مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

فکر کنم وقتِ آپگرید هست/:)
خب دوستان گرافیک وفادار کنونیم GT 440 هست که منو توی خیلی از بازی ها شجاعانه همراهی کرده ولی متاسفانه دیگه وقت تعویض رسیده.
اول از همه، AMD یا nVidia؟ قیمت تا 700 - 800 میتونم بدم. یه چیزی میخوام تا 3 - 4 سال آینده پشتیبانی کنه. از نظر خودم AMD مثل Unreal Engine میمونه که با همه بازی ها به خوبی کار میکنه ولی از طرف دیگه مسئله nVidia و ویژگی های فوق العاده-ش هست که امثال Witcher و ... ازش پشتیبانی میکنن. یه مشاوره درست و حسابی بدین و حق مشاوره-تون هم محفوظه:d
تا 800 Sapphire R9 270X OC DUAL-X 2GB هست که 770 تومنه و برندای دیگش مثله ایسوز یه 100 تومنی گرونتره و تو اون قیمتم 660 ti پیدا میشه که نزدیکه بهم هستند ... در کل همون سافایر تو این قیمتا خوبه و دیگه قویتر از اینا و بخواد اختلاف محسوسم باشه یه 400 تومنی گرونترن ... تا 20 سال دیگهم پشتیبانی میکنه ولی چیجوریش مهمه که احتمالا 4 سال دیگه میشه مثله 440 الانت!

البته 660 رو من نوش مد نظرم بود.

در ضمن به نظر شما من GTX 460 1gb خودم رو با 350 تومان بفروشم چطوره ؟

ببخشید اگه جای سوالم اینجا نیست؛ من الان دارم اون 7950 رو تست میکنم و در حالت لودینگ خیلی سر و صدا میکنه ولی دما حدودا از 60 - 65 بیشتر نمیشه، آیا به نظرتون عادی هست ؟

350 تومن که خیلی هم خوبه!
کارت 7950 هم مخصوصا مدل رفرنسش همون حالت رو داره و باید خنک کننده قوی باشه که حرارتش رو دفع کنه.

سلام دوستان برند galaxy برند خوبیه ؟ گرافیک GTX 750Ti این برند نزدیک 150 تومن نسبت به بقیه برندها ارزون تره اندازش هم کوچیکتره چنتا جا دیدم گفته بودن اسلیمه؟ از لحاظ پرفورمنس تفاوتی با مدل های MSI و گیگابایت داره آیا؟

بعد گرافیک خودم یه Gigabyte Radeon 5770 1GB هستش چند بر میدارن؟

برند معمولیه و خنک کنندش مثل مدل برندای برتر حرفه ای و با کیفیت ساخت خیلی بالا نیست. راندمانشون شاید اگر همگی اورکلاک باشن فرق زیادی ندارن.

کارت خودت رو هم شاید حدود 250 تا 300.

سلام
یکدونه MSI R9 290X GAMING VI دارم به دلیل نیاز مالی مجبورم بفروشمش ۲ ماه خریداری شده قیمت فروشش چنده؟
با سپاس

قیمت آکبندش که حدود 2300 هست اما برای فروش مستقیم 15 درصد و برای فروش در بازار حدود 20 درصد از قیمت گفته شده کم کنید.

دوستان من یه کارت 4890 Vapor-X برند Sapphire دارم OC هم هست. این کارت رو چند میتونم بدم ؟ وبه حدود 800 تومن چه کارتی میتونم بگیرم الان ؟

سلام... نظر دوستان در مورد کارت گرافیک GTX 670 چیه؟ آیا به نسبت قیمت از GTX 760 به صرفه تر هست؟ مثلا این مقایسه رو بین این دو کارت نگاه کنید :http://www.hwcompare.com/14806/geforce-gtx-670-vs-geforce-gtx-760/

و سوال دیگه اینکه آیا این کارت میتونه GTA V رو با حداکثر تنظیمات و فریم بالا روی رزولوشن 1080 اجرا کنه ؟ با سپاس.

دوستان من یه کارت 4890 Vapor-X برند Sapphire دارم OC هم هست. این کارت رو چند میتونم بدم ؟ وبه حدود 800 تومن چه کارتی میتونم بگیرم الان ؟
4890 دیگه خیلی قدیمی شده و گیم های جدید هم دیگه روش اجرا نمیشن و قیمته مشخصی نداره ولی شاید 200-250 بد نباشه براش ... حدود 800 بهترین گزینه 270x هستش

آقا R7 260x که حدود 540 هست چطوره ؟
تو رنجه 500 بهتر از این نیستش

سلام... نظر دوستان در مورد کارت گرافیک GTX 670 چیه؟ آیا به نسبت قیمت از GTX 760 به صرفه تر هست؟ مثلا این مقایسه رو بین این دو کارت نگاه کنید :http://www.hwcompare.com/14806/geforce-gtx-670-vs-geforce-gtx-760/

و سوال دیگه اینکه آیا این کارت میتونه GTA V رو با حداکثر تنظیمات و فریم بالا روی رزولوشن 1080 اجرا کنه ؟ با سپاس.
670 یکم سریعتر از 760 هست و اختلافشون در گیم ها کمه و در کل کمتر از 10 درصد هست . در صورت هم قیمت بودن بهتره حتی از برند گیگا شو 1 تومن دیدم تو بازار که اگه پیدا کردی بهتر از 760 هست که تا 1100 به بالا رفته قیمتش .
gta v هم تا نیاد معلوم نمیشه چجوری و با چه سیستمی میشه کارش را میوفته ولی خیلی بعیده نشه با 760 رو 1080 و تنظیماته بالا فریمه خوب نگرفت

با سلام به دوستان من میخوام یک سیستم با مشخصات زیر جم کنم
gpu:GeForce GTX 750 Ti 2GB Overclock Edition
(GV-N75TOC-2GI)
cpu:core i7 3770k
mainboard:ASUS P8B75-V
ram:HyperX Fury 8GB DDR3 1866MHz CL10
لطفا از نظر قدرت این سیستم برای بازی منو راهنمایی کنید و اینکه ایا کارت گرافیک Sapphire R9 270X OC Dual-X 4GB Boost از کارت ذکر شده بهتر است؟یاNvidia GeForce: GTX 760 OC DCII 2GB GDDR5 و اینکه چه فنی برای سی پی یو و چه پاوری با قیمیت مناسب برای این سیستم موجود است
یا اینکه بهترین سیستم ممکن برای بازی تا سقف سه میلیون فقط کیس بدون در نظر گرفتن هارد دیویدی رام کیس به من معرفی کنید

آخرین ویرایش:
با سلام به دوستان من میخوام یک سیستم با مشخصات زیر جم کنم
gpu:GeForce GTX 750 Ti 2GB Overclock Edition
(GV-N75TOC-2GI)
cpu:core i7 3770k
mainboard:ASUS P8B75-V
ram:HyperX Fury 8GB DDR3 1866MHz CL10
لطفا از نظر قدرت این سیستم برای بازی منو راهنمایی کنید و اینکه ایا کارت گرافیک Sapphire R9 270X OC Dual-X 4GB Boost از کارت ذکر شده بهتر است؟یاNvidia GeForce: GTX 760 OC DCII 2GB GDDR5 و اینکه چه فنی برای سی پی یو و چه پاوری با قیمیت مناسب برای این سیستم موجود است
یا اینکه بهترین سیستم ممکن برای بازی تا سقف سه میلیون فقط کیس بدون در نظر گرفتن هارد دیویدی رام کیس به من معرفی کنید
خط آخر رو برید تو این تاپیک بپرسید:http://forum.bazicenter.com/thread41/page1931/#post3335185

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or