مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خوب فریمویرش رو فهمیدم.حالا pal یا ntsc بودن دستگاه رو از کجا بفهمم؟این دستگاه من نرم افزاری هک شده و Neogamma رو داره.حالا چطوری باید بازیه newsupermario رو اجرا کنیم
تو همون تنظیمات مثلا نوشته 4.2U که منظور از U همون UC هست اگه P بود که پالی البته J و K هم هستند.
برای اجرای ماریو برید داخل نئوگاما بعد دیسک رو بزارید داخل دستگاه بعد Lunch Game رو بزنید تا بازی بیاد.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یکی به من میگه این بازیه supermariobros رو چطوری اجرا کنم؟تو این بخشش هم چیزی نفهمیدم.لطفآ راهنمایی کنین
برادر من شما از اطلاعات ویتون چیزی نگفتید که کپی خور هست یا نرم افزار چیا داره.
اجرای بازی یا با دیسک چنل هست یا با نرم افزار.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
یه سوالی برام پیش اومده !

توی Mplayer_ce چه طوری میشه از روی اون یکی پورت USB خوند ؟ تنظیماتش و فایل های CONF اش رو نگاهی انداختم ولی فط از روی USB0 میخونه :(

استریم پلیرش هم گویا الکیه درست و حسابی کار نمیکنه هی کرش میکنه .

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
تا اونجایی که من می دونم فقط از یک پرت می تونه بخونه.

منظورتون از استریم پلیر چیه ؟؟

یک کاری که می تونه انجام بده و من خیلی باهاش حال کردم ارتباط به فولدر share شده در کامپیوتر و اجرای صوت و تصویر از این طریق هستش. دیگه نیازی هم به هارد اکسترنال نیست. کافیه فیلمتون رو توی فولدر share شده قرار دهید تا wii بتونه اون رو پخش کنه...

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
تا اونجایی که من می دونم فقط از یک پرت می تونه بخونه.

منظورتون از استریم پلیر چیه ؟؟

یک کاری که می تونه انجام بده و من خیلی باهاش حال کردم ارتباط به فولدر share شده در کامپیوتر و اجرای صوت و تصویر از این طریق هستش. دیگه نیازی هم به هارد اکسترنال نیست. کافیه فیلمتون رو توی فولدر share شده قرار دهید تا wii بتونه اون رو پخش کنه...

راستش این داستان شیرش درست کار نمیکنه برای من نمیدونم چرا .

استریم پلی هم یعنی از روی این تلویزیون های اینترنتی پخش کنه ! دو سه تایی که خودش دیفالت داره رو پخش میکنه اونهایی که خود آدم اضافه میکنه رو کرش میکنه .

kiuna

کاربر سایت
Dec 4, 2009
92
یکی از دوستان به تازگی wii خریده می خواستم بدونم از کجا میشه فهمید
کپی خورش از چه نوعی هست و چه بازیهایی رو اجرا میکنه
اصلا چند توع کپی هست ؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یکی از دوستان به تازگی wii خریده می خواستم بدونم از کجا میشه فهمید
کپی خورش از چه نوعی هست و چه بازیهایی رو اجرا میکنه
اصلا چند توع کپی هست ؟
اگه بازی ها رو از دیسک چنل میاره مودچیپ داره(البته ممکنه CIOSCORP داشته باشه)
اگه نرم افزار هایی مثل نئوگاما یا سافت چیپ داره پس کپی خور نرم افزاری هست.
شاید هم جفتش رو داشته باشه.
اگه بازی رو نمی تونه با DVD اجرا کنه که درایوش D3-2 هست و فقط با USB باید بازی رو بیاره.

arymath

کاربر سایت
Jul 24, 2008
12
یک دستگاه نینتندو Wii با ریجن J با کرک سخت افزاری و نرم افزاری با 22 حلقه بازی معروف
به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته می شود
در ضمن کنسول و دسته و بازی ها به مدت یک ماه توسط خودم ضمانت می شوند.

09183770773

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
یک دستگاه نینتندو Wii با ریجن J با کرک سخت افزاری و نرم افزاری با 22 حلقه بازی معروف
به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته می شود
در ضمن کنسول و دسته و بازی ها به مدت یک ماه توسط خودم ضمانت می شوند.

09183770773
این روز ها سایت به تبلیغ در امضا هم گیر میده و از آخر این ماه برخورد میشه ... فکر کنم این رو پاک کنند ...
تو سایت های دیگه بزنی بهتره ( مثل بازی رایانه - پرشین تولز و ... )

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اين super smash bros كه روي dvd9 هست بعد از لودينگ اول بازي ارور سبز رنگ ميده كه توي يك صفحه ي سفيده از ديسك ايراد مي گيره من فكر كردم ماله خشه ديسك اما نبود

akg1372

کاربر سایت
Jan 22, 2010
14
سلام به همه
من دستگاهم رو دست 2 خریدم ویکی از قبل parental control دستگاه رو فعال کرده و من رمزش رو بلد نیستم میشه کمک کنید بگید چیکار میتونم بکنم تا این قسمت رو رد کنم ممنون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اين super smash bros كه روي dvd9 هست بعد از لودينگ اول بازي ارور سبز رنگ ميده كه توي يك صفحه ي سفيده از ديسك ايراد مي گيره من فكر كردم ماله خشه ديسك اما نبود
موقعی که ارور اومد دیسک رو دربیارید اگه گفت دیسک رو بزارید یعنی دیسک خش داره یا بد رایت شده اگه دستگاه هنگ کرده بود که از نظر نرم افزاری ویتون یه چیزی کم داره.
سلام به همه
من دستگاهم رو دست 2 خریدم ویکی از قبل parental control دستگاه رو فعال کرده و من رمزش رو بلد نیستم میشه کمک کنید بگید چیکار میتونم بکنم تا این قسمت رو رد کنم ممنون
سلام.
I Forgot رو بزنید تا سوال ازتون پیرسیده بشه. اگه جواب سوال مخفی رو هم بلد نیستید یا باید از صاحب قبلی بپرسید یا با شماره تلفن 1-800-255-3700 (نینتندو)تماس بگیرید!
http://www.nintendo.com/consumer/systems/wii/en_na/settingsParentalControls.jsp

akg1372

کاربر سایت
Jan 22, 2010
14
I Forgot رو بزنید تا سوال ازتون پیرسیده بشه. اگه جواب سوال مخفی رو هم بلد نیستید یا باید از صاحب قبلی بپرسید یا با شماره تلفن 1-800-255-3700 (نینتندو)تماس بگیرید!
http://www.nintendo.com/consumer/systems/wii/en_na/settingsParentalControls.jsp[/QUOTE]
آخه زنگ بزنم نینتندو چی بگم؟
میخواستم ببینم اگه framware عوض کنم درست میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر