مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام.من قبلا با استفاده از نرم افزار jetaudio زمانی که می خواستم مثلا یه آهنگی که داره از mediaplayer پخش میشه را record کنم می رفتم در قسمت recording نرم افزار jetaudio و در قسمت source گزینه هایی مانند line in و استریو میکس و میکروفون و چندتا گزینه دیگه بود.حالا چون پی سی ندارم و از طریق لپ تاپ می خوام عمل رکوردینگ را انجام بدم وقتی در قسمت source می خوام line in یا استریو میکس را انتخاب کنم این دو گزینه وجود نداره و بجاش سه تا گزینه دیگه هست:یکی میکروفن-دیگری دیجیتال اوت پوت و آخری اسپیکر/اچ پی هست.که روی هر کدوم از این سه گزینه که می زارم آهنگی که ضبط میشه هیچ کیفیتی نداره و من فکر می کنم چون line in در بین گزینه ها نیست به همین دلیل این مشکل بوجود میاد.آیا از ویندوز نیست این مشکل؟چون من قبلا با پی سی که کار می کردم ویندوزش ایکس پی بود ولی ویندوز فعلی(لپ تاپ)سون 64 بیتی هست.

در نهایت اگر ممکنه راهنمایی کنید که من چطوری این مشکل را باید حل کنم و گزینه line in را باید چطوری به گزینه ها اضافه کنم در jetaudio که بتونم مثل قبل آهنگ را با کیفیت خوب رکورد کنم.
من واقعا نیاز به حل این مشکل دارم.ممنون می شم کمک کنید.
درود بر شما
به Control Panel برید . گزینه Hardware and Sound و بعد از اون Sound رو انتخاب کنید تا تنظیمات صدای سیستم باز بشه. از بین تب های موجود ، تب Recording رو انتخاب کنید.
(راه ساده تر اینه که روی آیکون صدا در تسکبار ویندوز کلیک راست کنید و گزینه Recording devices رو انتخاب کنید)
در پنجره باز شده کلیک راست کنید و گزینه های Show Disabled Devices و Show Disconnected Devices رو فعال کنید.
روی Stereo Mix کلیک راست کرده و Enable را انتخاب کنید . پنجره فعال رو Ok کنید .
حالا به JetAudio برید و موقع Record از قسمت source ، گزینه Stereo Mix رو انتخاب کنید.
-
با اینکه این راهنمایی رو خودم نوشتم اما به رسم ادب ، سایتی رو که قبلا این راه رو از اونجا یاد گرفتم به عنوان منبع قرار میدم.
هفت کلیک

شاد باشید

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
درود بر شما
به Control Panel برید . گزینه Hardware and Sound و بعد از اون Sound رو انتخاب کنید تا تنظیمات صدای سیستم باز بشه. از بین تب های موجود ، تب Recording رو انتخاب کنید.
(راه ساده تر اینه که روی آیکون صدا در تسکبار ویندوز کلیک راست کنید و گزینه Recording devices رو انتخاب کنید)
در پنجره باز شده کلیک راست کنید و گزینه های Show Disabled Devices و Show Disconnected Devices رو فعال کنید.
روی Stereo Mix کلیک راست کرده و Enable را انتخاب کنید . پنجره فعال رو Ok کنید .
حالا به JetAudio برید و موقع Record از قسمت source ، گزینه Stereo Mix رو انتخاب کنید.
-
با اینکه این راهنمایی رو خودم نوشتم اما به رسم ادب ، سایتی رو که قبلا این راه رو از اونجا یاد گرفتم به عنوان منبع قرار میدم.
هفت کلیک

شاد باشید

سلام و تشکر بابت پاسخگویی.
من تا این قسمت(در پنجره باز شده کلیک راست کنید و گزینه های Show Disabled Devices و Show Disconnected Devices رو فعال کنید.)که رفتم بعد اصلا چیزی به اسم Stereo Mix وجود نداره که من بخوام روش کلیک راست کنم و فعالش کنم.در قسمت Recording devices فقط و فقط میکروفن هست که میشه روش کلیک راست کرد و فعال یا غیرفعالش کرد.حتی با فعال کردن Show Disabled Devices و Show Disconnected Devices !!!!
حالا باید چکار کنم مشکل از چیه؟من اصلا استریو میکس را پیدا نمی کنم که بخوام فعالش کنم:((:(

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام و تشکر بابت پاسخگویی.
من تا این قسمت(در پنجره باز شده کلیک راست کنید و گزینه های Show Disabled Devices و Show Disconnected Devices رو فعال کنید.)که رفتم بعد اصلا چیزی به اسم Stereo Mix وجود نداره که من بخوام روش کلیک راست کنم و فعالش کنم.در قسمت Recording devices فقط و فقط میکروفن هست که میشه روش کلیک راست کرد و فعال یا غیرفعالش کرد.حتی با فعال کردن Show Disabled Devices و Show Disconnected Devices !!!!
حالا باید چکار کنم مشکل از چیه؟من اصلا استریو میکس را پیدا نمی کنم که بخوام فعالش کنم:((:(
فکر میکنم مشکل از درایور کارت صدای شما باشه
درایور کارت صدا مخصوص ویندوز سون نسخه 64 بیتی رو نصب کنید. اگر هم نصب هست آپدیتش کنید.
به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
فکر میکنم مشکل از درایور کارت صدای شما باشه
درایور کارت صدا مخصوص ویندوز سون نسخه 64 بیتی رو نصب کنید. اگر هم نصب هست آپدیتش کنید.
به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

من لپ تاپم SONY VAIO F137FX هست و این کاری را هم که شما گفتید انجام دادم و از لینک زیر که مربوط به لپ تاپ خودم هست:
http://esupport.sony.com/US/perl/mo...te_id=1&region_id=1&tab=download#/downloadTab
کارت صدا را دانلود کردم و دوباره نصب کردم ولی هیچ تغییری حاصل نشد!!!
البته من زمان خرید لپ تاپ هم موقعی که پک جعبه را باز کردم هیچ سی دی و درایوری داخلش نبود!!!
واسه همین از سایت سونی دانلود کردم و کارت صدا را نصب کردم که همون طور که گفتم هیچ تغییری حاصل نشد.
حالا باید چکار کنم که مشکل حل بشه؟لطفا کمک کنید

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
من لپ تاپم SONY VAIO F137FX هست و این کاری را هم که شما گفتید انجام دادم و از لینک زیر که مربوط به لپ تاپ خودم هست:
http://esupport.sony.com/US/perl/mo...te_id=1&region_id=1&tab=download#/downloadTab
کارت صدا را دانلود کردم و دوباره نصب کردم ولی هیچ تغییری حاصل نشد!!!
البته من زمان خرید لپ تاپ هم موقعی که پک جعبه را باز کردم هیچ سی دی و درایوری داخلش نبود!!!
واسه همین از سایت سونی دانلود کردم و کارت صدا را نصب کردم که همون طور که گفتم هیچ تغییری حاصل نشد.
حالا باید چکار کنم که مشکل حل بشه؟لطفا کمک کنید
دوست عزیز
من تو اینترنت و سایتهای مختلف (حتی انگلیسی زبان)جستجو کردم تا راه حل مشکل شما رو پیدا کنم
و متوجه شدم که بعضی مدل ها از لپ تاپ های سونی همین مشکل رو دارند
تو خیلی از تاپیکها که در این مورد بحث شده بود ، تقریبا مشکل همه با آپدیت درایور حل شده بود غیر از کسانی که لپ تاپ های سونی داشتند
حتی بعضی ها نوشته بودند که شرکت سونی به عمد این کار رو کرده و هیچ راهی نداره (من این حرف رو قبول ندارم و فکر میکنم مشکل حل شدنی باشه)
همه توضیحات بالا رو نوشتم که بدونید پیگیر مشکل شما بودم و متاسفم از اینکه نتونستم کمک کنم
مطمئن باشید اولین لپ تاپ سونی که ببینم (چند روز آینده) این مساله رو تست میکنم و خبر دقیقش رو بهتون اطلاع میدم
البته امیدوارم تا اون زمان بوسیله خودتون یا یک دوست دیگه، مشکلتون حل بشه
شاد باشید

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
دوست عزیز
من تو اینترنت و سایتهای مختلف (حتی انگلیسی زبان)جستجو کردم تا راه حل مشکل شما رو پیدا کنم
و متوجه شدم که بعضی مدل ها از لپ تاپ های سونی همین مشکل رو دارند
تو خیلی از تاپیکها که در این مورد بحث شده بود ، تقریبا مشکل همه با آپدیت درایور حل شده بود غیر از کسانی که لپ تاپ های سونی داشتند
حتی بعضی ها نوشته بودند که شرکت سونی به عمد این کار رو کرده و هیچ راهی نداره (من این حرف رو قبول ندارم و فکر میکنم مشکل حل شدنی باشه)
همه توضیحات بالا رو نوشتم که بدونید پیگیر مشکل شما بودم و متاسفم از اینکه نتونستم کمک کنم
مطمئن باشید اولین لپ تاپ سونی که ببینم (چند روز آینده) این مساله رو تست میکنم و خبر دقیقش رو بهتون اطلاع میدم
البته امیدوارم تا اون زمان بوسیله خودتون یا یک دوست دیگه، مشکلتون حل بشه
شاد باشید

بسیار بسیار از پیگیری شما جهت حل مشکل بنده ممنونم.من منتظر می مونم همچنان و امیدوار به حل این مشکل هست.

حالا نمیشه با همین وضعیت موجود(بدون استریو میکس)با یک نرم افزار دیگه بجز jetaudio آهنگ را دوباره با کیفیت خود آهنگ در حال پخش ضبط کرد؟اگر میشه لطفا یه نرم افزار خوب معرفی کنید و همچنین لینک دانلود.ممنون می شم.

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
یه مشکلی چند روز هست برام پیش اومده اعصابمو به هم ریخته! میخوام عکس Background رو عوض کنم نمیشه! میرم توی Desktop Background فقط میشه Solid Color رو انتخاب کرد. میزنم روی Themeهای دیگه نمیشه. عکس هم باز میکنم میزنم Set as Desktop Background این ارور رو میده :This Image Can't be set as wallpaper. An Internal error occurred
چیکار کنم؟:(:( Windows هم تازه نصب شده. (7) . 5-4 روز پیش لپتاپ رو گرفتم.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یه مشکلی چند روز هست برام پیش اومده اعصابمو به هم ریخته! میخوام عکس Background رو عوض کنم نمیشه! میرم توی Desktop Background فقط میشه Solid Color رو انتخاب کرد. میزنم روی Themeهای دیگه نمیشه. عکس هم باز میکنم میزنم Set as Desktop Background این ارور رو میده :This Image Can't be set as wallpaper. An Internal error occurred
چیکار کنم؟:(:( Windows هم تازه نصب شده. (7) . 5-4 روز پیش لپتاپ رو گرفتم.

دو عدد راه حل:
---------------------

1- تو این سایت چند تا راه حل نوشته که مهمترینش اینه که فایل زیر رو delete کنی:
USERPROFILE\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Themes\TranscodedWallpaper.jpg

2- با این نرم افزار سعی کن wall رو عوض کنی. یعنی عکسو باهاش باز کن و راست کلیک و ...

• Like
Reactions: Biohazard

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
دو عدد راه حل:
---------------------

1- تو این سایت چند تا راه حل نوشته که مهمترینش اینه که فایل زیر رو delete کنی:
USERPROFILE\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Themes\TranscodedWallpaper.jpg

2- با این نرم افزار سعی کن wall رو عوض کنی. یعنی عکسو باهاش باز کن و راست کلیک و ...
مرسی درست شد!!! من که خودم اصلا از این چیزا سر در نمیارم! از چند نفر هم پرسیدم نمیدونستن! ولی با این لینکی که گزاشتی درست کردم!:dواقعا دستت درد نکنه!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان برای استفاده از directx 11 روش خاصی می خواد؟؟؟
بعد از کجا میشه فهمید ورژن دایرکت ایکس چنده رو کامپیوتر؟

سلام خوبین علیرضا اقا روش خاصی نمیهاد همین روش دوتا دابل کلیک گنین نصبشه همین بعد شما اخرین ورژنو از سایت ماکروسافت دانلود کنین نصب کنین چیکار با ورژن قبلیتون دارین خوب خودتون اول باید حواستون بود چه ورژنی ریختین من خودم به شخصه نمیدونم راهی هست بشه ورژنو با چنتا کلیک فهمید یا نه چون نیلزی تا الان نداشتم همیشه اخرین ورژنو جون میریزم و میدونم چیه ورژنش براهمین موفق باشین دوست عزیز .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان برای استفاده از directx 11 روش خاصی می خواد؟؟؟
بعد از کجا میشه فهمید ورژن دایرکت ایکس چنده رو کامپیوتر؟

سلام خوبین علیرضا اقا روش خاصی نمیهاد همین روش دوتا دابل کلیک گنین نصبشه همین بعد شما اخرین ورژنو از سایت ماکروسافت دانلود کنین نصب کنین چیکار با ورژن قبلیتون دارین خوب خودتون اول باید حواستون بود چه ورژنی ریختین من خودم به شخصه نمیدونم راهی هست بشه ورژنو با چنتا کلیک فهمید یا نه چون نیلزی تا الان نداشتم همیشه اخرین ورژنو جون میریزم و میدونم چیه ورژنش براهمین موفق باشین دوست عزیز .

برای فهمیدن نسخه نصب شده روی سیستم. داخل RUN متن زیر رو کپی کنید و اینتر رو بزنید.
dxdiag
در صفحه ای که باز میشه و در جلوی DirectX Version نسخه نصب شده روی سیستم شما رو نشون میده.

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
سلام به همگي و اميدوارم عزاداري شما مورد قبول حق و سالار شهيدان آقا امام حسين قرار بگيره،انشاء الله
مشكل من ازاين قراره كه ويندوز اكس پي لي تاپ رو عوض كردم(يعني درايو رو فرمت كردم بعد از خود ويندوز اورجينال كه در درايو مخفي ميباشد استفاده كردم ونصبش كردم)بعد تست كردم ويندوز هارد و فلشهاي USB رو به راحتي شناخت ويروس كش بيت ديفندر رو نصب كردم ولي به مخض وصل هارد يافلش يو اس بي لپ تاپ هنگ ميكنه ولي با پرينتر يا اسنكر مشكلي نداره گفتم ايراد از آنتي ويروسه كه بهش نساخته پاكش كردم انتي ويروس نود32 رو نصب كردم همون آش و كاسه،ولي وقتي آنتي ويروس ها رو پاك مي كنم ويندوز راحت هارد و فلش يو اس بي رو مي شناسه كامل هم با آنتي ويروس ها سيستم رو چك كردم ولي ويروسي پيدا نكردند خواهش كنم كمكم كنيد اجرتون با آقا امام حسين

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
دوستان من نمیدونم چه برنامه ی رو نصب کردم که بعد اون دیگه تا فابر فاکس یا اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم دیفالتش شده این پیج http://www.searchqu.com/406 هر کاریم میکنم نمیشه تغییرش داد. کسی همچین مشکلی داشته .شنیدم این یه بد افزار جدید هست

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
دوستان من نمیدونم چه برنامه ی رو نصب کردم که بعد اون دیگه تا فابر فاکس یا اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم دیفالتش شده این پیج http://www.searchqu.com/406 هر کاریم میکنم نمیشه تغییرش داد. کسی همچین مشکلی داشته .شنیدم این یه بد افزار جدید هست

اگر از تو تنظیمات tools ادرس صفحه رو تغییر میدی بازم درست نمیشه
در ادرس بار فایرفاکس about:config بزن ، بعد تو قسمت search
http://www.searchqu.com/406 بزن ، هر مقداری که پیدا کرد راست کلیک ، ریست کن .
بعد زمانی که سیو میشه یه پنجره جدید که باز کنی ادرس about:home لود میشه که بعد از تو Tools-Option-General ادرس پیش فرض صفحه رو به هر چیزی که می خوای عوض کن.
در رابطه با اکسپلورر هم امتحان نکردم ولی اونم یه سری فایل تنظیمات داره تو درایو ویندوز که اگر پاکش کنی شاید درست بشه.

================
کسی تا حالا این مشکل رو تو نصب افیس داشته.
هر کاری میکنم نصب نمیشه ا!!! اصلا کلا هیچی از افیس نصب نمیشه.همون اول نصب همین ارور میاد.کلی هم گشتم چیزی پیدا نکردم.

4bc254def844.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر