مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
بین خرید 3060ti و 6700xt شک دارم. البته بیشتر نظرم رو 3060 هست. قیمتش هم برام مناسب تر هست.
چه مدهایی ازش پیشنهاد میدین؟ بهترین قیمت ایسوس dual oc الان چند پیدا میشه
۱۰۰ درصد 6700xt بهتره اکثر بازیهای جدید رو خیلی بهتر از ۳۰۶۰ti فریم گرفته البته ری ترسینگ رو فاکتور بگیریم که خود ۳۰۶۰ti هم فریم خوبی توی ری ترسینگ نمیگیره ولی از اون طرف قیمتش کمتر از ۲۹ پیدا نمیشه اما ۳۰۶۰ti مدل lhr رو فردا خریدارش کم پیدا میشه مدل hhr هم که کمترینش ۳۰ تومنه

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
یه خیر خوندم که گفته بود انویدیا تولید خودشو در سه ماهه آخر ۲۰۲۱ نصف کرده تا جلوی کاهش قیمت بیش از حد رو در Q1 2022 بگیره. با این کارش میخواد تا زمانی که سری جدید کارتاشو معرفی کنه، (با توجه به اینکه احتمال خیلی زیاد در سه ماهه اول ۲۰۲۲ خیلی از ماینرا کارتاشونو میفروشن و باعث کاهش قیمت زیاد کارت میشن) قیمت همینجور بالا بمونه تا با معرفی رسمی کارتای سری جدیدش، قیمت msrp کارتاشو افزایش هم بده. اگرم توجه کنید قیمت کارت گرافیک دوباره صعودی شده (فروشگاههای اونور)

• Like
Reactions: tokio_hotel

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,376
یه خیر خوندم که گفته بود انویدیا تولید خودشو در سه ماهه آخر ۲۰۲۱ نصف کرده تا جلوی کاهش قیمت بیش از حد رو در Q1 2022 بگیره. با این کارش میخواد تا زمانی که سری جدید کارتاشو معرفی کنه، (با توجه به اینکه احتمال خیلی زیاد در سه ماهه اول ۲۰۲۲ خیلی از ماینرا کارتاشونو میفروشن و باعث کاهش قیمت زیاد کارت میشن) قیمت همینجور بالا بمونه تا با معرفی رسمی کارتای سری جدیدش، قیمت msrp کارتاشو افزایش هم بده. اگرم توجه کنید قیمت کارت گرافیک دوباره صعودی شده (فروشگاههای اونور)
انویدیا منتظر intel alchemist
اگه 512EU در حد و بهتر از 3070 باشه ممکن کاهش قیمت هم بده
1635600529790.png
اگه ضعیف تر باشه قطعا msrp افزایش می ده

• Like
Reactions: challengeeverything

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
دوستان برند xfx از نظر دمایی چطوره؟
روی 6700xt
والا xfx هم اگه میخرین فقط merc بخرین اون یکیا اصلا کولینگ درستو حسابی ندارن ولی در کل sapphire مدل نیترو خیلی خوبه
الان حدود ۳۱ ۳۰ ۳۲ هستش قیمتها رو به افزایشه جدیدا یه هفته ای میشه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,819
نام
حامد
فروشگاه معتبر با قیمت مناسب اگر میشناسین معرفی کنید لطفا.
اکثر فروشگاه ها کارت های گارانتی دار دارن که این خوبه ولی تفاوت قیمتش با بودجه ما سازگار نیست.
ترجیحا هم دلم میخواد حضوری خرید کنم ولی اونام هیچی وارداتی آزاد ندارن.
یکی دو جای متفرقه دیگه هم پیدا کردم که نماد اعتماد ندارن.

• Like
Reactions: avannn

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
فروشگاه معتبر با قیمت مناسب اگر میشناسین معرفی کنید لطفا.
اکثر فروشگاه ها کارت های گارانتی دار دارن که این خوبه ولی تفاوت قیمتش با بودجه ما سازگار نیست.
ترجیحا هم دلم میخواد حضوری خرید کنم ولی اونام هیچی وارداتی آزاد ندارن.
یکی دو جای متفرقه دیگه هم پیدا کردم که نماد اعتماد ندارن.
چه کارتی مد نظرته؟ بودجت چقدره؟
تا جایی که یادمه شما فکر کنم میخاستین ps5 بخرین آره؟

آخرین ویرایش:
  • Like

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,819
نام
حامد
داداش وضعت خوشه ها دست مارم بگیر :))
من قبلا از سایت بروز کالا و لیون و مقداد خرید کردم مطمئنه شکی درش نیست جنستم با تیپاکس و پست میفرستن اما یکم قیمتاشون یه نمه بالاست اما میخای از کانالهای تلگرامی من چند تا اصلیهارو عضوم و قیمت لحظه به لحظه میزارن ولی باید خریدتو حضوری بکنی مثلا میبینی یه انبارشون تو ارومیه هستش باید بری از اونجا خرید کنی یا تهران ولی در کل قیمتشون خوبه و اکثرا ۲ الی ۳ تومن زیر قیمت بازار میدن
ممنون. ترجیح میدم حضوری خرید کنم ولی نه دیگه 2000 کیلومتر اونور کشور :D
یه زحمت بکش ببین تو همون کانال ها فروشگاه سمت مشهد و یا کلا شرق کشور پیدا میکنی.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,873
داداش وضعت خوشه ها دست مارم بگیر :))
من قبلا از سایت بروز کالا و لیون و مقداد خرید کردم مطمئنه شکی درش نیست جنستم با تیپاکس و پست میفرستن اما یکم قیمتاشون یه نمه بالاست اما میخای از کانالهای تلگرامی من چند تا اصلیهارو عضوم و قیمت لحظه به لحظه میزارن ولی باید خریدتو حضوری بکنی مثلا میبینی یه انبارشون تو ارومیه هستش باید بری از اونجا خرید کنی یا تهران ولی در کل قیمتشون خوبه و اکثرا ۲ الی ۳ تومن زیر قیمت بازار میدن
این کانال ها که میگید شیراز هم داره؟راستش من همه قطعات کامپیوترم از دیجیکالا خریدم فقط مونده گرافیک که بین 3060 و 3060ti موندم ولی قیمت دیجیکالا با گارانتی هست و نسبت به بدون گارانتی تا 5-6 تومن هم دیدم که گرونتره.حالا نمیدونم بدون گارانتی بخرم و اضافه پول رو بدم مدل بهتر بخرم یا ریسک نکنم همون گارانتی دار رو گرونتر بخرم :-??

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,417
ممنون. ترجیح میدم حضوری خرید کنم ولی نه دیگه 2000 کیلومتر اونور کشور :D
یه زحمت بکش ببین تو همون کانال ها فروشگاه سمت مشهد و یا کلا شرق کشور پیدا میکنی.
داداش زیاد هستش اکثرا تهرانه باز میخاد بیا تو پی وی برات ادرس کانال رو بدم

• Like

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,819
نام
حامد

ممنون فردا یه سر میرم بازار تا ببینم چی میشه.
قیمت ها رو که میدیدم gigabyte gaming pro oc که سه فن هست تقریبا برابر ایسوس دوال هست. به نظر با صرفه تر نیست گیگا رو بخرم؟

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
441
رفیق اگر لطف کنی آدرس چندتا کانال فروش میشناسی رو پی وی کنی ممنون میشم، چند روز دیگه دارم میرم تهران یه سر بزنم حضوری برای خرید

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من هم تا یکی 2 روز دیگه میخوام کارت جدید بگیرم الان GTX 1080 دارم ولی 2 دل هستم از یه طرف 6700XT و 6800XT نظرم رو جلب کرده مخصوصا 6800XT که با پرفورمنس مشابه 3080 قیمت خیلی کمتری داره (تو ایران) و VRAM بیشتر از اون طرف هم 3060ti و 3070 که DLSS انویدیا برام خیلی وسوسه کنندست؛ نظر دوستان اهل فن چیه در این مورد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر