مشکلات نرم افزاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
خوشحالم که مشکلتون حل شد.;)راستش من آنتی ویروس های زیادی رو امتحان کردم (تقریبا همشون رو) ، خودم شخصا کسپر 2012 رو خیلی قبول دارم
اگر بتونی با اینکه کمی سیستم و برنامه ها رو کند میکنه کنار بیاین ، واقعا قویه
ااگر تونستید برنامه TuneUp Utilities رو هم دانلود و نصب کنید. خیلی میتونه تو مدیریت سیستم کمکتون کنه.
سوالی بود در خدمتم. شاد باشید.
ممنون از وقتی که گذاشتید .
Tuneup رو نصب کردم . فقط خوب بلد نیستم باهاش کار کنم . باهاش یه بار C رو اسکن کردم و چندتا برنامه رو disable کردم. اونم به پیشنهاد خودش بود !!!
ممنون از وقتتون.

محمد جان من رو pc از کسپر استفاده میکنم که بی نظیره رو لپتاپم از اوست استفاده می کنم اوستم خدایی خوبه ، ولی میخای خیالت راحتشه همون یه کسپر اینترنت سکرتی درست نصب کن خیالت دیگه راحتشه اصلا موفق باشین .
ممنون .
بیشتر سعید میگن بهم !
Kaspersky Internet Security دارم دانلود کردم . میشه کنار East nod 32 باشه ؟ یا نه اونو قطع کنم !؟!

---------
یه edition هم از nod بگید .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ممنون از وقتی که گذاشتید .
Tuneup رو نصب کردم . فقط خوب بلد نیستم باهاش کار کنم . باهاش یه بار C رو اسکن کردم و چندتا برنامه رو disable کردم. اونم به پیشنهاد خودش بود !!!
ممنون از وقتتون.
ممنون .
بیشتر سعید میگن بهم !
Kaspersky Internet Security دارم دانلود کردم . میشه کنار East nod 32 باشه ؟ یا نه اونو قطع کنم !؟!
---------
یه edition هم از nod بگید .
وظیفه بود دوست من.
خودش به صورت اتومات خیلی کار های لازم رو انجام میده . کم کم دستتون میاد که چطور میشه باهاش کار کرد.
-
نه دوست من. اگر بخواید کسپر رو نصب کنید باید قبلش نود رو کاملا پاک کنید.برای اینکه کامل و بدون دردسر پاک بشه بهتره از برنامه هایی مثل ESET Uninstaller استفاده کنید.
edition مناسب برای nod هم میتونید از (5) Smart Security استفاده کنید.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
سلام دوستان
من یه دونه از درایو هام خالیه میخوام بندازمش روی یه درایو دیگم که حجمش کم کم داره پر میشه
میشه کمکم کنید که چجوری با هم ادغامشون کنم
میخوام درایو L رو اضافه کنم به درایو E به طوری که اطلاعات درایو E پاک نشه و صدمه نبینه
60afc8a563aa.jpg

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ویرایش : اگر از سیستم عامل seven استفاده میکنید ، یک برنامه جدید گذاشته شد که با این ویندوز سازگاری کامل داره و میتونید با خیالت استفاده کنید.
سلام دوستان
من یه دونه از درایو هام خالیه میخوام بندازمش روی یه درایو دیگم که حجمش کم کم داره پر میشه
میشه کمکم کنید که چجوری با هم ادغامشون کنم
میخوام درایو L رو اضافه کنم به درایو E به طوری که اطلاعات درایو E پاک نشه و صدمه نبینه

درود بر شما
برای این کار میتونید از برنامه های مدیریت پارتیشن ها ، مثل Partition Magic یا Paragon Partition Manager استفده کنید.
این برنامه ها رو میتونید از لینک های زیر دریافت کنید.

دانلود برنامه Partition Magic
آموزش استفاده از برنامه Partition Magic
این برنامه با سیستم عامل seven سازگار نیست.

دانلود برنامه Paragon Partition Manager

برای ویندوز سون
دانلود برنامه Acronis Disk Director

تذکر: از اونجا که استفاده نا درست از این برنامه ها میتونه پارتیشن هارد و اطلاعات شما رو از بین ببره ، از امتحان گزینه هایی که در موردش اطلاعی ندارید و کاربرد دقیقش رو نمیدونید خودداری کنید.
پ.ن : میتونید قبلش هماهنگ کنید که موقع این کار، من در پروفایل در خدمتتون باشم تا مشکلی پیش نیاد.

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
نرم افزارهایی مثل AutoPlay Media Studio که از زبان پارسی پشتیبانی نمیکنن و علامت سوال میارن رو چیکار کنم تا پارسی بنویسن؟
درود بر شما
برای این کار میتونید از برنامه های فارسی نویس مثل فارسی نویس مریم استفاده کنید.

پ.ن :
این برنامه بصورت کرک شده در اینترنت موجوده و میتونید با جستجو در نت پیداش کنید

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
سلام.
دوستان وقتی میخوام بعضی فیلم هایی رو که دانلود کردم رو اجرا کنم این اخطار
windows explorer has stopped working
میاد و برای چند ثانیه فریز میشه و بعد ریستارت windows eplorer حل میشه فریز کردن و برای اجرا دوباره همین مشکل باقی ست !(رو فولدرش کلیک نکرده هم اخطار میده!!)
همه ی فیلم ها هم اینطوری نمیشنا فقط بعضی از اونا.
فرمت فیلم ها هم MKV
ویندوز هم آپدیته
Windows Se7en -32bit

راه حلی ارایه بدین خوشحال میشم...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام.
دوستان وقتی میخوام بعضی فیلم هایی رو که دانلود کردم رو اجرا کنم این اخطار
windows explorer has stopped working
میاد و برای چند ثانیه فریز میشه و بعد ریستارت windows eplorer حل میشه فریز کردن و برای اجرا دوباره همین مشکل باقی ست !(رو فولدرش کلیک نکرده هم اخطار میده!!)
همه ی فیلم ها هم اینطوری نمیشنا فقط بعضی از اونا.
فرمت فیلم ها هم MKV
ویندوز هم آپدیته
Windows Se7en -32bit
راه حلی ارایه بدین خوشحال میشم...
درود بر شما
این مشکل از خیلی چیز ها میتونه باشه عزیز
من قبل از هر چیز دو تا پیشنهاد میدم ، اینا رو انجام بده ، اگه مشکلت حل نشد ، می‌ریم مرحله بعد ;)
1 :این برنامه که همیشه به همه دوستان پیشنهاد میکنم نصبش کنند ، TuneUp Utilities
رجیستری ویندوز رو از هر گونه تغییر مخرب پاک میکنه و میتونید با امکاناتی که بهتون میده ، خیلی زود مشکل سیستم رو پیدا و حل کنید
-
2 : نصب کدک k-litecodec pack.

ممنونم
با نصب K-Litecode حل شد
خوشحالم که مشکلت حل شد دوست من. ;)

آخرین ویرایش:

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
درود بر شما
این مشکل از خیلی چیز ها میتونه باشه عزیز
من قبل از هر چیز دو تا پیشنهاد میدم ، اینا رو انجام بده ، اگه مشکلت حل نشد ، می‌ریم مرحله بعد ;)
1 :این برنامه که همیشه به همه دوستان پیشنهاد میکنم نصبش کنند ، TuneUp Utilities
رجیستری ویندوز رو از هر گونه تغییر مخرب پاک میکنه و میتونید با امکاناتی که بهتون میده ، خیلی زود میشکل سیستم رو پیدا و حل کنید
-
2 : نصب کدک k-litecodec pack.
ممنونم
با نصب K-Litecode حل شد

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان تو ویندوز ایکس پی بعضی از برنامه های خودش مثله task managerوregeditباز نمیشه ؟
ممنون میشم کمک کنید
سیستمت ویروسی شده دوست من
اول از همه یک آنتی ویروس خوب مثل کسپر رو نصب و آپدیت کن و کل سیستم رو باهاش اسکن کن
بعد که سیستمت کاملا از ویروس پاک شد . هم میتونی ویندوزت رو عوض کنی هم میتونی گزینه های غیر فعال شده سیستمت رو دوباره فعال کنی که مثل قبل بشه
به این لینک برو و برنامه ای رو که گذاشته دانلود کن. تمام مشکلاتی که بخاطر ویروس به وجود اومده بر طرف میشه

آخرین ویرایش:

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
331
نام
Amir
سیستمت ویروسی شده دوست من
اول از همه یک آنتی ویروس خوب مثل کسپر رو نصب و آپدیت کن و کل سیستم رو باهاش اسکن کن
بعد که سیستمت کاملا از ویروس پاک شد . هم میتونی ویندوزت رو عوض کنی هم میتونی گزینه های غیر فعال شده سیستمت رو دوباره فعال کنی که مثل قبل بشه
به این لینک برو و برنامه ای رو که گذاشته دانلود کن. تمام مشکلاتی که بخاطر ویروس به وجود اومده بر طرف میشه
آهان میریم نود32دان کنم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام .
من هم مثل خیلی ها دنبال یه راهی میگردم بتونم از اینترنت رایگان شبانه استفاده کنم .
توی اینترنت هم سرچ کردم ، راه های مختلفی وجود داره ! میشه یه راهی که امتحان شده باشه رو معرفی کنید + نرم افزار !!!
من با کانکشن جدایی باید به اینترنت شبانه وصل شم !

متشکر.

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
سلام
1 من میخواهم ویدیو کانورت کنم به شکلی که زیرنویس هاش هم همراهش باشه آیا امکان پذیره؟
2 قبلا برنامه های MediaPlayer و Power DVD و امثالهم را روی نوار taskbar ویندوز سوار میکردم تا به صورت مینیمایز فیلم تماشا کنم ولی الان شدنی نیست یعنی موقع add کردن آیکون نشون نمیده تا پلیر را بشود روی taskbar نصب کرد!

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام .
من هم مثل خیلی ها دنبال یه راهی میگردم بتونم از اینترنت رایگان شبانه استفاده کنم .
توی اینترنت هم سرچ کردم ، راه های مختلفی وجود داره ! میشه یه راهی که امتحان شده باشه رو معرفی کنید + نرم افزار !!!
من با کانکشن جدایی باید به اینترنت شبانه وصل شم !
متشکر.
بهترین برنامه برای این کار استفاده از برنامه 2.5 Auto Power-on & Shut-down هست .
با استفاده از امکانات زیاد این برنامه شما دیگه نیاز به استفاده از هیچ برنامه دیگه ای ندارید.
با استفاده از این برنامه سیستم روشن سر ساعت معین روشن میشه ، فعالیت های برنامه ریزی شده توسط نرم افزار انجام و در نهایت سیستم خاموش میشه.
(مثلا میتونید بعد از روشن شدن سیستم دستور اجرای برنامه IDM رو قرار بدید و در برنامه IDM تنظیم کنید که از ساعت مشخص شده شروع به دانلود کند)

برای روشن شدن سیستم توسط این برنامه 2 مورد رو حتما رعایت کنید
1-سیستم نباید Shut-down شده باشه. ( بهترین کار اینه که Hibernet کنید)
2-ویندوز باید روی حالت Auto Login باشه. یعنی بعد از روشن شدن وارد محیط ویندوز بشه.

توضیحات بیشتر برنامه رو میتونید تو لینکی که برای دانلود گذاشتم ببینید. اگر سوالی بود در خدمتم.

سلام
1 من میخواهم ویدیو کانورت کنم به شکلی که زیرنویس هاش هم همراهش باشه آیا امکان پذیره؟
2 قبلا برنامه های MediaPlayer و Power DVD و امثالهم را روی نوار taskbar ویندوز سوار میکردم تا به صورت مینیمایز فیلم تماشا کنم ولی الان شدنی نیست یعنی موقع add کردن آیکون نشون نمیده تا پلیر را بشود روی taskbar نصب کرد!
با درود.
برای اضافه کردن زیر نویس به فیلم میتونید از Convertor برنامه JetAudio استفاده کنید.
طبق ادعای سایت سازنده میتونید با برنامه AVS Video Converter هم، زیرنویس هاتون رو به فیلم اضافه کنید. (که این یکی رو خودم تست نکردم)
-
و اما سوال دوم
طبق مطلبی که در سایت مایکروسافت نوشته شده ، در ویندوز سون با مدیا پلیر 12 این امکان وجود نداره.
In windows 7, you cannot add the Media Player toolbar to the taskbar.
لینک صفحه
-
ولی من یک آموزش براتون میذارم که اگر دقیقا کارهایی رو گفته انجام بدید ،این گزینه براتون فعال میشه ;)

فقط در مرحله 5 که باید 3 دستور رو به ترتیب اجرا کنید ، برای اجرای دستور دوم ممکنه به مشکل بخورید که راه حلش رو براتون میذارم.
اگر با پیغام خطا مواجه شدید
در دستور دوم بعد از عبارت regsvr32 به جای %ProgramFiles% ، باید c:\Program Files رو قرار بدید.
یعنی شکل دستور دوم به این صورت تغییر پیدا میکنه
سوالی بود در خدمتتون هستم
شاد باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر