مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
سلام دوستان من میخوام بعد عید یه سیستم ۸۰۰ تومنی بگیرم ولی فقط مادربردوگرافیک وسی پی یو بنظرتون چی بگیرم با این بودجه مرسی

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,765
نام
فرشید
سلام دوستان من میخوام بعد عید یه سیستم ۸۰۰ تومنی بگیرم ولی فقط مادربردوگرافیک وسی پی یو بنظرتون چی بگیرم با این بودجه مرسی
بالاخره نفهمیدیم که سیستمه یا فقط همون 3 قطعه.

CPU:Core i5 2300
M/B:ASUS P8P67M-LX
VGA:GTX 460 1GB DDR5

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,251
نام
امیرحسین
دوستان GTX 470 الان چنده حدودا ؟ GTX 560 بهتره یا این ؟!
470 در نهایت همون رده ی کم فروش همیشگی Nvidia است که توی سری 200 هم تکرار شد ! اما 560 واقعا کارت بی نظیریه و دقیقا ادامه ی راهه 8800GT ولی فعلا با قیمتی که داره (حدود 400) !!! اصلا توجیه خرید نداره تا اینکه افت منطقیش رو بکنه ! فریدون از نظر من الان 460 با قیمتی که داره بهترین گزینه است ، و توی اکثر بازی ها هم با رزولوشن 1920*1080 عالی کار میده حتی CRYSIS 2 ! و میتونی روی AA هم حساب کنی !
اگه راضی باشی پول بالای Radeon بدی :d 6850 و 6870 هم گزینه های خوبی هستن !

پ.ن : من خودم یک هفته هست 460 خریدم و واقعا ازش راضی ام :d

پ.ن 2 : تاپیک رو اشتب اومدی برادر :d

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
شرمنده اين سوال رو مينكم.
من امروز خونه يكي از دوستان بودم توي يه آپارتمان.بعد اينا روي پشت بوم آنتن وايرلس دارن (خودش اين رو گفت).بعد توي هر طبقه يه سيم ethernet كشيدن از آنتن پشت بوم كه دوستم وصل كرده بود به لپ تاپش سيم رو و ميرفت توي نت.حالا ميخواستم بدونم كه چي بگيرم براش كه ethernet cable رو وصل كنه به اون تا بتونه به صورت wireless بره توي نت.با همين مدم هاي wireless ميشه اين كار رو كرد يا بايد يه چيز ديگه بگيرم براش ؟؟؟ (يعني يه چيز ميخوام كه ethernet رو تبديل كنه به وايرلس)
بردشم تا 10-15 متر كافيه

(من يه چيز رو هم نفهميدم.چرا نميشه مستقيم به همون آنتن روي پشت بوم كانكت شد يا حالا هر چيز ديگه كه روي پشت بوم سيگنال رو دريافت ميكنه.؟ isp هم اسمش پارسيس هست و محدوديت دانلود 10 گيگ)

بعد ازش اين سوالم كردم كه اينجوري جواب داد ...

ME : to cable Lan ro mizani be laptopet khod be khod connect mishe internetet (yani niaz nist kari bokoni) ya bayad dasti connect beshi be internet ?????

My friend : cable ro ke vasl mikonam mizanam connect to internet by broadband connection.az in tarigh connect misham

سوال برام اينجاس كه اگر ethernet بزنيم به اون مدم wireless ديگه چجوري دستي كانكت شيم ؟؟؟ راستش موندم .

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

آخرین ویرایش:

nimajan107

کاربر سایت
Aug 2, 2008
25
سلام من می خوام یه لپ تاپ و یه پی سی و یه دستگاه xbox رو از طریق بیسیم شبکه کنم الان اینترنت من وایمکس مبین نت هستش دوستان می تونن بگن من چه قطعاتی رو بخرم و از چه مارکی حدود قیمتش باشه معرکس. والله از دست این همه کابل خسته شدم خونه شده شبیه اداره مخابرات از بس سیم از هر طرفش رد شده.

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,765
نام
فرشید
دوستان GTX 470 الان چنده حدودا ؟ GTX 560 بهتره یا این ؟!

حدود 400 تا 470 تومن هست ، با کارت 560 در یه سطح هستن،اما کارت 560 بخاطر مصرف کمتر و حرارت کمتر اولویت داره، هر کدوم که قیمتشون مناسب باشه خرید بهتره.

شرمنده اين سوال رو مينكم.
من امروز خونه يكي از دوستان بودم توي يه آپارتمان.بعد اينا روي پشت بوم آنتن وايرلس دارن (خودش اين رو گفت).بعد توي هر طبقه يه سيم ethernet كشيدن از آنتن پشت بوم كه دوستم وصل كرده بود به لپ تاپش سيم رو و ميرفت توي نت.حالا ميخواستم بدونم كه چي بگيرم براش كه ethernet cable رو وصل كنه به اون تا بتونه به صورت wireless بره توي نت.با همين مدم هاي wireless ميشه اين كار رو كرد يا بايد يه چيز ديگه بگيرم براش ؟؟؟ (يعني يه چيز ميخوام كه ethernet رو تبديل كنه به وايرلس)
بردشم تا 10-15 متر كافيه

(من يه چيز رو هم نفهميدم.چرا نميشه مستقيم به همون آنتن روي پشت بوم كانكت شد يا حالا هر چيز ديگه كه روي پشت بوم سيگنال رو دريافت ميكنه.؟ isp هم اسمش پارسيس هست و محدوديت دانلود 10 گيگ)

بعد ازش اين سوالم كردم كه اينجوري جواب داد ...

ME : to cable Lan ro mizani be laptopet khod be khod connect mishe internetet (yani niaz nist kari bokoni) ya bayad dasti connect beshi be internet ?????

My friend : cable ro ke vasl mikonam mizanam connect to internet by broadband connection.az in tarigh connect misham

سوال برام اينجاس كه اگر ethernet بزنيم به اون مدم wireless ديگه چجوري دستي كانكت شيم ؟؟؟ راستش موندم .

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

اینهمه توضیح واسه یه سوال؟!
دوست شما حتما در مسیر کابل از یه مودم هم استفاده می کنه، بدون اون استفاده از اینترنت امکان نداره

برای تبدیل کردن به وایرلس هم یه Access Point یا Wireless Router کفایت می کنه،

برای کانکت شدن هم هم می تونه از کانکشن ویندوز استفاده کنه و تنظیمات مربوطه رو توی مودمی که الان داره وارد کنه.

سلام من می خوام یه لپ تاپ و یه پی سی و یه دستگاه xbox رو از طریق بیسیم شبکه کنم الان اینترنت من وایمکس مبین نت هستش دوستان می تونن بگن من چه قطعاتی رو بخرم و از چه مارکی حدود قیمتش باشه معرکس. والله از دست این همه کابل خسته شدم خونه شده شبیه اداره مخابرات از بس سیم از هر طرفش رد شده.

شما هم می تونی از یه Access Point و یا Wireless Router استفاده کنی و به هر سه دستگاه اینترنت وایرلس بدی.

می تونی از Linksys WRT120N Wireless-N Router استفاده کنی که حدود 70 تومن هست.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان یه کارت DVB اکسترنال میخوام که کانال های اون ور رو روی کامپیوتر داشته باشم شما چی پیشنهاد میکنید؟ قیمت هم 100 تا 150 تومن.

nimajan107

کاربر سایت
Aug 2, 2008
25
می خوام سیستمی با مخصات زیر جمع کنم لطفا راهنمائی کنید چه پاوری و با چه مارکی بگیرم من خودم
intel core i5 2.8 ghz-760
mb:giga h55m-usb3
vga:msi gtx 460
ram 2*2gb crossair 1600
hdd WD caviar black 500gb
monitoe lg 22261vp

mojy56

کاربر سایت
Nov 8, 2009
50
نام
مجتبی
سلام خدمت دوستان گل
می خواستم بعد عید یه کیس ببندم در حد 1.5 و فقط هم برا بازی میخواستم . این gtx580 خیلی نظرمو گرفته میخواستم ببینم با ای پول میشه یه سیستم خوب بست یا نه گرافیک ارزونتر بردارم و بورد و cpu بهتر . البته میخوام این سیستم تا 4 5 سال جوابگوی من باشه . در ضمن هارد و دی وی دی رایتر هم نمیخوام.
ممنون

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,590
نام
حسین
دوستان یه مانیتور خوب می خوام LEDباشه ورودی HDMI داشته باشه19 اینچ کمتر نباشه قیمتشم سقفش250 باشه بیشتر نشه مهمتر از همه این که گیر بیاد الان
خلاصه برای بازی با PS3 وX360میخوام حتما بایدLED باشه

ممنون

vahid_itc

کاربر سایت
Jun 5, 2010
64
با سلام

یه کیس کامل با بودجه 400 تومان
مهمترین استفاده برای دانشگاه مجازی و اینترنت و کارای دانشجویی
یه سیستم بروز که به درد دانشجو بخوره

لطفا یه مانیتور خوش قیمت که کیفیت مناسب داشته باشد و چشم را اذیت نکند معرفی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر