مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
برای کار شما بله، تفاوت قیمتش ارزش داره، ولی برای سیستم بازی خیر
اون مدل رو هم قیمت ندارم، ولی بالای 700 تومن هست قطعا
آقا فرشید شرمنده میشه تفاوت قیمتش رو هم بهم بگین یعنی اگه یه مادربرد x79 و سری Core i7 38XX/39XX چقدر به قیمتی که قبلاً بهم داده بودین اضافه میشه؟

ممنون

آخرین ویرایش:

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
لطف کنید یه سیستم با مشخصات و قیمت،در حد 400 معرفی بفرمایید
پیشاپیش از لطف و راهنمایی دوستان سپاسگذارم...

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام به همگی.میخواستم بدونم این مانیتوره samsung s27a950 اومده یا نه؟
و سوال دیگه اینکه مانیتوره asus vg278 کی میاد؟
ممنون میشم کمک کنید

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,775
نام
فرشید
آقا فرشید شرمنده میشه تفاوت قیمتش رو هم بهم بگین یعنی اگه یه مادربرد x79 و سری Core i7 38XX/39XX چقدر به قیمتی که قبلاً بهم داده بودین اضافه میشه؟

ممنون

دوست عزیز، متاسفانه پردازنده ها و مادربردهای X79 بجز یکی دوتا برند موجود نیست، اگر بود که توی همون لیست اصلی بجای 2600 از X79 معرفی می کردم، گفتم اگر پیدا کردید

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
لطف کنید یه سیستم با مشخصات و قیمت،در حد 400 معرفی بفرمایید
پیشاپیش از لطف و راهنمایی دوستان سپاسگذارم...

با 400 تومن فکر نمی کنم بشه الان سیستم خرید، دو ماه پیش می شد.

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
مشاوره برای خرید CPU-MAIN-VGA

دوستان لطفآ راهنمائی کنید نظرات شما برام خیلی مهمه پس هر نظری دارید بگید
بهترین مادربورد پیشنهادی تا سقف 300 تومن برای این Intel Core i5 - 3.3GHz - 2500K سی پی یو چیه؟
بهترین مادربورد پیشنهادی برای این AM3 - Phenom II X6 1100T - 3.3GHz سی پی یو چیه؟
از نظر تکنیکی و قدرت پردازش کدوم سی پیو بهتره؟
در مورد گرافیک این فاکتورها واسم مهمه
میخوام کارتو به یه LED SONY EX720 توسط پورت اچ دی ام ای وصل کنم پس رزولوشن خیلی مهمه واسم کیفیت تصاویر در حد 1080 میخوام
گیم تا حدی که بازی های روز رو راحت و رون اجرا کنه
این سه تا مدل مد نظرمه
MSI - ATI RADEON R5850 - 1GB / Twin Frozr II
EVGA - GeForce GTX 550Ti
EVGA - GeForce GTX 560
میدونم که 560 قوی تره اما اگر 550 هم نیازمو بر اورده کنه ترجیح میدم خرج کمتری کنم
اخرین سوالم که خیلی مهمه اینه یه پاور گرین 535A دارم میتونه این سیستم رو تغذیه کنه؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
امروز داشتم روزنامه نگاه میکردم یک کامپیوتر all in one از شرکت msi تبلیغ کرده بود مدل AE2070-i5
که مشخصاتش هم :
cpu core i5 HRV
ram 8gb
"display led 20
hdd 1tb
dvd rw
و صفحه لمسی!
قیمتش هم 1470 هزار تومن بود.
میخواستم بدونم که
1.اگه یه کامپیوتر کیس دار با مشخصات اون کامپیوتر AIO بخوام بخرم چقدر میشه قیمتش.(فقط کیس خالی)
2.این کامپیوتر معرفی شده msi از نظر بازی در چه حدی هست؟از کامپیوتری که حالا دارم عمل کرد بهتری داره؟(داخل فروفایلم مشخصاتش هست)

با تشکر

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,775
نام
فرشید
سلام
امروز داشتم روزنامه نگاه میکردم یک کامپیوتر all in one از شرکت msi تبلیغ کرده بود مدل AE2070-i5
که مشخصاتش هم :
cpu core i5 HRV
ram 8gb
"display led 20
hdd 1tb
dvd rw
و صفحه لمسی!
قیمتش هم 1470 هزار تومن بود.
میخواستم بدونم که
1.اگه یه کامپیوتر کیس دار با مشخصات اون کامپیوتر AIO بخوام بخرم چقدر میشه قیمتش.(فقط کیس خالی)
2.این کامپیوتر معرفی شده msi از نظر بازی در چه حدی هست؟از کامپیوتری که حالا دارم عمل کرد بهتری داره؟(داخل فروفایلم مشخصاتش هست)

با تشکر

1-بستگی به مدل دقیق قطعات داره، اما در کمترین حالت بدون مانیتور حدود 1 تومن میشه
2-اصولا دستگاههای AIO فقط و فقط برای کار اداری و اینترنت طراحی میشن و اصلا مناسب بازی و گیمرها نیستن، هر مدلی هم که می خواد باشه، کیفیت و سرعتشون هم در مقایسه با مدلهایی که با قطعات مجزا مونتاژ میشن پایینتر هست وتنها مزیتشون فشرده بودن و لوکس بودنشون هست.

بهترین مادربورد پیشنهادی تا سقف 300 تومن برای این Intel Core i5 - 3.3GHz - 2500K سی پی یو چیه؟
بهترین مادربورد پیشنهادی برای این AM3 - Phenom II X6 1100T - 3.3GHz سی پی یو چیه؟
میخوام کارتو به یه LED SONY EX720 توسط پورت اچ دی ام ای وصل کنم پس رزولوشن خیلی مهمه واسم کیفیت تصاویر در حد 1080 میخوام
این سه تا مدل مد نظرمه
EVGA - GeForce GTX 550Ti
EVGA - GeForce GTX 560
میدونم که 560 قوی تره اما اگر 550 هم نیازمو بر اورده کنه ترجیح میدم خرج کمتری کنم
اخرین سوالم که خیلی مهمه اینه یه پاور گرین 535A دارم میتونه این سیستم رو تغذیه کنه؟

تا 300 تومن بهترین گزینه ASUS P8Z68V-PRO هست
و برای PhenomII هم بهترین گزینه ASUS SABERTOOTH 990X هست که از تمام پردازنده ها-شامل بولدوزر- هم پشتیبانی می کنه

بین این دوتا قطعا 2500K راندمان بهتری داره، مخصوصا برای بازی
در مورد گرافیک کارت 550 راندمان متوسطی توی رزولوشن HD داره و بهتره کارت 560 یا بالاتر یا 6870 و بالاتر رو انتخاب کنید.

پاور 535 وات هم برای گرافیک 560 و 6870 لب مرز هست، بهتره یه 600 وات به بالا داشته باشید.

آخرین ویرایش:

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
380
نام
Ali
این سه تا مدل مد نظرمه
EVGA - GeForce GTX 550Ti
EVGA - GeForce GTX 560

AsRock Fatal1ty P67 Profesional
2500K 100%
Radeon HD6870
PSU 535 W = OK

Last edited by a moderator:

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
AsRock Fatal1ty P67 Profesional
2500K 100%
Radeon HD6870
PSU 535 W = OK
ممنون دوست عزیز 535 وات نیست مدل پاور هستش
با مادربوردهای ASROCK حال نمیکنم ازش خیری ندیدم
از دوستانی که صبرو حوصله بشتری دارن خواهش میکنم جواب بدن میخوام 1300 خرج کنم چیزی نخرم که بعد پشیمون بشم
با این پاور میشه سیستم رو تغذیه کرد در حدی که جوابگو باشم واسم کافیه

SkyWalker1726

کاربر سایت
Aug 29, 2007
380
نام
Ali
ممنون دوست عزیز 535 وات نیست مدل پاور هستش
با مادربوردهای ASROCK حال نمیکنم ازش خیری ندیدم
از دوستانی که صبرو حوصله بشتری دارن خواهش میکنم جواب بدن میخوام 1300 خرج کنم چیزی نخرم که بعد پشیمون بشم
با این پاور میشه سیستم رو تغذیه کرد در حدی که جوابگو باشم واسم کافیه

دوست عزیز ، تو این رن قیمت شما یک مینبرد‌ های عند دارید تقریبا تهیه می‌کنید با فاتالیتی ... من خودمم از خیلی‌ برند‌ها خیر ندیدم ، اما دلیل بر بد بودنشون نیست، یهو بعضی‌ موقعها از دستشون در میره یه مدل درست حسابی‌ میدان بیرون :د
من خودمم از برند اسرکک "خوشم" نمیاد ، اما خوب وقتی‌ میبینم تو غیاث‌ها بهتر داره ظاهر می‌شه ، خوب طبیعتأ ، میگیرم اینرو
شما یه نگاهی به این رویو‌ها بنداز .
باز در نهیات صاحب
اختیار
خودتونید :)
در مورد پاور Power Green GP 535A
۵۳۵ وات هستش تا اونجای که میدونم ، پس مشکلی‌ نمیخورید ، مگر قصد کراسفایر یا تهیه کارتی در حد ۵۸۰ یا ۵۷۰ کنید ، که پیشنهاد بنده هم باز به دلیل قیمت نسبتا مناسبش تو بازار امروز ۶۸۷۰ هستش .
۲۵۰۰ کا هم که انتخاب مناسبیست کاملا

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,571
نام
محمد
دوستان یه تبلت تا حداکثر قیمت 900 تومن چی پیشنهاد میدین؟ کار اصلی که قراره باهاش انجام بشه اینه که وصل میشه به ویدئوپروژکتور و فیلم و اسلاید و اینا نمایش بده :D لطفا یه چیزی معرفی کنید که امکان انجام این کار رو به خوبی داشته باشه. بعد تبلت هایی که سیستم عاملشون Win 7 هست ارزش خرید دارن؟ چون اولویت خودم یه چیزی هست که سیستم عاملش 7 باشه. کلا یه توضیحی بدید بد نیست :D

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام به همگی.میخواستم بدونم این مانیتوره samsung s27a950 اومده یا نه؟
و سوال دیگه اینکه مانیتوره asus vg278 کی میاد؟
ممنون میشم کمک کنید
اون مدل سامسونگ بطور رسمی وارد نشده ولی تک و توک تو بازار هست (من یدونه تو بازار رضا آمار داشتم دیگه نمیدونم فروش رفته یا نه) ، ASUS VG278H هم تاریخ مشخصی برای عرضه نداره !
اون سامسونگه نمیدونید قیمتش چند بود؟
950

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر