مشکلات نرم افزاری

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام بچه ها من با یاهو مسنجر مشکل دارم هر چی نصب می کنم هر ورژن نصب می کنم لوگیم می کنم تری اگین می ده 10 تا ایدی هم چک کردم همشون اینجورن مشکل ایدی نیست مشکل لوگین شدنه در ضمن من رو پی سیم فایرو وال و آنتی هم نصب دارم Trend Micro PC-cillin Internet Security 2007 ممکنه مشکل از این باشه ؟
رضا من کاری که گفته بودی رو انجام دادم.
با همین یاهو مسنجر 8 امتحان کردم و کار کرد ;)
میخوای لینکش رو بدم؟
بیا این همونیه که خودم دارم ازش استفاده میکنم ;)

دانلود

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
دوستان من از وقتی ويندوزم رو آپ ديت کردم با يه پيغام مواجه شدم که هر چند دقيقه يکبار مياد کسی ميدونی چی کار بايد بکنم؟؟؟

فکر کنم مايکروسافت مچمو گرفته که ويندوز کپی استفاده ميکنم
:cheesygri :-"
کسی نظری برای اين مشکل ما نداشت؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
کسی نظری برای اين مشکل ما نداشت؟
فکر نکنم بشه کاریش کرد!
اگه مثلا یه برنامه ی ms بود میشد یه بلایی سرش اورد ولی فکر نکنم بشه ویندوز رو کاریش کرد!
البته یه سری راه واسه قانونی کردن ویندوز هست که سعی میکنم پیداش کنم شاید جواب داد...

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
فکر نکنم بشه کاریش کرد!
اگه مثلا یه برنامه ی ms بود میشد یه بلایی سرش اورد ولی فکر نکنم بشه ویندوز رو کاریش کرد!
البته یه سری راه واسه قانونی کردن ویندوز هست که سعی میکنم پیداش کنم شاید جواب داد...

آخه ويندزم رو قانونی کردم امين.من 6 ماه هستش از اين ويندوز استفاده ميکنم و هميشه هم آپ ديتش ميکنم ولی ايندفه نميدونم چرا اينجوری شد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
آخه ويندزم رو قانونی کردم امين.من 6 ماه هستش از اين ويندوز استفاده ميکنم و هميشه هم آپ ديتش ميکنم ولی ايندفه نميدونم چرا اينجوری شد
خب دیگه راهی که هکش کردی رو بستن و این دفعه با اون پیغام روبرو شدی...;)

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
درود بر همه
من مشكلي با bitlord پيدا كردم. در اصل دو تا مشكل باهاش دارم.
يكي اينكه در زمان دانلود كردن آشغال ( rubbish ) خيلي زيادي دانلود ميكنه و اين براي مني كه دايال اپ دارم سنگينه.
( الان يكي از فايلها رو كه ديدم 30 مگ تا حالا رابيش داشته . )
مشكل دوم اينكه مثلا حجم كل فايل انتخابي 400 مگ هستش و در جلوي عبارت total download نوشته تا حالا 320 مگ دان كرده. ميگيم 8 مگ هم رابيش داشته. اينجوري ميشه 300 مگ. اما درصد پيشرفت رو 60 نشون ميده. يعني اين وسط چيزي حدود 60 مگ ديتا نميدونم كجا رفته. اين دو تا مشكل براي شما هم پيش مياد ؟ اگر اره راه حلي داره؟

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
اره ميخوام بکنم divx :)
خب من کدک واسه تبديل ميخواستم نه واسه پليرهام...

اکثر کدک ها هم فايل رو پخش ميکنن هم برات encode ميکنن
با k-lite يا هر کدک پک ديگه اي ميتوني فايل هاتو به Divx يا هر فرمت ديگه اي که کدکش رو داري تبديل کني ;)

دوستان من يه فايل زيپ دي ال كردم , وقتي مي خوام با برنامه ي وين رار بازش كنم , همچين Errorي بهم ميده .
ممكنه راهنماييم كنيد ؟‌

3aeebd99ebcb7005ba8db65dbf48e55a.th.jpg

ممنون .

سعيد جان ...
حرف اينها رو گوش نکن :biggrin1: :biggrin1: (شوخي)

بچه ها اين پيغام که مربوط به فايل ناقص نيست
اين پيغام رو WinRAR موقعي ميده! که فايل رو تشخيص نده
متاسفانه WinRAR با بعضي از فايل هاي Zip که با نسخه هاي جديد WinZIP پک شده باشن مشکل داره

سعيد جان اگه فايلت کم حجمه دوباره دانلودش کن اگه نيست با برنامه هايي مثل Power Archiver يا IZARC بازش کن ;)

سعيد مطمئن باش از بد دانلود شدن فايلت هست...;)

دقيقا خودشه:)

+++++++++++++++++++++++++++

دوستان من يه مشکل دارم!
بعد از هر دف خاموش و روشن شدن سيستم رفريش ريت مانيتور مياد رو 60 هرتز که پدره چشم بنده در مياد و هر دفه مجبورم برم بکنمش 75 هرتز;) مشکل از کجاست؟!
اون تيک که زيره رفريش ريت خورده شده چيه؟! نکنه از اونه؟!

29xgc2t.jpg

به اون تيک که ربطي نداره
وقتي اون فعال باشه Refresh rate که مانيتورت ساپرت ميکنه رو فقط اونجا نشون ميده
در حالت عادي بايد ويندوزت با تنظيمات قبلي بالا بياد
حالا يه کار کن
تا درست شدن مشکلت از Refresh rate overrides استفاده کن ;)
اگه رو سيستمت فعال نيست (بايد همينجا که اين عکس رو گرفتي! :) بري به تب کارت گرافيکت و اونجا از پنل سمت چپ Refresh rate overrides رو انتخاب کني) از نرم افزار NVTweak XP استفاده کن ;)

با با يکي به داده من برسه . سيستم قاط زده . بعد از يه مدت مثلا 5 دقيقه يا 4 ساعت ميره تو حالت استن باي و صفحه سيا ميشه . هر کار ميکنم بالا نمياد مجبور ميشم ري استارت کنم .
الان اين پست رو 4 5 بار مينويسم ولي لامصب نميزاره که .

جون بچه هاتون کمک کنيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييد

خوب يا ويندوزت خرابه يا يکي از سخت افزار ها يا ويروسي چيزي داري
اگه مشکلي نيست وين رو عوض کن اگه هست! :) با يه Anti-Spyware و يه آنتي ويروس قوي و آپ ديت شده سيستم رو اسکن کن
ميدوني آنتي ويروس چيه ؟ :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

با سیستم کار میکنی و استند بای میشه؟
برو تو بایوست و APM رو غیر فعال کن (بایوس ها فرق میکنن) و ببین باز هم میشه؟

دوستان من از وقتي ويندوزم رو آپ ديت کردم با يه پيغام مواجه شدم که هر چند دقيقه يکبار مياد کسي ميدوني چي کار بايد بکنم؟؟؟

فکر کنم مايکروسافت مچمو گرفته که ويندوز کپي استفاده ميکنم
:cheesygri :-"
خوب کاري نداره دوباره سيستمت رو بايد Genuine کني
اینو تست کن

آخرین ویرایش:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
مهر پویا جون اونDLLهایی رو که برای دایرکس10 تو ODAY گذاشتی بعداز دانلود باید تو System کپی کنم؟ در ضمن روی بازی های معوملی هم اثری داره؟
یا علی مدد

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام
حسن جان آره باید کپی بشه همونجا
این برنامه فقط برای اجرای Dx10 روی وین ویستا هست و تو کارایی تاثیری نداره

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
دكتر پاسخ ما رو نميدي ؟
درود بر همه
من مشكلي با bitlord پيدا كردم. در اصل دو تا مشكل باهاش دارم.
يكي اينكه در زمان دانلود كردن آشغال ( rubbish ) خيلي زيادي دانلود ميكنه و اين براي مني كه دايال اپ دارم سنگينه.
( الان يكي از فايلها رو كه ديدم 30 مگ تا حالا رابيش داشته . )
مشكل دوم اينكه مثلا حجم كل فايل انتخابي 400 مگ هستش و در جلوي عبارت total download نوشته تا حالا 320 مگ دان كرده. ميگيم 8 مگ هم رابيش داشته. اينجوري ميشه 300 مگ. اما درصد پيشرفت رو 60 نشون ميده. يعني اين وسط چيزي حدود 60 مگ ديتا نميدونم كجا رفته. اين دو تا مشكل براي شما هم پيش مياد ؟ اگر اره راه حلي داره؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
اکثر کدک ها هم فايل رو پخش ميکنن هم برات encode ميکنن
با k-lite يا هر کدک پک ديگه اي ميتوني فايل هاتو به Divx يا هر فرمت ديگه اي که کدکش رو داري تبديل کني ;)

خب دیگه مشکل اینجاست که k-lite رو واسه تبدیل به divx نمیشناسه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر