسپلورر ، هم خودش درست شد و هم یاهو ... نمیدونم چجوری بهم ریخته بود . کمال تشکر رو دارم ازت .
ممنون.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام ! دانیال جان ، مشکلم همین بود!! با تنظیم اینترنت اکسپلورر ، هم خودش درست شد و هم یاهو ... نمیدونم چجوری بهم ریخته بود . کمال تشکر رو دارم ازت .
ممنون.
خواهش میکنم عزیز
-
بعضی چیز شکن ها اون قسمت رو دستکاری میکنن و تنظیمات خودشون رو اعمال میکنن. اگر به صورت درست بسته نشن و تنظیمات به حالت اول برنگرده باید بری و به صورت دستی درستش کنی.
-
خوشحالم که مشکلت حل شد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان هميشه در صحنه يك مشكل يا سوال :d

من يه مقدار ديتا هست (اپدت هاي بازي PS3 ) ميخوام براي دوستم رايت بكنم روي DVD !
با NERO EXPRESS ميخوام اين كار رو انجام بدم اما سرعت رايت اش روي 20X ه :eek::blink1::shocked:

حالا نميدونم دقيقا" كجاش بايد برم تا سرعت رو تغيير بدم ! توي OPTIONS رفتم اما چيزي پيدا نكردم !
حالا جاي دقيقش رو ميدونيد بگيد به من يا به نحوي مشكلم رو حل كنيد !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان هميشه در صحنه يك مشكل يا سوال :d
من يه مقدار ديتا هست (اپدت هاي بازي PS3 ) ميخوام براي دوستم رايت بكنم روي DVD !
با NERO EXPRESS ميخوام اين كار رو انجام بدم اما سرعت رايت اش روي 20X ه :eek::blink1::shocked:
حالا نميدونم دقيقا" كجاش بايد برم تا سرعت رو تغيير بدم ! توي OPTIONS رفتم اما چيزي پيدا نكردم !
حالا جاي دقيقش رو ميدونيد بگيد به من يا به نحوي مشكلم رو حل كنيد !
قبل از اینکه Burn رو بزنید و عمل رایت شروع بشه میتونید این کار رو بکنید

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان من از نرم افزار Tor Browser برای عبور از چیز استفاده میکنم.هر کاری میکنم فایرفوکسش نمیتونه ویدیو های یو تیوب و بقیه جاها رو یخونه.فلش پلیر هم که از ادوبی میگیرم همیشه وسط نصب ارور میده و نصب نمیشه کسی میدونه مشکل چیه؟یه نکته دیگه اینکه من همیشه از فایرفوکس بدم میومده و مدتهاس از اپرا استفاده میکنم راهی هست که این نرف افزار تور با اپرا کار کنه ما راحت شیم؟

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
دوستان من از نرم افزار Tor Browser برای عبور از چیز استفاده میکنم.هر کاری میکنم فایرفوکسش نمیتونه ویدیو های یو تیوب و بقیه جاها رو یخونه.فلش پلیر هم که از ادوبی میگیرم همیشه وسط نصب ارور میده و نصب نمیشه کسی میدونه مشکل چیه؟یه نکته دیگه اینکه من همیشه از فایرفوکس بدم میومده و مدتهاس از اپرا استفاده میکنم راهی هست که این نرف افزار تور با اپرا کار کنه ما راحت شیم؟
شما داری از T.or Browser Bundle استفاده می‌کنی که ترکیبیه از از نرم‌افزارهای مورد نیاز به‌علاوه‌ی فایرفاکس که با یه سری Add-on واسه‌ی T.or هماهنگ شده و اتوماتیک عمل می‌کنه. بنابراین برای استفاده توی اوپرا یا نرم‌افزارهای دیگه مشکلی نداری.
اما راهی هست برای دستی آپدیت کردنِ فلش‌پلیر که لینک می‌دم به آموزشش : اینجا
به احتمال قوی کارت راه میوفته (خودم این روش رو روی لینوکس و ویندوز تست کردم) و فلش اجرا می‌شه رو فایرفاکس.
اما برای اوپرا باید وارد تنظیمات بشی که آموزشش اینجاست (دقیقا همون چیزها که تو عکس هست رو باید وارد کنی).
موفق باشی ;)

ویرایش: الان که دقت کردم آموزش اوپرا به جز این عکس چیزیش به کار نمیاد. شما طبق همین عکس عمل می‌کنید.
و یه نکته هم یادم رفت: پیشنهاد می‌کنم از همون فایرفاکس اسفاده کنید به خاطر امنیت بیشترش (Add-on هایی که روش نصب شده) چون T.or یه جوریه که هرکسی می‌تونه یه هاستش رو راه بندازه و ممکنه بین این آدما یه سری هکر سودجو باشن که پسورد و چیزهای دیگه رو در صورت استفاده نکردن از HTTPS بدزدن. از اونجایی که هر سایتی HTTPS نداره کلا با هرچیزی از این برنامه (یا هر برنامه مشابه) استفاده می‌کنید حواستون باشه که پسوردهاتون به باد نره. (البته احتمالش کمه اما بالاخره وجود داره) کلا دردسر استفاده از پرا.کسی همینه متاسفانه و به ناچار مجبوریم استفاده کنیم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر