مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
الان قيمت Geforce XFX 8800GT چنده؟ بهن ظرتون اينو بگيرم خوبه؟
الان رو نمیدونم ولی تا قبل عید 275 تومن بود (گارانتی سازگار)
جای خاصی‌ را برای خریدش می‌شناسید؟!
پاساژ ایران ، رضا یا علاءدین دیگه مرکزش (قطعات) ایناست.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
جای خاصی‌ را برای خریدش می‌شناسید؟!
جاي خاصي كه نه ، ولي چهار راه ولي عصر اونجا ها چند تا بازار هست (بازار رضا ، بازار ايران ، پايتخت و...) اونجا بگردي حتما پيدا ميكني در ضمن اينم يه رم ديگه اگه گير اوردي (بعيد ميدونم) بهترين انتخاب هست و واسه اوركلاك هم بهترين هست
Transcend Axe Ram 1066MHz (PC2-8500) DDR2 2GB Kit (2x1GB) CL5

قيمت فكر كنم حدود 200 تومن هست

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا برند his چه جور برندیه خوبه یا نه؟ فقط کارتها ی ati رو میزنه یا nvidia هم داره ؟بعد کدوم شرکت محصولاتشون رو تو ایران گارانتی میکنه اگه میشه ادرس سایتش رو بدید

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
دوستان من یه 8600 جی تی گرفته بودم ...فقط با اون سه تا بازی رو امتحان کردمو و بعدش دوران رکود گیم و این حرفا...
این اواخر بازی دیرت رو نصب کردم تا یه ذره قدرت گرافیکم رو بسنجم ... بازی رو بدون تغییرات که شروع کردم دیدم شدیدا داره گیر می کنه ... بعد اوردم روی پایینترین درجه گرافیکی که فرقی نکرد و از بعضی جهات بدتر شد ...
...
نمی دونم چرا تصمیم گرفتم درجه تنظیمات رو بذارم بالا و در کمال تعجب دیدم بازی داره روون اجرا می شه ...
من زیاد اطلاعات ندارم کسی می تونه توضیح بده

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ببخشید کسی می دونه قیمت 6800 geforce و 7300 geforce که AGP8x باشه الان تو بازار چنده؟
اگه کسی می دونه لطفا جواب بده.:blushing:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام به همه دوستان چنتا سوال داشتم لطفا جواب بدین
من یهدونه 7300gt با 100000 تومن پول دارم میخواستم بدونم که اون 7300 چند میشه فروخت و با اون 100 تومن+پول کارت گرافیک چه کارتی گرفت(برای بازی)
اینم سیستمم cpu 3.2
ram 1gig
main bord albateron px945pl
خیلی ممنون

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
من یهدونه 7300gt با 100000 تومن پول دارم میخواستم بدونم که اون 7300 چند میشه فروخت و با اون 100 تومن+پول کارت گرافیک چه کارتی گرفت(برای بازی)
اینم سیستمم cpu 3.2
ram 1gig
main bord albateron px945pl
خیلی ممنون
7300 رو 40 تومان بر می دارند ولی اگر بتونی به مصرف کننده بدی بهتر می تونی بفروشیش.
با 140 تومان هم می تونی ZOTAC 8600GT AMP بگیری که اورکلاک و کارایی خوبی هم داره.

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
7300 رو 40 تومان بر می دارند ولی اگر بتونی به مصرف کننده بدی بهتر می تونی بفروشیش.
با 140 تومان هم می تونی ZOTAC 8600GT AMP بگیری که اورکلاک و کارایی خوبی هم داره.
بهتر از برند OC2 BFG یا INNO3D Dیا XFX است؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
7300gt رو خیلی ازت بر دارن 30 35 تومن که با اون 100 تومن میتونی یه 8600gt برداری برند هم xfx یا inno3d رو میتونی در نظر بگیری.

amir_minus

کاربر سایت
Feb 11, 2008
386
اقا برند his چه جور برندیه خوبه یا نه؟ فقط کارتها ی ati رو میزنه یا nvidia هم داره ؟بعد کدوم شرکت محصولاتشون رو تو ایران گارانتی میکنه اگه میشه ادرس سایتش رو بدید

برند HIS مختص ATI هست.جز برند های مطرح ATI هم هست.نمیدونم کدوم شرکت گارانتیش میکنه.اینم لینک سایتش:
www.hisdigital.com

دوستان من یه 8600 جی تی گرفته بودم ...فقط با اون سه تا بازی رو امتحان کردمو و بعدش دوران رکود گیم و این حرفا...
این اواخر بازی دیرت رو نصب کردم تا یه ذره قدرت گرافیکم رو بسنجم ... بازی رو بدون تغییرات که شروع کردم دیدم شدیدا داره گیر می کنه ... بعد اوردم روی پایینترین درجه گرافیکی که فرقی نکرد و از بعضی جهات بدتر شد ...
...
نمی دونم چرا تصمیم گرفتم درجه تنظیمات رو بذارم بالا و در کمال تعجب دیدم بازی داره روون اجرا می شه ...
من زیاد اطلاعات ندارم کسی می تونه توضیح بده

بازی DIRT از اون سری بازی هاست که CPU بالایی برای اجراش میخواد.تنظیمات موتور گرافیکشم طوری هست که بازی رو High یا Low اصلا تغییر چشم گیری نداره.8600GT زیاد نمیتونه روون اجراش کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر