مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام بین r9270x و gtx760 کدوم بهتره چون اختلاف قیمتشون به دلارکم هست تو ایران بیشتر از صد تومنه یانه

دوست عزیز ، شما با کمی مبلغ بیشتر میتونید R280X تهیه کنید. که هم 3 گیگ حافظه دارد و هم قدرتی بیشتر از HD7970 ، در ضمن هزینه کردن برای GTX760 و یا R270x برای بازی هایی که پیشه رو هست مناسب نمیباشد.
( با اینکه همین R280x نیز مناسب نیست اما مبلغی که میخواهید بابتش پرداخت کنید را بنده اطلاع ندارم ، به سایت ها و بررسی های خارجی هم دل نبندین بیشترشون فقط برای طرفداری از یک برند این کار ها رو انجام میدهند و هیچ استنادی بهشون نیست)

سلام من800 نهایت 1 میلیون می خوام صرف کنم چه کارتی خوبه با قیمت و بهترین برند وبتونه بازی هارو تا دو سه سال با کیفیت متوسط و متوسط به بالا پشتیبانی کنه

پس چطورCarpetAd چیز دیگه ای می گفت می گفت این کارت ها تبلیغاتی و ضعیف هستند

سلام مهدی جان ، خوبی دوست عزیز؟
کارت گرافیک GTX 760 در حد و اندازه خودش قدرتمند است، از این کارت گرافیک نمیتوانید انتظار اجرای بازی های فعلی و آینده را با تنظیمات FHD اجرا کنید ( به راحتی و بدون افت فریم)
منظور بنده این بود شما توجه ایی به بنچمارک های خارجی نکنید. برای مقدار هزینه بین 800 تا 1 میلیون بهترین گزینه 760 میباشد...اما خوب سعی کنید بهترین برند و انتخاب کنید.
با تشکر:)

سلام مهدی جان ، خوبی دوست عزیز؟
کارت گرافیک GTX 760 در حد و اندازه خودش قدرتمند است، از این کارت گرافیک نمیتوانید انتظار اجرای بازی های فعلی و آینده را با تنظیمات FHD اجرا کنید ( به راحتی و بدون افت فریم)
منظور بنده این بود شما توجه ایی به بنچمارک های خارجی نکنید. برای مقدار هزینه بین 800 تا 1 میلیون بهترین گزینه 760 میباشد...اما خوب سعی کنید بهترین برند و انتخاب کنید.
با تشکر:)

پس دوست عزیز تو چه رزولوشن برای بازی های الان و اینده جواب می ده می تونه تا سه سال طاقت بیاره
بعد چه کارتی می تونه بازی هارو باکیفیت فول اچ دی اجرا کنه

- - -ویرایش - - -

این سایته خوب نیست. واسه مقایسه های اینطوری از GPU Boss استفاده کنید بهتره;)

ممنون

- - -ویرایش - - -

خوب من می خوام بین سه گرافیک gtx760-770 و r9280x یکی رو بخرم یک میلیون تومان حداکثر یک و 100 پول دارم کدوم بهتره بعد بهترین مارکش رو بگید با قیمت
بین مدل4گیگ ام اس ای 760 و دو گیگش و همینطور مدل های گیگابایت و دیگر شرکت ها کدوم بهتره با قیمت

پس دوست عزیز تو چه رزولوشن برای بازی های الان و اینده جواب می ده می تونه تا سه سال طاقت بیاره
بعد چه کارتی می تونه بازی هارو باکیفیت فول اچ دی اجرا کنه

ممنون

خوب من می خوام بین سه گرافیک gtx760-770 و r9280x یکی رو بخرم یک میلیون تومان حداکثر یک و 100 پول دارم کدوم بهتره بعد بهترین مارکش رو بگید با قیمت
بین مدل4گیگ ام اس ای 760 و دو گیگش و همینطور مدل های گیگابایت و دیگر شرکت ها کدوم بهتره با قیمت

دوست عزیزم ، کارتهای گرافیکی GTX770 و R9-280X قیمتی حدود 1350 میلیون هستند. پس شما برای خرید این دو کارت باید حدود 1400 کنار بذارید ..نسخه 4 گیگ GTX770 اختلاف فاحشی ایجاد نخواهد کرد.، در مورد رزولیشن ، بحث رزولیشن نیست ، مقدار تسلیشن بازی های DX که در انجین آنها اجرا میشود و همچنین چنیدین عنوان جدید که در راه است ، برای شما خیلی فریم به ارمغان بیاورد حدود 40 فریم است ( البته با افت فریم تا 25 ) .

کارت گرافیک GTX760 سال دیگه یک کارت 740 محسوب خواهد شد. از لحاظ برند کارتهای اینچنین تفاوتی ندارند اما شما مدل گیگابایت و MSI را متوانید بهترین گزینه به حساب بیاورید.

قربانت;)

دوست عزیزم ، کارتهای گرافیکی GTX770 و R9-280X قیمتی حدود 1350 میلیون هستند. پس شما برای خرید این دو کارت باید حدود 1400 کنار بذارید ..نسخه 4 گیگ GTX770 اختلاف فاحشی ایجاد نخواهد کرد.، در مورد رزولیشن ، بحث رزولیشن نیست ، مقدار تسلیشن بازی های DX که در انجین آنها اجرا میشود و همچنین چنیدین عنوان جدید که در راه است ، برای شما خیلی فریم به ارمغان بیاورد حدود 40 فریم است ( البته با افت فریم تا 25 ) .

کارت گرافیک GTX760 سال دیگه یک کارت 740 محسوب خواهد شد. از لحاظ برند کارتهای اینچنین تفاوتی ندارند اما شما مدل گیگابایت و MSI را متوانید بهترین گزینه به حساب بیاورید.
پس اگه یک کارت درست و حسابی چی خوبه و چقدر برام اب می خوره

قربانت;)

در مورد کارت درست حسابی در قیمت 1150 میلیون بنده به شما کارت گرافیک SAPPHIRE R9 280X Dual-X پیشنهاد میکنم که بسیار قوی تر از GTX 770 برای شما فریم گیری خواهد کرد از آن رو که بازی های جدید نیز از API منتل AMD استفاده خواهند کرد میتواند یک پوئن مثبت محسوب شود.

نام کامل محصول :
SAPPHIRE R9 280X Dual-X 3G

:)

خوب من اگه یک کارت بخوام که تا سه سال یا دوسال باهاش بتونم بازی هارو باکیفیت متوسط و متوسط به بالا بازی کنم چه کارتی خوبه

نسل جدید کارتهای گرافیکی AMD و NVIDIA که در پاییز امسال معرفی و عرضه میشن ، اگر عجله دارید ، 4 گزینه بیشتر ندارید GTX780 - R9-290-/R9-290X-GTX780 Ti

چه خبره؟ گفت متوسط رو به بالا:دی همون 280X جواب میده.

اولا دوستمون آقا شهریار اون محصول متوسط رو به بالا رو معرفی کردن دیگه:
SAPPHIRE R9 280X Dual-X 3G
دوما همین 780 و 780ti دو سه سال دیگه بازیهارو متوسط بتونن اجرا کنن هنر کردن...
برا این میگم چون اون دوستمون پرسید برا دو سه سال دیگه...

چه خبره؟ گفت متوسط رو به بالا:دی همون 280X جواب میده.

دوست عزیز ، متوسط رو به بالا تنظیمات درسته 280x بنده معرفی کردم ، اما شما تضمین میکنید مثلا برای بازی TOMB RAIDER در سال 2015 این کارت بتونه اجرا کنه به راحتی این بازی و ، ایشون یک کارتی میخواد تا 3 سال دیگه بازی ها را ساپورت و متوسط ره به بالا داشته باشند ( این یعنی تنظیمات HIGH ، سال 2015 و اواخر اون اوج شکل گیری Directx 12.0 هست و دیگه 780 , 780Ti هم این وسط کشکن چه برسه به 280x ) همین الانش R9-290 نمیتونه بازی کرایسس 3 و به راحتی اجرا کنه. تا سه سال دیگه هیچ کدوم از این کارتهای 4 میلیونی دیگه هیچ کاری نمیتونن بکنن ، تغییر API ماکروسافت تمام مسیر بازی ها را تغییر خواهد داد.

با تشکر ( قبل از نظر دادن بد نیست پست ها رو کامل بخونید)

شهریار دوست عزیز این طوری که شما گفتید من فهمیدم یکم توقعم زیاد برای یک سال تا دوسال چی خوبه که بشه رو ی تنظیمات متوسط و متوسط به بالا جواب بده رزولوشن هم از اچ دی بالاتر باشه و اگه فول اچ دی هم بشه بهتر درضمن سیستممم این هست
سی پی یو corei32120- رم 8 گیگابایت دوتا ماژول 4 گیگ کینگ مکس با این سیستم با گرافیکی که پیشنهاد بدی بزارم قطعات هم رو توی بازی های الان و اینده همیاری می کنند تا یک سال دووم میاره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or