مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

سلام خدمت استادان عزیز من خواستم یه سیستم برای گیم و فیلم های فول HD جم کنم البته فقط قطعات کیس هاردم دارم .
یه مانیتور سامسونگ 24 اینچ فول اچ دیم دارم که میخوام قطعه ها با این مانیتور جفتو جور باشه
بودجه ی من دو میلیونو ششصد هزار تومانه ممنون از شما عزیزان

سلام خدمت استادان عزیز من خواستم یه سیستم برای گیم و فیلم های فول HD جم کنم البته فقط قطعات کیس هاردم دارم .
یه مانیتور سامسونگ 24 اینچ فول اچ دیم دارم که میخوام قطعه ها با این مانیتور جفتو جور باشه
بودجه ی من دو میلیونو ششصد هزار تومانه ممنون از شما عزیزان

درود و به انجمن ما خوش آمدید!

این سیستم توصیه میشه:

CPU:INTEL Core I3 3210RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8B75V
VGA:AMD 7870 DDR5
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:650W GREEN
CASE:GREEN MAGNUM2

حدود 2550 میشه، اگر 400 تومن دیگه اضافه بشه میشه پردازنده ی قویتر Core i5 3570 جایگزین کرد که توی برخی بازیها راندمان بالاتری میده، اما با این بودجه هیچ قطعه ای رو نباید بجز قطعات بالا برداشت.

مشكل من سيستمم هست :d كلا واسه اينكه بتونم مترو رو تو حالت high end بازي كنم چيا رو تغيير بدم به چي + هزينه تغيير رو ميخوام بدونم :

سيستم من :
MAIN BOARD : ASUS PS B
CPU : intel 2.33 6550 core2 duo box
GRAPHIC : medimax 9600gt 512
RAM : 2G

سلام من ایکس باکسم1دوروپیش ازدست دادم$-) حالایه مشاوره ازشما برابالابردن قطعات کامپیوترم می خوام>:/ یه قطعاتی بگوکه خدایی هیچ بازی گیرنکنه%-( نسبت به چندتابودجه بگواول بگو اونی که گیرنکنه چیه بعدبودجه من ازیک تومن به پایین :!!دمت گرم قطعاتوحتما بنویس:-b$-)مرسی رفیق

مشكل من سيستمم هست :d كلا واسه اينكه بتونم مترو رو تو حالت high end بازي كنم چيا رو تغيير بدم به چي + هزينه تغيير رو ميخوام بدونم :

سيستم من :
MAIN BOARD : ASUS PS B
CPU : intel 2.33 6550 core2 duo box
GRAPHIC : medimax 9600gt 512
RAM : 2G
شما همه رو باید تغییر بدی ، حداقل 2.700 بودجه نیاز هست !
قطعات پیشنهادی هم اینا میشه :

CPU : intel i5 3330
RAM : corsair xms3 8gb 2x4gb ddr3 1600
MAIN : asus p8b75-m lx
VGA : msi gtx660ti pe
POWER : green gp600a-eu

حالا اگه Resـه طبیعی مانیتورت کمتر از 1080 باشه میشه کارت گرافیک رو کمتر مثل HD7870 یا GTX660 در نظر گرفت ! (یه 250 300 تومنی حدودا کم میشه)
سلام من ایکس باکسم1دوروپیش ازدست دادم
yahoo_64.gif
حالایه مشاوره ازشما برابالابردن قطعات کامپیوترم می خوام
yahoo_70.gif
یه قطعاتی بگوکه خدایی هیچ بازی گیرنکنه
yahoo_107.gif
نسبت به چندتابودجه بگواول بگو اونی که گیرنکنه چیه بعدبودجه من ازیک تومن به پایین
yahoo_110.gif
دمت گرم قطعاتوحتما بنویس
yahoo_26.gif
yahoo_64.gif
مرسی رفیق
با 1 تومن که نمیشه سیستم بازی بست ، حداقل قطعات پیشنهادی که بشه روش حساب کرد و ارزش خرید داشته باشه در کمترین حالت 2 تومن بودجه نیاز داره مثل اینا :

CPU : intel i3 3220
RAM : corsair xms3 4gb 2x2gb ddr3 1600
VGA : sapphire hd7770
HDD : seagate barracuda 500gb
ODD : samsung 24x sata
CASE : green magnum 2

حدودا 2.080 در میاد ، دیگه کمتر از این معنی بازی نمیده !

آخرین ویرایش:
شما همه رو باید تغییر بدی ، حداقل 2.700 بودجه نیاز هست !
قطعات پیشنهادی هم اینا میشه :

CPU : intel i5 3330
RAM : corsair xms3 8gb 2x4gb ddr3 1600
VGA : msi gtx660ti pe

حالا اگه Resـه طبیعی مانیتورت کمتر از 1080 باشه میشه کارت گرافیک رو کمتر مثل HD7870 یا GTX660 در نظر گرفت ! (یه 250 300 تومنی حدودا کم میشه)

با 1 تومن که نمیشه سیستم بازی بست ، حداقل قطعات پیشنهادی که بشه روش حساب کرد و ارزش خرید داشته باشه در کمترین حالت 2 تومن بودجه نیاز داره مثل اینا :

CPU : intel i3 3220
RAM : corsair xms3 4gb 2x2gb ddr3 1600
VGA : sapphire hd7770
HDD : seagate barracuda 500gb
ODD : samsung 24x sata
CASE : green magnum 2

حدودا 2.080 در میاد ، دیگه کمتر از این معنی بازی نمیده !
مثلااگه رم وگرافیکو پایین تربگی تومی گی جواب نمی ده یاسی پیورومرسی اگه قیمت داری باقیمت گرافیکو رمو بگو چندالان مرسی :d

خواهشا یه راهنمایی دیگه از من در مورد مانیتور بکنبن بد جوری گیر کردم فروشنده این مدل X.Vision LE-24D20 رو پیشنهاد داده میگه گیرنده دیجیتال هم داره.

ارزش خریدن رو داره من میخوام یه مانیتور عالی بگیرم این بدرد میخوره کلا کیفیت تصویرش برای بازی و تماشای فیلم چطوره؟

اگه مشکل داره یه مانیتور خود تو رنج قیمت 750 تا 800 رو بهم معرفی کنین که به جای این بگیرم.

خواهشا یه راهنمایی دیگه از من در مورد مانیتور بکنبن بد جوری گیر کردم فروشنده این مدل X.Vision LE-24D20 رو پیشنهاد داده میگه گیرنده دیجیتال هم داره.

ارزش خریدن رو داره من میخوام یه مانیتور عالی بگیرم این بدرد میخوره کلا کیفیت تصویرش برای بازی و تماشای فیلم چطوره؟

اگه مشکل داره یه مانیتور خود تو رنج قیمت 750 تا 800 رو بهم معرفی کنین که به جای این بگیرم.

مدل پیشنهادی فروشنده بدرد ایستگاه اتوبوس می خوره، نه میز کامپیوتر!
بهترین مدل موجود بازار داخل SAMSUNG S23A560H PLUS یا در رده ی بعد S23B315 هست. مدلهایی از سامسونگ و LG هستن که گیرنده ی دیجیتال داخلی دارن و 100 هرتز هم هستن، اما شاید سرعت پاسخگویی مناسبی برای بازی روی PC نداشته باشن.

درود و به انجمن ما خوش آمدید!

این سیستم توصیه میشه:

CPU:INTEL Core I3 3210RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8B75V
VGA:AMD 7870 DDR5
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:650W GREEN
CASE:GREEN MAGNUM2

حدود 2550 میشه، اگر 400 تومن دیگه اضافه بشه میشه پردازنده ی قویتر Core i5 3570 جایگزین کرد که توی برخی بازیها راندمان بالاتری میده، اما با این بودجه هیچ قطعه ای رو نباید بجز قطعات بالا برداشت.

من این دو تا رو دارمDD:SAMSUNG 24X SATA،CASE:GREEN MAGNUM2
یه پاورم دارم ببین به درد میخوره zero one atx650
میتونی سیستمو قوی تر کنی اگه پاور خودم خوب بود قیمت پاو ر هم بهشون اضافه کن بیشتر به گرافیک برس مادربردی انتخاب کن که فقط ساپورت کنه زیاد رو مادربرد مانور نده ممونم

مدل پیشنهادی فروشنده بدرد ایستگاه اتوبوس می خوره، نه میز کامپیوتر!
بهترین مدل موجود بازار داخل SAMSUNG S23A560H PLUS یا در رده ی بعد S23B315 هست. مدلهایی از سامسونگ و LG هستن که گیرنده ی دیجیتال داخلی دارن و 100 هرتز هم هستن، اما شاید سرعت پاسخگویی مناسبی برای بازی روی PC نداشته باشن.

خیلی ممنون از راهنماییتون.

فقط میدونم اینجا جاش نیست ولی جایی رو سراغ دارین که بشه این مدل SAMSUNG S23A560H PLUS رو ازش تهیه کرد ممنون میشم همینجا یا بصورت پ.خ بهم معرفی کنین

دوستان من یه مادربورد میخوام که بتونم راحت قطعات زیر رو روش سوار کنم:
گرافیک: amd 5850
رم:۲تا ۲گیگ 1600
سی پی یو:Athlon x6 1055t
تو رنج ۳۰۰ تا ۳۵۰ میخوم!
اگه ۴ تا شیار رم داشته باشه که دیگه عالیه!

خیلی ممنون از راهنماییتون.

فقط میدونم اینجا جاش نیست ولی جایی رو سراغ دارین که بشه این مدل SAMSUNG S23A560H PLUS رو ازش تهیه کرد ممنون میشم همینجا یا بصورت پ.خ بهم معرفی کنین

می تونید از بورس کامپیوتر تهران تهیه کنید، سفارش بدید براتون ارسال کنن یا حضوری بخرید.

دوستان من یه مادربورد میخوام که بتونم راحت قطعات زیر رو روش سوار کنم:
گرافیک: amd 5850
رم:۲تا ۲گیگ 1600
سی پی یو:Athlon x6 1055t
تو رنج ۳۰۰ تا ۳۵۰ میخوم!
اگه ۴ تا شیار رم داشته باشه که دیگه عالیه!

می تونید ASUS M5A78M-LX AM3 رو تهیه کنید ، حدود 330 تومن هست. مدلایی که امکانات بیشتر دارن خیلی گرونتر هستن که لزومی هم نداره بیشتر هزینه کنید.

P8Z77 V LE
3570k
670 gtx
8gig corssair
hdd 1tra
green 650 oc
X3
ارزون ترین فنی که میتونم برای این CPU بزارم و درست کار هم بکنه چیه؟!

ارزونترین فن ، فن خودش هست! یعنی فن توی باکسش رو نصب کنی استفاده کنی.
اما اگه یه مدل قویتر و کم صداتر می خوای دیگه کمتر از Thermalright True SPIRIT توصیه نمیشه که 120 تومن هست.
البته مدلای Deepcool هم هستن که کوچکتر و ارزونتر( حدود 70 تومن به بالا) هستن اما راندمانشون هم کمتر هست.

می تونید ASUS M5A78M-LX AM3 رو تهیه کنید ، حدود 330 تومن هست. مدلایی که امکانات بیشتر دارن خیلی گرونتر هستن که لزومی هم نداره بیشتر هزینه کنید.[/QUOTE]

مادر بوردASUS - M5A78L/USB3 چطوره؟؟نیاز منو برطرف میکنه؟؟
این چطورهMSI - A75A-G35؟؟نیازمو برطرف میکنه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or