مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
فکر نکنم اینطور هم که میگی باشه 1650 سوپر هم میتونه تا اخرای نسل (کنسول ها ) فریم 30 به بالا رو تو لوو بده
2060 سوپر فکر کنم تا پایان نسل مدیوم و فریم 45 به بالا رو ساپورت کنه
۱۶۵۰ منظورت نسل ۸ دیگه؟ ۲۰۶۰ کمه بنظر نسل اینده باید ۲۰۷۰ رو حداقل ( کنسول ) در نظر بگیریم.

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
۱۶۵۰ منظورت نسل ۸ دیگه؟ ۲۰۶۰ کمه بنظر نسل اینده باید ۲۰۷۰ رو حداقل ( کنسول ) در نظر بگیریم.
سلام بله منظورم تا پایان عمر کنسول های نسل 8 هست تقریبا 1.5 تا 2.5 سال دیگه
اگه منظورتون 2070 معمولی باشه اره
اما بنظر من 2060 هم کافیه قرار نیست که رزولیشن 4k باشه

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
بهترین لپ تاپ با کارت گرافیک Rtx 30*0 که قیمت رسمی‌اش حداکثر ۱۵۰۰ دلار باشه، چیه؟ و اینکه به نظرتون قیمت دلاری یه اینطور لپ‌تاپی توی بازار، چقدر میشه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
سلام
1070ti duke چند میشه فروختش ؟ و ب جاش چی بگیرم با 10 تومن که روش میذارم؟
ممنون
والا قیمتها اصلا خر تو خره معلوم نیست الان بخای بفروشی زیر 20 نده با 10 تومنم اگه روش بزاری نهایت بتونی 2060 آک بخری یا 1080ti دست دوم بدون گارانتی

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام
1070ti duke چند میشه فروختش ؟ و ب جاش چی بگیرم با 10 تومن که روش میذارم؟
ممنون
حدود 20 میتونی بفروشی
اگر بدون گارانتی بخری میتونی 3060ti بگیری با حدود 30/35 نسبت به برند،که یه آپگرید خوبه!
با گارانتی بخوای بگیری چیزی تو اون رنج نیست که آپگرید حساب بشه
دست دوم هم بخوای بخری 1080ti میتونی با 27/8 پیدا کنید که اینم آپگرید خوبیه با توجه وضع قیمت کارتهای جدید!

• Like
Reactions: Meysam

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
من همین چند روز پیش rx580 auros رو فروختم 17 تومن. البته تقاضاش برای ماین خیلی بیشتره.
کجا فروختی من دو 2 تا فروم ها گذاشتم ولی خریدار نیست الان قیمت مشابه بالای 20 هست به نظرت کجا میتونم زود بفروشم؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
کجا فروختی من دو 2 تا فروم ها گذاشتم ولی خریدار نیست الان قیمت مشابه بالای 20 هست به نظرت کجا میتونم زود بفروشم؟
سلام. دیوار اگهی گذاشتم. یه نگاه به دیوار بنداز. قیمت ها همه روی 20 هستن ولی میدونم کسی به این قیمت نمیخره. 17 گذاشتم چند نفر تو صف اومدن برا خرید دادمش به نفر اول که هماهنگ کرده بود.
خودمونیم ولی فکر نمیکردم کسی براش واقعا 17 تومن پول بده. از دید گیمری با این پول میشه سریز اکس خرید و یا اگر قیمت ها عادی بود ps5 میشه خرید.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
سلام. دیوار اگهی گذاشتم. یه نگاه به دیوار بنداز. قیمت ها همه روی 20 هستن ولی میدونم کسی به این قیمت نمیخره. 17 گذاشتم چند نفر تو صف اومدن برا خرید دادمش به نفر اول که هماهنگ کرده بود.
خودمونیم ولی فکر نمیکردم کسی براش واقعا 17 تومن پول بده. از دید گیمری با این پول میشه سریز اکس خرید و یا اگر قیمت ها عادی بود ps5 میشه خرید.
خیلی خوب فروختی ولی اون احمقی که برا ۵۸۰ میاد ۱۷ تومن پول میده عقل تو کلش نیست
الان ۱۰۶۰ که از ۵۸۰ هم قویتره راحت میشه با ۱۳ گارانتی دارشو خرید
شما همبن‌الان برو با پولش سریز ایکس بخر ۸ سال هم خودتو بیمه کن
با این وضعیت قیمت کارت گرافیکها منم احتمالش برم بر خلاف میل باطنیم سمت کنسول آخه الان برای خرید یه ۳۰۷۰ حداقل ۴۵ تومن میخاد بدبختیه به خدا

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
خیلی خوب فروختی ولی اون احمقی که برا ۵۸۰ میاد ۱۷ تومن پول میده عقل تو کلش نیست
الان ۱۰۶۰ که از ۵۸۰ هم قویتره راحت میشه با ۱۳ گارانتی دارشو خرید
شما همبن‌الان برو با پولش سریز ایکس بخر ۸ سال هم خودتو بیمه کن
با این وضعیت قیمت کارت گرافیکها منم احتمالش برم بر خلاف میل باطنیم سمت کنسول آخه الان برای خرید یه ۳۰۷۰ حداقل ۴۵ تومن میخاد بدبختیه به خدا
میدونی اینا ماین میکنن.
با قیمت الان روزی 2 2.5 دلار در میارن.
پیش بینی میکنن که قیمت اتریوم بالاتر هم بره (مثلا روزی 4 5 دلار با اتریوم 5 6 هزار دلاری) و برای همین طمع برشون میداره و اگر یه درصد به اون قیمت برسه هم پولش رو در میارن هم همین 580 ها میره رو 25 30 تومن.
من صرفا پیش بینیم برعکس بود. به نظر من اتریوم و کلا کریپتو میاد پایین.

• Like
Reactions: Sega_genesis

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
۵۸۰ رو که بیشتر از 15 خریدن دیگه خیلی حماقته
تنها نکته اش برای ماین فقط 8گیگ بودنشه
که اینم باز اطلاعاتشون کمه وگرنه ۲تا مقایسه هم میکردن می‌فهمیدن کارتی مثل super1660 از هر نظر بهتره براشون مخصوصا از نظر مصرف برق
۵۸۰ ماله 5سال پیشه تمام این آکبنداشم همه ریفربیشد و رینیو هستن

...
اتریوم که کلا ماینینگش تا ۲۰۲۲ بیشتر ادامه پیدا نمیکنه.اتریوم ورژن 2 که دارن آماده میکنن دیگه از حالت ماین خارج میشه
...
یه سری سایت و شخص هستند که بدون گارانتی کارتای ۳۰۶۰ti یا ۳۰۷۰ رو میدن ۳۵ اینا
ولی ۲۰/۳۰ روز بعد تحویل میدن
که خب اعتماد رو خیلی سخت میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر