مشخصات فنی PlayStation Vita

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
بچه ها ویتا خروجی تصویر نداره؟؟؟؟؟
تا اون جایی که یادمه می گفتن hdmi داره که؟؟
---------------
ورژن سفید چی شد من توی پیشنهاد های سایت سونی ندیدم :(

خروجی تصویر نداره، امید وارم بعدا ارزه شه، این یه نکته منفیه براش

arashxxxx1

کاربر سایت
May 31, 2010
16
یه نفر سریع بمن بگه آیا دو تا دکمه R و دو تا دکمه L داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(یعنی L1,L2 و R1,R2 ???????????????????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif

R3 L3 چه طوررررررررررر؟؟؟؟ (منظورم فشار دادن DUAL SHOCK مثل دسته PS3???????؟؟؟؟؟)
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif

آخرین ویرایش:

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خروجی تصویر نداره، امید وارم بعدا ارزه شه، این یه نکته منفیه براش
اون پورتی که پایین PSVita هست برای انتقال تصویر با کیفیت 720p و شارژ کنسول هست ;)

امروز داشتم این ویدئو رو از Playstation Channel تو یوتیوب میدیدم که واسم جالب بود !
این ویدئو درباره Twisted Metal بود و داشت درباره این میگفت که این هم برای PS3 میاد و هم برای PSVita
اما توی ثانیه 32 این ویدئو ، یه PSVita ـه بهتری دیدم !

7irz0rsga29mswx0g5or.jpg

اینطور که من احتمال میدم انگار PSVita ای که تو اروپا و امریکا عرضه میشه به احتمال خیلی زیاد از دکمه های بزرگتری برخوردار هست که اگه این واقعیت داشته باشه معرکس !:d

خب ببخشید چه فرقی با اون یکی ها داره؟

اگه به دکمه هاش دقت کنی میبینی خیلی بزرگتر از مدل هایی هست که الان تو ژاپن و هنگ کنگ عرضه شده

آخرین ویرایش:

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
امروز داشتم این ویدئو رو از Playstation Channel تو یوتیوب میدیدم که واسم جالب بود !
این ویدئو درباره Twisted Metal بود و داشت درباره این میگفت که این هم برای PS3 میاد و هم برای PSVita

7irz0rsga29mswx0g5or.jpg

اینطور که من احتمال میدم انگار PSVita ای که تو اروپا و امریکا عرضه میشه به احتمال خیلی زیاد از دکمه های بزرگتری برخوردار هست که اگه این واقعیت داشته باشه معرکس ! :d

خب ببخشید چه فرقی با اون یکی ها داره؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اون پورتی که پایین PSVita هست برای انتقال تصویر با کیفیت 720p و شارژ کنسول هست ;)

کنسول های retail که من و شما میخریم همچین خروجی ندارند، اون خروجی تصویری فقط روی dev kit ها وجود داره.

اینطور که من احتمال میدم انگار PSVita ای که تو اروپا و امریکا عرضه میشه به احتمال خیلی زیاد از دکمه های بزرگتری برخوردار هست که اگه این واقعیت داشته باشه معرکس !:d

اگه به دکمه هاش دقت کنی میبینی خیلی بزرگتر از مدل هایی هست که الان تو ژاپن و هنگ کنگ عرضه شده

تو هیچ قسمتی از این ویدیو نمیگه، TM هم برای PS3 میاد هم PS Vita... اشتباه متوجه شدی شما. کنسول ها هم زمان عرضه هیچ فرقی با هم نخواهند داشت اونی که طرف داشت بازی می کرد باهاش یکی از مدل های concept بود.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یعنی مثل PSPgo نمیشه وصلش کرد به TV و بازی کرد ؟ :|
چون اون Multiuse Connector اش خیلی شبیه PSPgo بود

نه نمیشه
ولی اگه هک بشه, احتمالا میشه از طریق USB خودش, وصلش کرد به PC که تصویر منتقل داده بشه و بعد PC رو وصل کنی به TV و اینجوری بازی کنی :d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
ببخشید یک سوال داشتم در مورد بازی هاش :
میشه مثل ps3 , x360 بازی های اصلش از بازار دست دوم خرید ؟! یعنی منظورم اینه اگر یک نفر بازیش داشت تموم کرد من ازش بخرم روی ویتا دوباره اجرا میشه ؟!

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
سلام به دوستان عزیز:)

ایندفعه میخوام در مورد لوازم جانبی psvita با شما صحبت کنم:

این کنسول با اینکه تازه وارد بازار شده ولی لوازم جانبی خوبی براش اومده.من اونایی رو که مهمتره و بیشتر کاربرد داره رو براتون معرفی میکنم:d

برای شروع اول میریم سراغ استند این کنسول که مثل خود این کنسول زیبا و بینظیر طراحی شده:

001_610x431.bmp

به وسیله این استند میتونید هم کنسول رو شارژ کنید و هم برای دیدن فیلم و یا البوم عکس از این استند استفاده کنید.این هم عکس این استند بدون کنسول:

003_610x385.bmp

حالا میریم سراغ هندزفریهای این کنسول که زیبا و باکیفیت ساخته شدند.این سونی تو طراحی لوازم جانبی کارش حرف نداره::d

002.bmp

این هندزفری زیبا میکروفون هم داره که میتونید تو یه سری بازیها و همینطور تو چتهای صوتی و یا صوتی و تصویری ازش استفاده کنید.برید حالشو ببرید;)

و حالا میریم سراغ باتری پرتابل این دستگاه که یه وسیله مهم برای کنسول شما خواهد بود.اینم عکسش:

005.bmp

این باتری پرتابل که 5000 میلی امپر هستش میتونه تا 10 ساعت کنسول شما رو روشن نگه داره که با 5 ساعت باتری خود psvita میشه 15 ساعت.با وجود این باتری همراه شما دیگه نباید نگران تموم شدن باتریتون باشید.خاموش شدن کنسول هنگامی که دارید یه بازی پرهیجان رو تو مسافرت بازی میکنید و مخصوصا وقتی که نتونید به موقع بازیتون رو ذخیره کنید خیلی دردناکه.;)

یه مدل دیگه از این باتری همراه برای این کنسول اومده که برام خیلی جالب بود.اینم عکسش::-/

41FVV82u6nL.jpg

31UzjScj7SL.jpg

همینطور که خودتونم متوجه شدید این باتری همراه به جای باتری داخلی از باتریهای قلمی استفاده میکنه.(4 تا باتری قلمی)این باتری همراه با 4 تا باتری قلمی توش میتونه تا 3 ساعت psvita رو روشن نگه داره جالبه نه؟اشتباه نکنم طراحی این باتری همراه باید زیر سر برو بچ چین باشه.:d
از این به بعد خواستید برید سفر یه ساکو پر باتری قلمی کنید با خودتون ببرید.فکر کنم اگه دور دنیا رو تو 80 روز هم بگردید این psvita باتریش تموم نشه چون وقتی داشت باتریش تموم میشد سریع 4 تا باتری قلمی بندازید توش و بقیه بازیتون رو بکنید.یاد gameboy های قدیمی افتادم......:))

اینم شارژر ماشین برای psvita

35.bmp

همینطور که از اسمش پیداست شما میتونید psvita رو تو ماشین به وسیله این مبدل شارژ کنید و همینطور میتونید وقتی از gps این کنسول استفاده میکنید دستگاه رو به این شارژر وصل کنید تا هنگامی که دارید از gps این کنسول استفاده میکنید psvita به طور ناگهانی خاموش نشه.;)

این هم کیف مخصوص کارتیجهای بازی و مموری کازت psvita :

004_610x372.bmp

c32f78ccab538fc2c2ba33f24e493a5e.jpg

با این کیف میتونید 5 تا بازی psvita و همچنین 3 تا مموری کارت این دستگاه رو با خودتون حمل کنید.چیز جالبیه ولی فکر نکنم خیلی مصرف داشته باشه.با وجود هکرهای محترم تا psvita بیاد ایران دیگه به کارتریج احتیاجی نیست و یه مموری کارت 32 گیگ همه مشکلاتو حل میکنه:d

اینم از کیف حمل psvita :

case_610x125.bmp

PS_Vita_view_box_Vita_Case_SB906466_DE.jpg

من عاشق اون مدل زیپیشم خیلی شیکه;)

اینم از استند ماشین psvita :

Best_price_for_PS_VITA_PlayStation_VITA_PSV_car_stand.jpg

واقعا شیک درست کرده کارخونش.شما میتونید برای دیدن فیلم و یا gps از این استند زیبا تو ماشینتون استفاده کنید.

اینم انواع قابهای ژله ای برای psvita :

game_player_accessory_for_Sony_PS_Vita.jpg

این قابها هم جلوی ضربه خوردن بدنه کنسول و یا خش افتادگی روی بدنه کنسول رو میگیرند و هم جلوه زیبایی به این کنسول میدن.البته انتخاب مدل این قابها کاملا سلیقه ای هستش.

اینم انواع مموری کارت برای کنسول psvita :

ps_vita_memory_cards.bmp

وقتی کنسول psvita هک بشه دیگه این مموری کارتها یار جدانشدنی کنسول شما خواهند بود.(مخصوصا مدل 32 گیگش);)
راستی این مموریکارتها مخصوص psvita طراحی شدن و نمیشه از مموری دیگه ای برای این کنسول استفاده کرد.حالا چرا سونی این کارو کرده تو اینده مشخص میشه:d

همینطور که میبینید لوازم جانبی زیادی برای این کنسول اومده.امیدوارم که وقتی این کنسول بیاد تو ایران لوازم جانبیش هم تو ایران پیدا بشه.b-)

امیدوارم که مطالب بالا مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گرفته باشه.

ممنون و موفق باشید@};-

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
احتمالا بخاطر این سونی کارت حافظه مخصوص درست کرد تا یه جورایی جلوی کپی شدنش رو بگیره به این صورت که در اینده شاید حجم بازیها رو از 32گیگ بیشتر کنه و هیچ کارت حافظه ای با حجم بیشتر از 32 نده بیرون اینطوری مجبوریم اورجینال بزنیم تو رگ! البته اینا فقط احتمال هست

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
حجم بازیها از 32 gig بیشتر بشه؟

فکر نکنم چون حجم بازیهای کنسولهای خانگی که بیشترین حجم بازیها رو دارن به 18.5 گیگ هم نمیرسه.

حجم بازیهای کنسولهای دستی استانداردهای مخصوص خودشو داره.و سونی نمیتونه این استاندارد رو عوض کنه

nvg card که همون کارتریج بازیهای psvita هستش جایگزین umd شده و بیشترین حجمی هم که براش مشخص شده 4 gig هستش.

پس حجم بازیهاش از این بیشتر نمیشه.خیالتون راحت باشه.

من بیشتر نگران سکیوریتی هستم که روی این نوع رمها گذاشته.نمیدونم سونی میخواد در اینده چکار کنه ولی فکر نکنم حریف هکرها بشه:d

باید منتظر موند و دید که چی پیش میاد....;)

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
استاندارد مربوط به حجم رو کجا تعیین میکنه؟تازه ویتا حداقل نصف عمرش رو با کنسول های نسل بعد سر میکنه که شاید حجم بازیهاشون 200-300گیگ بشه که اونوقت 32گیگ بیشتر شبیه یه شوخیه!!
البته همه اینا حدس هست و باید دید اینده چه میشود

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
استاندارد مربوط به حجم رو کجا تعیین میکنه؟تازه ویتا حداقل نصف عمرش رو با کنسول های نسل بعد سر میکنه که شاید حجم بازیهاشون 200-300گیگ بشه که اونوقت 32گیگ بیشتر شبیه یه شوخیه!!
البته همه اینا حدس هست و باید دید اینده چه میشود

حرف شما ممکنه برای کنسولهای خانگی درست باشه ولی کنسولهای دستی از استانداردهای خودشون پیروی میکنند.

شما نباید کنسولهای خانگی رو با دستی مقایسه کنید.

مثلا استاندارد psp برای بازیهاش umd هستش که 1.8 گیگ حجم داره حالا اگه 10 سال دیگه هم بگذره بازیهای psp همون 1.8 گیگ رو برای بازیهاش استفاده میکنه.

و یا nintendo ds خفنترین بازیهاش حجمش از 512 مگابایت بیشتر نیست.چون استانداردش همینه.و همینطور بقیه کنسولهای دستی.

بازیها تو کنسولهای دستی طوری برنامه نویسی و طراحی میشه که با استانداردهای خودش مطابقت داشته باشه و قبل از اینکه این استاندارد تایین بشه اون شرکت مشخص میکنه که ماکزیمم حجم بازیها باید برای این کنسول دستی چقدر باشه؟ولی دیگه عوضش نمیکنه.

ولی این یه محدودیت نیست.بازی معروف uncharted تو ps3 نزدیک 14.4 گیگ حجم داره که همین بازی با همون محتوای زیبا و گرافیک قشنگ تو psvita فقط 2 گیگ حجم داره.

این ویتا کارت که جای umd رو گرفته تا 16 گیگ قابل گسترشه و فعلا از مدلهای 2 گیگ و 4 گیگ برای اجرای بازیها استفاده میشه.

در کل باید بگم که هیچ چیز قابل پیشبینی نیست نه گفته های من و نه گفته های شما.با این سرعتی که تکنولوژی داره جلو میره هیچ چیز از این شرکتهای سازنده کنسول بعید نیست.

ار نظراتتون هم ممنون.موفق باشید.

آخرین ویرایش:

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
تمام صحبتهای دوست خوبمون brokensword تایید میشه.من هنوز هم روی این حرفم پافشاری میکنم و بر این باور هستم که ویتا از نظر گرافیکی تمام گوشیها و کنسول دستی نینتندو رو کنار میزنه و بعد از یکسال از عرضه ی جهانیش مطمئن هستم چنان بازیهایی براش بیاد که همه انگشت به دهن میمونن.مخصوصاً با این طرح جدید سونی که دیگه از UMD استفاده نمیکنه میتونه حجم بازیهاش رو تا هر جایی که بخواد افزایش بده.LCD ویتا و وکلاً کنسولهای دستی کوچیک هست و به خاطر همین هم کیفیت تکسچرها توش خیلی خفنتر نشون داده میشه.شما کافیه نگاهی به آنچارتد بندازید که با حجم 2 گیگی که داره چه کیفیتی رو به نمایش گذاشته.حالا حساب کنید این حجم تکسچر مثلاً بشه 16 گیگ یا مثلاً 20 گیگ.اوووف چه شود.
کلاً سونی ایندفعه واقعاً میدونست باید چیکار بکنه و میدونست که یه کنسول دستی واقعاً به چی نیاز داره.حالا GPSو نمیدونم 3G و وای فای و یک سیستم مولتیپلیر و باقی امکانات جای خود.
ای کاش اوضاع تو ایران اینطوری نمیشد و ما هم میتونستم با خیال راحت خود کنسول رو با قیمتی عادلانه تهیه کنیم ( که فعلاً همه چی برعکسه و هر کسی نمیتونه کنسول رو تهیه کنه ) و در مورد بازیهاش هم نهایتش این بود که با دست دوم خریدن سر میکیردیم و ای کاش سرعت اینترنت تو مملکت ما هم بالا بود تا اصلاً بازی رو از PSN میخریدیم و دانلود میکردیم و اینجوری برامون کمتر هزینه داشت :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر