مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان میشه درباره ی zotac 980 amp یکم توضیح بدید؟ این چرا اینقد قیمتش کمه؟ چه فرقی با بقیه ی مدلای 980 داره؟

قیمت پایینش بخاطر تصمیم شرکت وارد کننده این برند هست. این مدل، کارت خوبیه ولی سرعت پردازشش یخورده از مدل های Giga و Asus و EVGA پایین تره ولی این تفاوت اونقدر زیاد نیست که آدم بخواد هزینه خیلی بیشتری برای خرید برندهای دیگه صرف کنه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: moxA.J and WW_EA

saeid33

کاربر سایت
Aug 26, 2009
33
سلام کارت صدا تا 600 تومن چی پیشنهاد میدید بیشتر کاربردم موزیک و فیلم هستش
من نظرم روی تیتانیوم اچ دی هستش آیا از تیتانیوم کارت بالاتری داریم نظر شما چیه؟

farshidstar2012n

کاربر سایت
Mar 18, 2016
1
سلام کارت صدا تا 600 تومن چی پیشنهاد میدید بیشتر کاربردم موزیک و فیلم هستش
من نظرم روی تیتانیوم اچ دی هستش آیا از تیتانیوم کارت بالاتری داریم نظر شما چیه؟

دوستان اکانت اصلی من بعد از تغییر هسته ی فروم به علتی مشکل دسترسی داره، فعلا با این اکانت پاسخ می دم

بله، بهترین گزینه برای موزیک همون X-Fi Titanium HD هست، البته سری Creative ZX هم موجودن که بیشتر برای بازی بهینه شدن تا موزیک، اما جدیدتر هستن و درایورشون مدت طولانی تری به روز خواهد شد.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام.
برای فروش قطعات زیر به صورت جدا چه قیمتی بگذارم خوبه؟
cpu:intel core i7 2600
MB:Asus P8P67
Ram: corsair 2x4gb xms3
power:green 535 us
بعد تا 2 تومن برای همین قطعات چی جایگزین کنم خوبه؟ cpu رو میخوام corei7 6700 باشه اگه بشه. کارت گرافیکم هم 970 هست. در آخر نیازی به تعویض این پاور برای قطعات جدید هست؟
ممنون.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام.
برای فروش قطعات زیر به صورت جدا چه قیمتی بگذارم خوبه؟
cpu:intel core i7 2600
MB:Asus P8P67
Ram: corsair 2x4gb xms3
power:green 535 us
بعد تا 2 تومن برای همین قطعات چی جایگزین کنم خوبه؟ cpu رو میخوام corei7 6700 باشه اگه بشه. کارت گرافیکم هم 970 هست. در آخر نیازی به تعویض این پاور برای قطعات جدید هست؟
ممنون.
پاور آره، 600 می خوای. مارد برد هم سری Z بگیر کلا با توجه به بودجه ات، مارک های اصلی همه خوبن (مثلا MSI z170 tomahawk). فکر کنم 2 ملیون واسه اون CPU کمه ببین K6600 ممکنه به بودجه ات بخوره.

saeid33

کاربر سایت
Aug 26, 2009
33
دوستان اکانت اصلی من بعد از تغییر هسته ی فروم به علتی مشکل دسترسی داره، فعلا با این اکانت پاسخ می دم

بله، بهترین گزینه برای موزیک همون X-Fi Titanium HD هست، البته سری Creative ZX هم موجودن که بیشتر برای بازی بهینه شدن تا موزیک، اما جدیدتر هستن و درایورشون مدت طولانی تری به روز خواهد شد.
یه نظر شما تیتانیوم رو نخرم درایوش دیگه واسه ویندوز بالاتر نمیاد نمیدونم ویندوز 10 نسخه 64 بیتی رو پشتیبانی میکنه یا نه؟ اگه بگیرم همون z رو میگیرم zx به کارم نمیاد فقط یه قطعه اضافی داره با خودش حالا به نظر شما چیکار کنم فکر کنم قدرت z پایینتر باشه درسته؟خیلی ممنون

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
یه نظر شما تیتانیوم رو نخرم درایوش دیگه واسه ویندوز بالاتر نمیاد نمیدونم ویندوز 10 نسخه 64 بیتی رو پشتیبانی میکنه یا نه؟ اگه بگیرم همون z رو میگیرم zx به کارم نمیاد فقط یه قطعه اضافی داره با خودش حالا به نظر شما چیکار کنم فکر کنم قدرت z پایینتر باشه درسته؟خیلی ممنون

تفاوت Z و Zx شاید فقط اون کابل رومیزی باشه، اما مدلZ و ZX از یه DAC با 116 دسی بل SNR بهره گرفتن در حالی که تراشه ی مبدل مدل ZXR با کیفیت تر و 124 دسی بل هست

در مورد تیتانیوم HD هم بله، درایور ویندوز 10 نسخه ی 64 بیتی هم داره.

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
CPU ی سیستم بنده 4670 و مادربردی که در حال حاضر استفاده می کنم ASUS H87-Pro هست.

قصد استفاده از رم DDR3 با فرکانس 2400MHz دارم و مادربرد فعلی من از چنین فرکانسی پشتیبانی نمی کنه ، دوستان چه مادربردی رو تا رنج 1T پیشنهاد می کنند ؟

یکی از دوستان ASRock Z97 Extreme6 رو پیشنهاد داده ، به نظر شما گزینه ی خوبیه ؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
CPU ی سیستم بنده 4670 و مادربردی که در حال حاضر استفاده می کنم ASUS H87-Pro هست.

قصد استفاده از رم DDR3 با فرکانس 2400MHz دارم و مادربرد فعلی من از چنین فرکانسی پشتیبانی نمی کنه ، دوستان چه مادربردی رو تا رنج 1T پیشنهاد می کنند ؟

یکی از دوستان ASRock Z97 Extreme6 رو پیشنهاد داده ، به نظر شما گزینه ی خوبیه ؟
اون مدلی که گفتید گزینه خوبیه ولی تو اون رنج قیمت Z97 - Pro Gamer از برند Asus هم انتخاب ایده آلیه.

• Like
Reactions: .: Megatron :.

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
دوستان r9 380x strix از پس رزولوشن مانیتور الترا واید ال جی LG 25UM65-P بر می آید یا خیر؟
1080 × 2560 پیکسل
تصمیم گرفتم کارت را از 970 به 380X کاهش بدم و با مبلغ ذخیره شده مانیتورم را عوض کنم.
میخوام ببینم اگر خیلی افت فریم پیدا میکنم مدل LG 22MP57HQ را انتخاب کنم.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان r9 380x strix از پس رزولوشن مانیتور الترا واید ال جی LG 25UM65-P بر می آید یا خیر؟
1080 × 2560 پیکسل
تصمیم گرفتم کارت را از 970 به 380X کاهش بدم و با مبلغ ذخیره شده مانیتورم را عوض کنم.
میخوام ببینم اگر خیلی افت فریم پیدا میکنم مدل LG 22MP57HQ را انتخاب کنم.

اگه همون کارت 970 بود برای مانیتور جدید شما مناسبتر بود، هر چند که R9 380X هم در بیشتر موارد خیلی ضعیفتر نیست.

مدل اولترا واید در این ابعادهم خیلی مزیتی در بازی کردن نداره، همون مدل 1080p رو هم بخرید چیزی از دست ندادید.

• Like
Reactions: ehsan7

theboss

کاربر سایت
Apr 14, 2009
76
نام
محسن
با سلام
یک مانیتور 23 یا 24 اینچ با پنل ips با حدود قیمت 800 تومن مناسب برای تماشای فیلم معرفی کنید.
درضمن به شخصه مدل های asus رو بیشتر میپسندم.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
با سلام
یک مانیتور 23 یا 24 اینچ با پنل ips با حدود قیمت 800 تومن مناسب برای تماشای فیلم معرفی کنید.
درضمن به شخصه مدل های asus رو بیشتر میپسندم.

از ایسوس می تونید مدل VX229H رو انتخاب کنید و از اون بهتر MX239H که پنل بهتری داره
انتخاب عالی دیگه هم مدل SAMSUNG S24D595H هست که پنل PLS با همون فناوری IPS رو داره و در عین حال سرعت پاسخگویی بهتر و ترکیب رنگ عالی از مزیتهاش هست. قیمتش هم حدود 700 تومنه.

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
دوستان میشه توی این زمونه با این cpu بازی های جدید رو بازی کرد؟
Intel core i36100 (3.70 GHz) 64 bit dual core
چون دوئل کوره نگرانم
میشه باهاش بازی هایی مثل witcher 3 و batman arkham knight رو بازی کرد

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
دوستان میشه توی این زمونه با این cpu بازی های جدید رو بازی کرد؟
Intel core i36100 (3.70 GHz) 64 bit dual core
چون دوئل کوره نگرانم
میشه باهاش بازی هایی مثل witcher 3 و batman arkham knight رو بازی کرد
2هسته ای هستش اما بصورت مجازی تبدیل به 4 هسته میشه
برای بازیها جوابگو هست فعلاََ اما برای شرط احتیاط به نظرم نباید پردازنده کمتر از i5 6400 باشه

• Like
Reactions: afshin76

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر