مشکلات نرم افزاری

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
مطمئنی خود سیستمت ویروسی نشده
پیشنهاد من کسپر 2012 (بروز) هست.من یک بار با یک فلش (پر از پوشه:d) به این مشکل خوردم. رو سیستمم کسپر داشتم. فلش رو ویروس کشی کردم. با همین روشی که به شما گفتم اطلاعاتش رو برداشتم و فرمتش کردم.

نمیدونم دوباره داره اسکن میکنه !

اما سوال اینه چرا این وشه ها هی میان ! و مثل شورت کات هستن !

یه طوری هم هست که بعضی وقتها از امرو یه فایل چند کیلو بایتی از سی پی یو به مقدار 99 درصد استفاده میکنه !

ARTer

کاربر سایت
Nov 30, 2011
7

یه طوری هم هست که بعضی وقتها از امرو یه فایل چند کیلو بایتی از سی پی یو به مقدار 99 درصد استفاده میکنه !

سلام
منم این مشکل رو قبلا داشتم ...

مشکلت تا حد خیلی زیادی با BitDefender_Total_Security 2012 حل میشه .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اینکه اون پوشه ها (شورتکات ها) نمیرن ، یعنی ویروس از بین نرفته و هز بار که روی اون ها کلیک کنی متاسفانه دوباره ویروس فعال میشه

حالا این مشکل دقیقا چیه !؟ اینی که دادی چه برنامه ای هست ؟ میشه لینکش رو بدی !
یه جور بسته امنیتی هست برای محافظت از سیستم
باهاش کار نکردم اما لینک دانلودش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوباره بازم همون شد !
نمیدونم چه ویروسی هست به این عکس نیگا کنید ببینید چیه هر کدومو باز میکنم میره ی به ادرس

C:\Windows\System32

درصوریتی که دبل کلیک کنم پرونده ی بازی در یک پنجره ی جدید باز میشه !

v21eomqi1hi8alwwx4li.png

من نگاش کردم ، همونجور که معلومه هاردت که ویروسیه و اینجور شده اون دو فایل recycler و system volume که همیشه هستن اونا ایرادی ندارن باشه حتی درایوای pc ببینی توشون این دوتا هست فقط هرچیه اون دو فایل دیگه ویروسی هستن که حجم ویروسم دقت کرده باشی کیلوباته دیگه اینام 2 کیلو بایته. شما اول اگه اطلاعتتو کپی کردی کلا هاردتو فرمت کن فرمت که کردی با کسپر یبار دیگه اسکنش کن درست میشه 100 درصد موفق باشی . راستی صابر جان الان انتی ویروست رو سیستمت نصبه چیه .
کسپرم میتونی ازینجا دانلود کنی و دانلود افلاینشم از همینجا دانلود کن راحت بزار اپدیت بشه دردسر بخای با خود انتی ویروس اپدیتش کنی . یه اموزشم دارم برا نصب صحیح کسپر اونم میزارم اونو حتما بخون بعد نصبش کن یا قدم قدم برو جلو موفق باشی .

لینک 1

لینک 2

لینک 3

لینک 4
معذرت نمیدونم چرا سرعتم یهو کم شد برا همین یکم طول کشید .

ARTer

کاربر سایت
Nov 30, 2011
7

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام کسی کار با TuneUp Utilities 2012 روبلده
مثلا برای تعمیر رجیستری از کدوم گزینه استفاده کنم ممنون
قسمت optimize system گزینه clean registry
گزینه 1-click maintenance هم تمام کارهایی که برای پاکسازی و ترمیم سیستم لازمه خودش انجام میده. کافیه بوسیله گزینه change maintenance settings تنظیمش کنید که هر چند وقت یک بار این کار ها رو انجام بده

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام

یه هارد اکسترنال خریدم و داخلش رو پر کردم ( حافظش 3 ترابایت بود) کلی ستاپ بازی و فیلم توش کپی کردم بعد دیروز یه فلش زدم به PC یهو همه ی اطلاعات غیب شدن ( فکر کنم ویروس بود که پاکش هم کردم ) در صورتی که ظرفیت هارد نشون دهنده ی پر بودن هست !

ایا راهی هست بشه اطلاعات رو برگشت داد ! یا حدعقل بشه کپی بگیرم ازشون ! ؟

من پیشنهاد میکنم یه لینوکس نصب و یا بصورت زنده اجرا کنی (مثلا ubunthu) و از اطلاعاتت کپی بگیری و بعد هم ویروس رو بکشی :d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
یه مشکل دیگه ای هم هست که دو تا فایل مشابه که یکیشون 0 درضد از سیپی یو استفاده میکنه و اون یکی 90 به بالا استغفاده میکنه. گاهی اوقات باز میشن و فقط هم از تسک منیجر قابل مشاهده هستن ! حجمشونم همش چند کیلو بایت هست ! هر دفه هم تغییر نام میدن اما خیلی شبیه هم هستن !

این دیگه چی هست ؟

یه لینک ویروس کش توپ بهم بدید که بتونه یه پاک سازی خوب بکنه !
درضمن خواستم نظرتونم راجب به ویروس کش ماکروسافت بدونم (ماکروسافت سکیرتی )

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
یه مشکل دیگه ای هم هست که دو تا فایل مشابه که یکیشون 0 درضد از سیپی یو استفاده میکنه و اون یکی 90 به بالا استغفاده میکنه. گاهی اوقات باز میشن و فقط هم از تسک منیجر قابل مشاهده هستن ! حجمشونم همش چند کیلو بایت هست ! هر دفه هم تغییر نام میدن اما خیلی شبیه هم هستن !
این دیگه چی هست ؟
یه لینک ویروس کش توپ بهم بدید که بتونه یه پاک سازی خوب بکنه !
درضمن خواستم نظرتونم راجب به ویروس کش ماکروسافت بدونم (ماکروسافت سکیرتی )
سیستمت توسط دو سه تا ویروس آلوده شده.
کسپر رو نصب کردی ، اگر نه میتونی لینکش رو تو این پست ببینی (معین برات گذاشت).
قبل از نصبش همه آنتی ویروس ها از جمله اون مایکروسافت رو هم پاک کن.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
سیستمت توسط دو سه تا ویروس آلوده شده.
کسپر رو نصب کردی ، اگر نه میتونی لینکش رو تو این پست ببینی (معین برات گذاشت).
قبل از نصبش همه آنتی ویروس ها از جمله اون مایکروسافت رو هم پاک کن.
یعد این کرک کردنش چه طوری هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر