مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
سلام اقا فرشید بعضی اوقات از تو پاور600وات گرین سریeu صدای جلز وبلز میاد انگار دارن توش پیاز داغ درست میکنن همچنین به دلیل ارتقا میخواستم عوضش کنم تا1393/10/28 گارانتی داره حالا یه پاور دیگه میخوام بگیرم که برای کار گرافیکهای جدید مثل r9وgtx780 و اورکلاک وهمچنین کراس فایر وsliمناسب باشه تا500تومن چی پیشنهاد میدید وپاور خودمو چند بفروشم.

اون صدای نوسان قطعات القایی روی مدار برد پاور هست
می تونی مدل GREEN 850OC رو انتخاب کنی، سری OC قطعات با کیفیت تری دارن، سفارشی هستن و از اون صداها هم درست نمی کنن!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اونی که نوشته خصیصه ی تمام هاردهای 2.5 اینچ لپ تاپی و اکسترنال بدون آداپتور هستف منظور من از ضد شوک مدلهای دارای کاور پلاستیکی ضد ضربه هست، اینا توی بازار اصطلاحا ضد شوک گفته میشن، نه مدلهای معمولی

این مدل رو که خودم معرفی کردم پست قبلی، دوباره می پرسی خوبه؟!
قیمتش هم همین حدود 230 تا 250 هست، توی بورس کمتره، جاهای دیگه بسته به گارانتی بیشتر.

فرشید جان تو این رنج قیمت بهتر از این هم داریم؟:d
این تو فروشگاههای اینترنتی همونطور که گفتی پره ! تو بازار یعنی نمیشه پیدا کرد؟

boxgamer

کاربر سایت
Apr 19, 2010
150
نام
امیر
سلام دوستان
یک سیستم که بتونه از نهایت قدرت ایسوس GTX 780 Ti DirectCU II استفاده کنه معرفی کنید.
این کارت تو بازیها بهتر عمل میکنه یا کارت 7990 ؟؟
این مدل رم چرا اینقدر گرونه؟؟
[h=1]Vengeance® Extreme Memory — 8GB 3000MHz CL12 1.65V DDR3 Memory Kit[/h]

آخرین ویرایش:

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
سلام کیفیت این Logitech G430 7.1 Surround Gaming Headset چطوره با 400 تومن بهترین Headsetکه میشه خرید چیه.
یه Keyboard گیمینگ که کلیدهاش نور پس زمینه هم داشته باشه به من معرفی کنید ممنون.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
فرشید جان تو این رنج قیمت بهتر از این هم داریم؟:d
این تو فروشگاههای اینترنتی همونطور که گفتی پره ! تو بازار یعنی نمیشه پیدا کرد؟

نه عزیز، بهتر از این نداریم، این شد 3 دفه!
من گفتم تو بازار نمیشه پیدا کرد؟!! اگه نمیشد پیدا کرد که پیشنهاد نمی دادم! منظورم از کمتر=قیمت پایینتر بود!!

سلام دوستان
یک سیستم که بتونه از نهایت قدرت ایسوس GTX 780 Ti DirectCU II استفاده کنه معرفی کنید.
این کارت تو بازیها بهتر عمل میکنه یا کارت 7990 ؟؟
این مدل رم چرا اینقدر گرونه؟؟
Vengeance® Extreme Memory — 8GB 3000MHz CL12 1.65V DDR3 Memory Kit

شما INTEL Core i5 4670 رو هم بخری فعلا سریعترین پردازنده یمناسب بازی برای تمام کارتهای گرافیکی رو خریدی( گرونترین یا قویترین منظور نیست)

CPU:INTEL Core I5 4670K
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS Z87-PLUS
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
SSD:SAMSUNG 840 PRO
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:750W GREEN
CASE:GREEN X7

----------------
سرعت 7990 و 780Ti بسته به بازی، خیلی جاها نزدیکن و یا یکی با فاصله ی کم برتری داره، مزیت 780Ti هم تک هسته بودن، مصرف خیلی کمتر، حرارت کمتر و صدای کمتر هست.
----------------
رم DDR3 3000Mhz رو انتخاب کردی، فرکانسش خیلی بالاست، طبیعیه که گرون باشه، چون هر تراشه ای نمی تونه با این فرکانس کار کنه مگر اینکه با کیفیت باشه.

سلام کیفیت این Logitech G430 7.1 Surround Gaming Headset چطوره با 400 تومن بهترین Headsetکه میشه خرید چیه.
یه Keyboard گیمینگ که کلیدهاش نور پس زمینه هم داشته باشه به من معرفی کنید ممنون.

برای کیبورد میشه از Logitech مدلهای G105 و بعد گرونتر G11 تا G19 رو انتخاب کرد

برای هدست از برند RAZER میشه مدل با کیفیت KRAKEN رو توصیه کرد، البته G430 هم جایگزین ارزون قیمت مدل معروف G35 هست که اضافاتش رو کم کردن، اما هنوز کیفیت خوبی داره و راحت هم هست. اما صدای شبیه سازی شده ی 7.1 ش چندان کارآمد نیست.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
اقا فرشید اگه يكي از اون كارتايي رو كه بهم معرفي كردين رو بخرم ميتونم بتلفيلد 4 رو با كيفيت خوب اجرا كنم ؟

آخرین ویرایش:

m1987

کاربر سایت
Dec 2, 2012
108
نام
محمدرضا
سلام اقا فرشید بعضی اوقات از تو پاور600وات گرین سریeu صدای جلز وبلز میاد انگار دارن توش پیاز داغ درست میکنن همچنین به دلیل ارتقا میخواستم عوضش کنم تا1393/10/28 گارانتی داره حالا یه پاور دیگه میخوام بگیرم که برای کار گرافیکهای جدید مثل r9وgtx780 و اورکلاک وهمچنین کراس فایر وsliمناسب باشه تا500تومن چی پیشنهاد میدید وپاور خودمو چند بفروشم.

می تونی مدل GREEN 850OC رو انتخاب کنی، سری OC قطعات با کیفیت تری دارن، سفارشی هستن و از اون صداها هم درست نمی کنن!

سلام نگفتید پاورمو چند بفروشم؟و قیمت خرید پاور
Green GP850B-OC
ویژه همکار چقدره؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام به دوستان زحمت کشه این تاپیک مخصوصا اقا فرشید که واقعا صادقانه داره کمک میکنه
ببینید این سیستم یکی از اشنایانمون هستش که قصد داره تا سقف دو میلیون ارتقاء بده فقط هم برای بازی میخواد گفتم شاید بتونید کمک کنید که دوباره کلاه سرش نره
CPU: E5700 @ 3000 GHZ
Ram: 4GB
VGA: Radeon HD 5670
البته من بهش گفتم شاید نشه با 2 تومن خیلی سیستم جالبی بست برای همین حالا اگر 500-600 هزار تومن اینور اونور شد اشکال نداره
ممنون

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
اقا فرشید به نظرتون اين كارت چطوره ؟ از مال خودم بهتره نه ؟ خواهشا لینکو ببینین :

SAPPHIRE HD 7770 1GB GDDR5 in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq

یه سر هم به لینک زیر بزنین و یک کارت در حد خوبشو واسم معرفی کنین بودجم کمه 500 تا میتونم هزینه کنم خواهشا نگاه کنین و لینک اونیکه مد نظرتونه رو بدین

http://uae.souq.com/ae-en/video-card/l/

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
سلام نگفتید پاورمو چند بفروشم؟و قیمت خرید پاور
Green GP850B-OC
ویژه همکار چقدره؟

پاور خودتون رو 150 تومن قیمتگذاری کنید
مدل 850OC هم 460 تومن هست، قیمت همکار رو هم که اینجا نمی گن، از همکار تلفنی بپرسید!

سلام به دوستان زحمت کشه این تاپیک مخصوصا اقا فرشید که واقعا صادقانه داره کمک میکنه
ببینید این سیستم یکی از اشنایانمون هستش که قصد داره تا سقف دو میلیون ارتقاء بده فقط هم برای بازی میخواد گفتم شاید بتونید کمک کنید که دوباره کلاه سرش نره
CPU: E5700 @ 3000 GHZ
Ram: 4GB
VGA: Radeon HD 5670
البته من بهش گفتم شاید نشه با 2 تومن خیلی سیستم جالبی بست برای همین حالا اگر 500-600 هزار تومن اینور اونور شد اشکال نداره
ممنون

این دیگه از ارتقاش گذشته، کلا باید بفروشه یه سیستم جدید بخره

CPU:Core i3 4310
RAM:2*4GB 1600 DDR3
M/B:ASUS B85-PLUS
VGA:ASUS GTX 760 OC 2GB GDDR5
HDD:SEAGATE 1TB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 600w
CASE:GREEN X1

این 2660 تومن میشه و برای بازی با جزییات متوسط و بالا مناسبه، اگر 300 تومن بیشتر هزینه کنه می تونه پردازنده رو هم Core i5 بگیره که توی بازیهای آینده بسیار کارآمدتر خواهد بود.

اقا فرشید به نظرتون اين كارت چطوره ؟ از مال خودم بهتره نه ؟ خواهشا لینکو ببینین :

SAPPHIRE HD 7770 1GB GDDR5 in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq

یه سر هم به لینک زیر بزنین و یک کارت در حد خوبشو واسم معرفی کنین بودجم کمه 500 تا میتونم هزینه کنم خواهشا نگاه کنین و لینک اونیکه مد نظرتونه رو بدین

Video Cards, Buy Latest Video Cards at Best Prices in UAE, Dubai, Abu Dhabi | Souq

لینک رو هم نبینم از مدلش می فهمم چی هست، شما خیالت راحت!
سایت فروشی هم که بهم لینک دادین از اونجا که مربوط به منطقه ی دوبی هست قبلا به سختی باز میشد، الان هم فقط با چیلترشکن باز شد! قیمتاش هم کمی گرون هست.
قیمتا رو هم به واحد پول محلی-درهم- نوشته، اگر منظورتون 500 درهم هست که واقعا چیز مناسبی نمی تونید بخرید.

تنها انتخاب مناسب توی اینا همون 7770 هست که لینک دادید.

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
CPU:Core i3 3220
RAM:2*2GB 1333 DDR3
M/B:P8H61-M
VGA:GT 630 DDR5
HDD:SEAGATE 500GB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 480w
CASE:GREEN X1
MONITOR:SAMSUNG S19B315

ماوس و کیبورد رو هم 50 در نظر بگیرید میشه 1850 تومن، دیگه کمتر بخواین در نظر بگیرید خیلی ضعیف میشه.

!

تشکر فرشید جان
خواستم بگم این مشخصات با تفاوت اینکه طرف گفته گرافیک 610 هست.مشکلی نداره برای بستن؟فرقش رو اگه بگی دمت گرم.
بعد قیمت رو هم میگن 1650 اینطورا !!!!!!!!!!نپرسیدم ازشون اما امکان داره 610 ddr3 میگن؟که اینطوری قیمت پایین اومده؟

آخرین ویرایش:

boxgamer

کاربر سایت
Apr 19, 2010
150
نام
امیر
خيلي إز پاسخگوييت ممنونم فرشيد جان
حالا اون سيستمي كه نوشتي با رم و كارت ٧٨٠ كه نوشتم قيمتشون سرجمع چقدر ميشه؟؟
ايا بهتر نيست كه core i7 4770 باهاش بست؟؟

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام خدمت همه ی دوستان...

1.یدونه 5870 دارم برند 'gigabyte از این 1 گیگی هاش (البته فنه مدل مرجع روش نیست) همین امسال خرداد اینا نو از گارانتی تحویل گرفتم چند میشه فروختش؟ به چقدر هزینه می تونم یدونه R9 270X بگیرم؟

2.سی پی یو یه سیستمم AMD phenom x4 9950 be هست حرارتش در حالت idle دور و ور 70.5 درجه ی سانتی گراده که خیلی بالاس به نظر شما میتونه مشکل از خمیر سیلیکون باشه ؟در ضمن سی پی یوم مدل 125 واتی هست.... اینو با چقدر هزینه می تونه به x6 1100 ارتقا بدم(سوکت مین AM2 پلاسه)....

3. دوتا ماژول 2 گیگا بایتی رم ddr2 800 چند درمیاد(حالا نو یا دسته 2 ) ؟

راستی

این که معنی نمیده پاور مشکل داره؟ (بعد یه مدت هم رفع میشه البته الان خیلی وقته که نشنیدم از این صدا ها:d)

پاورم هم gp580b هست..

با تشکر از همه ی برو بچ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر