مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
مرسی. این توضیحاتی که واسه اجرای بازی از طریق USB رو دادی درست متوجه نشدم:D ولی تاپیک مربوطه رو می خونم وقتی بازی ها رو دانلود کردم. می گم شما یا کسی از دوستان لینک دانلود RE 0 و RE Remake رو برای Wii داره بهم بده؟
یکم اوایل خودم هم توش گیج بودم اما به مرور خودتون دستتون میاد چی به چیه.همون تاپیک کارتون رو راه میندازه.برا بازیا خودشون رو دارم اما متاسفانه لینکی ازشون ندارم اما یه توصیه دوستانه بهت میکنم که به هیچ وجه با ویموت و نانچاک اینا رو بازی نکنی حتما به فکر کلاسیک کنترلر باش چون واقعا کنترلش با ویموت عذاب آوره.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
یکم اوایل خودم هم توش گیج بودم اما به مرور خودتون دستتون میاد چی به چیه.همون تاپیک کارتون رو راه میندازه.برا بازیا خودشون رو دارم اما متاسفانه لینکی ازشون ندارم اما یه توصیه دوستانه بهت میکنم که به هیچ وجه با ویموت و نانچاک اینا رو بازی نکنی حتما به فکر کلاسیک کنترلر باش چون واقعا کنترلش با ویموت عذاب آوره.

برای اویل فقط دسته گیم کیوب
جدا از راحتیش، اون شوک و ویبره ای که توی اون اتمسفر اویل بهت میده، وحشت و هیجان رو چنان تا فیها خالدون آدم تزریق میکنه که فقط یک رزیدنت اویل یارای تحقق این مهم رو داره:-b
برعکس ویموت که رامبلش عین قلقلک میمونه:))

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
برای اویل فقط دسته گیم کیوب
جدا از راحتیش، اون شوک و ویبره ای که توی اون اتمسفر اویل بهت میده، وحشت و هیجان رو چنان تا فیها خالدون آدم تزریق میکنه که فقط یک رزیدنت اویل یارای تحقق این مهم رو داره:-b
برعکس ویموت که رامبلش عین قلقلک میمونه:))
از موشن هم تو کنترل شخصیت استفاده میکنه؟؟؟
در کل ارزش داره به خاطرش دنبال دسته گیم کیوب با مموریش باشم؟

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد

نه برای حرکت از آنالوگ نانچاک استفاده میشه. اصلا از حسگرهای ویموت استفاده نمیشه. اگه گیر بیاری که عالی میشه چون آرزوی هر رزیدنت بازی هست که گیم کوب داشته باشه!(البته محض اطلاع بگم نسخه 5و6 رسما آبروی اویل رو بردن و همون بهتر که رو گیم کوب اجرا نمیشن!)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
نه برای حرکت از آنالوگ نانچاک استفاده میشه. اصلا از حسگرهای ویموت استفاده نمیشه. اگه گیر بیاری که عالی میشه چون آرزوی هر رزیدنت بازی هست که گیم کوب داشته باشه!(البته محض اطلاع بگم نسخه 5و6 رسما آبروی اویل رو بردن و همون بهتر که رو گیم کوب اجرا نمیشن!)

کسی دسته گیم کیوب بره فروش داره خریدارم

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
مموری نمیخواد که. همون دسته رو اگه پیدا کردی برای بازی کافیه.دنبال ورژن های گیم کیوب نمیخواد بری چون برای wii پورت شدن. تازه ریمیک یه نمه ارتقاء گرافیکی هم داره

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام این رو دانلود کنید و بریزید روی sd کارت{توی پوشه apps بریزید} Download Priiloader 0.7 Wii Homebrew Applications - FileTrip بعد این رو دانلود کنید و مطابق ریجن و ورژن دستگاه فایل hack.ini رو به ریشه sd کارت انتقال بدید{حتما حتما اسم اون رو hacks.ini تغییر بدید} hack.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download بعد تو homebrow برنامه رو اجرا کنید و راحت نصب کنید برای امتحان هم کنسول رو خاموش کنید و روشن کنید همزمان دکمه ریست رو بگیرید تا برنامه اجرا بشه. من خودم همین طور نصب کردم اما هیچ مسوولیتی نصبت به بریک شدن کنسول قبول نمیکنم و ریسکش با خودتونه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
سلام این رو دانلود کنید و بریزید روی sd کارت{توی پوشه apps بریزید} Download Priiloader 0.7 � Wii Homebrew Applications - FileTrip بعد این رو دانلود کنید و مطابق ریجن و ورژن دستگاه فایل hack.ini رو به ریشه sd کارت انتقال بدید{حتما حتما اسم اون رو hacks.ini تغییر بدید} hack.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download بعد تو homebrow برنامه رو اجرا کنید و راحت نصب کنید برای امتحان هم کنسول رو خاموش کنید و روشن کنید همزمان دکمه ریست رو بگیرید تا برنامه اجرا بشه. من خودم همین طور نصب کردم اما هیچ مسوولیتی نصبت به بریک شدن کنسول قبول نمیکنم و ریسکش با خودتونه

دقیقا همین کارو کردم ولی نشد...نمیره تو صفحه نصبش و صفحه سیاه میشه.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
دقیقا همین کارو کردم ولی نشد...نمیره تو صفحه نصبش و صفحه سیاه میشه.
دوست عزیز ممکنه مشکل از SD کارت شما باشه. یه چک کنید ببینید تو این لیست هست یا نه؟ wiibrew.org/wiki/BootMii/SD_Card_Compatibility_List

---------- نوشته در 09:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:21 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز ممکنه مشکل از SD کارت شما باشه. یه چک کنید ببینید تو این لیست هست یا نه؟ wiibrew.org/wiki/BootMii/SD_Card_Compatibility_List
نمیدونم چرا نمیتونم ویرایش کنم!! داداش پستی که نقل و قول کردم رو بی خیال شو.. دوست عزیز احتمالا مشکل از sd کارت شماست. اگه میتونید با یه کارت دیگه{اگه san disk 2gig باشه عالیه} امتحان کنید.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا

---------- نوشته در 09:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:21 AM ارسال شده بود ----------

نمیدونم چرا نمیتونم ویرایش کنم!! داداش پستی که نقل و قول کردم رو بی خیال شو.. دوست عزیز احتمالا مشکل از sd کارت شماست. اگه میتونید با یه کارت دیگه{اگه san disk 2gig باشه عالیه} امتحان کنید.
bootmii رو نصبیدم ولی از رو boot2 نتونستم....الان priiloader رو میخوام نصب کنم از تو homebrew میرم توش ولی صفحه سیاه میشه

---------- نوشته در 02:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:09 PM ارسال شده بود ----------

یه مشکل دیگه هم دارم اون هم اینه که من وقتی میرم تو harvestmoon دیگه دست کار نمیکنه و نمیتونه تشخیص بده نانچاک وصله یا نه...بازیم سالمه ....با دلفین اومد.ویموت وصله و رو ریموت 1 روشن میشه ولی انگار نه انگار حتی سینک هم کردمش....

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
bootmii رو نصبیدم ولی از رو boot2 نتونستم....الان priiloader رو میخوام نصب کنم از تو homebrew میرم توش ولی صفحه سیاه میشه ---------- نوشته در 02:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:09 PM ارسال شده بود ---------- یه مشکل دیگه هم دارم اون هم اینه که من وقتی میرم تو harvestmoon دیگه دست کار نمیکنه و نمیتونه تشخیص بده نانچاک وصله یا نه...بازیم سالمه ....با دلفین اومد.ویموت وصله و رو ریموت 1 روشن میشه ولی انگار نه انگار حتی سینک هم کردمش....
سلام منم نتونستم bootmi رو روی boot2 نصب کنم ولی priiloader راحت نصب شد.احتمال زیاد مشکل از sd کارتتون هست عوض کنید امتحان کنید{ورژن دستگاهتون الان چیه و ریجنش چی هست؟} برای هاروست مون من دوتاش رو بازی کردم مشکلی نداشتمشاید مشکل از سورس بازی باشه شاید هم لودرتون باهاش نمیسازه با یه لودر دیگه{ 3 usbloader GX } امتحان کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر