مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

ممنون.بله من مظورم از کم اوردن مربوط به یکی از تنظیمات بود که اگر سر 16x گذاشته میشد به 1950 مگابایت رم گرافیک احتیاج داشت. در غیر این صورت تنظیمات کیفیت رو روی اخر گذاشتم و نه تنها لگی نداشتم بلکه حتی افت فریمی هم نداشتم.ممنون از وقت و جوابتون. و به خاطر گرافیک جدیدتون تبریک میگم. میتونم بپرسم چه مارک و مدلی است؟

هم مدل کارت شماست، با کمی تیونینگ براحتی مدل مرجع 580 رو پشت سر گذاشته.

فرق P8H61-M با P8H61-V چیه و کدوم بهتره؟
یکی از عزیزان میتونه لینک یک فروشگاه اینترنتی PC بده که کیفیت کارش خوب باشه؟

P8H61-M همون مدل P8H61-V هست اما به فرم Micro ATX با ابعاد کوچکتر و اسلاتهای کمتر.

سلام.
کیس های ACRYLIC مثل GREEN ACRYLIC یا مدل های مشابه مثل عکس های زیر در بازار موجود هستند ؟ (قیمت؟) و آیا میشه برای سیستم های گیمینگ حرفه ای ازشون استفاده کرد؟

sunbeam-cool-transparent-case.jpg

sunbeam-cool-transparent-case-2.jpg

Revoltec-Acrylic-Case.JPG

دوستان یک عدد بلوری رایتر برای مصرف خونگی اکسترنال و اینترنال
به پایین ترین قیمت موجود به من پیشنهاد بدین لطفا
متاسفانه تو بازار ما به اونصورت BD-RW موجود نیست و تا اونجایی که من اطلاع دارم محدود به مدلای Pioneer یا SONY که مدلای هر دو کمپانی هم از گرونترین مدلای موجود هستش !
در کل برای اینترنال BDR-207DBK و برای اکسترنال هم BDR-XD04T از Pioneer موجوده به ترتیب 180 و 260 در میاد !
سلام.
کیس های ACRYLIC مثل GREEN ACRYLIC یا مدل های مشابه مثل عکس های زیر در بازار موجود هستند ؟ (قیمت؟) و آیا میشه برای سیستم های گیمینگ حرفه ای ازشون استفاده کرد؟

sunbeam-cool-transparent-case.jpg

sunbeam-cool-transparent-case-2.jpg

Revoltec-Acrylic-Case.JPG
مدل GREEN موجوده فک میکنم 170 175 تومن باشه ، بیشتر جنبه ی زیبایی داره به درد نمایش قطعات یا موارد دیگه میخوره ، اکثر مدلا هم تو مبحث کولینگ و مدیریت کابل و... ضعف دارن !

آخرین ویرایش:
سلام
اقا من این دو قطعه میخوام بگیرم قیمتشون بدونم و کجا موجوده اگه میشه ادرس و تلفن فروشگاهی که داره رو بگید منظورم تهرانه
VGA -----------ASUS - GeForce GTX 670 - DC2T
M/B-------------ASUS - P8Z77-V LE

سلام دوستان بازیسنتری.
من دنبال هدست میگردم.. استفاده اصلی ام هم بازی هست و آهنگ. ترجیحا" دالبی باشه.
بودجه نهایتا 70 تومن. اما اگه ارزش داشته باشه تا 100 هم هزینه میکنم. اما ترجیح میدم بیشتر از 50 نشه.

تا الآن دنبال هدست کریتیو HS-1000 میگشتم اما خب پیدا نکردم. تو بازار نیست. با نمایندگیش تماس گرفتم گفت خیلی وقته تولید نشده ما هم دیگه نداریم.
بین مدل های ارزون قیمت دنبال هدست A4Tech HU-800 و HD-800 میگشتم که بازم نیست!
خیلی گشتم دنبال مدل جایگزین HS-1000 اما متاسفانه پیدا نکردم.

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان ;)

آخرین ویرایش:
سلام

میخواستم بدونم به نظر شما کدوم از دو سیستم زیر برای بازی بهتر هست ؟

Gigabyte GA-A55-DS3P

XFX 6870 CrossFire

8GB DDR3 1333MHz

AMD A6-3670K که6530D هم داره

پاوری رو که میخواد دقیق نمیدونم ؟میشه راهنمایی کنید ؟

Gigabyte GA-H61MA-D2V

Intel i5 2300

6970

8GB DDR3 1333MHz

این چقدر پاور میخواد ؟

ببخشید که شاید زیاد به اینجا ربط نداشته باشه ولی میخوام بدونم کدوم برای بازی بهتره و یا عملکرد گرافیکی کدوم برای بازی بهتره از لحاظ میانگین فریم؟

باتشکر

آخرین ویرایش:
سلام

Gigabyte GA-A55-DS3P

XFX 6870 CrossFire

8GB DDR3 1333MHz

Gigabyte GA-H61MA-D2V

Intel i5 2300

6970

8GB DDR3 1333MHz

این چقدر پاور میخواد ؟

ببخشید که شاید زیاد به اینجا ربط نداشته باشه ولی میخوام بدونم کدوم برای بازی بهتره و یا عملکرد گرافیکی کدوم برای بازی بهتره از لحاظ میانگین فریم؟

باتشکر

با اجازه اساتید
سیستم دومی بهتره .گرافیکش بهتره .سی پی یو های intel بازدهی خیلی عالی دارن

سلام ، چند روز پیش کامپیوترم روشن می شد ولی تصویر نمی داد و بوق بوت هم نمی زد.دادم به یکی از دوستام گفت از مادربورده ... بعد مادربورد رو دادم نمایندگی گفت باید تعویض کنیم ، اما مدل من رو دیگه ندارن و گفت یک مدل بالا تر بگو و تفاوت قیمت رو هم بده.
مادربوردم Asus P8P67 هستش.چه مدلی بهتر ازش هست؟

سلام
اقا من این دو قطعه میخوام بگیرم قیمتشون بدونم و کجا موجوده اگه میشه ادرس و تلفن فروشگاهی که داره رو بگید منظورم تهرانه
VGA -----------ASUS - GeForce GTX 670 - DC2T
M/B-------------ASUS - P8Z77-V LE

پیام خصوصی ارسال شد.

سلام دوستان بازیسنتری.
من دنبال هدست میگردم.. استفاده اصلی ام هم بازی هست و آهنگ. ترجیحا" دالبی باشه.
بودجه نهایتا 70 تومن. اما اگه ارزش داشته باشه تا 100 هم هزینه میکنم. اما ترجیح میدم بیشتر از 50 نشه.

تا الآن دنبال هدست کریتیو HS-1000 میگشتم اما خب پیدا نکردم. تو بازار نیست. با نمایندگیش تماس گرفتم گفت خیلی وقته تولید نشده ما هم دیگه نداریم.
بین مدل های ارزون قیمت دنبال هدست A4Tech HU-800 و HD-800 میگشتم که بازم نیست!
خیلی گشتم دنبال مدل جایگزین HS-1000 اما متاسفانه پیدا نکردم.

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان ;)

الان مدلهای گیمینگ CREATIVE دیگه توی بازار موجود نیست، بهترین انتخاب مدلهای RAZER Roca و Talica هستن که 130 و 150 تومن قیمت دارن
ارزونتر از این مدل با کیفیتی نمیشه پیدا کرد، مگر از همون برندهای متفرقه مثل A4tech که نه تنها در حد مدلای حرفه ای نیستن بلکه راحتی و دوام اونا رو هم ندارن.

سلام

Gigabyte GA-A55-DS3P

XFX 6870 CrossFire

8GB DDR3 1333MHz

Gigabyte GA-H61MA-D2V

Intel i5 2300

6970

8GB DDR3 1333MHz

این چقدر پاور میخواد ؟

باتشکر

همونطور که دوستمون گفتن سیستم دوم خیلی قویتر هست،یه پاور 600 وات GREEN هم براش مناسبه.

سلام ، چند روز پیش کامپیوترم روشن می شد ولی تصویر نمی داد و بوق بوت هم نمی زد.دادم به یکی از دوستام گفت از مادربورده ... بعد مادربورد رو دادم نمایندگی گفت باید تعویض کنیم ، اما مدل من رو دیگه ندارن و گفت یک مدل بالا تر بگو و تفاوت قیمت رو هم بده.
مادربوردم Asus P8P67 هستش.چه مدلی بهتر ازش هست؟

می تونی P8Z77V رو بگیری که فرزند مادربرد شماست، اما الان خیلی گرونه، می تونی مدل LE همین رو بگیری که باز ارزونتر درمیاد و امکاناتش هم مناسبه.

مانیتور ASUS VG278H وارد بازار ایران شده ؟ اگر وارد شده قیمتش چند هست ؟
مشخصات زیر برای بازی در حالت 3D با NVIDIA 3D VISION مناسب هست یا نیازمند ارتقا هست ؟
CPU: CORE i5 2500K
GPU: ASUS GTX560 DC
RAM: CORSAIR XMS3 4GB DDR3 1600Hz

مانیتور ASUS VG278H وارد بازار ایران شده ؟ اگر وارد شده قیمتش چند هست ؟
مشخصات زیر برای بازی در حالت 3D با NVIDIA 3D VISION مناسب هست یا نیازمند ارتقا هست ؟
CPU: CORE i5 2500K
GPU: ASUS GTX560 DC
RAM: CORSAIR XMS3 4GB DDR3 1600Hz

خیر، متاسفانه موجود نیست، اگر بود که عالی میشد، اما قیمت 1.5 میلیون تومانی بیشتر خریدارا رو منصرف می کرد!
برای 3 بعدی باید گرافیک شما دوبرابر سریعتر از حالت دو بعدی کار انجام بده، بنابراین یه کارت GTX 580 یا بالاتر توصیه میشه.

یه سوال مبتدی

فرق پک تریبل با دوال رم چیه؟
منظورم اینه که جنس و کیفیت هر ماژول یکی هست؟ مثلا من اگر یک پک 3 تا 2گیگ داشته باشم میتونم از 2 تا 2گیگش به عنوال دوال استفاده کنم؟ یا حتما باید پک دوال 2 تا 2گیگ داشته باشم.

یه سوال مبتدی

فرق پک تریبل با دوال رم چیه؟
منظورم اینه که جنس و کیفیت هر ماژول یکی هست؟ مثلا من اگر یک پک 3 تا 2گیگ داشته باشم میتونم از 2 تا 2گیگش به عنوال دوال استفاده کنم؟ یا حتما باید پک دوال 2 تا 2گیگ داشته باشم.
فرقشون تو تعداد ماژولای رم هستش Triple واسه پلتفرم 1366 از کمپانی intel و Dual هم برای اکثر پلتفرم ها (چه AMD و چه intel) معرفی و عرضه شده در کل بستگی به مین و CPU داره !
دقیقا ، این پک ها یجورایی جنبه ی تبلیغاتی برای سازنده داره (البته دیگه تبدیل به یه اصل شده) هر تعداد ماژول که تو پک هست از یک نوع و مشخصات یکسان بهره میبرن ، معمولا با همین مشخصات هم از همون سازنده بصورت تک ماژول موجوده ، شدنش که میشه ولی خوب دو حالت پیش میاد یا یکی از ماژول ها بی استفاده میشه (و همینطور هزینه ای که شده) یا هر سه ماژول رو نصب میکنید ولی از اونطرف حالت چند کاناله نخواهد داشت یعنی افت کارایی !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or