مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Ps3 Sony

کاربر سایت
Sep 24, 2014
240
نام
علی
Phantom painاگر مثل ground zeroes بهینه بشه به هیچ وجه مشکلی نیس
بایستی کلی نگاه کنی . gtx 970 کارت قوی ای هستش که تا دو ، سه سال میتونه بالاترین کیفیت رو بده . بعد از اون معلوم نیس چی پیش میاد .
به نظر من در نسل فعلی با اومدن سخت افزار و تکنولوژیهای جدیدتر اگر بالاترین کیفیت براتون مهم نباشه ، هم چنان این تجهیزات قابل استفاده اند تا جایی که از رده خارج بشن

من برام فقط مهمه کم نیاره یعنی روون باشه همین کیفیت خوبی رو هم اراعه بده.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
ببخشید.پس سیتستمم خوبه ؟؟؟الان فرقی نداره من کدومو بگیرم.به نظرت با امدن بازی های mgs phantom pain این گرافیک ضعیف نمیشه یعنی از زده خارج بشه؟؟؟
سیستمتون خوبه و حالا حالاها به مشکل باهاش بر نمیخورید. خیلی فرقی نداره کدوم رو بگیرید. فقط اونی که فن رفرنس داره رو نگیرید. با گیم های سنگین تر از MGS هم به مشکل بر نمیخورید باهاش

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن
با سلام
چند سوال دارم ممنون می شم جواب بدبد
1- الان پاور من ترمالیک 470 هستش رو پاور زده input= 410 این پاور توان واقعی داره ؟
2- این پاور کارت گرفیک zotac gtx 960 رو جواب می ده ؟ سی پی یو هم core i3 4150 مادر بردم B85-plus
3- الان من یک گرافیک دارم memory clock ba core clocksh همیشه رو ماکسیمم خودش قرار داره . وقتی این دو تا رو ماکسیمم خودشون قرار دارند یعنی گرافیک داره 100% از توان مصرفی برقش استفاده می کنه ؟

خسته نباشید عیدتون هم مبارک

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام .
بهترین هارد اکسترنالی که با 250ت میشه خرید رو معرفی کنید .
و اینک چقدر باید بودجه رو افزایش بدم تا یک هارد 2 ترا و همینطور خوب بخرم ؟

ممنون

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
با سلام
چند سوال دارم ممنون می شم جواب بدبد
1- الان پاور من ترمالیک 470 هستش رو پاور زده input= 410 این پاور توان واقعی داره ؟
2- این پاور کارت گرفیک zotac gtx 960 رو جواب می ده ؟ سی پی یو هم core i3 4150 مادر بردم B85-plus
3- الان من یک گرافیک دارم memory clock ba core clocksh همیشه رو ماکسیمم خودش قرار داره . وقتی این دو تا رو ماکسیمم خودشون قرار دارند یعنی گرافیک داره 100% از توان مصرفی برقش استفاده می کنه ؟

خسته نباشید عیدتون هم مبارک
اون پاور فک میکنم بازدهی 70 درصدی داره و برای اون سیستم خیلی مناسب نیست و حداقل 550 و بهتر 600 واتی از برندای معتبر مناسبه.
با نرم افزارایی مثله msi afterburner میزان مصرف و کلاک کارت رو چک کنید ببینید به چه صورت هست. ولی بالا بودن این دو نشان لود 100 درصدی نیست.
سلام .
بهترین هارد اکسترنالی که با 250ت میشه خرید رو معرفی کنید .
و اینک چقدر باید بودجه رو افزایش بدم تا یک هارد 2 ترا و همینطور خوب بخرم ؟

ممنون
میتونید AData DashDrive HD650 1TB یا Silicon Power Armor A30 1TB رو بردارید که خوبند. برای 2 ترا هم یه 200 تومنی میره روش

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
فرشید جان برای 2560x1440 چه کارتی رو پیشنهاد میدین؟ Single کارتی هست که روی Ultra فریم خوبی بده؟

خب اگه به 30 فریم راضی میشی که تک کارت GTX 980 یا R9 290X هم کفایت می کنه اما اگه مثل من به 60 فریم عادت داری باید دوتا کارت رده بالا داشته باشی، مثل دوتا GTX 970 یا بالاتر یا دوتا 290 یا بالاتر.
حالا امیدوارم اگه GTX 980Ti اومد شاید دیدیم که راندمانش برای 60 فریم یا این حدود هم توی رزولوشن 2560x1440 کافی باشه!

موس و کیبرد برای گیمنت تا قیمت 250 چی پیشنهاد میکنید؟

خب اگه مدلای مخصوص گیمینگ رو بخواید که سخته بشه هر دوتاش رو با این قیمت خرید، اما اگه مدلای با کیفیت Combo از یه برند معتبر رو بخواید میشه با این بودجه مدل با کیفیتی خرید.
مدل Microsoft Desktop 3000/4000 انتخاب خوبی هست. از برند Logitech هم مدلهای خوبی موجوده.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام دوستان مانیتور samsung D595plus برای فیلم و بازی مناسبه ؟ تو اینترنت که چیز بدی ازش نشنیدم ولی خواستم مطمئن بشم
مانیتورهای ایسوس چطورن؟ شنیدم خراب پنل زیاد توشون دیده میشه . وضع گارانتیشون چطوره؟
بین دو مدل vx248h و vn247h کدوم.بهتره ؟ روی کاغذ که مشابهن
مدلها و برندهای دیگه تا 800هزار تومان چی میتونم بگیرم ؟
زاویه دید و قابل تغییر بودن زاویه پنل هم برام مهمه اما کیفیت و راندمان برام ارجحیت داره .
نیاز به پورت اضافی hdmi هم هستم تا اگر در آینده کنسول خریدم بتونم همزمان با کیس بهش وصل کنم
با تشکر

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان ارزون ترین مودمی که جای دو پورت لن داشته باشه ( فقط میخوام PC و PS4 رو به هم وصل کنم) چه مدلیه؟! کارکرده هم که باشه چه بهتر

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اساتید لطف کنن یه کیس تا حداکثر 3 میلیون واسم معرفی کنن که بتونه بازی های روز رو با کیفیت بالا اجرا کنه و در اینده قابل ارتقا باشه . (بیشتر تاکیدم روی AC : Unity هستش که بنچمارک گرافیکی خوبی هست )

ممنون

MNDelta

کاربر سایت
Dec 11, 2013
13
سلام یه سیستم DDR3 کارکرده ( کیس) برا فروش دارم میخواستم ببینم چقد بفروشم خوبه

M.B: G41 foxconn
cpu:Intel Doul core 2160 pentium
Ram:2G kingmax 1333
VGA : 1GB GeForce 210 64 bit
DVD R/w: sumsung sata
Hard:80 Seagate