مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
سلام دوستان

الان چند مدل کپی خوری برای wii هست؟ کدوم بهتره؟

آخرین ورژن Firmware چیه؟ آیا هک شده؟

این قضیه اجرای بازی از روی فلش چیه؟ بهتر از دیسکه؟ روی هردو مدل کپیخوری اجرا میشه؟

و خلاصه اساتید wii هرگونه اطلاعات تکمیلی دارن زحمت بکشن بگن ;)

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
سلام دوستان

الان چند مدل کپی خوری برای wii هست؟ کدوم بهتره؟

سخت افزاری و نرم افزاری . تا اونجا که من میدونم نرم افزاری بهتره و به راحتی هم قابل آپدیته

آخرین ورژن Firmware چیه؟ آیا هک شده؟

4.3 فکر میکنم که هک شده ولی الان خیلی سخته و گرون در میاد ... مگه بدی همین علی آقا خودمون :D

این قضیه اجرای بازی از روی فلش چیه؟ بهتر از دیسکه؟ روی هردو مدل کپیخوری اجرا میشه؟

فرقی نداره . الان اونا که از رو دیسک میاره بعضا پیدا نمیشن و از رو دو تاش بهتره اگرم از روی فلش بود فقط غمت نباشه مشکلی نیست . بله اجرا میشه .

و خلاصه اساتید wii هرگونه اطلاعات تکمیلی دارن زحمت بکشن بگن ;)
کلا توضیه میشه بگیری یه وی ! :D

جواب در متن نقل قول

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
من توی بازی red steel 2 یه مشکل خیلی عجیب دارم که شاید به نانچاک ربط داشته باشه
بعضی موقع ها وسط بازی یهو بدون این که دستم به کلیدی بخوره میره تو صفحه ی current objective
تو 1 ساعت بازی بیشتر از 50 بار این طوری میشه
چون کلیدی که اگه بزنیم میره تو این صفحه کلید c هست فکر کنم به نانچاک ربط داشته باشه
کسی میدونه مشکل چیه؟

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
میدونم ممکنه تبلیغ بشه ولی الان قیمت وی چنده؟

کسی هست بفروشه یا فروشنده خوب بشناسه؟ اگه هست لطفا به من پیام بزنید تا یک هفته دیگه میخوام یه وی بخرم

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
:((من توی بازی super mario galexy 2بیشتر اقات که دارم بازی میکنم یک دفعه یک چیز انگیلیسی ماید ومن سی دی در مارم دوبار میزارم یکی دو دقیقه ی بعد دوباره انجوری میشه من باید چیکار کنم مشکل از دستگاه یا سیدی؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
:((من توی بازی super mario galexy 2بیشتر اقات که دارم بازی میکنم یک دفعه یک چیز انگیلیسی ماید ومن سی دی در مارم دوبار میزارم یکی دو دقیقه ی بعد دوباره انجوری میشه من باید چیکار کنم مشکل از دستگاه یا سیدی؟
مشکل از دیسکه.
بد رایت شده یا جنسش خوب نیست.

churchil

کاربر سایت
Dec 1, 2010
3
میبخشید ازتون این سوالو میکنم چون مبتدیم
ولی میخواستم ببینم این بازیهایی که برای دانلود هست بعد از دانلود باید باهاشون چکار کنم اگر روی dvd بریزم کار میکنه یا باید dvd مخصوصی باشه یا اینکه باید با فلش یا چیز دیگه ای اجرا کنم

Juventini

کاربر سایت
Sep 17, 2008
55
نام
امین
سلام
چند وقتی بود که وقتی کنسول رور روشن می کردم تصویر ابتدا مات و کدر بود (شدترنگ ها هم به هم می ریزه),بعد از چند دقیقه خودش درست می شد!اما امروز این اتفاق افتاد و درست نشد,به جز چند دقیقه کوتاه که البته بعدش تصویر بدتر از قبل هم شد.تصویر همچین حالتی داره :

l7j0mk19ncr65ij46xev.jpg

skmd093d8uy8umcfu4iq.jpg

کابل تصویر رو به همه ورودی ها تلویزیون هم زدم اما فرقی نکرد.
می خوام بدونم مشکل از کابل تصویر هست یا قطعات داخلی کنسول مشکل پیدا کرده؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
میبخشید ازتون این سوالو میکنم چون مبتدیم
ولی میخواستم ببینم این بازیهایی که برای دانلود هست بعد از دانلود باید باهاشون چکار کنم اگر روی dvd بریزم کار میکنه یا باید dvd مخصوصی باشه یا اینکه باید با فلش یا چیز دیگه ای اجرا کنم
DVD خاصی نمیخواد ولی سرعت پایین رایت کنید.
اگه برنامه ی اجرای بازی از روی فلش روی ویتون دارید میتونید بازی ها رو روی فلش هم بریزید.

کابل تصویر رو به همه ورودی ها تلویزیون هم زدم اما فرقی نکرد.
می خوام بدونم مشکل از کابل تصویر هست یا قطعات داخلی کنسول مشکل پیدا کرده؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.
اول با یه تلوزیون دیگه امتحان کنید ببینید مشکل از وی هست یا نه.

Juventini

کاربر سایت
Sep 17, 2008
55
نام
امین
اول با یه تلوزیون دیگه امتحان کنید ببینید مشکل از وی هست یا نه.

مشکل از کنسوله چون به همون تلویزیون دستگاه های دیگه ای وصل هست و هیچ کدوم مشکلی ندارن. (اونا رو هم با ورودی های مختلف امتحان کردم)

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام به همگی
من یک چند وقتی هست اصلا سمت وی نرفتم ، اگر میشه دوستان آخرین IOS های ریلیز شده رو لیستشون رو بهم بدند نصب کنم . الان Rev 20 هستم .
بعدر این فرمور جدیده 4.3 بود فکر کنم درست و حسابی هک شده یا نه همون طوری مثل قدیمه ؟
من آخرین پچ ها و IOS هایی که دارم مربوط میشه به Prince Of Perisa Forgotten sands از اون موقع به بعد دست هم نزدم به وی .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر