مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام
دوستان ايا تبديل هاي vga به dvi باهم تفاوتي دارن? اگردارند براي كارت گرافيك R9 290x چه تبديلي بايد بخرم تا به مانيتورم بخوره

شما منظورت DVI به VGA هست دیگه؟! چون کارت شما قطعا خروججی VGA نداره و می خوای مانیتور قدیمی با کابل VGA رو به کارتت وصل کنی.
تبدیل که احتمالا توی لوازم جعبه ی خود کارت باید باشه، اگرم نباشه بیرون جدا هست و تفاوت زیادی هم ندارن.

سلام
نمیدونم این سوال رو باید توی این تاپیک پرسید یا نه،
کارت گرافیک لپتاپم 750M هست، امکانش هست که ست بشه برای خروجی HDMI ؟
چون الان که HDMI رو وصل میکنم، میوفته روی intel

شما منظورت DVI به VGA هست دیگه؟! چون کارت شما قطعا خروججی VGA نداره و می خوای مانیتور قدیمی با کابل VGA رو به کارتت وصل کنی.
تبدیل که احتمالا توی لوازم جعبه ی خود کارت باید باشه، اگرم نباشه بیرون جدا هست و تفاوت زیادی هم ندارن.
من مانيتورم يكم قديمي شده و فكر ميكردم بابد vga به dvi بگيرم چون يكي از فروشندگان بهم گفت شما مطئنين؟

درود
آقا من بعد مدتها می خوام کارتمو تا قبل اومدن GTA V ارتقا بدم
خیلی وقته از بازار کارت گرافیک بی خبرم
الان بنظرتون بسمت انویدیا رفتن بهتره یا AMD ؟
بودجه تا 600 هست . بعد کارت خودم 250 GTS رو چند ور میدارن ؟
مرسی

من مانيتورم يكم قديمي شده و فكر ميكردم بابد vga به dvi بگيرم چون يكي از فروشندگان بهم گفت شما مطئنين؟

مطمئن بودن نمی خواد که! وقتی مانیتورت قدیمی هست یعنی کابل VGA داره و باید تبدیل DVI به VGA بخری
اینم بگم که ورودی VGA و مانیتوری که رزولوشن FHD نداشته باشه نمی تونه بهترین کیفیت تصویری کارت شما رو نشون بده.

قیمت کارت گرافیک R7 265 توی بازار چنده؟ من همینجوری از چند جا پرسیدم، نداشتن.

هنوز به بازار ما نرسیده، اگر بود که 100 درصد بهتر از 750/750Ti و 260X بود.

درود
آقا من بعد مدتها می خوام کارتمو تا قبل اومدن GTA V ارتقا بدم
خیلی وقته از بازار کارت گرافیک بی خبرم
الان بنظرتون بسمت انویدیا رفتن بهتره یا AMD ؟
بودجه تا 600 هست . بعد کارت خودم 250 GTS رو چند ور میدارن ؟
مرسی

با بودجه ی 600 تومن نمیشه یه کارت قوی خرید اما میشه کارت 260X یا GTX 750 رو بخرید.
کارت خودتون رو هم شاید 100 تومن بردارن.

سلام دوستان

این سیستم بنده هست:
CPU: Core i7 930
VGA: EVGA GTX 460 1gb
MB: Asrcok Extreme 3 x58
Ram: 2*3=6gb
Power: Green 635

حالا به نظر شما بین دو تا کارت MSI 7950 Twinfrozr III (دست دوم با قیمت 750 تومان) و GIGABYTE GTX 660 Ti TOC WF2X OC 2GB GDDR5 ( نو ) کدوم رو انتخاب کنم ؟

کارت خودمم اگه بشه 350 میخرن ازم. خوبه به نظرتون ؟

سلام دوستان

این سیستم بنده هست:
CPU: Core i7 930
VGA: EVGA GTX 460 1gb
MB: Asrcok Extreme 3 x58
Ram: 2*3=6gb
Power: Green 635

حالا به نظر شما بین دو تا کارت MSI 7950 Twinfrozr III (دست دوم با قیمت 750 تومان) و GIGABYTE GTX 660 Ti TOC WF2X OC 2GB GDDR5 ( نو ) کدوم رو انتخاب کنم ؟

کارت خودمم اگه بشه 350 میخرن ازم. خوبه به نظرتون ؟
الان بودجه چقدره؟؟!!
با حدود 1تومن کارت GTX760 پیشنهاد میشه.
اون کارتا هم قدیمی شدن!!

پس هر کدوم از اون مدلهای دست دوم رو به شرط سالم بودن بخری بهتر و سریعتر از کارت 800 تومنی آکبند هست! هنوز هم قوی هستن.

البته 660 رو من نوش مد نظرم بود.

در ضمن به نظر شما من GTX 460 1gb خودم رو با 350 تومان بفروشم چطوره ؟

ببخشید اگه جای سوالم اینجا نیست؛ من الان دارم اون 7950 رو تست میکنم و در حالت لودینگ خیلی سر و صدا میکنه ولی دما حدودا از 60 - 65 بیشتر نمیشه، آیا به نظرتون عادی هست ؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان برند galaxy برند خوبیه ؟ گرافیک GTX 750Ti این برند نزدیک 150 تومن نسبت به بقیه برندها ارزون تره اندازش هم کوچیکتره چنتا جا دیدم گفته بودن اسلیمه؟ از لحاظ پرفورمنس تفاوتی با مدل های MSI و گیگابایت داره آیا؟

بعد گرافیک خودم یه Gigabyte Radeon 5770 1GB هستش چند بر میدارن؟

سلام دوستان برند galaxy برند خوبیه ؟ گرافیک GTX 750Ti این برند نزدیک 150 تومن نسبت به بقیه برندها ارزون تره اندازش هم کوچیکتره چنتا جا دیدم گفته بودن اسلیمه؟ از لحاظ پرفورمنس تفاوتی با مدل های MSI و گیگابایت داره آیا؟

بعد گرافیک خودم یه Gigabyte Radeon 5770 1GB هستش چند بر میدارن؟

یکی بیاد جواب این سوال بالا رو بده:d این سوال منم هست
مدل اسلیمشو نمیدونم، ولی مدل OC همون دمای رفرنس رو داره تقریبا(یه کوچولو کمتر) و فریم بیشتری میده.
منبع

فکر کنم وقتِ آپگرید هست/:)
خب دوستان گرافیک وفادار کنونیم GT 440 هست که منو توی خیلی از بازی ها شجاعانه همراهی کرده ولی متاسفانه دیگه وقت تعویض رسیده.
اول از همه، AMD یا nVidia؟ قیمت تا 700 - 800 میتونم بدم. یه چیزی میخوام تا 3 - 4 سال آینده پشتیبانی کنه. از نظر خودم AMD مثل Unreal Engine میمونه که با همه بازی ها به خوبی کار میکنه ولی از طرف دیگه مسئله nVidia و ویژگی های فوق العاده-ش هست که امثال Witcher و ... ازش پشتیبانی میکنن. یه مشاوره درست و حسابی بدین و حق مشاوره-تون هم محفوظه:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or