مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
583
نام
Hamidreza
اه پس این مشکل در اون مدل هایی هستش که صفحه نمایش 4k دارن!
این مدل ها رو وقتی میزاریشون رو 4K رفرش ریتشون میشه 48 یا کلا 48 هرتز هستن؟ منظورم اینه که اگر همین 4K ها رو روی FHD تنظیم بکنیم رفرش ریتشون میره بالاتر یا فرقی نداره؟
و اگر فرقی نداره و کلا روی 48 هرتز قفل هستن که باید برم سراغ مدل های FHD درسته؟یعنی اگر بنده این مدل ها رو با صفحه نمایش FHD تهیه بکنم رفرش ریت 60 هرتز خواهند داشت؟ 120 هرتز که توی هیچ کدومشون نیست درسته؟
ممنون از پاسخ و راهنمایی عزیز !@};-

تا اونجا که من تحقیق کردم کلا توی هر حالتی رفرش ریتشون روی 48 هرتز هست و بالاتر نمیره، برای مثال می تونید این ویدئو رو ببینید. FHD ها معمولا همشون 60 هرتز هستن و 120 یا نیست و یا اگه باشه کلا خیلی مدلای محدودی هست اینم دلیلش اینه که کارت گرافیک لپ تاپ توان اجرای بازی های جدید رو بصورت 60 فریم به بالا نداره و کلا 60 فریم تبدیل به یه استاندارد شده. با این همه باز اگه می تونید یه سری ویدئو از اجرای بازی های مختلف روی مدل های انتخابیتون ببینید، ممکنه بعضی هاشون این مشکل قفل بودن رفرش ریت رو نداشته باشن.

دوستان اگر میشه بگین که پاور gp600A-eu گرین، کفایت میکنه یا نه. (r9 380 و i5 6600 )

بله کاملا پاسخگو هست.

golden phonix

کاربر سایت
May 25, 2013
74
سلام به دوستان و بخصوص اقا فرشید
اقا شرمنده ک سوال یکم نامربوطه به تاپیک ولی تو تاپیک مربوطه جوابی نگرفتم اگه لطف کنید اینجا جواب بدید
یه لپ تاپ تا حداکثر بودجه 3 تومن با مشخصات زیر چی خوبه ؟
صفه نمایش مات 15 اینچ 2-گرافیک و cpu هم gefprce و intel باشه 3-هارد حداقل ی ترا 4-شارژدهیشم حداقل 4 ساعت باشه
کاربردشم دانشجویی باشه دیگه خیلی هم قوی نباشه حله
ممنون

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
سلام به دوستان و بخصوص اقا فرشید
اقا شرمنده ک سوال یکم نامربوطه به تاپیک ولی تو تاپیک مربوطه جوابی نگرفتم اگه لطف کنید اینجا جواب بدید
یه لپ تاپ تا حداکثر بودجه 3 تومن با مشخصات زیر چی خوبه ؟
صفه نمایش مات 15 اینچ 2-گرافیک و cpu هم gefprce و intel باشه 3-هارد حداقل ی ترا 4-شارژدهیشم حداقل 4 ساعت باشه
کاربردشم دانشجویی باشه دیگه خیلی هم قوی نباشه حله
ممنون
asus k550jk

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,318
نام
-_-
سلام
اقا یک سوالی داشتم جای بهتری از اینجا پیدا نکردم برای پرسیدن
یک عدد مانیتور lg 2261 vp دارم که به ps4 وصل هست و به مانیتور هدست وصل کردم و خروجی صدا گرفتم . ماینتور فقط درگاه هدست داره و میکروفون نداره . هدست هم کابل خروجی صدا و میکروفونش جدا هست ( دو انشعاب داره یکی سبز برای صدا و یکی صورتی برای میکروفون ) . اگه از این تبدیل ها بگیرم و به مانیتور وصل کنم میکروفون کار خواهد کرد ؟ اگه نه راهی هست ؟
monster-cable-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%D9%84-280x280.jpg

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
سلام
یک عدد مانیتور lg 2261 vp دارم که به ps4 وصل هست و به مانیتور هدست وصل کردم و خروجی صدا گرفتم . ماینتور فقط درگاه هدست داره و میکروفون نداره . هدست هم کابل خروجی صدا و میکروفونش جدا هست ( دو انشعاب داره یکی سبز برای صدا و یکی صورتی برای میکروفون ) . اگه از این تبدیل ها بگیرم و به مانیتور وصل کنم میکروفون کار خواهد کرد ؟ اگه نه راهی هست ؟
من ازین تبدیل برای گوشیم استفاده میکنم که یه خروجی جک۳.۵ میلی رو به دوتا تبدیل میکنه
فکر نکنم به درد کار دیگه بخوره..
پلی۴ ورودی میکروفون اگه داره ازون استفاده کن، یا یه دیوایس دیگه بخر که بی سیم باشه و به پلی۴ مشکل نداشته باشه و وصل شه بهش

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
11,859
نام
فرشید
سلام

خیر نمیشه،
مانیتور فقط خروجی صدای استریو داره و نه ورودی، پس با هیچ تبدیلی نمی تونید صدای میکروفون رو از طریق مانیتور به کنسول منتقل کنید، تنها راه اتصال مستقیم هدست به کنسول هست.

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
118
نام
رضا
با سلام خدمت دوستان
یه سری قطعه به یکی از دوستان دادم میخواستم بدونم حدودا چقدر میشه روشون قیمت گذاشت
mainboard:asus m4a785td-evo
cpu:amd phenom II X2 550
ram:2x2 Geil Value Plus
hdd:Western Digital Cavier Green 1TB
Power:Green 380A
با تشکر

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
848
نام
رامتین
دوستان درود ، تاپیک دیگه ای نداشتیم :

بین این مودم ها کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید؟

یه PS3 هم هست که وصل کنم بهش. یکیشون DHCP رو نداشت. فکر کنم ایسوس بود، چیزه دیگه ای هست تو این رنج ؟

Asus DSL-N12U C1 هم هست که فکر کنم ارزش پرداخت رو داشته باشه، تا نظر دوستان چی باشه؟

آخرین ویرایش:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,075
نام
رضا
سلام دوتا 980 TI با 3770K تنگنا ایجاد میکنه یا نه ؟ البته تا Ghz4.6 اور کلاک کردم
و پاوری که پاسخگو باشه هم معرفی کنید

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
11,859
نام
فرشید
با سلام خدمت دوستان
یه سری قطعه به یکی از دوستان دادم میخواستم بدونم حدودا چقدر میشه روشون قیمت گذاشت
mainboard:asus m4a785td-evo
cpu:amd phenom II X2 550
ram:2x2 Geil Value Plus
hdd:Western Digital Cavier Green 1TB
Power:Green 380A
با تشکر

حدود 400 تومن شاید

دوستان درود ، تاپیک دیگه ای نداشتیم :

بین این مودم ها کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید؟

یه PS3 هم هست که وصل کنم بهش. یکیشون DHCP رو نداشت. فکر کنم ایسوس بود، چیزه دیگه ای هست تو این رنج ؟

Asus DSL-N12U C1 هم هست که فکر کنم ارزش پرداخت رو داشته باشه، تا نظر دوستان چی باشه؟

بله N12 که خوبه، اما همه رده متوسط هستن و از نظر سرعت فرق زیادی ندارن، از نظر امکانات جانبی ممکنه تفاوت هایی داشته باشن.

من هم N12 یا بعدش 8968 رو توصیه می کنم.

سلام دوستان براى كارت گرافيك ٩٨٠ وcore i5 6400 چه پاورى مناسبه؟؟

پاور 600 وات به بالا

سلام دوتا 980 TI با 3770K تنگنا ایجاد میکنه یا نه ؟ البته تا Ghz4.6 اور کلاک کردم
و پاوری که پاسخگو باشه هم معرفی کنید

خیر، فعلا خیلی هم خوب جواب میده با این فرکانس.
پاور 650 وات به بالا باشه بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر