مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
2060 12 گیگ گیگابایت در eec لیست شد قبلا هم گیگابایت لیست شده که دقیقا درست از اب دراومده

مشخص نیست این لیمیت هش ریت داره یا نه اگر نداشته باشه بازم نصیب ماینرها می شه شایدم راهی باشه تا 3060 12 گیگ برای گیمرها بمونه

dlss 2.3 هم به زودی با کیفیت و فریم دهی بهتر عرضه می شه

• Like
Reactions: jetalpha

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
سلام برای بازی در حالت فول اچ دی با جزئیات بالا چی پیشنهاد می دهید
بیشتر بتل فید بازی می کنم
آپشن زیاده بستگی به قیمت هم داره که چقدر میخواید هزینه کنید اما به طور کلی کارتای 2070 سوپر، 3060، 3060ti، 2070، 6600xt و 6600 برای فول اچ دی و تنظیمات اولترا انتخابای خیلی خوبی هستن. خصوصا 2070 سوپر که ارزش خرید بالاتری نسبت به 3060 و 6600xt داره.
این یه عکس از بنچمارک بتل 2042 تو فول اچ دی
1080p_Ultra.png

• Like
Reactions: dotsis

dotsis

کاربر سایت
Apr 19, 2013
67
20 میلیون پول دارم البته تا کامل شودچند روز طول دارد. دلال ها هم قیمت ها بالا بردند البته دلار بی تاثیر نبوده جای که بدون درد سر خرید کرد رو سراغ ندارم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
سلام دوستان میخوام کارت گرافیک بخرم. 3060 میخوام بگیرم. بین برند palit-galax , gainward کدوم بهتره. ممنون میشم راهنمایی کنید
همشون یک شرکت هستن زیر مجموعه اون دو تای دیگه پلیت هست چون پلیت شرکت مادر هست پلیت با کیفیت تره

20 میلیون پول دارم البته تا کامل شودچند روز طول دارد. دلال ها هم قیمت ها بالا بردند البته دلار بی تاثیر نبوده جای که بدون درد سر خرید کرد رو سراغ ندارم
خیلی جاها هستن نمی شه اینجا اسم اورد اما کلی سایت معروف هست حتی از افراد با سابقه فروم ها هم می تونید خرید کنید

• Like
Reactions: dotsis

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
بچه ها نظرتون در مورد کارت ۳۰۷۰ تاف چیه؟
بنظرتون lhr ها ارزش خرید دارن و بازار خرید و فروششون بخاطر lhr بودنشون چجوریه؟
تاف یکی از بهترین مدل‌های 3070 هست. خنک کنندگی خوب تو همه قسمتا خصوصا vram که عملکرد بهتری از گیمینگ ایکس ترایو داره. فقط اگه rgb و شکل ظاهری براتون مهمه یکم از این لحاظ ضعیف هست. فک کنم بغیر لوگو هیچ آر‌جی‌بی دیگه‌ای نداشته باشه. اما مدل evga ftw و سوپریم ام‌اس‌ای هر چی بگی قشنگن. خصوصا وقتی پنج شیش‌تا کنار هم رو ریگ بندازی :D
غصه فروششو نخور هش ریتش مثل 3060ti هست دیگه اونم الان تفاوت قیمت زیادی با 3070 نداره مدل تاف فک کنم دو تومن گرونتر باشه موقع فروش قطعا تو رنج 3060ti طالب داره. وقتی الان به 1660 سوپر و 6600 با فقط 33 مگاهش رحم نمیکنن، دیگه 3070 lhr جای خود داره.

@tokio_hotel آقا خیلی عذر میخوام الان قیمتارو نگا کردم گویا بین 3060ti تاف و 3070 تاف فقط 500 تومن تفاوت قیمت هست، اون دو تومنی که گفتم اشتباه بوده. در حقیقت الان میشه یه 3070 رو ارزون‌تر از 6700xt خرید. عجب بازاری!

• Like
Reactions: tokio_hotel

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
بچه ها نظرتون در مورد کارت ۳۰۷۰ تاف چیه؟
بنظرتون lhr ها ارزش خرید دارن و بازار خرید و فروششون بخاطر lhr بودنشون چجوریه؟
خودم یه تاف سه فن دارم حرف نداره خیلی بی صدا تو بازی مقل rdr2 با حداکثر تنظیمات و رزولشن 2k دماش تا 70 بیشتر نمیشه
از منم LHR
گارانتی داره ولی 6ماه:Wallbash:

• Like
Reactions: tokio_hotel

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
خب دوستان من بعد از مدت ها کار با کارت gtx 750 گلکسی و پرس و جو از شما عزیزان، کارت 3070ti نسخه tuf oc رو خریدم 45 با گارانتی
حساس بودم رو پاور 600 وات و اوکی بود جواب داد :)

ممنون از همه عزیزانی که راهنمایی کردن بنده رو

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
شما مگه 6700 نداشتی؟ میخوای عوض کنی؟ مشکلی داره 6700؟
نه داداش اتفاقا ۶۷۰۰ خیلی هم عالی بود ولی بخاطر خرید ماشین صفر مجبور شدم کارت گرافیکمو بفروشم بخاطر همین ماشین یه مدل پایینتر خریدم که ضررشو کرده باشه بعد پول گرافیک موند تو دستم گفتم دوباره کارت بخرم ۶۷۰۰ رو ۳۰ فروخته بودم الانم تاف ۳۰۷۰ یه نفر ۳۴ میده بخم گفتم خوبه بخرم یا منتظر بمونم بیاد پایین

@tokio_hotel آقا خیلی عذر میخوام الان قیمتارو نگا کردم گویا بین 3060ti تاف و 3070 تاف فقط 500 تومن تفاوت قیمت هست، اون دو تومنی که گفتم اشتباه بوده. در حقیقت الان میشه یه 3070 رو ارزون‌تر از 6700xt خرید. عجب بازاری!
قطعا ۳۰۷۰ ارزشش برای گیمر از ۳۰۶۰ ti بیشتره ولی فردا موقع فروش ممکنه ۳۰۷۰ رو به قیمت ۳۰۶۰ti بخرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر