مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

بچه ها بین HD 5970 و GTX 580 کدوم واقعا بهتر و قوی تره ؟
خواهشا بدون تعصب بگید برای خرید میخوام
و یه سوال که ربطی به این تاپیک نداره:
Core i7 Extreme-980X قیمتش الان چقدر هستش ؟
الان دیگه GTX 580 ارزش خریدش بیشتره، بخاطر اینکه:

-سریعترین تک هسته ای دنیا هست و دیگه مشکلات احتمالی دو هسته ای ها رو نداره
-فن و سیستم خنک کننده ی خیلی بهتری داره و نویز کمتری تولید می کنه
-با اینکه در تئوری هنوز هم از 5970 عقبتر هست اما در بیشتر تست ها سرعتش همرده ی 5970 یا دست کم خیلی نزدیک به سرعت اون هست.

پردازنده ی 980 هم حدود 1200 تومن قیمت داره.

كسي اطلاعات دقيقي از gtx 580 داره كه كي عرضه ميشه به بازار ؟
شما هنوز یه مشکلت برطرف نشده دنبال خرید یه کارت جدیدی؟؟ یا پولاتو میخوای خرج کنی بره؟

کارتای 580 به مرور دارن وارد میشن،به تعداد محدود،حتما هم واردکننده ها می خوان قیمتای فضایی بفروشن بره که بهشون بچسبه.

سلام.
دوستان یه لطقی کنید بگیئ از بین این سه تا به ترتیب کدوم ها بهنرند!
5650 ati
5470 ati
gt325m geeforce
حافظه همه هم 1gb هست!
ممنون!

سلام.
دوستان یه لطقی کنید بگیئ از بین این سه تا به ترتیب کدوم ها بهنرند!
5650 ati
5470 ati
gt325m geeforce
حافظه همه هم 1gb هست!
ممنون!
اینا همه تراشه های لپ تاپی هستن،
توی راندمان 5650 و GT325 هر دوتا واسه بازی با تنظیمات متوسط و فریم بالا مناسب هستن.اما مدل GT 325 پشتیبانی درایوری بهتری داره و با فن آوری Optimus می تونه بین گرافیک آنبرد اینتل و خودش سوییچ کنه.

شما هنوز یه مشکلت برطرف نشده دنبال خرید یه کارت جدیدی؟؟ یا پولاتو میخوای خرج کنی بره؟

کارتای 580 به مرور دارن وارد میشن،به تعداد محدود،حتما هم واردکننده ها می خوان قیمتای فضایی بفروشن بره که بهشون بچسبه.

:p:p:p
'گرافیکم رو ( GTS 450 ) رو به قیمت 160 تومان فروختم حالا میخوام یه .GTX بگیرم اقا فرشید شما چی پیشنهاد میدی بودجه هم تا 400 تومان هست ؟؟

:p:p:p
'گرافیکم رو ( GTS 450 ) رو به قیمت 160 تومان فروختم حالا میخوام یه .GTX بگیرم اقا فرشید شما چی پیشنهاد میدی بودجه هم تا 400 تومان هست ؟؟
الان می تونی کارت GTX 470 رو برداری،یا کارت 6870 رو بخری

البته 470 یه 50 تومنی گرونتر هست ولی از اون 450 خودت که خیلی سریعتره،اگرم صبر کنی کارتای 570/580 میرسن که احتمالا بشه با یکم بیشتر از این پول 570 رو خرید.

الان می تونی کارت GTX 470 رو برداری،یا کارت 6870 رو بخری

البته 470 یه 50 تومنی گرونتر هست ولی از اون 450 خودت که خیلی سریعتره،اگرم صبر کنی کارتای 570/580 میرسن که احتمالا بشه با یکم بیشتر از این پول 570 رو خرید.
دیروز رفتم بازار بزرگ اهواز یه GTX 470 دیدم که خیلی بزرگ بود و دو تا فن داشت :-o و گفتم قیمتش چه قدره گفت 414 هزار تومان :-o:-o
ایا همین GTX 470 مدل های مختلفی داره اگه داره کدومشون بهتره و کارایش سریع تر هس .؟

دیروز رفتم بازار بزرگ اهواز یه GTX 470 دیدم که خیلی بزرگ بود و دو تا فن داشت :-o و گفتم قیمتش چه قدره گفت 414 هزار تومان :-o:-o
ایا همین GTX 470 مدل های مختلفی داره اگه داره کدومشون بهتره و کارایش سریع تر هس .؟

470 همه یه نوع هستن فقط بعضی از مدلهاش اورکلاک شده دیفالت هستن(اوکرلاک کارخانه ای)
که اونو خودت دستی هم میتونی اور کنی و قدرتش خیلی بیشتر از اون مدلها میشه

اون 470 dual fan هم حتما منظورت اینه؟
gainward-geforce-gtx-470gs.jpg

اگه اره که قیمتش این 360 تومنه نه 410

خبری از عرضه ی سری MainStream رده ی 500 انویدیا نیست ؟ یه جانشین برای 460 ؟
چرا
بزودی کارت گرافیک GTX 560 هم معرفی میشه و به بازار میاد، بعدش هم کارتای معمولی و ارزونقیمت به بازار خواهند اومد.

Back