مشکلات نرم افزاری

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
دوست خوبم من بعد از تموم شدن اعتبارش برنامه رو آنیستال کردم الان میام نصب کنم این ارور رو میده : http://www.irupload.ir/images/28622346285145024427.jpg
چکار باید بکنم ؟
خیلی ممنون

GOOD LUCK

قبل از نصب این پیغام رو میده؟ مطمئنی؟ اگه اینطوریه من فکر کنم فایلی که اجرا میکنی فایل ست‌آپ نیست و فایل خود برنامه هستش. اگه بعد از نصب این پیغام رو میده هم که همون کرک رو اجرا کن و تموم.
البته با کرکی که دادم همین فایل رو هم میتونی پج کنی و همین فایل هم اجرا شه اما توصیه میکنم نسخه کامل رو همراه کرک از این لینک دانلود کنی و همه فایل های برنامه رو تو پوشه خودش پاک کنی و این نسخه رو نصب کنی :)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سلام.اقا لطفا یه نفر به من بگه که دقیقا چیه کار هایی باید انجام بدن تا صدا هم از تو اسپیکر قابل شنیدن باشه هم هدست . ویندوزم 7 32 bit هست..من از تو audio manger بین line in و headphone سویچ میکنم چند بار درست میشه ولی بار بعدی که میام تو ویندوز باز صدا فقط از تو اسپیکر میاد فقط. قبل تو ویندوز قبلیم یه کاری شانسی کردم هر وقت میومدم تو ویندوز صدا هم از اسپیکر میومد هم از هدست ولی الان هر کار میکنم نمیتونم دیگه .اگه کسی بلده لطفا منو راهنمایی کنه.

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
من شما رو رسماً بن دائم میکنم همینجا :biggrin1: (با توصل به مجیک و اینا البته :biggrin1:)
برادر مهم: مشکلات نرم افزاری ‏(
multipage.gif
1 2 3 ... آخرین صفحه)
اینجا خارج از تاپیک هست :biggrin1:

اما خوب حالا که پست زدم جواب شما رو هم میدم. برو به منوی Tools و گزینه Preferences رو انتخاب کن. از قسمت سمت چپ گزینه Subtitles & OSD رو انتخاب کن و از قسمت Default Encoding گزینه Universal UTF-8 رو انتخاب کن. اگه جواب نداد بیا تو همون تاپیکی که گفتم :biggrin1:
اين كارم كردم درست نشد :d

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
میتونی یه عکس بگیری؟ بذار رو یه چیز دیگه مثلا بذار رو Arabic. البته عوض میکنی برنامه رو ببند دوباره باز کن :)
رو Arabic ميزارم درست ميشه ولي بعضي قسمتا باز خراب ميشه روي اون حالتي هم كه شما گفتي به صورت ؟؟؟ نشون ميده زيرنويس رو :d:)

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام.ممنون میشم یکی کمک کنه.مشکلم اینه که مثلا یه فایل زیپ به حجم 150MB میزارم دانلود شه.تموم که میشه میخوام از زیپ در بیارم ارور میده و فایل از زیپ در نمیاد.ارورشم فک کنم یه همچین چیزیه که میزنه Break Opration یا یه همچین چیزی.ممنون میشم یکی کمک کنه

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام.ممنون میشم یکی کمک کنه.مشکلم اینه که مثلا یه فایل زیپ به حجم 150MB میزارم دانلود شه.تموم که میشه میخوام از زیپ در بیارم ارور میده و فایل از زیپ در نمیاد.ارورشم فک کنم یه همچین چیزیه که میزنه Break Opration یا یه همچین چیزی.ممنون میشم یکی کمک کنه
ویندوز منم به همچین دردی گرفتار شدـه ... :|
تنها راهش اینه اگه از Winrar استفاده میکنی روی فایل کلیک راست کن، بعد Extract Files، حالا تیکه گزینه Keep Broken Files رو بزن، حالا فایلتو اکسترکت کن ممکنه دوباره ارور بده ولی دیگه ناقص فایلتو اکسترکت نمیکنه و کامل فایلتو باز میکنه ...

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
جدیدا یک ویندوز 7 64بیت نصب کردم ! اما یندوز سرچ رو ندارم ! نه اون بالا کنار نوار ابزار و اینک با ترکیب تکمه ویندوز و F (پنجره و F) هم ارور میده که اصلا تو رجیستری نیست !!! چیکار کنم ؟!

34997503423297140025.jpg

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
جدیدا یک ویندوز 7 64بیت نصب کردم ! اما یندوز سرچ رو ندارم ! نه اون بالا کنار نوار ابزار و اینک با ترکیب تکمه ویندوز و F (پنجره و F) هم ارور میده که اصلا تو رجیستری نیست !!! چیکار کنم ؟!

34997503423297140025.jpg
از نرم افزارهای جستجوی دیگه استفاده کن که سرعت بیشتری هم دارند مثل :

http://www.popusoft.com/instant-file-find/

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
تا کی باید صبر کنم تا یکی به این مشکل جواب بده:-w
من هر دو ویندوز XP و 7 رو رو سیستمم دارم، اگه بخوام XP رو ریپیر کنم لیست سیستم عاملا میپره و دیگه نمیشه وارد 7 شد، حالا خواستم ببینم بعد از مدتها راهکاری هست که بشه بعد از ریپیر XP لیست سیستم عاملا رو برگردوند یا نه؟ اولم XP رو نصبوندمه و بعدش 7، اولویت انتخواب سیستم عاملا هم فقط تو 7 قابل تغییره، تو XP فقط خط فرمان خود XP وجود داره...........

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
با Ulead Gif Animator و Easy Gif Animator هر فایل متحرکی درست میکنم، بعد از Save کردن اصلا متحرک نمیشه؛ یعنی وقتی Preview میزنم متحرک نیست ولی وقتی توسط Web Browser بازش میکنم متحرک میشه ...
راهی هست؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Arcsoft TotalMedia Theatre استفاده کردم. بسیار کارامد و کاربردی ست. فقط مشکل داره با زیرنویس های فارسی. اگر راهی هست بگید لطفا.
ممنون

ویرایش:
درمورد 3 گذینه ی Deletion Method برای خالی Recycle Bin در W7 یه توضیحی بفرماید لطفا.

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان من 2تا نرم افزار تبدیل mkv به mp4 دارم که جفتشون زیرنویس فیلم رو هم میتونن ساپورت و تبدیل کنن,اما من هرچی زیرنویس میدم بهشون وقتی که تبدیل میکنن میبینم زیرنویسم English هست,درصورتی که زیرنویس من فارسی هست و راحت تو خود pc میتونم فارسی ببیینم,خلاصه کفرم در اومده,اگرکسی راهی بلده,راهنمایی کنه,بازم ممنون,فرمت زیرنویس ها هم srt هست و جفت نرمافزار ها میتونن بخوننش

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
سلام
بنده از وقتی ورژن جدید اولتراسرف به همراه افزونه فایرفاکس را دانلود کردم دیگه فایرفاکسم کار نمیکنه و همچنین IDM هم دیگه دانلود نمیکنه.
سوال دیگه ای هم داشتم اینکه از سایت تورنت راکتور هر فیلمی دانلود میکنم فیک هست.آیا این سایت ایراد داره.هر فیلمی را دانلود میکنم 1 دقیقه سمپل نشون میده و روش مینویسه به فلان پلیر (CORALPLAYER) احتیاج دارید و باید لاگین بشید و نرم افزار(پلیر) را از سایت بخرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر