مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
سلام. بین کارت گرافیک GT 1030 OC شرکت‌های ASUS و GIGABYTE از نظر طول عمر، عملکر سیستم خنک‌کننده و... کدام را پیشنهاد می‌کنید؟ چرا؟
آیا در این رنج قیمت گزینه‌های بهتری برای خرید وجود دارد؟
بستگی به مدلش داره
الان ایسوس و گیگا و ام اس ای حرف اولو تو کارت گرافیک میزنن
حالا بستگی به مدلشون داره
تو ایسوس rog strix تو گیگا auros تو ام اس ای gaming trix

• Like
Reactions: pouyamahmoudi

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
دوستان، قصد خرید RX 6800 XT دارم. مصرف برق این کارت گرافیک 300w هست. پاور پیشنهادی خود AMD برای استفاده از این کارت گرافیک 750W هست. از اونجائی که قیمت پاور بالا رفته و من زورم میاد بابتش پول بودم :D، آیا می شه برای قطعات کِیس از همین پاور خودم (530w) استفاده کنم و کارت گرافیک RX 6800 XT رو به یک پاور جداگانه 450w متصل کنم؟ مشکلی چیزی پیش نمیاد؟ (روی کاغذ که نباید مشکلی پیش بیاد طبیعتا:D).
دوستانی که تجربشو دارن راهنمائی کنن! :D چون اینجوری هزینه خرید پاور کمتر می شه! :D

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
دوستان، قصد خرید RX 6800 XT دارم. مصرف برق این کارت گرافیک 300w هست. پاور پیشنهادی خود AMD برای استفاده از این کارت گرافیک 750W هست. از اونجائی که قیمت پاور بالا رفته و من زورم میاد بابتش پول بودم :D، آیا می شه برای قطعات کِیس از همین پاور خودم (530w) استفاده کنم و کارت گرافیک RX 6800 XT رو به یک پاور جداگانه 450w متصل کنم؟ مشکلی چیزی پیش نمیاد؟ (روی کاغذ که نباید مشکلی پیش بیاد طبیعتا:D).
دوستانی که تجربشو دارن راهنمائی کنن! :D چون اینجوری هزینه خرید پاور کمتر می شه! :D
خوب چه کاری دو تا پاور رو بفروش یکم روش پول بزار یه 700 یا بالاتر براش بگیر

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,993
نام
احمد
اخه مرد حسابی دلت برای این همه پولی که میخوای برای این گرافیک بدی یکمی بسوزه، به هیچ عنوان از دو پاور استفاده نکن، دو هر پاوری میخری ایرانی، و کولر مستر نخر این 2 حتما حتما استاندارد گلد باشه! بقیه سیستمت هم ننوشتی که بشه حساب کرد دقیقا چه توانی نیاز باشه :/

• Like
Reactions: Mreza_Dex

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
دوستانی که تجربشو دارن راهنمائی کنن! :D چون اینجوری هزینه خرید پاور کمتر می شه!
ابتدا بگم WTF
شما اگه کارتو نو میخری باید حدود 50 تومن پیاده شی!
خفن ترین پاور 750 نهایتا 6 7 تومن میشه! (تازه پاورای خودتم میفروشی شاید یکی دو تومنم بیاد دستت)
بعد مصرف برق اون مدلی با دو تا پاورم که احتمالا راندمان پایینی داره و برق بیشتری میکشه رو هم حساب کن! قیمت برق توی ایران به زودی میشه مثل اروپا و قبض برقتم مهم میشه
هر پاوری میخری ایرانی، و کولر مستر نخر
پاور گرین رو خیلی سال پیش تجربه استفاده داشتم راضی بودم
کولر مسترم پاور فعلی سیستممه که 12 ساله کار میکنه
چِشه؟! :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,993
نام
احمد
ابتدا بگم WTF
خفن ترین پاور 750 نهایتا 6 7 تومن میشه! (تازه پاورای خودتم میفروشی شاید یکی دو تومنم بیاد دستت)
بعد مصرف برق اون مدلی با دو تا پاورم که احتمالا راندمان پایینی داره و برق بیشتری میکشه رو هم حساب کن! قیمت برق توی ایران به زودی میشه مثل اروپا و قبض برقتم مهم میشه

هر چی از کولر مستر خریدم، از کیس و پاور گرفته خیلی سریع خراب شدن، نه یک بار نه دوبار -_- پاور 750 وات گلد خریدم چند سال قبل یک سال کار کرد و سوخت :|
بعدم پاور های گرین الکی گرونه، من خودم سال 98 پاور 700 وات گرین خریدم 900 تومن همون پاور الان شده 7800 وقتی با همین پول میشه مطرح ترین پاور های دنیا که تو تک تک سایت های نقد و بررسی جهانی بررسی شدن و تو فروشگاه های جهانی ریت بسیار بسیار بالایی از فروش دارن چرا باید بیاد گرین بخره؟ :/

• Like
Reactions: Mreza_Dex

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
هر چی از کولر مستر خریدم، از کیس و پاور گرفته خیلی سریع خراب شدن، نه یک بار نه دوبار -_- پاور 750 وات گلد خریدم چند سال قبل یک سال کار کرد و سوخت :|
بعدم پاور های گرین الکی گرونه، من خودم سال 98 پاور 700 وات گرین خریدم 900 تومن همون پاور الان شده 7800 وقتی با همین پول میشه مطرح ترین پاور های دنیا که تو تک تک سایت های نقد و بررسی جهانی بررسی شدن و تو فروشگاه های جهانی ریت بسیار بسیار بالایی از فروش دارن چرا باید بیاد گرین بخره؟ :/
حالا گرین رو اصلا از قیمتای فعلیش اطلاع ندارم و نمیدونم کیفیتش توی سال های اخیر کم شده یا نه اما قدیما برند خوبی بود و با محصولات خارجی رقابت میکرد
اما به صورت کلی خرابی توی هر برندی وجود داره و البته من به شما حق میدم با تجربه ای که از کولر مستر داشتی بهش کلا بدبین بشی
اما شما هر کالایی با هر برندی رو در نظر بگیری و بری ریویوهای مثلا آمازون رو بخونی می بینی همیشه هستن تعدادی که کالاشون سریع معیوب شده و 1 ستاره دادن! و میگن این برندو نخرید :D

• Love
Reactions: Paradise Lost

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411

اره داداش میشه و من انجام دادم و تمام ماینر های دنیا هم انجام میدن اما به طور کلی کار ریسکی هست
معمولا پاور های وات پایین در استیبل بودن ولتاژ و قدرت به گرد پای پاور های وات بالا نمیرسن و از کیفیت لازم برخوردار نیستن

پیشنهاد میشه یک پاور Asus TUF 750W Bronze Gaming تهیه بکنید به قیمت 5 تومن
هم مطمئن هست و هم صرفه اقتصادی داره

• Like
Reactions: manhatan

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
اخه مرد حسابی دلت برای این همه پولی که میخوای برای این گرافیک بدی یکمی بسوزه، به هیچ عنوان از دو پاور استفاده نکن، دو هر پاوری میخری ایرانی، و کولر مستر نخر این 2 حتما حتما استاندارد گلد باشه! بقیه سیستمت هم ننوشتی که بشه حساب کرد دقیقا چه توانی نیاز باشه :/
ابتدا بگم WTF

حالا گرین رو اصلا از قیمتای فعلیش اطلاع ندارم و نمیدونم کیفیتش توی سال های اخیر کم شده یا نه اما قدیما برند خوبی بود و با محصولات خارجی رقابت میکرد
اما به صورت کلی خرابی توی هر برندی وجود داره و البته من به شما حق میدم با تجربه ای که از کولر مستر داشتی بهش کلا بدبین بشی
اما شما هر کالایی با هر برندی رو در نظر بگیری و بری ریویوهای مثلا آمازون رو بخونی می بینی همیشه هستن تعدادی که کالاشون سریع معیوب شده و 1 ستاره دادن! و میگن این برندو نخرید :D

اره داداش میشه و من انجام دادم و تمام ماینر های دنیا هم انجام میدن اما به طور کلی کار ریسکی هست
معمولا پاور های وات پایین در استیبل بودن ولتاژ و قدرت به گرد پای پاور های وات بالا نمیرسن و از کیفیت لازم برخوردار نیستن

پیشنهاد میشه یک پاور Asus TUF 750W Bronze Gaming تهیه بکنید به قیمت 5 تومن
هم مطمئن هست و هم صرفه اقتصادی داره

خوب چه کاری دو تا پاور رو بفروش یکم روش پول بزار یه 700 یا بالاتر براش بگیر

ممنون از دوستانی که پاسخ بنده رو دادن و پشم براشون نموند :))

والا، تو این وضعیت 5 تومن ذخیره کردن هم کم پولی نیست! :D اول اینکه هزینه برق برام اهمیتی نداره آنچنان. دوم اینکه، فکر نمی کنم پاور خودم رو بیشتر از 1 تومن بخرن! مدلش گرین GP530A-EU+ هست. پس بهتره نگهش دارم! :D

قیمت پاورها رو که دیدم برگام ریخت و به همین علت، این روش کذائی اومد به ذهنم! :D:D:D به نظر خودمَم یک پاور به تنهائی نصب کنم منطقی تره، اما خدائی خیلی زور داره 5-6 تومن پول پاور دادن!!! :D:D
مشخصات سیستم من اینه:
CPU: Ryzen 5 3600
RAM: 16 3200
motherboard: TUF B450-PLUS GAMING
یک عدد هارد HDD و یک عدد هارد SSD
درایو DVD و CD ندارم.

یکی از دوستان پاور Asus TUF 750W Bronze Gaming رو پیشنهاد کردن. کَف قیمتش 5 تومنه. همین پاور خوبه یا شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ :D

• Like
Reactions: saeed_sg

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
ممنون از دوستانی که پاسخ بنده رو دادن و پشم براشون نموند :))

والا، تو این وضعیت 5 تومن ذخیره کردن هم کم پولی نیست! :D اول اینکه هزینه برق برام اهمیتی نداره آنچنان. دوم اینکه، فکر نمی کنم پاور خودم رو بیشتر از 1 تومن بخرن! مدلش گرین GP530A-EU+ هست. پس بهتره نگهش دارم! :D

قیمت پاورها رو که دیدم برگام ریخت و به همین علت، این روش کذائی اومد به ذهنم! :D:D:D به نظر خودمَم یک پاور به تنهائی نصب کنم منطقی تره، اما خدائی خیلی زور داره 5-6 تومن پول پاور دادن!!! :D:D
مشخصات سیستم من اینه:
CPU: Ryzen 5 3600
RAM: 16 3200
motherboard: TUF B450-PLUS GAMING
یک عدد هارد HDD و یک عدد هارد SSD
درایو DVD و CD ندارم.

یکی از دوستان پاور Asus TUF 750W Bronze Gaming رو پیشنهاد کردن. کَف قیمتش 5 تومنه. همین پاور خوبه یا شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ :D
همین خوبه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
دوستان بنظرتون gtx 1050 ti هنوز هم کارامده ؟
چند روز پیش داشتم تو یوتیوب ویدیو پرفورمنس بازی ها تو سال 2021 رو برای این کارت میدیدم با این عنوان gtx 1050 ti still alive

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
دوستان بنظرتون gtx 1050 ti هنوز هم کارامده ؟
چند روز پیش داشتم تو یوتیوب ویدیو پرفورمنس بازی ها تو سال 2021 رو برای این کارت میدیدم با این عنوان gtx 1050 ti still alive
وارزون روی کمترین تنظیمات زیر 60 میگیره راضی هستی؟

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
486
سلام
دوستان کدام از ین کارت گرافیک قوی تر هست؟

کارت گرافیک ایسوس مدل TUF-GTX1650-O4GD6-P-GAMING​

کارت گرافیک گیگابایت مدل GEFORCE GTX 1650​

کارت گرافیک گیگابایت مدل GTX 1650 D6 WINDFORCE OC 4G​

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
شما نزدیک 50 تومن پول گرافیک میدی بعد میای برای پاور نمیخای هزینه کنی؟
داداش انگار میخای ماشین بنز بخری بعد لاستیک ایرانی زیرش بندازی و روغن ایرانی توش بریزی؟
پاور یدونه بگیر برند raidmax 835 من دارم نزدیکه 1 ساله نه صدای فن داره الانم با کارت 6700xt اورکلاک شده و cpu 8600k اورکلاک شده یه ذره هم بهش فشار نمیاد
نمیخاد پول گرین بدی یا کولر مستر
شما هم یدونه raidmax 835 بگیر فکر کنم حدود 6 تومنه خودو راحت کن
750 برای 6800 یکم لب مرزه
سعی کن 800 به بالا بگیری
پاور یجوریه یه بار میخری دیگه ارتقا نمیدی چندین سال

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر