مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
تو مدلهای ۲۰۶۰ مدل dual evo با مدل tuf از نظر دما چه تفاوتی باهم دارن؟
کلا خرید کدوم بهتره؟

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk
کلا ۳ الی ۴ درجه تفاوت دما داشته باشه هردوش فناوری فنشون یکیه مدل تاف یکم خنکتره بدلیل ۳ فن بودن و زور کمتر به فنها و ایجاد نویز کمتر
اگه قیمتشون یکیه تاف بخر اگه اختلاف قیمت زیادی داره دووال بگیر ۲۰۶۰ کارت با ولتاژ کمتریه زیاد فشار بهش نمیاد

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
کلا ۳ الی ۴ درجه تفاوت دما داشته باشه هردوش فناوری فنشون یکیه مدل تاف یکم خنکتره بدلیل ۳ فن بودن و زور کمتر به فنها و ایجاد نویز کمتر
اگه قیمتشون یکیه تاف بخر اگه اختلاف قیمت زیادی داره دووال بگیر ۲۰۶۰ کارت با ولتاژ کمتریه زیاد فشار بهش نمیاد
جفتشون دو فن هستند

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
لپ تاپ هایی با کارت گرافیک سری rtx 30xx کی به بازار میان؟ تا اردیبهشت یا خرداد، لپ تاپ های rtx 3070 یا 3060 تو بازار ایران خواهند بود؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان کارت ۲۰۶۰ super برای 1080 تا چند سال جوابگو هست ؟
بنظرم این سوال نمیشه بهش پاسخ داد
قضیه کنسول با پی سی خیلی فرق داره اگر بخواد مقایسه ای بشه
کنسول نرم افزار خیلی اپتیمایزی داره
اما خوبی pc اینه که دستت بازه میتونی یسری تنظیمات خاموش کنی که هم سخن افزار کمتری مصرف بشه هم تأثیری نداره توی کیفیت
بستگی داره چه فریمی مدنظر شماست ولی فکر کنم روی ۱۰۸۰ بتونه تا پایان نسل حداقل روی low شصت فریم بده

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
3060ti و 3070 توی بازار پیدا میشه؟ الان چنده. قبل از این گرونی اخیر چند بوده؟

قیمتا خیلی پرت و پلا شده ، قشنگ جا به جا شدن ، قبلا 3060 تی ای بود 21-22 بعد 3070 بود 24-25 و 3080 بود 31-32 ! الان دقیقا همشون جایه بعدیشون آمدن ، 3060 تی ای شده 29-30 و 3070 شده 35-36 و 3080 رفته بالای 40 ... البته این قیمتایی که من دیدم.
واقعا این ماینینگ و کرونا داغون کرد.

miladxyz

کاربر سایت
Feb 3, 2019
84
اما خوبی pc اینه که دستت بازه میتونی یسری تنظیمات خاموش کنی که هم سخن افزار کمتری مصرف بشه هم تأثیری نداره توی کیفیت
بستگی داره چه فریمی مدنظر شماست ولی فکر کنم روی ۱۰۸۰ بتونه تا پایان نسل حداقل روی low شصت فریم بده

دوست عزیز من بیشتر کیفت و گرافیک بازی برام مهم هست تا فریم به نظرت برا ۳۰ فریم تا ۴ سال جواب میده

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
دوست عزیز من بیشتر کیفت و گرافیک بازی برام مهم هست تا فریم به نظرت برا ۳۰ فریم تا ۴ سال جواب میده
برای ۳۰ فریم بخای تا خرتناق تنظیماتو بالا ببری ۵ سال جوابگو هستش ولی بازم دقیق نمیشه گفت ۳۰ فریم pc با کنسول فرق میکنه تو کنسول یکم نرم تر هستش البته با دسته ۳۰ فریمو بازی کردن با ۳۰ فریم موس خیلی فرق داره با موس اذیت میشین

• Like
Reactions: Persia Tech

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73

فکر نکنم اینطور هم که میگی باشه 1650 سوپر هم میتونه تا اخرای نسل (کنسول ها ) فریم 30 به بالا رو تو لوو بده
2060 سوپر فکر کنم تا پایان نسل مدیوم و فریم 45 به بالا رو ساپورت کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر