مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام من تازه یه دستگاه wii خریدم ولی بازی رزیدنت اویل ریمیک و زیرو اجرا نمیکنه ویه ارور میده ولی بقیه بازیها کلن اجرا میکنه لطفا اگر کسی میدونه مشکل چیه راهنمایی کنه .خیلی ممنون.
سلام.مبارکه
چه اروری میده؟؟
در کل بهتره یه بار با این روش جدیده تو انجمن کپی خور کنی دستگاهت رو با دقت.
من خودم همین کارو کردم اجرا شد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اقا من شاید wii م رو پس گرفتم برم زلدا بخرم اما یک مشکل دارم اون هم این هست که باید اپدیتش کنم یا نه فقط می دونم رد استیل 2 رو اجرا می کرد جدیدترین بازیش این بود که براش خریدم نیاز به اپدیت هست یا نه بعد انلاین بازی کردنش چطور می شه با کپی انلاین زد

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
اقا من شاید wii م رو پس گرفتم برم زلدا بخرم اما یک مشکل دارم اون هم این هست که باید اپدیتش کنم یا نه فقط می دونم رد استیل 2 رو اجرا می کرد جدیدترین بازیش این بود که براش خریدم نیاز به اپدیت هست یا نه بعد انلاین بازی کردنش چطور می شه با کپی انلاین زد
اصلا آپدیت نکنید!!چون ممکنه بریک شه!
اگه بازی ها رو آورد که هیچ!
وگرنه از همین تاپیک بخش(روش جدیده) کپی خورش کنید

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
به راحتی:d
هیچ ربطی به هم ندارن!
فقط باید به اینترنت وصل شد و بازی کرد!!
فقط به هیچ وجه آپدیت نکنید!!!
موفق باشی و بمونی
خيلي ممنون .... من فقطميتونم اخر هفته ها بازي كنم دمت گرم يه هفتم رو ساختي

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
سلام دوستان یه سوال دارم فقط خواهشا بهم نخندید! اگه فیلم دیکتاتور رو دیده باشید یه جاش داره وی بازی میکنه که اسم بازیش wii terrorist 2k12 هست میخواستم بدونم این بازی اصلا وجود داره؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
سلام دوستان یه سوال دارم فقط خواهشا بهم نخندید! اگه فیلم دیکتاتور رو دیده باشید یه جاش داره وی بازی میکنه که اسم بازیش wii terrorist 2k12 هست میخواستم بدونم این بازی اصلا وجود داره؟
نه...بره چي بخنديم خو اينم يه سواله ديگه!!!

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
سلام دوستان من امروز می خوام برم یه وی بگیرم اونم فقط واسه اینکه سری Resident Evil رو روش بازی کنم. بعد TV هم ندارم و می خوام وصلش کنم به مانیتور. بعد از بازی کردن سری RE هم می خوام بفروشمش:D
حالا چندتا سوال دارم اول اینکه وی چجوری به مانیتور وصل میشه؟(مانیتورم خروجی HDMI و DVI نداره). من Xbox رو با کابل VGA که واسش خریدم به مانیتور وصل کردم. می خوام بدونم وی هم با همون کابل به راحتی به مانیتور وصل میشه؟
سوال بعدیم اینه که سری بازی های RE 0 و RE Remake که واسه گیم کیوب بودن, روی وی هم اجرا میشن؟!
همین:) منتظر پاسخ دوستان هستم.
قیمت نو و دست دومش رو هم حدودی بگین ممنون میشم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
سلام دوستان من امروز می خوام برم یه وی بگیرم اونم فقط واسه اینکه سری Resident Evil رو روش بازی کنم. بعد TV هم ندارم و می خوام وصلش کنم به مانیتور. بعد از بازی کردن سری RE هم می خوام بفروشمش:D
حالا چندتا سوال دارم اول اینکه وی چجوری به مانیتور وصل میشه؟(مانیتورم خروجی HDMI و DVI نداره). من Xbox رو با کابل VGA که واسش خریدم به مانیتور وصل کردم. می خوام بدونم وی هم با همون کابل به راحتی به مانیتور وصل میشه؟
سوال بعدیم اینه که سری بازی های RE 0 و RE Remake که واسه گیم کیوب بودن, روی وی هم اجرا میشن؟!
همین:) منتظر پاسخ دوستان هستم.
قیمت نو و دست دومش رو هم حدودی بگین ممنون میشم

اون دو تا رزیدنت هاش کلا بره وی هم ریمیک شدن ولی فکر نکنم به مانیتور وصل بشه

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
دوباره سلام. دوستان من یه Wii دست دوم خریدم حالا به چندتا مشکل برخوردم.
اول اینکه من 2تا از بازی های رو که گذاشتم تو دستگاه این پیغام رو داد:
9gkf49zkmbv28flmgsmc.jpg

دوم اینکه با وجود اینکه من دستگاه رو به LED وصل کردم ولی کیفیت روی 480i هستش و روی 480p نیست! و کلا نمیشه گذینه 480p رو انتخاب کرد. و از کیفیت تصویر راضی نیستم. چیکار کنم که کیفیت تصویر 480p بشه؟
سوم اینکه تو بازی هایی که مخصوص خود Wii هستن بازم باید واسه سیو کردن بازی های مموری کارت بخریم؟ یا دیگه نیازی نیست؟
ممنون

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
دوباره سلام. دوستان من یه Wii دست دوم خریدم حالا به چندتا مشکل برخوردم. اول اینکه من 2تا از بازی های رو که گذاشتم تو دستگاه این پیغام رو داد:
9gkf49zkmbv28flmgsmc.jpg
دوم اینکه با وجود اینکه من دستگاه رو به LED وصل کردم ولی کیفیت روی 480i هستش و روی 480p نیست! و کلا نمیشه گذینه 480p رو انتخاب کرد. و از کیفیت تصویر راضی نیستم. چیکار کنم که کیفیت تصویر 480p بشه؟ سوم اینکه تو بازی هایی که مخصوص خود Wii هستن بازم باید واسه سیو کردن بازی های مموری کارت بخریم؟ یا دیگه نیازی نیست؟ ممنون
سلام مبارک باشه 1- اول اینکه احتمالا دستگاه شما از این جدید ها هست که درایوش کپی نشده پس نمیتونین با دیسک بازی کنید فقط USB{شایدم اصلا دستگاه خودش کپی نشده باشه!} 2- برای 480p باید کامپوننت داشته باشی{5 فیشی} که احتمالا مال شما 3 فیشی هست! 3- نخیر نیازی نیست برای خود wii چون خودش حافظه داره اما اگه بخوای بازی گیم کوب بزنی باید هم مموری هم دسته گیم کوب داشته باشی.

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
سلام مبارک باشه 1- اول اینکه احتمالا دستگاه شما از این جدید ها هست که درایوش کپی نشده پس نمیتونین با دیسک بازی کنید فقط USB{شایدم اصلا دستگاه خودش کپی نشده باشه!} 2- برای 480p باید کامپوننت داشته باشی{5 فیشی} که احتمالا مال شما 3 فیشی هست! 3- نخیر نیازی نیست برای خود wii چون خودش حافظه داره اما اگه بخوای بازی گیم کوب بزنی باید هم مموری هم دسته گیم کوب داشته باشی.
ممنون از پاسختون. ولی یکی گفت احتمالا باید دستگاهت رو آپدیت کنی! آخه 2 3 تا بازی رو اجرا کرد!
آره مال من 3 فیشس. می دونی کجا می فروشن این 5 فیشی رو؟ آخه من اهوازم می دونم تو بازار اهواز نیست همچین چیزی. اگه آدرس یه فروشگاه اینترنتی رو بدی یا شخصی که این کابل رو بفروشه ممنون میشم.
یه سوال دیگه اینکه من می تونم سری بازی های Resident Evil رو دانلود کنم و بریزم رو فلش و بازی کنم؟ یعنی می خوام ببینم سادس؟ فقط دانلود کنم و محتویات رو بریزم رو USB؟ یا آموزش می خواد؟
مرسی.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
ممنون از پاسختون. ولی یکی گفت احتمالا باید دستگاهت رو آپدیت کنی! آخه 2 3 تا بازی رو اجرا کرد! آره مال من 3 فیشس. می دونی کجا می فروشن این 5 فیشی رو؟ آخه من اهوازم می دونم تو بازار اهواز نیست همچین چیزی. اگه آدرس یه فروشگاه اینترنتی رو بدی یا شخصی که این کابل رو بفروشه ممنون میشم. یه سوال دیگه اینکه من می تونم سری بازی های Resident Evil رو دانلود کنم و بریزم رو فلش و بازی کنم؟ یعنی می خوام ببینم سادس؟ فقط دانلود کنم و محتویات رو بریزم رو USB؟ یا آموزش می خواد؟ مرسی.
اگه خودتون از رو دیسک اجرا کرید که حتما کپی خورتون قدیمی هست باید به روز کنید که آموزشش تو سایت هست اما توصیه میکنم بدید بیرون چون wii خیلی واسه بریک شدن با استعداد هست. {خودم یکیش رو نابود کردم الان تو دکور گذاشته. یکیشم پیش پای شما فروختم}. برای کابل خودم هم گشتم اما پیدا نکردم ولی چیز نایابی نیس اگه خوب بگردی پیدا میکنی. 3-آره راحته usbloadergx رو روی دستگاهتون بریزید و با برنامه WBFS Manager بریزید رو فلاش و بزنید به دستگاه و توی برنامه اولی مثل آب خوردن اجرا کنید

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
اگه خودتون از رو دیسک اجرا کرید که حتما کپی خورتون قدیمی هست باید به روز کنید که آموزشش تو سایت هست اما توصیه میکنم بدید بیرون چون wii خیلی واسه بریک شدن با استعداد هست. {خودم یکیش رو نابود کردم الان تو دکور گذاشته. یکیشم پیش پای شما فروختم}. برای کابل خودم هم گشتم اما پیدا نکردم ولی چیز نایابی نیس اگه خوب بگردی پیدا میکنی. 3-آره راحته usbloadergx رو روی دستگاهتون بریزید و با برنامه WBFS Manager بریزید رو فلاش و بزنید به دستگاه و توی برنامه اولی مثل آب خوردن اجرا کنید
مرسی.
این توضیحاتی که واسه اجرای بازی از طریق USB رو دادی درست متوجه نشدم:D ولی تاپیک مربوطه رو می خونم وقتی بازی ها رو دانلود کردم.
می گم شما یا کسی از دوستان لینک دانلود RE 0 و RE Remake رو برای Wii داره بهم بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر