مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Missile

کاربر سایت
May 1, 2013
210
نام
سياوش
من يكي از دو ستانم ميخواد يه سيستم مخصوص گيم جمع كنه روي كاغذ سه تا سيستم رو براي من نوشته كه من بپرسم ببينم قيمت شون حدودا چند در مياد و هم اينكه كدوم يك از اين سه سيستم بهتر هستن براي اجراي گيم ها.

Intel i7 4770k CPU
msi gtx 780 lightning GPU
msi xpower Z87 mainboard
1TB ssd
BD asus
32 GB رم quad channel
ENERMAX MAXREVO 1500W Power

--------------------------------------

amd fx 9590 CPU
asus directCU ii r9 290x GPU
asus crosshair V Formula z mainboard
1TB ssd
BD asus
32 GB رم quad channel
ENERMAX Platimax 1000w Power

---------------------------------------

Intel i7 4960x CPU
evga gtx 780 ti GPU
asus rampage iv black edition mainboard
1TB ssd
BD asus
32 GB رم quad channel

ضمنا يه جاي مناسب هم اگر ميشناسيد براي خريد معرفي كنيد خيلي ممنون .

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
ممنون ، بهترین برند و مدل 1TB که این قابلیت ها را داشته باشه میشه معرفی کنید .

راستش مدلای موجود زیاد نیست، من مدل 1TB از SEAGATE Wireless PLUS رو فقط دیدم که حدود 670 تومن هست.

خیلی ممنونم. هم از شما هم از یوزر سوپرا
فقط مادربرد دیگه ای هم دارم واسه انتخاب یا همین بهترینه؟ آخه اسلات PCI نداره (واسه کارت صدا)، ماژول رم هم فقط 2 تا داره (اگه درست فهمیده باشم)

مادربرد بالاتر که خیلی هست، اما مدلای بهتر دیگه PCI قدیمی ندارن، چون هم مستقیما ساپورت نمیشه و هم دیگه استفاده ای نداره توی سیستمای قویتر، کارت صدای PCI-ex هم جدیدا زیاد شده، همین که با کارت صدای آنبرد کاری نداری یعنی حرفه کار و با تجربه ای!
اسلات رم هم 4 تا داره.

درود
میخوام هارد اکسترنال 3tb بگیرم ، میخواستم بدونم این My Book Live ها پورت USB3 دارن یا نه !

بله، Mybook های جدید همگی USB 3.0 هستن.

با سلام یه کانفیگ واسه کاره فتوشاپ میخوام (سایز 10*15 تا 70*100 ) کاره خاصی هم نمیکنم دیگه.راهنمایی لطفا..............

CPU:Core i5 4570
RAM:2*4GB 1600 DDR3
M/B:B85-PLUS
VGA:NVIDIA GT 630
HDD:SEAGATE 1TB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 600w
CASE:MAGNUM2

حدود 1900 تومن میشه و برای کار شما هم نسبت قیمت به راندمان مناسبی داره.

من يكي از دو ستانم ميخواد يه سيستم مخصوص گيم جمع كنه روي كاغذ سه تا سيستم رو براي من نوشته كه من بپرسم ببينم قيمت شون حدودا چند در مياد و هم اينكه كدوم يك از اين سه سيستم بهتر هستن براي إجراي گيم ها.

Intel i7 4770k CPU
msi gtx 780 lightning GPU
msi xpower Z87 mainboard
1TB ssd
BD asus
32 GB رم quad channel

--------------------------------------

amd fx 9590 CPU
asus directCU ii r9 290x GPU
asus crosshair V Formula z mainboard
1TB ssd
BD asus
32 GB رم quad channel
ENERMAX Platimax 1000w Power

---------------------------------------

Intel i7 4960x CPU
asus directCU ii gtx 780ti GPU
1TB ssd
BD asus
32 GB رم quad channel

ضمنا يه جاي مناسب هم اگر ميشناسيد براي خريد معرفي كنيد خيلي ممنون .

سیستم آخری که قویترین ترکیب موجود بازار دنیا هست، گرافیکش هم که قویترین هست، اما خب ممکنه 32 گیگ رم و پاور 1500 وات بیش از حد نیاز و غیر ضروری باشه.
قطعات رو هم چون خیلی رند و رایج نیستن نمیشه دقیق قیمت داد، هر ترکیب رو انتخاب کردید به صورت مجزا مجدد بپرسید تا قیمت بدیم.

Missile

کاربر سایت
May 1, 2013
210
نام
سياوش
سیستم آخری که قویترین ترکیب موجود بازار دنیا هست، گرافیکش هم که قویترین هست، اما خب ممکنه 32 گیگ رم و پاور 1500 وات بیش از حد نیاز و غیر ضروری باشه.
قطعات رو هم چون خیلی رند و رایج نیستن نمیشه دقیق قیمت داد، هر ترکیب رو انتخاب کردید به صورت مجزا مجدد بپرسید تا قیمت بدیم.
با تشكر از شما خب پس با اين حساب همون سيستم اخري رو قيمتش رو بگين منتها دوستم با من تماس گرفت و به جاي كارت asus كارت evga رو جايگزين كرد اون هم به صورت sli در نهايت سيستم شد اين

Intel i7 4960x CPU
Sli evga gtx 780 ti Superclocked w/ACX Cooler GPU
1TB ssd
BD asus
32 GB رم quad channel
اگر امكان داره يه فروشگاه معتبر در تهران هم براي خريد معرفي كنيد كه محصولات بالا رو با گارانتي اصلي عرضه ميكنه .

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام فرشید جان. یه کیبورد بی‌سیم می‌خوام. واسه کارای روزمره، واسه بازی نیست و خیلی مهم نیست کیفیتش چطوره. دکتر بهم گفته نباید زیاد نزدیک به مانیتور باشم، منم بعضی وقتا احتیاج دارم با فاصله از TV یا مانیتور یه چیزی تایپ کنم. یه چیزی که در حد روزی یکی دو ساعت استفاده جواب بده.
فقط ترجیحاً گرون‌تر از 200 نباشه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
با سلام خدمت آقا فرشید و سایر دوستانی که مشاوره میدن!
ممنون میشم اگه قیمت سیستم زیر رو بهم بگید!
اگه تونستید جدا جدا بگید ، اگه هم که نه همون به صورت کلی هم بگید ممنون میشم!

CPU: intel core i5 3330
MB: asus p8b75v
VGA: 5450 2 gig
RAM: 4 gig 1333 adate
H.D.D: 500 gig sata
Power: huathey 400 w
DVD RW: citeon 24u
مانیتورش هم این هست!
SAMSUNG LED 19 inch 5am
قیمت مانیتور رو جدا بگید!
پیشاپیش ممنون!

حدود 1140 تومن میشه
مانیتور هم 370 تومن.

یک سیستم تا سقف 6 تومن میخواستم !!

پیشاپیش ممنون از راهنمایی

CPU:INTEL Core I5 4670K
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS Z87-PLUS
VGA:Geforce GTX 780 2GB DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
SSD:SAMSUNG 840 PRO
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:750W GREEN
CASE:GREEN X7

دوستان کسی یه محل معتبر و مطمئن برای خرید رم مک بوک میشناسه ؟

مرسی

رمش که با رم لپ تاپهای دیگه تفاوت نمی کنه، اما ترجیحا از همون مارک و مدلی الان روی لپ تاپ هست توی بازار خریداری کنید.

سلام فرشید جان. یه کیبورد بی‌سیم می‌خوام. واسه کارای روزمره، واسه بازی نیست و خیلی مهم نیست کیفیتش چطوره. دکتر بهم گفته نباید زیاد نزدیک به مانیتور باشم، منم بعضی وقتا احتیاج دارم با فاصله از TV یا مانیتور یه چیزی تایپ کنم. یه چیزی که در حد روزی یکی دو ساعت استفاده جواب بده.
فقط ترجیحاً گرون‌تر از 200 نباشه.

کیبوردهای بی سیم از برندهای ارزونقیمت در بازار موجود هست، هم مدل Wireless و هم Bluetooth، من توصیه می کنم از Genius یا A4tech برداری که خب زیر 100 تومن هستن،
اگر می تونی تا 200 تومن هزینه کنی که دیگه بهترین انتخاب مدلهای بی سیم خود مایکروسافت مثل
Microsoft Arc Wireless
هست که زیر 200 تومن قیمت داره.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
کیبوردهای بی سیم از برندهای ارزونقیمت در بازار موجود هست، هم مدل Wireless و هم Bluetooth، من توصیه می کنم از Genius یا A4tech برداری که خب زیر 100 تومن هستن،
اگر می تونی تا 200 تومن هزینه کنی که دیگه بهترین انتخاب مدلهای بی سیم خود مایکروسافت مثل
Microsoft Arc Wireless
هست که زیر 200 تومن قیمت داره.

پس همون مدل مایکروسافت رو می‌گیرم. سپاسگزارم. فقط از نظر نگهداری زمان شارژ چطور هستن؟ شارژی هستن یا باتری‌خور هستن؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
کیبورد خوش دست و عالی هم واسه بازی های mmo مثه دوتا 2 و بازی های اول شخص چی پیشنهاد میدید تا سقف 300 تومن ؟
به نظرتون این هدست تو قیمت خودش از همه ی هدست هایی که تو همین قیمت هستند بهتره برای بازی و کلاً کیفیت صدا ؟ 370 بود قیمتش
Razer Kraken 7.1 Gaming Headset: Surround Sound USB Gaming Headset - Razer United States

آخرین ویرایش:

milad_wanted

کاربر سایت
Dec 16, 2010
119
نام
Milad
سلام برعزیزان زحمت کش. بچه ها من یه 200 تومن دستم اومده، به نظرتون کارت گرافیکمو که 6790 هستش را عوض کنم یا مادربردم که P8H61-USB3 عوض کنم یا کیس بگیرم؟

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

ببخشید مخواستم بدونم مخالف قوانین نیست اگه بخوام آدرس فروشگاهی برای خرید کارت گرافیک در شیراز رو کسی بهم بده ؟

بدرود

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
پس همون مدل مایکروسافت رو می‌گیرم. سپاسگزارم. فقط از نظر نگهداری زمان شارژ چطور هستن؟ شارژی هستن یا باتری‌خور هستن؟

مدلای ارزونتر باطری AA می خورن، اینم فکر کنم باطری خور باشه، زمان دوامش رو نمی دونم،

کیبورد خوش دست و عالی هم واسه بازی های mmo مثه دوتا 2 و بازی های اول شخص چی پیشنهاد میدید تا سقف 300 تومن ؟
به نظرتون این هدست تو قیمت خودش از همه ی هدست هایی که تو همین قیمت هستند بهتره برای بازی و کلاً کیفیت صدا ؟ 370 بود قیمتش
Razer Kraken 7.1 Gaming Headset: Surround Sound USB Gaming Headset - Razer United States

هدست که عالیه، انتخاب خوبی هست، اگرمدل آنالوگ با کاکتور جک استریو هم بخوای مدل Carcharias با 320 تومن انتخاب خوبی هست.پدر مورد کیبورد هم میشه از مدلای خود Razer مدل
DeathStalker Gaming رو انتخاب کرد که Numpad همم داره و کلیدهای Fn برای تعریف کاکرکد جدید در بازی MMO و FPS هم داره و دوامش هم بالاست، فقط مکانیکی نیست؛ کلیدهاش هم کمی تخت هست و حدود 300 تومن هست.

سلام برعزیزان زحمت کش. بچه ها من یه 200 تومن دستم اومده، به نظرتون کارت گرافیکمو که 6790 هستش را عوض کنم یا مادربردم که P8H61-USB3 عوض کنم یا کیس بگیرم؟

کارت گرافیک حتما اولویت بیشتری داره؛
کمترین خرید جدید برای شما باید AMD 280X یا 760 باشه وگرنه تفاوت زیادی با کارت خودت نخواهد داشت.

درود

ببخشید مخواستم بدونم مخالف قوانین نیست اگه بخوام آدرس فروشگاهی برای خرید کارت گرافیک در شیراز رو کسی بهم بده ؟

بدرود
اگر در پیام خصوصی بهتون بگن ایرادی نداره، از تهران هم می تونید بصورت پستی خرید کنید.

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
دوستان بورد asus X79 پردازنده های جدید (ivy bridge-e مثلا 4930) رو پشتیبانی میکنه ؟ از یه طرف از هر لحاظ از مدل P9 سرتره از یه طرف هم اون بالا ننوشته برای نسل دوم سری lga :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر