مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
742
دوست عزیز من بیشتر کیفت و گرافیک بازی برام مهم هست تا فریم به نظرت برا ۳۰ فریم تا ۴ سال جواب میده
برای ۳۰ فریم بخای تا خرتناق تنظیماتو بالا ببری ۵ سال جوابگو هستش ولی بازم دقیق نمیشه گفت ۳۰ فریم pc با کنسول فرق میکنه تو کنسول یکم نرم تر هستش البته با دسته ۳۰ فریمو بازی کردن با ۳۰ فریم موس خیلی فرق داره با موس اذیت میشین

• Like
Reactions: Persia Tech

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
بنظرم این سوال نمیشه بهش پاسخ داد
قضیه کنسول با پی سی خیلی فرق داره اگر بخواد مقایسه ای بشه
کنسول نرم افزار خیلی اپتیمایزی داره
اما خوبی pc اینه که دستت بازه میتونی یسری تنظیمات خاموش کنی که هم سخن افزار کمتری مصرف بشه هم تأثیری نداره توی کیفیت
بستگی داره چه فریمی مدنظر شماست ولی فکر کنم روی ۱۰۸۰ بتونه تا پایان نسل حداقل روی low شصت فریم بده

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk
فکر نکنم اینطور هم که میگی باشه 1650 سوپر هم میتونه تا اخرای نسل (کنسول ها ) فریم 30 به بالا رو تو لوو بده
2060 سوپر فکر کنم تا پایان نسل مدیوم و فریم 45 به بالا رو ساپورت کنه

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
386
نام
Ramin
فکر نکنم اینطور هم که میگی باشه 1650 سوپر هم میتونه تا اخرای نسل (کنسول ها ) فریم 30 به بالا رو تو لوو بده
2060 سوپر فکر کنم تا پایان نسل مدیوم و فریم 45 به بالا رو ساپورت کنه
۱۶۵۰ منظورت نسل ۸ دیگه؟ ۲۰۶۰ کمه بنظر نسل اینده باید ۲۰۷۰ رو حداقل ( کنسول ) در نظر بگیریم.

• Like
Reactions: IMANOKA

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
۱۶۵۰ منظورت نسل ۸ دیگه؟ ۲۰۶۰ کمه بنظر نسل اینده باید ۲۰۷۰ رو حداقل ( کنسول ) در نظر بگیریم.
سلام بله منظورم تا پایان عمر کنسول های نسل 8 هست تقریبا 1.5 تا 2.5 سال دیگه
اگه منظورتون 2070 معمولی باشه اره
اما بنظر من 2060 هم کافیه قرار نیست که رزولیشن 4k باشه

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
261
نام
رضا
بهترین لپ تاپ با کارت گرافیک Rtx 30*0 که قیمت رسمی‌اش حداکثر ۱۵۰۰ دلار باشه، چیه؟ و اینکه به نظرتون قیمت دلاری یه اینطور لپ‌تاپی توی بازار، چقدر میشه؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,790
نام
شهاب
امروز رفتم گرافیک هارو تو سایتا چک کنم با این خیال که دیگه با 25 تومن 3070 ای چیزی میدن!زهی خیال باطل!!:| دست دوم 1070 رو این قیمت میزارن!!:|

• Like
Reactions: tokio_hotel

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
742
امروز رفتم گرافیک هارو تو سایتا چک کنم با این خیال که دیگه با 25 تومن 3070 ای چیزی میدن!زهی خیال باطل!!:| دست دوم 1070 رو این قیمت میزارن!!:|
فعلا وضعیت قیمت کارت گرافیکها خیلی خرابه اصلا باید قید خریدو زد
بیچاره کسی که به خاطر آپگرید کارتشو فروخته

• Like
Reactions: reza51 and S L R

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
1,806
نام
متوئیدی
یکی تو لیون کامپیوتر میگفت 5700xt رو همین دی ماه فروختم 12 تومن به امید ارتقا الان به خاک سیاه نشستم همون کارت شده 50 تومن!!! واقعا وضع بدی هست.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,092
نام
MEHDI
یکی تو لیون کامپیوتر میگفت 5700xt رو همین دی ماه فروختم 12 تومن به امید ارتقا الان به خاک سیاه نشستم همون کارت شده 50 تومن!!! واقعا وضع بدی هست.
5 تومن رفت بالا!
Screenshot (284).png

اینم پرچمدار!
Screenshot (285).png

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
4,881
نام
مهدی یوسفی اصیل
فقط بخاطر تب ماین هست انودیا و amd هم دارن دامن میزنن جنسی که فروش نمیرفت با قیمت پایین دارن با قیمت بالا میندازن به ملت
دقیقا دارن از این ضرب المثل پیروی میکنن که میگه
وقتی همه دنبال طلا هستن تو بهشون بیل بفروش
این بیت کوین هم با مغز میخوره زمین چون از هیچی ساخته شده
بنظرم الان وقت فروختن گرافیک های خودتون هست چون به بالاترین قیمت میخرن

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,790
نام
شهاب
فقط بخار ماینینگ نیست این وضعیت
کلا از بعد کرونا فروش تمام لوازم گیم و... خیلی زیاد شد چون اکثرا تو خونه وقت میگذرونن و ازون طرف تعداد تولید هم اومد پایین بخاطر مسائلی که میدونیم
و بعد از اینا 25 درصد تکس هم ترامپ روی لوازم ساخت چینی وضع کرد که خب قیمت داخل امریکا میره بالا و وقتی همه میببنن یهچیزی اونجا گرونتره همه جا میکشن بالا
بعد از اینا هم که تقصیر ماینر ها بوده!
خلاصه همه چی دست به دست هم داد که این اتفاق بیوفته!نه فقط ماینینگ!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟