مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

اون نکته انحرافیش بود:دی در کل میخواستم ببینم تعوض این دوکارت معقولانست (با هزینه 30 تومن حدوداً)؟یا هزینه کنم و 460 بگیرم!

اون 2تا رو روی یه سیستم دیگس ،این هم برای یه سیستم دیگه

اگه می تونی که همون 460 رو بگیر،
5770 سریعتره و ارزش 30 تومن سر دادن رو هم داره، اما بهتره کار رو یه دفه کنی و کارت قویتر برداری.

Last edited by a moderator:
اون نکته انحرافیش بود:biggrin1: در کل میخواستم ببینم تعوض این دوکارت معقولانست (با هزینه 30 تومن حدوداً)؟یا هزینه کنم و 460 بگیرم!

اون 2تا رو روی یه سیستم دیگس ،این هم برای یه سیستم دیگه
همه رو گذاشتی سر کارا :d ، اون بالا هم گفتم اختلاف دارن ولی محسوس نیست بنچاشونو ببینی قشنگ متوجه میشی.
بهتره یه کارتی همونطور که خودتم گفتی مثل gtx460 768mb یا بالاتر 1gbش رو در نظر بگیری تا اختلاف رو به وضوح تشخیص بدی.:d

• Like
Reactions: capitanrayan
دوستان اين سيستم منه :
Cpu core to quad 8300(lg 775)
ram 2*2 gig ddr 3 1333
motherboard foxcon p43ap
Graphic Saphire 5670 1 gig gddr5
power cooler master 460 w Extreme plus
قصد دارم گرافيك Pny quadro 2000 ببندم براي كار هاي رندرينگ با نرم افزار هاي 3d و after effects و ...

بنظرتون ايا نيازي به تغير بقيه سيستم هست ؟

دوستان اين سيستم منه :
ram 2*2 gig ddr 3 1333
motherboard foxcon p43ap
قصد دارم گرافيك Pny quadro 2000 ببندم براي كار هاي رندرينگ با نرم افزار هاي 3d و after effects و ...

در کل خوبه فقط رو Main زیاد شناخت ندارم.
خودم همیشه giga با Asus ترجیح میدادم.:d

Salam..
Man Mikham 2 Ta 6950 Begiram... Vali Motherboardam Chip P45 Hast Va Moghe CrossFire Pahnaye Band 8x 8x Mide....Mikhastam Bebinam In Pahnaye Band Cheghad Ba 16x 16x Fargh Mikone.
Age Ziad Fargh Mikone Ye Card Dar Hoodoode 650 Toman Moarefi Konid.

سلام گرافیک تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید بنده الان 9800 انویدیا سراغ دارم 95 تومن خوبه یا بهترش هم تا 100 تومن پیدا میشه؟
با 100 تومن نهایت بشه یه 9600 یا GT 240 خرید، کارت 9800 هم قیمتش بالاتر از این حرفاست،نمی دونم چجوری این قیمت رو بهت دادن،اما اگر مطمئن هست، همون 9800 بهترین گزینست.

درود
این کارت من رو الان چقد میخرن؟اصلا میخرن؟؟
Nvidia Geforce 6200 turbo cache(TM) 256mb XFX
فک کنم یه چیزی هم باید به طرف بدی که ازت برداره.:d
در کل بیشتر از 10 تومن روش حساب نکن.
دوستان اين سيستم منه :
ram 2*2 gig ddr 3 1333
motherboard foxcon p43ap

خوب با توجه به وضعیت کاری ت سیستم خوبیه و فعلا کارتو راه میندازه.
سلام گرافیک تا 100 تومن چی پیشنهاد میکنید بنده الان 9800 انویدیا سراغ دارم 95 تومن خوبه یا بهترش هم تا 100 تومن پیدا میشه؟
به نوع برد 9800gtیی که قیمت دادی کاری نداریم ولی قیمتش خوبه.(رویایی)
با 40 45 تومن بالاتر میتونی یه gts250 در نظر بگیری که به نسبت کارت بروز تری هستش.
در آخر مشخصات سیستمت رو هم دقیق بگو.
Salam..
Man Mikham 2 Ta 6950 Begiram... Vali Motherboardam Chip P45 Hast Va Moghe CrossFire Pahnaye Band 8x 8x Mide....Mikhastam Bebinam In Pahnaye Band Cheghad Ba 16x 16x Fargh Mikone.
Age Ziad Fargh Mikone Ye Card Dar Hoodoode 650 Toman Moarefi Konid
اول از همه لطف کن طبق قوانین فارسی تایپ کن که ما بعدا شرمنده شما نشیم ، در مرجله ی دوم مشخصات سیستمت رو دقیق بگو و همینطور بگو که تو چه مانیتور یا TVیی بازی میکنی (سایزش) تا ما به شما بگیم بهترین حالتش چی میتونه باشه.

• Like
Reactions: WILD GOAT
Salam..
Age Ziad Fargh Mikone Ye Card Dar Hoodoode 650 Toman Moarefi Konid.

MOTHERBOARD:ASUS MAXIMUS II FORMULA P45
CPU:Q8300 OVER TO 4.0 GHZ
RAM:CORSAIR XMS2 1 GB 800 MHZ X2
VGA:GTX260 ZOTAC
MONITOR:20

طبق بررسیهای انچام شده، بین دوتا 8 و دوتا 16 تفاوت زیادی فعلا وجود نداره (مگر در رزولوشن های خیلی بالا ) و می تونی با خیال راحت دوتا کارت بگیری و CF کنی،

منتهی اینجا پردازنده ی شماست که نمی تونه راندمان کامل CF رو برگردونه، بهترین حالت وقتی بود که با یه Core i5/i7 و مادربرد P55 اینکارو می کردی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or