مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
خوب اگه 3.3k هستش پس كنسولت رجيونش كره اي بايد باشه دوست من

بايد برنامه Homebrow رجيون دستگاه خودت رو نصب كني در ضمن وقتي از برنامه Gecko استفاده مي كني اگر بازي اپديت هم داشته باشه اپديت نمي كنه خيالت تخت من امتحان كردم اما اگه از همون منو اول صفحه اجرا كني اپديت ميكنه هواست باشعه

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
خوب اگه 3.3k هستش پس كنسولت رجيونش كره اي بايد باشه دوست من

بايد برنامه Homebrow رجيون دستگاه خودت رو نصب كني در ضمن وقتي از برنامه Gecko استفاده مي كني اگر بازي اپديت هم داشته باشه اپديت نمي كنه خيالت تخت من امتحان كردم اما اگه از همون منو اول صفحه اجرا كني اپديت ميكنه هواست باشعه

سلام
خیلی ممنون دوست عزیز :love:
ولی Homebrow ربطی به رجین نداره فقط هنگام نصب با روش Zelda : Twlight باید فایل data.bin رجین کنسول رو درست انتخاب کنی
من روش نصب Homebrow به روش بالا رو که دوستمون aliamini رو خوندم . میخواستم ببینم این روش امکان Break شدن داره یا نه ؟
میشه از Ram Micro SD استفاده کرد یعنی رم میکرو رو گذاشت تو خشابش بعد گذاشت تو Wii ?
اخه من یک میکرو SD دارم با خشابش میخواستم بدونم اگه با همین میشه من دیگه پول رو ندم

پ.ن : من نمیدونم چرا بعضی از بچه ها به خودشون زحمت نمیدن جواب سوال ها رو بدن میدونم شاید خیلی از سوال های ما تازه کارا خیلی از نظرتون بچه گانه به نظر بیاد ولی شما هم باید به یاد بیارید که وقتی اول کنسول خریدید چه مشکلاتی داشتید

موفق باشید ;)

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
سلام
خیلی ممنون دوست عزیز :love:
ولی Homebrow ربطی به رجین نداره فقط هنگام نصب با روش Zelda : Twlight باید فایل data.bin رجین کنسول رو درست انتخاب کنی
من روش نصب Homebrow به روش بالا رو که دوستمون aliamini رو خوندم . میخواستم ببینم این روش امکان Break شدن داره یا نه ؟
میشه از Ram Micro SD استفاده کرد یعنی رم میکرو رو گذاشت تو خشابش بعد گذاشت تو Wii ?
اخه من یک میکرو SD دارم با خشابش میخواستم بدونم اگه با همین میشه من دیگه پول رو ندم

پ.ن : من نمیدونم چرا بعضی از بچه ها به خودشون زحمت نمیدن جواب سوال ها رو بدن میدونم شاید خیلی از سوال های ما تازه کارا خیلی از نظرتون بچه گانه به نظر بیاد ولی شما هم باید به یاد بیارید که وقتی اول کنسول خریدید چه مشکلاتی داشتید

موفق باشید ;)

دوست من كي گفته ربطي نداره شما مي خواي قاشق رو از پشت سرت بگردوني بخوري اين بوسيله زلدا يخورده دردسره شما برنامه هم برو رو هجمش 7 مگابايت هست دانلود كن مال رجيون دستگاه راحت نصب ميشه ديگه احتياج به اون طريق نيستش

بعدش اره رم اسدي رو ميشه من خودم همين كارو كردم مشكلي نيستش

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
دوست من كي گفته ربطي نداره شما مي خواي قاشق رو از پشت سرت بگردوني بخوري اين بوسيله زلدا يخورده دردسره شما برنامه هم برو رو هجمش 7 مگابايت هست دانلود كن مال رجيون دستگاه راحت نصب ميشه ديگه احتياج به اون طريق نيستش

بعدش اره رم اسدي رو ميشه من خودم همين كارو كردم مشكلي نيستش

سلام
واقعا بدون زلدا میشه نصب کرد یعنی نرم افزار رو دانلود میکنم بعد با رایت میکنم رو DVD درسته
میشه لینکشو برای J و کره بدین ؟
بعد این روش که امکان Break شدن نداره .

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
سلام نه امكان بريك اصلا نيستش والا من از همين فروم وي گرفتم بخش home brew بعد دانلودش كردم 7 مگابايت هست بعدش باز مي كني ميشه 1 گيگ بزن با سرعت پايين رو دي وي دي اجرا كن سري نصب ميشه

00

کاربر سایت
Mar 30, 2009
11
مود چیپ اگه همه دستگاه ها ندارن؟
خیر همه دستگاه ها ندارن خیلی از نرم افزار ها به صورت نرم افزاری کپی خور شدن که مشکلان خاص خودشون رو دارن قیمت یک مودچیپ 50-60 تومنه که بهتون پیشنهاد میکنم اگر wii میگیرید حتما با مودچیپ بگیرید البته چند نوع مودچیپ وجود داره که بهترینش در حال حاضر d2c هست (اگه هجی اش رو درست نوشته باشم)

mojtaba.r3

کاربر سایت
Apr 6, 2009
15
سلام
من قبلا یه سوال مطرح کردم درباره اینکه بعضی از بازیها رو دستگاهم نمی خونه(صفحه 38) که دوستان گفتن از تاپیک راهنمایtrucha استفاده کنم من همه کارها رو انجام دادم اما بازهم نیومد (فکر کنم راهنمایtrucha برای عوض کردن زبان بازی باشه)حالا کسی می تونه کمکم کنه؟

mojtaba.r3

کاربر سایت
Apr 6, 2009
15
سلام
1)وقتی بازی Super mario galaxy رو می ذارم تودستگاهم (و جدیدا بازیهای Mad World,Harvest Moon,Final Fantasy V,PES2009 )بعد از اینکه Start رو می زنم صفحه سیاه میشه(هیچی نمی نویسه)وبعد مجبورم دستگاه رو خاموش کنم.تو همین تاپیک بچه ها گفتن می تونی از تاپیک راهنمایtrucha استفاده کنی من همه اون کارها رو قدم به قدم انجام دادم ولی بازم نشد.

2)ممکنه دستگاه من اصلا مودچیپ نداشته باشه؟

3)بازی اوژینال WII بهتر نیست بگیرم .

ممنون می شم کسی بتونه مشکل منو حل کنه...

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
سلام
1)وقتی بازی Super mario galaxy رو می ذارم تودستگاهم (و جدیدا بازیهای Mad World,Harvest Moon,Final Fantasy V,PES2009 )بعد از اینکه Start رو می زنم صفحه سیاه میشه(هیچی نمی نویسه)وبعد مجبورم دستگاه رو خاموش کنم.تو همین تاپیک بچه ها گفتن می تونی از تاپیک راهنمایtrucha استفاده کنی من همه اون کارها رو قدم به قدم انجام دادم ولی بازم نشد.

2)ممکنه دستگاه من اصلا مودچیپ نداشته باشه؟

3)بازی اوژینال WII بهتر نیست بگیرم .

ممنون می شم کسی بتونه مشکل منو حل کنه...

سلام دوست عزيز
دستگاه شما نياز به آپديت داره.براي اينكه بريك نشه آپديت رو جدا از اينترنت بگير بعد با نرم افزار wad آپديت كن.اختمالا رفع ميشه اگرم نشه ارور002 ميده كه ميتوني اون ارور را با برنامه ي trucha برداري.اگرم حوصله ي دردسر نداري با برنامه ي gecko os 002 fix اجرا كن بازي رو تا به trucha احتياج نداشته باشي
موفق باشي

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
سلام
دمت گرم ولی فریمویر Wii من 3.2 است.
می شه راجه به gecko os 002 fix یه کم توضیح بدی.(دانلودش کردم بعد باید چکار کنم)
بازم ممنون.

سلام
فريمور 3.2 براي mad world قديميه
اين برنامه رو (gecko os...) ميريزي رو sd بعد از طريق homebrew channel اجراش ميكني.بازي رو launch ميكني و ميري تو بازي:)

mojtaba.r3

کاربر سایت
Apr 6, 2009
15
سلام
برنامه homebrew channel رو دارم .فایل (gecko os...) رو تو SD هم ریختم ولی هیچ تغییری نمی کنه.(کدوم قسمت فایل (gecko os...) رو باید بریزم همش رو؟)یعنی وقتی می رم Channel homebrew هیچ پیغامی نمی ده.چجوری باید اجراش کنم.
منظور از launch بازی همون Start از Channel مخصوصشه؟
آخرین فريمور Wii چنده میشه یه لینک ازش بزاری؟
همین که به فکر مایی خیلی خیلی ممنون.
بازم ممنون

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
سلام
برنامه homebrew channel رو دارم .فایل (gecko os...) رو تو SD هم ریختم ولی هیچ تغییری نمی کنه.(کدوم قسمت فایل (gecko os...) رو باید بریزم همش رو؟)یعنی وقتی می رم Channel homebrew هیچ پیغامی نمی ده.چجوری باید اجراش کنم.
منظور از launch بازی همون Start از Channel مخصوصشه؟
آخرین فريمور Wii چنده میشه یه لینک ازش بزاری؟
همین که به فکر مایی خیلی خیلی ممنون.
بازم ممنون
يه فولدر به نام apps بساز و كل فولدر gecko رو توش كپي كن
بله launch همون start

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر