مشکلات نرم افزاری

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
NOD پیداش نمیکنه عزیز دل.شما بگو از کدوم آنتی ویروس استفاده کنم؟ممنون :x

اون NOD رو پاک کن حداقل خیالت راحت میشه که آنتی ویروس نداری :d
اینجا رو یه نگاهی بکن برای انتخاب آنتی ویروس

الان بهترین کار اینه که با همون سی دی بوت، یا اینکه با بستن هاردت رو یه سیستم سالم و اسکن تو اون سیستم، ویروس ها رو از بین ببری.
فایل هایی مثل Setupهایی که با NSIS ساخته میشن، در هنگام اجرا با چک کردن Hash(معمولا CRC32) خودشون، میفهمن که آیا توشون تغییری به وجود اومده یا نه. البته NSIS ها چک میکنن تا ببینن سالم دانلود شدن یا نه ولی در کل فرقی نداره. ویروسی که شما دارید، فایل های اجرایی سیستم شما رو آلوده کرده. باید با خیلیاشون خداحافظی کنید.

کافیه یکی از این فایل هایی که میدونید ویروسی شده رو سایت ویروس توتال بفرستید تا متوجه شید که گرفتار چه ویروسی شدید.

http://www.virustotal.com

موفق باشی ;;)

• Like
Reactions: PAUSE

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
سلام دوستان

من دیروز درایور تصویر ویندوزم رو دوباره نصب کردم و حالا رنگ سیستمم به هم ریخته و نیاز به تنظیم داره ولی هر کاری میکنم اونطوری که قبلا بود نمیشه .

نرم افزاری چیزی میشناسین که خودتون هم امتحانش کرده باشین ؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان

من دیروز درایور تصویر ویندوزم رو دوباره نصب کردم و حالا رنگ سیستمم به هم ریخته و نیاز به تنظیم داره ولی هر کاری میکنم اونطوری که قبلا بود نمیشه .

نرم افزاری چیزی میشناسین که خودتون هم امتحانش کرده باشین ؟
از این بهتر پیدا نمیکنی:

• Like
Reactions: ExMusic

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
از این بهتر پیدا نمیکنی:

ممنون ولی این هم نتونست درست کنه .

من وقتی درایور رو نصب میکنم در حدود 25 درصدی نصب صفحه تیره میشه و همه چی به شکل عالی در میاد ولی در حدود 70 درصدی و نوشته installing driver components دوباره به شکل بدش در میاد .

ویرایش :

درایور اصلیش رو از سایت hp دانلود و نصبیدم و مشکل حل شد . ممنون .

آخرین ویرایش:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام باز :D یه فایل از دانلود کردم.فایلش زیپِ.وقتی میخوام از زیپ در بیارم میگه فایل Corrupt شده! دفعه اول با IDM دانلود کردم.گفتم حالا شاید مشکل از IDM ـِ این بار با دانلودر خود Chrome دانلود کردم اما باز همون مشکل پیش اومد! مشکل از چیه؟ :( البته بار اول نیست که این مشکل رو دارم :D

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام باز :D یه فایل از دانلود کردم.فایلش زیپِ.وقتی میخوام از زیپ در بیارم میگه فایل Corrupt شده! دفعه اول با IDM دانلود کردم.گفتم حالا شاید مشکل از IDM ـِ این بار با دانلودر خود Chrome دانلود کردم اما باز همون مشکل پیش اومد! مشکل از چیه؟ :( البته بار اول نیست که این مشکل رو دارم :D

احتمالش کمه که تو دانلود مشکل داشته باشی. ممکنه اون فایل ناقص آپلود شده باشه. البته اگه با Winrar فایل هاتو Extract میکنی باید حواست باشه که WinRar با بعضی فایل های زیپ مشکل داره. از 7zip یا izarc استفاده کن که رایگان هستن یا خود WinZip.

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام دوستان. من یه مشکل جدید برام پیش اومده...... هر موقع لپ تاپ رو خاموش می کنم مرورگرم mozila از تمام سایت Log out می کنه.... پسورد ها رو حفظه ولی مثلا میام تو بازی سنتر باید دوباره log in کنم.. تیک گزینه ی مرا فراموش نکن را هم می زنم ولی نمیشه

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام دوستان. من یه مشکل جدید برام پیش اومده...... هر موقع لپ تاپ رو خاموش می کنم مرورگرم mozila از تمام سایت Log out می کنه.... پسورد ها رو حفظه ولی مثلا میام تو بازی سنتر باید دوباره log in کنم.. تیک گزینه ی مرا فراموش نکن را هم می زنم ولی نمیشه

منوی Tools بعد گزینه Options رو بزن، قسمت Privacy و قسمت History، مقدار Firefox Will رو بذار روی Remember history.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
اون NOD رو پاک کن حداقل خیالت راحت میشه که آنتی ویروس نداری :d
اینجا رو یه نگاهی بکن برای انتخاب آنتی ویروس

الان بهترین کار اینه که با همون سی دی بوت، یا اینکه با بستن هاردت رو یه سیستم سالم و اسکن تو اون سیستم، ویروس ها رو از بین ببری.
فایل هایی مثل Setupهایی که با NSIS ساخته میشن، در هنگام اجرا با چک کردن Hash(معمولا CRC32) خودشون، میفهمن که آیا توشون تغییری به وجود اومده یا نه. البته NSIS ها چک میکنن تا ببینن سالم دانلود شدن یا نه ولی در کل فرقی نداره. ویروسی که شما دارید، فایل های اجرایی سیستم شما رو آلوده کرده. باید با خیلیاشون خداحافظی کنید.

کافیه یکی از این فایل هایی که میدونید ویروسی شده رو سایت ویروس توتال بفرستید تا متوجه شید که گرفتار چه ویروسی شدید.

http://www.virustotal.com

موفق باشی ;;)
فایل که همین نورتون هست.همه این برنامه ها رو که گفتی دان کردم اما همشون همین اشکال رو از فابل میگیرن.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
فایل که همین نورتون هست.همه این برنامه ها رو که گفتی دان کردم اما همشون همین اشکال رو از فابل میگیرن.
اون فایل Rar هست پس اگه میگه فایل مشکل داره واقعا مشکل داره. چون شما گفتی زیپه، من در مورد فایل Zip توضیح دادم.
یکی از دلایلی که میتونه فایل ها رو خراب کنه، هنگ کردن سیستم یا قطع برقه. توصیه میشه آخرین نسخه آی دی ام رو هم بگیری حتما. اون لینکی هم که ازش دانلود کردی تو پروفایلم بذار، من خودم سریع بگیرم تا ببینم که تو آپلودش موردی نبوده ;;)

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
سلام دوستان
من قسمت آخر فصل 3 منتاليست رو به صورت 2 پارت غير زيپ دانلود كردم . الآن كه دو پارت رو دارم پارت اول اجرا مي شه ولي پارت دوم خير .
در ضمن با FDM دانلود كردم پس مطمئنم سالم دانلود شده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر