مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من بردم msi ه البته cpu م اینتل نیست . از مادربورد که خداییش شکایتی ندارم .خروجی دیجیتال صدا داره و ساپورد 4 نوع cpu رو ساپورت میکه .

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,989
نام
Behzad
سلام دوستان یک کمکی هم می خواستم اینه که می خواستم CPU رو عوض کنم ولی می خوام CPU 3.2 فول بگیریم می خوام بدونم قیمت اش چند cpu من 2.80 فول می خوام بفروشم اش یک 3.2 فول بگیرم قیمت اش چند مرسی

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
سلام به همه دوستان.
من میخواستم سیستمم رو ارتقا بدم. البته System من زیاد ضعیف نیست .
Main : Asus P4p8x
Cpu : Intel 2.8 Full
Graphic : Geforce 5900 256Mb
Ram : 512 Kingstone
-----------------------------
راستی اینا رو بفروشم چقدر میشه ؟
بعد من میخوام X800 Pci-Express بگیرم . دوستان اگه مدلهاشو میدونن و DirectX و Pixel Shader موجود رو X800 کدومه رو توضیح بدن و اینکه چه Main ی بگیرم که هم این Graphic Card رو و هم Cpu Amd Athlon 3.2 64 bit رو ساپورت کنه ؟
بعد در آخر اگه قیمتاشم بنوسید ممنون میشم .

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط MaNsooR:
سلام به همه دوستان.
من میخواستم سیستمم رو ارتقا بدم. البته System من زیاد ضعیف نیست .
Main : Asus P4p8x
Cpu : Intel 2.8 Full
Graphic : Geforce 5900 256Mb
Ram : 512 Kingstone
راستی اینا رو بفروشم چقدر میشه ؟
بعد من میخوام X800 Pci-Express بگیرم . دوستان اگه مدلهاشو میدونن و DirectX و Pixel Shader موجود رو X800 کدومه رو توضیح بدن و اینکه چه Main ی بگیرم که هم این Graphic Card رو و هم Cpu Amd Athlon 3.2 64 bit رو ساپورت کنه ؟
بعد در آخر اگه قیمتاشم بنوسید ممنون میشم .
اول اینکه منصور جان فکر میکنم در حدود 300-400 تومن همین رو بخرن شایدم بیشتر.

من اینا رو بهت پیشنهاد میکنم.
cpu:AMD Athlon 64-bit 3.2Gh.z قیمتش در حدود 150 تومن هست.
main:Asus A8N-E قیمتش 120 تومن فک کنم.
VGA:6800 GT ya 6800ultra pci-e قیمت ندارم ولی هردو بین 350-430 هست.
ram:1gb geil قیمت فکر کنم 130 تومن(اگه پولت میرسه 2gb بگیر)
بقیه ی چیز ها که دیگه انقدر مهم نیست.
در ضمن من پیشنهاد میکنم X800 یا X850 نگیر.البته کارتهای خیلی خیلی خوبی هستند ولی مشکلشون اینه که Pixel shader 2 دارن و در مقابل این پولی که داری میدی نمی ارزه.ولی سری 6 nvidia از pixel shader 3 پشتیبانی میکنن.

از بقیه ی دوستان هم میتونی کمک بگیری.

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
مرسی Death Knight جان. خیلی ممنون . احتمالا همین که شما گفتی بگیرم فقط رو Graphic Card شک داشتم که از یکی دیگه هم که پرسیدم گفت بخاطره Pixel Shader اش که 2 هست نمی ارزه.
راستی Main های Abit چطورن ؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,630
من یه مشکل دارم.
یه جو استیک خریدم شوک دار شوکشم کار می کنه فقط قبلا یه جو استیک دیگه داشتم
از همین یو اس پی عادی ها الان می خوام اونم باشه ولی اون عادیه می آد تو درایورا بالاتر
قرار می گیره و مثلا تو بازی نید فور اسپید ماست وانتد و چند بازی دیگه دیگر شوک داره رو
نمی شناسه و با همون عادی کار می کنه.بعد که عادی رو می کشم شوک داره تو همین بازی ها
کار می کنه.
می خوام درایور شوک داره بی آد بالای عادیه.

[img=http://xs58.xs.to/pics/05494/ffrdrezas.JPG]

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط alprh:
یه سوال دارم
هارد 300 مکسور ساتا چنده الان تو بازار ؟
هارد 300 مکستور SATA 16 MB Buffer باید حدود 132 هزار تومن باشه .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
چند روز پیش گرفتم 128! البته پول رو گفتم ذارم بعد از اینکه قیمت بازار رو گرفتم بدم به طرف .مثل اینکه اینبار ضرر نکردم.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط alprh:
چند روز پیش گرفتم 128! البته پول رو گفتم ذارم بعد از اینکه قیمت بازار رو گرفتم بدم به طرف .مثل اینکه اینبار ضرر نکردم.
البته این قیمتی که گفتم واسه یکی دو هفته پیش بود . در ضمن این هاردی که گرفتی 16 مگابایت بافر هست دیگه ؟؟
چون این قیمتی که من دادم واسه این مدل 16 مگابایت بافر بود .
اما در کل قیمت مناسبی بهت دادن . مبارکت باشه .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
آره 16 مگابایته .
یه سوال دیگه هم داشتم. من یه کارت tv خریدم مارکش msi هست . کنترل ریموت داره و رادیو fm
نمیدونم آیا میتونم دیش ماهواره رو بهش وصل کنم و کانال های ماهواره ای رو بهش بدم یا نه . قیمتش 82 تومن هست و مدلش tv@anywhere plus .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط alprh:
آره 16 مگابایته .
یه سوال دیگه هم داشتم. من یه کارت tv خریدم مارکش msi هست . کنترل ریموت داره و رادیو fm
نمیدونم آیا میتونم دیش ماهواره رو بهش وصل کنم و کانال های ماهواره ای رو بهش بدم یا نه . قیمتش 82 تومن هست و مدلش tv@anywhere plus .
راستش من فقط یه مدل کارت TV با مارک MSI دیدم که اونم قیمتش حدود 40 هزار تومن هست نه 82 هزار تومن !
اگه منظورت اینه که مثل رسیور بهش فرکانس و این حرفا بدی نه نمیشه . برای این کار باید یه کارت رسیور داشته باشی . این کارت TV هست .
اما اگه منظورت اینه که بتونی از ماهواره کپچر کنی . آره میشه .

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
روی جعبه کارت مت چند نفر آدمن دارن با کامپیوتر لویزیون تماشا می کنن . یه لطف کن اگه همین tv@anywhere plus بود اون 40 تومنیه منو سریعا در جریان بذاری .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر