مشکلات نرم افزاری

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام .... بچه ها لطفا راهنمایی کنید ....

من توی Drive f کامپیوترم نزدیک به 10 گیگ فیلم دوربین دارم که خیلی مهم اند.الان هم میخوام ویندوزمو عوض کنم و نمیخوام ریسک کنم و فقط c رو فرمت کنم ... بگید که چیکار کنم ؟ ... البته dvd رایتر هم ندارم .... :p

مشکلی نیست اگه از طریق خود سیدی ویندوز میخوای فرمت کنی درایو C رو انتخاب کن و فرمتش کن مشکلی برای درایو های دیگت پیش نمیاد ولی اگز میخوای از طریق داس فرمت کنی باید مراقب باشی درایو C از نوع Fat باشه تا به مشکلی نخوری.;)

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
دوستان این یعنی چی؟

Write error: only NTFS file system supports files larger than 4 GB

موقع Extract کردن فایل های Zip این error رو میده !!
درایوی که میخوای فایلتو Extract کنی باید Fat32 باشه در صورتی که این فایلت روی درایو های NTFS جواب میده.;)

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
951
نام
هادی
دوستان این یعنی چی؟

Write error: only NTFS file system supports files larger than 4 GB

موقع Extract کردن فایل های Zip این error رو میده !!

همانطور که احمد جان توضیح دادن درایو‌هایی که فرمت اونها FAT هست، به زبان ساده محدودیت حجمی دارند و تک فایل‌هایی که حجم اونها بالاتر از 4GB باشه رو کپی نمیکنه... به احتمال زیاد فایل شما حجمش از 4GB بیشتر بوده و به همین دلیل این پیغام رو داده.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خوب هادی و احمد جان چی کار کنم ؟!!
مثل بچه ادم بکنش ntfs :biggrin1:
روی درایو کلیک راست کن و format رو بزن و file system رو ntfs انتخاب کن تیک quick format رو بزن و start ...

فقط بگم که محتویات هاردت میپره!

پ.ن:این راه احمد هم میشه!

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
بچه ها من خواستم xp نصب کنم سریالو که تو پک ویندوز هست رو قبول نمیکنه.
در حالیکه تو کامپیوتر ذوستم همون سریالو میخونه:(
کسی میدونه دلیلیش چیه؟!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بچه ها من خواستم xp نصب کنم سریالو که تو پک ویندوز هست رو قبول نمیکنه.
در حالیکه تو کامپیوتر ذوستم همون سریالو میخونه:(
کسی میدونه دلیلیش چیه؟!
این سریال جادویی رو تست کن فرقی نمیکنه ویندوزت چی هست:)

Jbc46-q42fd-pggmc-kp38y-6mqd8

پ.ن:البته اینو یه جا دیدم گفتن واسه همه ی ویندوز ها جواب میده راست و دروغش پای خودشون ولی جای معتبری بود!!

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
بچه ها از سایت سرای بازی 3تا بازی خریدم . قبل از اون که چکشون کنم روی dvd ها اسم نوشتم . حالا هم که چکشون کردم هر 3تاشون خرابن ؛ حالا شما جای من بودین چیکار میکردین ؟ :(

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
بچه ها از سایت سرای بازی 3تا بازی خریدم . قبل از اون که چکشون کنم روی dvd ها اسم نوشتم . حالا هم که چکشون کردم هر 3تاشون خرابن ؛ حالا شما جای من بودین چیکار میکردین ؟ :(

تنها مشکل شما نیست یکی دیگه از بچه ها هم این مشکل داره :arrowd:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=394398&postcount=268
ولی من ربط این موضوع رو با مشکلات نرم افزاری نفهمیدم:confused:

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
سلام دوستان من انتی ویروز avast رو مدتیه روی سیستم دارم خداییش هم راضیم وقتی نصبش میکنم دیگه مشکلی ندارم و خودشم هر وقت به نت وصل میشم اپتودیت میشه اما یه مشکلی که هست اینه که تا وقتی شماره سریال رو وارد نکنی استفاده ازش محدودیت داره و بعدش هم که سریالش رو وارد میکنی دیگه اصلا اپتودیت نمیشه بعدشم یه مشکل دیگه که دارم اینه که من خیلی کم ویندوز عوض میکنم ولی وقتی عوض میکنم خب کلا همه چی پاک میشه از جمله همین انتی ویروسم امام مشکل اینه که این خودشو اپتودیت میکنه وقتی ویندوز پاک میشه قاعدتا اپتودیت هاشم پاک میشه حالا من نمیدونم چیکار بکنم که
1-وقتی سریال رو وارد میکنم بعدش بتونم اپتودیتش کنم
2-چجوری اپتودیت هایی که خودش گرفته رو بعد از نصب مجدد ویندوز دوباره وارد انتی ویروس کنم

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
268
سلام دوستان من انتی ویروز avast رو مدتیه روی سیستم دارم خداییش هم راضیم وقتی نصبش میکنم دیگه مشکلی ندارم و خودشم هر وقت به نت وصل میشم اپتودیت میشه اما یه مشکلی که هست اینه که تا وقتی شماره سریال رو وارد نکنی استفاده ازش محدودیت داره و بعدش هم که سریالش رو وارد میکنی دیگه اصلا اپتودیت نمیشه بعدشم یه مشکل دیگه که دارم اینه که من خیلی کم ویندوز عوض میکنم ولی وقتی عوض میکنم خب کلا همه چی پاک میشه از جمله همین انتی ویروسم امام مشکل اینه که این خودشو اپتودیت میکنه وقتی ویندوز پاک میشه قاعدتا اپتودیت هاشم پاک میشه حالا من نمیدونم چیکار بکنم که
1-وقتی سریال رو وارد میکنم بعدش بتونم اپتودیتش کنم
2-چجوری اپتودیت هایی که خودش گرفته رو بعد از نصب مجدد ویندوز دوباره وارد انتی ویروس کنم

دوست عزیز احتمالا سریال شما بلک لیست شده. البته من AVAST رو تا حالا نصب نکردم نمیدونم جریانش چیه. این آخرین کرکی هست که برای این آنتی ویروس اومده. امتحان کنید شاید مشکلتون حل بشه

http://www.zshare.net/download/114085024880239d/
اینم آخرین نسخه ی این آنتی ویروس. البته نسخه ی حرفه ایش

http://download17.avast.com//iavs4pro/setupengpro.exe

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
آنتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی ؟ ... مسئله این است ... :biggrin1:

دوستان مگه اینترنت سکیوریتی کار آنتی ویروس رو نمیکنه؟:confused:

کدومش حیاتی تره؟ :p