مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
مدل سی پی یو من:
inter3.6 full دو هسته ای .تو این فاکتوره خیلی بد خط نوشته نمیتونم بخونمش. حدود 100 تومن خریدمش. چند ماه پیش. این مادربردم یعنی کاراییش کمه؟ :( میشه یه مادربرد خوب معرفی کنید که قیمتش از 170 تومن کمتر باشه و طوری باشه که دیگه لازم به تعویض نشه( مثلا سال دیگه مجبور نشم عوضش کنم)
نه بحث کم بودن کارایی مینت نیست شما باید مینت رو با هم رده های خودش مقایسه کنی 945 هم میشه گفت از دور خارج شده 965 جاش رو گرفته.
شما اگه میخوای تا 170 هزینه کنی من asus p5q یا giga ga-ep45-ds3 رو پیشنهاد میکنم هر دو هم تازه وارد بازار شدن (اینجا رو میگم) چیپشون هم p45 هستش که میخواد جای p35 رو بگیره اگه یکی از اینا رو بگیری مطمئنا تا 2 3 سال نیازی به تعویض مین نیست.
همون طور که گفتم من تازه سیستمم رو ارتقا دادم ولی اگه بخوام از این کارت گرافیکی که دارم استفاده کنم تا چند وقت میتونم از این کارت گرافیک استفاده کنم؟
همین الانشم این مدل مشکل داره چه برسه به 2 سال دیگه.
شما اگه میخوای بازیهای قدیمی رو اجرا کنی این مدل فعلا کارتو راه میندازه وگرنه به نظر من تعویض کنی بهتره.

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
با سلام خدمت همه ی دوستان
من داره مغزم می ترکه:evil::confused::((
الان به مدت یک ماه می خوام این سیستم لگن رو بفروشم هنوز نتونستم آخه هر روز قطعات بهتری میاد منم موندم چیکارکنم.:((
من می خوام یه مادربرد خیلی خوب بگیرم زیر 200 تومان . خودم مادربرد asuse p5k-c رو در نظر داشتم ولی الان متوجه شدم که چیپستش p35 است. به همین خاطر هم می خوام یه چیز بهتر بگیرم که x48 رو ساپورت کنه چون شنیدم که تو بازی و اور x48 خیلی عالی ولی متاسفانه اینجور مادربردی پیدا نکردم .
از شما دوستان می خوام که منو راهنمایی کنید فقط توجه داشته باشید که من کارم فقط بازی کردنه اونم از نوعه سنگینش :cheesygri:love:
cpu رو هم می خوام q6600 2.4 بگیرمو کارت گرافیک رو هم ati 4870 .
فقط خداییش یه مادر برد خوب بهم بگید .
( نکته : یکی از دوستام بهم گفت که یه 2 هفته ای وایسم تا این 4870 بیاد بعد 350 بخرم :love: . اگه اینجوری بشه که دیگه من حتما ایست قلبی کردم :cheesygri )

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
من امروز پاور 480 وات گرین رو 50 تومن خریدم .
قیمتش خوبه ؟
سلام
ای بابا محمد رضا گرون خریدی که. تو که کرج بودی یه ندا به من می دادی یه جایی بهت معرفی میکردم که بری و gp 530 ab رو با این قیمت بخری.
یا علی مدد

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
با سلام خدمت همه ی دوستان
من داره مغزم می ترکه:evil::confused::((
الان به مدت یک ماه می خوام این سیستم لگن رو بفروشم هنوز نتونستم آخه هر روز قطعات بهتری میاد منم موندم چیکارکنم.:((
من می خوام یه مادربرد خیلی خوب بگیرم زیر 200 تومان . خودم مادربرد asuse p5k-c رو در نظر داشتم ولی الان متوجه شدم که چیپستش p35 است. به همین خاطر هم می خوام یه چیز بهتر بگیرم که x48 رو ساپورت کنه چون شنیدم که تو بازی و اور x48 خیلی عالی ولی متاسفانه اینجور مادربردی پیدا نکردم .
از شما دوستان می خوام که منو راهنمایی کنید فقط توجه داشته باشید که من کارم فقط بازی کردنه اونم از نوعه سنگینش :cheesygri:love:
cpu رو هم می خوام q6600 2.4 بگیرمو کارت گرافیک رو هم ati 4870 .
فقط خداییش یه مادر برد خوب بهم بگید .
( نکته : یکی از دوستام بهم گفت که یه 2 هفته ای وایسم تا این 4870 بیاد بعد 350 بخرم :love: . اگه اینجوری بشه که دیگه من حتما ایست قلبی کردم :cheesygri )
P35 و X48 هردو براي اور مناسب هستند اما اصلي ترين تفاوت اين دو در هنگام استفاده از CrossFire آشكار ميشه .
و اگر شما قصد CrossFire نداري لزومي نداره مادربرد X48 بگيري در ضمن مادربرد X48 با قيمت كمتر از 200 تومن نداريم ( حداقل من با اين قيمت نديدم).

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام
ای بابا محمد رضا گرون خریدی که. تو که کرج بودی یه ندا به من می دادی یه جایی بهت معرفی میکردم که بری و gp 530 ab رو با این قیمت بخری.
یا علی مدد

سلام حسن جون ، خوبی ؟ من پاورم سوخته بود و مجبور بودم که با اطلاعات قبلیم یه چیزی بخرم ،ولی فکر نکنم که اینو زیاد بدم خریده باشم;)
ممنون از لطفت:love:
راستی من اینو از پاساژ کامپیوتر کرج توی چهارراه طالقانی گرفتم

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
یه سوال داشتم می خواستم بدونم این مادربورد ها که هم ddr2وddr3 رو با هم ساپورت می کنه کاراییشون خوبه؟از نظر قیمت چه جورین و ارزش داره آدم برای اینکه در آینده بتونه ddr3 رو هم بدون تعویض مادربوردش داشته باشه بخره؟مثل این
در ضمن این مادر بورد ها می تونن با هم در یک زمان Ddr2و ddr3 رو ساپورت کنن? (مثلا 2 gig ddr و 2 gig ddr3 در یک زمان)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

روی جعبه Mainboard من نوشته M2A-VM ولی CD مربوط به Mainboard برای M2A-VM HDMI هست.
میخواستم ببینم کسی از دوستان میدونه که از کجا بفهمم مدل Mainboard چیه؟

با تشکر

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
با سلام من میخوام یه 4850+ 2گیگ رم بگیرم پاورم رو دیدم نوشه بود 500 وات و دوستان هم گفتن یه 480 برام کافیه اما نمیدونم 500 real هست یا نه؟چطور میشه فهمید؟اینم عکسش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر