مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

یه سوال . کسی میدونه DX12 رو چه سری کارت هایی میاد ؟ اصلا همچین خبری اومده ؟

انویدیا سری 400 به بعد ، AMD سری 7000 به بعد

البته از همه قابلیت هاش پشتیبانی نمیکنن، برای پشتیبانی کامل باید کارتای DX12 ساپورت که احتمالا از اواخر سال یا سال بعد میان تهیه بشه ...

من بین دو کارت گرافیک :

1 . Sapphire Radeon R7 260X OC 2GB

2. Sapphire Radeon HD 7790 OC 2 GB

بدجور گیر کردم ، هرچند یکی از دوستان گفت این دوتا ریمارک شده اند ولی توی سایت GPUBOSS توی بخش گیمینگ و بخش های دیگر کارت گرافیک HD 7790 برتر هست و از یک طرف هم R7 260X جدیدتر هست و امکانات بیشتری نسبت به HD 7790 داره . لطفا کمک کنید و بگید که بین این دوتا کدوم رو انتخاب کنم بهتر هست برای بازی های امروزی .

من بین دو کارت گرافیک :

1 . Sapphire Radeon R7 260X OC 2GB

2. Sapphire Radeon HD 7790 OC 2 GB

بدجور گیر کردم ، هرچند یکی از دوستان گفت این دوتا ریمارک شده اند ولی توی سایت GPUBOSS توی بخش گیمینگ و بخش های دیگر کارت گرافیک HD 7790 برتر هست و از یک طرف هم R7 260X جدیدتر هست و امکانات بیشتری نسبت به HD 7790 داره . لطفا کمک کنید و بگید که بین این دوتا کدوم رو انتخاب کنم بهتر هست برای بازی های امروزی .

دوست عزیز، هر دو تا از یک تراشه استفاده می کنن و یکی هستن، پس سرعتشون هم یکی هست، مگر اینکه فرکانس یکی بیشتر شده باشه.
هر دوتا کارت رده پایین هستن و خیلی نمیشه روی قدرتشون حساب کرد.

اورکلاک چیه ؟ به چی دردی میخوره ؟ :))

اورکلاک یعنی افزایش فرکانس کاری پردازنده یا کارت گرافیک، بالاتر از اون مقداری که در کارخانه براش تعیین شده، اگر روی حساب و منطقی و پایدار انجام بشه باعث افزایش راندمان بین 5 تا 10 درصد بیشتر خواهد شد.

سلام
واسه بازی تو رزولوشن 768*1360 و سقف قیمت 700 تومن چی پیشنهاد می کنید؟

750 ti میتونه تو این رزولوشن بازی های فعلی رو High و بازی های آینده رو حداقل Medium اجرا کنه؟ من قیمتی که پرسیدم مدل asus و msi رو 700 تومن و مدل گیگابایت این کارت رو 690 تومن گفتن بهم. قیمت خوبیه؟
کارت 260X از این ضعیف تره یا قوی تر؟ قیمت مدل ایسوس اون 625 تومن بود.

قیمت 270 (نه 270x) چقدره؟

سلام
واسه بازی تو رزولوشن 768*1360 و سقف قیمت 700 تومن چی پیشنهاد می کنید؟

750 ti میتونه تو این رزولوشن بازی های فعلی رو High و بازی های آینده رو حداقل Medium اجرا کنه؟ من قیمتی که پرسیدم مدل asus و msi رو 700 تومن و مدل گیگابایت این کارت رو 690 تومن گفتن بهم. قیمت خوبیه؟
کارت 260X از این ضعیف تره یا قوی تر؟ قیمت مدل ایسوس اون 625 تومن بود.

قیمت 270 (نه 270x) چقدره؟
بله 750 ti برای کاره شما خوبه وقیمتشم همینه اگرم با کارکرده مشکلی نداری میتونی 660 ti یا hd 7870 هم تو این قیمتا پیدا کنی که اختلاف قدرته خوبیم دارن با ti 750 . اون 270 معمولیم من ندیدم یه مدته دوروبرم.

بله 750 ti برای کاره شما خوبه وقیمتشم همینه اگرم با کارکرده مشکلی نداری میتونی 660 ti یا hd 7870 هم تو این قیمتا پیدا کنی که اختلاف قدرته خوبیم دارن با ti 750 . اون 270 معمولیم من ندیدم یه مدته دوروبرم.

ممنون. کدوم برند بهتره از نظر کیفیت و خدمات گارانتیش؟ (واقعا واسه م مهمه گارانتیش) در ضمن اگه اشتباه نکنم مدل ام اس ای برعکس دوتای دیگه نیاز به کانکتور برق نداره پس با پاور من که ۳۵۰ واته مشکلی نداره ولی واسه دوتای دیگه پاور بالای ۴۰۰ لازمه. درسته؟

ممنون. کدوم برند بهتره از نظر کیفیت و خدمات گارانتیش؟ (واقعا واسه م مهمه گارانتیش) در ضمن اگه اشتباه نکنم مدل ام اس ای برعکس دوتای دیگه نیاز به کانکتور برق نداره پس با پاور من که ۳۵۰ واته مشکلی نداره ولی واسه دوتای دیگه پاور بالای ۴۰۰ لازمه. درسته؟
مصرفه برقه همشون تقریبا در یه اندازست . اون ام اس ای برای محکم کاری کانکتور گذاشته! می تونی یه تبدیل بگیری برای پاور به گرافیکت که مشکلی نیست. برنداهم هم ایسوز هم ام اس ای هم گیگا خوبن و خیلی فرقی ندارن . گارانتی جز دو سه تا شرکت معتبر بقیه خیلی نمیشه روشون حساب وا کرد . کارت اگه روزه اول سالم باشه و پاورتم اوکی باشه خیلی خیلی به ندرت پیش میاد مشکل پیدا بکنه . مگر اینکه چند سال از عمرش بگذره و پیر بشه !

دوستان من یه راهنمایی میخوام در مورد ارتقای کارت گرافیک و Ram

قیمت کارت گرافیک 2 و RAm 4 چنده ؟! چه مارکی هم از همه بهتره ؟

سوالتون کمی نقصان داره،
بهتره اول قطعات فعلی روی سیستم رو دقیق بگید و بعد هم بودجه که ما بهترین گزینه ها رو توصیه کنیم.

سلام بین GTX 780 و R9 290X کدوم رو پیشنهاد می دید برای گیم؟
قیمت ASUS GTX 780 و ASUS GTX 780 Direct CU II چه قدره؟و توی خنک کنندگی و چیزهای دیگه فرق زیادی با هم می کنن ؟
و قیمت ASUS R9 290X و ASUS R9 290X Direct CU II چه طوره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or