مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
نظرتون در مورد 6600xt چیه دوستان؟ برای حدود 22 تومن بنظر گزینه خوبی میاد
نسبت به این قیمت اصلا گزینه خوبی بحساب نمیاد. پرفورمنس ریتریسینگ بسیار ضعیفی داره و با این قیمت یکمی بالاتر 3060ti بگیرید که یه سر و گردن بالاتره. یا یکم پایین تر 3060 معمولی.

• Like
Reactions: Mahdi444

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
اگه فقط بخاطر dlss میخای بری سمت انویدیا چیز خاصی نیست من قبلا که کارت انویدیا داشتم dlss رو کلا خاموش میکردم که شدیدا با فعال کردن از کیفیت بازی زده میشدم حتی با dlss quality هم کیفیت بازی برام خوب و خوشایند نبود و نمیپسندیدم ولی هستن کسایی که dlss رو روشن میکنن و افت کیفیت براشون مهم نیست بستگی به خودت داره بالاخره کیفیت رو فدای فریم میکنه هم dlss هم fsr چون اگه بگی کیفیت افت نمیکنه خنده داره
۶۸۰۰xt کارت غولیه و ray tracing خوبی میگیره تقریبا بین ۳۰۷۰ و ۳۰۸۰ با فعال کردن ray tracing فریم میگیره ولی رفته رفته بازیهای جدید که از ری نرسینگ پشتیبانی میکنن کارت های سری ۶ هزار amd نسبت به قبل فریم خوبی میگیره
واقعیتش ۳۰۶۰ti اصلا ارزش خرید بالای ۲۵ تومن رو نداره زیر ۲۵ هم اکثرا low هشریت هستن که احتمالا فردا موقع فروشش یکم اذیت شی
تشکر دوباره. من یه RX 6700XT و یه Ryzen 5600X سفارش دادم دیگه 3 تا بیلد قبلیم Intel + Nvidia بود ولی این سری کوچ کردم AMD.:D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,820
نام
حامد
ای بابا من بین 3060ti و 6700xt شک داشتم. قصدم بر مبنای انویدیا شد. حالا مبینم همه اینجا 6700 رو گرفتن. البته بحث قیمت هم مطرح هست که من تو رنج 26 27 نمیخوام بیشتر هزینه کنم. ولی ارزون ترین 6700 که دیدم میره روی 31 32.
اگر اشکالی نداره دوستان بگن که 6700 چند خریدن؟ با چه گارانتی؟

• Like
Reactions: SiminSecret

FlashGames

کاربر سایت
Feb 16, 2017
17
در بازار ایران چه کارتهایی بیشتر از مابقی به منظور ماین استفاده شدن؟

وضع جوریه که بودجه برای کارت نو یک رویاست و کارت دست دوم هم ریسک

کارت ماین شده هیچ ریسکی نداره این مزخرفیه که فقط در ایران باب شده، در بدترین حالت فقط شاید فن نیاز به سرویس داشته باشه که کار ساده ایه و خود کاربر میتونه انجام بده

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,820
نام
حامد
تو یک مورد خاص واقعا دوست دارم نظر دوستان رو بدونم.
شما کدوم رو ترجیح میدین؟
به چه دلیل؟

Asus dual oc گارانتی سه‌ ساله
Asus ROG strix بدون گارانتی.

هردو هم تو یه رنج قیمت.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
ای بابا من بین 3060ti و 6700xt شک داشتم. قصدم بر مبنای انویدیا شد. حالا مبینم همه اینجا 6700 رو گرفتن. البته بحث قیمت هم مطرح هست که من تو رنج 26 27 نمیخوام بیشتر هزینه کنم. ولی ارزون ترین 6700 که دیدم میره روی 31 32.
اگر اشکالی نداره دوستان بگن که 6700 چند خریدن؟ با چه گارانتی؟
من دیروز خریدم از اگزو 32100 کخ تخفیف خورده بود.گارانتی هم کلا 6 ماه داره

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
تو یک مورد خاص واقعا دوست دارم نظر دوستان رو بدونم.
شما کدوم رو ترجیح میدین؟
به چه دلیل؟

Asus dual oc گارانتی سه‌ ساله
Asus ROG strix بدون گارانتی.

هردو هم تو یه رنج قیمت.
من دو مدل رو توی کارتای دیگه داشتم یکی 2060 دوال و از دیروز 6700xt راگ استریکس.من خودم باشم راگ انتخاب میکنم چون بهترین مدل ایسوس هست و بیشترین مانور هم روش میده ولی بازم ببین جیبت چی میگه و اینکه کدوم مدل به دلت نشسته

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر