مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
بزارید دقیق بگم پس بهتون.من میخوام یه مادربورد ای ام دی تا 200 تومن معرفی کنید که هم فنوم 1 رو پشتیبانی کنه هم 2.سی پی یوهای فنوم 2 به بازار ایران اومده؟

max_oc

کاربر سایت
Mar 7, 2009
88
اهل اور نیستم . مادر بورد هم گیگابایت یا اسوس میخوام نه مارک دیگه. به جز ASUS - M3A32-MVP Deluxe دیگه چی خوبه؟

چه ربطی داره عزیز.مگه DFI فقط برای OC ساخته شده!!!!اصلا چه دلیلی داره ASUS و یا GIGABYTE رو همیشه انتخاب کرد....
در ضمن M3A32-MVP Deluxe دیگه ارزش خرید نداره.

تنها چيزي كه مي شه گفت يك انتخاب ايده آل!

MB ASUS P5Q DELUX

قيمت:180

مشخصات:

ASUS True 16-phase Power Design /ASUS EPU-6 Engine /ASUS Express Gate SSD /ASUS Drive Xpert /100% High-quality Japan-made Conductive Polymer Capacitors! (5000hrs VRM, over 5 years operation lifespan)/VRD11.1 CPU support (backward support VRD10.X CPU

آقا یه مقدار دقت کنید ایشون AMD میخواستند نه Intel

:laughing:

با قیمت جدید فنوم و مادر بورد های ارزان با ساپورت ddr3 فنوم بسیار انتخاب مناسبی هست

به سلام آقا K1 گل.خوبی؟مگه جدیدا AM3 Mobo آوردید؟

قلمان

کاربر سایت
Sep 14, 2008
174
اخطار مهم به تمام دوستانی که قصد دارن از CRT به LCD نقل وضعیت کنن:

اگه اهل بازی هستین با اون رزالوشن های بالای مانیتورهای LCD درمقابل CRT مثلا در مورد همین 2261 که 1920x1080 هست آنچنان زوری به سیستمتون میاد که فریم ریت و سرعت بازی هایی که قبلا راحت تو مانیتور CRT هفده اینچتون بازی میکردین پایین میاد و اساسی ضدحال میخورین! پس به فکر آپگرید حداقل گرافیکتون هم باید باشین که متعاقبا پاور خوب میخواد و متعاقبا برای اینکه سی پی یو تون حالت bottleneck ایجاد نکنه ( سرعت گرافیکتون رو محدود نکنه) باید یه فکری به حال اون بکنین اگرم بخواین CPU فعلیتون رو هم اورکلاک کنین مادربرد رو باید حرفه ایش کنین .... خلاصه خرج پشت خرج:((

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
سلام.
قیمت CORsair Dominator 3*1 1333
بدون در نظر گرفتن OC بین asus p6t deluxe oc palm و giga ex58 extreme کدوم نظر شماست؟
UT X58-T3eH8 DFI
و BIOSTAR TPOWER X58 کیفیتشون در چه حد هست؟
بین COOLER MASTER V8 & COOLIT DOMNIO A.L.C کدوم بهتره؟
برای GTX295 2WAY SLI + CI7 OC پاور 800وات کافیه؟(پیشنهاد شما؟)
GTS 250 2WAY SLI OR GTX280/285 ؟(کدوم بهترند؟)
ممنون

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
اخطار مهم به تمام دوستانی که قصد دارن از CRT به LCD نقل وضعیت کنن:

اگه اهل بازی هستین با اون رزالوشن های بالای مانیتورهای LCD درمقابل CRT مثلا در مورد همین 2261 که 1920x1080 هست آنچنان زوری به سیستمتون میاد که فریم ریت و سرعت بازی هایی که قبلا راحت تو مانیتور CRT هفده اینچتون بازی میکردین پایین میاد و اساسی ضدحال میخورین! پس به فکر آپگرید حداقل گرافیکتون هم باید باشین که متعاقبا پاور خوب میخواد و متعاقبا برای اینکه سی پی یو تون حالت bottleneck ایجاد نکنه ( سرعت گرافیکتون رو محدود نکنه) باید یه فکری به حال اون بکنین اگرم بخواین CPU فعلیتون رو هم اورکلاک کنین مادربرد رو باید حرفه ایش کنین .... خلاصه خرج پشت خرج:((
من هم كاملا با حرف دوستمون موافقم چون lcd فقط در رزولوشن استاندارد خودش كيفيت داره كه مونيتور 22 اينچ هم كمتر از 4870و gtx260 رازيش نميكنه:biggrin1:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
لطفا كمك كنيد با 530 الي 450 تومان چي جمع كنم
CPU:5200 INTEL
RAM:2*1GB PATRIOT
M/B:P5K-LM 1600
VGA:8400GS 256MB
HDD:320 GB MAXTOR
DVD-RW:LITEON 22X SATA
CASE:GREEN BLACK
POWER:430W GREEN
MONITOR:SAMSUNG 1632

اینا حدود 540 تومن میشن.

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
آقا یه مقدار دقت کنید ایشون AMD میخواستند نه Intel
دوست عزيز اگه توجه كنيد اون دوست ما بين دو پردازنده AMD و اينتل دو دل بودند شما AMD پيشنهاد دادين من هم اينتل.
به عقب برگردين و به پست اون دوست توجه كنيد.
بعد از همه ي اينها ما با هم ديگه دوستيم و نبايد اين رفتارها انجام بشه و كسي تحقير بشه.
شايد فكر كنيد كه من حق شما يا سايرين را خورده ام ولي دست من نيست من كه با پارتي بازي و موارد ديگه كاربر فعال نشدم من تايپيك زدم و مديران سايت منو كاربر فعال كردن .
پس كمي مراعات كنيد ما به جاي اينكه پشت هم باشيم داريم همديگرو ناراحت مي كني و اشتباهاتي رو كه صورت مي گيره را سريع و بدون در نظر گرفتن چيزي رو مي كنيم.
البته من هم يكبار اين اشتباهو انجام دادم و از اين بابت از همگي معذرت مي خوام و پشيمانم.
در هر حال بهتره كه با هم دوست باشيم و به هم كمك كنيم.

Se7en12532

کاربر سایت
Apr 7, 2009
101
نام
محمد رضا
CPU:5200 INTEL
RAM:2*1GB PATRIOT
M/B:P5K-LM 1600
VGA:8400GS 256MB
HDD:320 GB MAXTOR
DVD-RW:LITEON 22X SATA
CASE:GREEN BLACK
POWER:430W GREEN
MONITOR:SAMSUNG 1632

اینا حدود 540 تومن میشن.

دست درد نكنه فقط اگر من هارد را 160 ور دارم و DVD-RW:LITEON 22X SATA را حذف كنم چون دارم و گرافيك را به 9500 كنم و رم را 1 گيگ قيمت چند مي شود

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
با اجازه آقا فرشيد.
ببينيد به هارد بهتره كه دست نزنيد چون با تغيير 320 به 160 تنها 15 يا 20 تومن بدست ميارين ولي در عوض ميزان زيادي فضا رو از دست مي دين!
ولي اگه ODD‌ و رم رو كاهش بدين چهل تومن به بودجه اضافه مي شه و اگه 9500 اضافه كنيد چهل تومن كم مي شه و همون قيمتي كه دادن مي شه.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام بچه ها ما یک سوال دارم ممنون می شم سریع هم جوابمو بدین من یک مین بورد مدل:
ECS 945PL-A V3.0
MBEGROUP945PLA_680x680.jpg
دارم میخوام بدونم آخرین مدل CPU که میتونم روش بندازم چنده؟CPU خودم Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06GHz
روی جعبه خودش زده Dual Core Supports ولی یک دو سه جایی رفتم گفتن ساپورت نمیکنه!
اگه ساپورت میکنه چه مدلی و قیمت؟
و این که تو بازار گیر مییاد؟
در ضمن اگه این نشد یک مین و CPU دور ور 180 تومن که با بعقیه قطعاتم سازگار باشه معرفی کنید فوری ممنون.
VGA:9500 GT DDR3
RAM:2 GB DDR2

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
ECS 945PL-A V3.0
دارم میخوام بدونم آخرین مدل CPU که میتونم روش بندازم چنده؟CPU خودم Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06GHz
در ضمن اگه این نشد یک مین و CPU دور ور 180 تومن که با بعقیه قطعاتم سازگار باشه معرفی کنید فوری ممنون.
اگه اشتباه نكنم سوكت LGA775 باشه؟
اگه اينه يكي پردازنده E7400 بنداز و راحت!قيمتش 130 تا 140.

max_oc

کاربر سایت
Mar 7, 2009
88
ECS 945PL-A V3.0

سلام

به سایت سازنده ی مادربورد برید و CPU Support مادربوردتون رو چک بکنید.

دوست عزيز اگه توجه كنيد اون دوست ما بين دو پردازنده AMD و اينتل دو دل بودند شما AMD پيشنهاد دادين من هم اينتل.
به عقب برگردين و به پست اون دوست توجه كنيد.
بعد از همه ي اينها ما با هم ديگه دوستيم و نبايد اين رفتارها انجام بشه و كسي تحقير بشه.
شايد فكر كنيد كه من حق شما يا سايرين را خورده ام ولي دست من نيست من كه با پارتي بازي و موارد ديگه كاربر فعال نشدم من تايپيك زدم و مديران سايت منو كاربر فعال كردن .
پس كمي مراعات كنيد ما به جاي اينكه پشت هم باشيم داريم همديگرو ناراحت مي كني و اشتباهاتي رو كه صورت مي گيره را سريع و بدون در نظر گرفتن چيزي رو مي كنيم.
البته من هم يكبار اين اشتباهو انجام دادم و از اين بابت از همگي معذرت مي خوام و پشيمانم.
در هر حال بهتره كه با هم دوست باشيم و به هم كمك كنيم.

اولا سلام

دوما اون دوستمون بحثی برای خرید Intel نکردن فقط یک سوال در مورد E8400 کرده بودند ولی همچنان مین رو AMD میخواستند.
سوما بنده قصد تحقیر کردن کسی رو ندارم.اصلا دلیلی نداره که وقتی من شما رو نمیشناسم بخوام تحقیرتون بکنم.
چهارما دست مدیران سایت درد نکنه بنده مشکلی از این بابت ندارم.
امیدوارم از حرفهای من دلگیر نشده باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر