مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
تا 300 تومن نمیشه کارت مناسب بازی خرید، حتی با رزولوشن پایین و تنظیمات پایین.
اما کارت GT 640 همین حدود هست اگر پیدا بشه
اما کمترین مدل قابل توصیه MSI R7 260 با قیمت 420 تومن هست.

.

من خودم gt720mدارم که...اینی که شما گفتی از اینی که من گفتم ضعیفتره نه؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
من خودم gt720mدارم که...اینی که شما گفتی از اینی که من گفتم ضعیفتره نه؟

من در مورد تراشه های لپ تاپی صحبت نکردم،
مدلی که شما داری خیلی ضعیفتر از مدل توصیه شده هست و مناسب بازی هم نیست.

دوستان به نظرتون ارزش یه 690Ti SLI هست ؟ قیمت کسی دستش هست ؟ الان GTX 770 OC II و GTX 780Ti و GTX 780 به ترتیب قیمت دست دومشون چه قدر هست ؟ :d

کارت 690Ti وجود خارجی نداره
کارت 690 هم خودش دو هسته ای هست و باید SLI کار کنه، حالا استفاده از دو تا کارت دو هسته ای و ترکیب QUAD SLI خودش یه کار غلط و غیر منطقی هست و اصلا توصیه نمیشه.

کارتهایی هم که نام بردید خودشون نسل جدید هستن و دست دوم کم دارن، بهتره توی فروم های مربوطه جستجو کنید، اینجا که روی کارتهای استفاده شده قیمتگذاری نمی کنیم.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها من کارت گرافیک لپ تاپم gforce gtx 740m 1gig هستش .زیادم از این چیزا سر در نمیارم میخواستم بدونم کارت گرافیکم در چه حده خوبه بده یا متوسطه و مدل هم سطحش توی کامپیوتر های خونگی چه مدلی میشه .ممنون

mammad_n5

کاربر سایت
Aug 23, 2014
148
من در مورد تراشه های لپ تاپی صحبت نکردم،
مدلی که شما داری خیلی ضعیفتر از مدل توصیه شده هست و مناسب بازی هم نیست.

کارت 690Ti وجود خارجی نداره
کارت 690 هم خودش دو هسته ای هست و باید SLI کار کنه، حالا استفاده از دو تا کارت دو هسته ای و ترکیب QUAD SLI خودش یه کار غلط و غیر منطقی هست و اصلا توصیه نمیشه.

کارتهایی هم که نام بردید خودشون نسل جدید هستن و دست دوم کم دارن، بهتره توی فروم های مربوطه جستجو کنید، اینجا که روی کارتهای استفاده شده قیمتگذاری نمی کنیم.
آخه رفتم رم بخرم ... یارو خیلی شیک و مجلسی از روی مادربرد باز کرد بهم داد ... میگم که حالا قرار کارت گرافیک هم اینطوری بهم بندازن ... از قصد برم دست دو بخرم که پول اضافه ندم :|

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
ولی من با همین کارت گرافیک پیس14 و فیفا 15 رو بالاترین تنظیمات بدون لگ اجرا میکنم
یعنی چون فیفا(!) رو اجرا میکنی دیگه قوی تر از این وجود نداره دیگه؟ این کارت هایی که پیشنهاد شد خیلی قوی تر از 720M هست، نقطه.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آخه رفتم رم بخرم ... یارو خیلی شیک و مجلسی از روی مادربرد باز کرد بهم داد ... میگم که حالا قرار کارت گرافیک هم اینطوری بهم بندازن ... از قصد برم دست دو بخرم که پول اضافه ندم :|
بعد تو هم قبول کردی خریدی؟:|:D
از یه جای با پدر مادر بگیرید از این مشکلات پیش نمیاد.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
بچه ها من کارت گرافیک لپ تاپم gforce gtx 740m 1gig هستش .زیادم از این چیزا سر در نمیارم میخواستم بدونم کارت گرافیکم در چه حده خوبه بده یا متوسطه و مدل هم سطحش توی کامپیوتر های خونگی چه مدلی میشه .ممنون

این کارت در حد متوسط و پایین هست و در مقایسه با کارتهای PC هم فقط با کارتهای رده پایین قابل قیاس هست.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان به نظرتون ارزش یه 690Ti SLI هست ؟ قیمت کسی دستش هست ؟ الان GTX 770 OC II و GTX 780Ti و GTX 780 به ترتیب قیمت دست دومشون چه قدر هست ؟ :d

780 رو حدود 1500 تا 1600 فی میذارن
770 رو حدود یه تومن
780 تی آی هم کم پیدا میشه و قیمتش حدود 15% زیر آک میتونید تهیه کنید

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
یعنی چون فیفا(!) رو اجرا میکنی دیگه قوی تر از این وجود نداره دیگه؟ این کارت هایی که پیشنهاد شد خیلی قوی تر از 720M هست، نقطه.

این 640 و R7 260که گفتین سی پی یوی g2030یاg2020میتونه مناسب باشه؟؟کلا این دو سی پی یو برا این کارت گرافیکها و گیم مناسبن؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
این 640 و R7 260که گفتین سی پی یوی g2030یاg2020میتونه مناسب باشه؟؟کلا این دو سی پی یو برا این کارت گرافیکها و گیم مناسبن؟

خیر، پایینتر از Core i3 اصلا برای بازیهای امروزی مناسب نیست. بیخود پول برای اون مدلها هزینه نکنید.

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
خیر، پایینتر از Core i3 اصلا برای بازیهای امروزی مناسب نیست. بیخود پول برای اون مدلها هزینه نکنید.

من اصلا بازیهای سنگین مث watchdogو ...بازی نمیکنم...فقط بازیهای فوتبال در حد پیس15 و فیفا15
سیستم فعلی رومیزی من گرافیکش9400 و cpu e5300هستش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر