مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
من یک سیستم 2011 میخواستم 3.5 هم بوجه دارم مادربورد ٰپردازنده و گرافیک معرفی کنید لطفا.
خودم اینارو در نظر دارم.
Intel® Core™ i7-3820 Sandy Bridge-E Processor
ASUS P9X79 LE 2011 MB
Gainward GTX 670 Phantom 2GB GDDR5
پاورم الان 650 گرین هست این مادربورد ها بیشتر لازم دارند ؟

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
سلام دوستان
آقا یه سوال چرا با این که 7950 radeon از 660 ti گرون تره، فریمش کمتره؟
کلا کدوم ارزش بیشتری واسه خرید داره؟
راستی برای sli 660 ti چه مادر بوردی خوبه؟
P8Z77 V-LK خوبه؟
چه پاوری خوبه برای Sli این کارت گرافیک؟ 1000 وات گرین خوبه؟
فقط قیمت هر 4 رو بگین! بهترین برند این دو vga + ماردبورد + پاور
مرسی

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
سلام
هارد اکسترنال میخوام بخرم یه مدل 3TB خوب معرفی کنید !!
هارد اکسترنال 2tB Freeagent goflex desk usb3 دارم اونم میخوام بدمش بره حدود 6 ماه از گارانتیش رفته چند بفروشم !؟

شما اگه تونستی 3 ترابایتی پیدا کن، خوب و بدش باشه برا بعد! تو بازار کم یابه .
3 ترابایتی فقط دسکتاپی و آداپتور دار هست که میشه SEAGATE Backup Plus رو حدود 600 تومن خرید، 2 ترابایتی اون هم حدود 430 تومن هست، شما می تونی 350 تا 400 هاردی رو که داری بفروشی.

من یک سیستم 2011 میخواستم 3.5 هم بوجه دارم مادربورد ٰپردازنده و گرافیک معرفی کنید لطفا.
خودم اینارو در نظر دارم.
Intel® Core™ i7-3820 Sandy Bridge-E Processor
ASUS P9X79 LE 2011 MB
Gainward GTX 670 Phantom 2GB GDDR5
پاورم الان 650 گرین هست این مادربورد ها بیشتر لازم دارند ؟

همینایی که خودت نوشتی خوبه،
پاور 650 هم کفایت می کنه.

سلام دوستان
آقا یه سوال چرا با این که 7950 radeon از 660 ti گرون تره، فریمش کمتره؟
کلا کدوم ارزش بیشتری واسه خرید داره؟
راستی برای sli 660 ti چه مادر بوردی خوبه؟
P8Z77 V-LK خوبه؟
چه پاوری خوبه برای Sli این کارت گرافیک؟ 1000 وات گرین خوبه؟
فقط قیمت هر 4 رو بگین! بهترین برند این دو vga + ماردبورد + پاور
مرسی

قرار نیست همیشه راندمان و مدل با قیمت یه سازندده ی دیگه تطابق کامل داشته باشه، این تفاوتها عادی هست
در ضمن 7950 و 660Ti همرده هستن و کم و بیش راندمانشون تفاوت زیادی نداره، هر دو خوبن

مادربرد P8Z77 V-LK هم خوبه برای SLI
1000 خیلی زیاده برای 2 کارت، یه 850 وات هم بخوبی کفایت می کنه.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
شما اگه تونستی 3 ترابایتی پیدا کن، خوب و بدش باشه برا بعد! تو بازار کم یابه .
3 ترابایتی فقط دسکتاپی و آداپتور دار هست که میشه SEAGATE Backup Plus رو حدود 600 تومن خرید، 2 ترابایتی اون هم حدود 430 تومن هست، شما می تونی 350 تا 400 هاردی رو که داری بفروشی.
4tb چطور ؟! پیدا میشه ؟!
قیمتش برام مهم نیست !
Seagate ها با مشکل دارن با USB3 ! تو خود فروم Seagate خیلیا مشکلی که من دارم باهاش رو دارن !
وقتی سیستمم رو خاموش روشن میکنم دیگه نمیشناستش باید یک بار کابلشو بکشم و دوباره وصلش کنم !پ
با یه هارد دیگه همین مدل خودمم همین مشکل رو داشتم !
ولی با 2TB WD Essential یه همچین مشکلی نداشتم !
دلیل فروش هاردمم همینه

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
سلام خدمت دوستان عزيز يه سوال برام پيش اومده بود فکر کردم اينجا بپرسم بهترجواب بگيرم اگر يه نفر يه مقدار محدودي مثلا پنج شش تومن داشته باشه لپتاپ بگيره واسه گيمينگ بهتره يا pc البته بهتره بپرسم الان يه کيس ۴ ميليوني قوي تره يا يه لپتاپ پنج ميليوني چون سر کيس حداقل يه تومن هم پول صفحه و کيبورد و ... است.

ممنون

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
بعد میخواستم ببینم این قطعات رو چند میشه فروخت
xfx6790
biostar 890GXE
AMD phenom tm II x4 955 black edition

xfx6790 300T
biostar 890GXE 150T
AMD phenom tm II x4 955 black edition 200T

سلام دوستان
مودم وای فای دار الان ارزون ترین قیمتش تو بازار چنده؟ بعد مودم ADSL معمولی رو با چه قیمتی می شه فروخت؟

ارزونترین مدلهای تک آنتنه و 150 مگابیتی حدود 75 تومن به بالا هست، مودم کابلی معمولی هم از 40 تومن به بالا داره. شما می تونی 30 تومن قیمت بزاری.

4tb چطور ؟! پیدا میشه ؟!
قیمتش برام مهم نیست !
Seagate ها با مشکل دارن با USB3 ! تو خود فروم Seagate خیلیا مشکلی که من دارم باهاش رو دارن !
وقتی سیستمم رو خاموش روشن میکنم دیگه نمیشناستش باید یک بار کابلشو بکشم و دوباره وصلش کنم !پ
با یه هارد دیگه همین مدل خودمم همین مشکل رو داشتم !
ولی با 2TB WD Essential یه همچین مشکلی نداشتم !
دلیل فروش هاردمم همینه

وقتی 3 ترا نیست دیگه 4 گیگی هم قطعا نیست!

مشکل شما شاید ربطی به هارد نداشته باشه، باید اول سعی کنی درایور USB 3.0 دستگاه خودت رو آپدیت کنی، من همین مشکل رو روی ترکیبات متفاوت سخت افزاری دیدم که با اپدیت درایور حل شده
بدون آپدیت درایور روی مدلهای WD هم این مشکل رو دیده بودم.

سلام خدمت دوستان عزيز يه سوال برام پيش اومده بود فکر کردم اينجا بپرسم بهترجواب بگيرم اگر يه نفر يه مقدار محدودي مثلا پنج شش تومن داشته باشه لپتاپ بگيره واسه گيمينگ بهتره يا pc البته بهتره بپرسم الان يه کيس ۴ ميليوني قوي تره يا يه لپتاپ پنج ميليوني چون سر کيس حداقل يه تومن هم پول صفحه و کيبورد و ... است.

ممنون
یه کیس 4 میلیونی قطعا از یه لپ تاپ 5 و 6 میلیونی برای بازی قویتر هست، اصولا لپ تاپ حرفه ای بازی حداقل بین 50 تا 100 درصد از یه PC همرده ی سرعتی خودش گرونتر درمیاد و محدودیتهایی هم داره، هم از نظر مصرف انرژی و هم سیستم خنک کنندگی.

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
دوستان فکر ميکنيد با ٨ ميليون ميشه يه سيستم البته فقط کيس بست که بازي ها با رزولوشن ٢۵۶٠ اجرا کنه؟
اگر اره فکر ميکنيد يه همچين سيستمي تا چند وقت بعدش بتونه بازي ها رو فول اچ دي بازي کنه
و اگر هم اين مقدار کافي نيست بگيد چقدر کافيه

يه سوال هم داشتم به نظرتون بهتره ادم کل پولش رو يهو بده بالاي کيس يا اول ۴ تومن بده بعد تو طول مدت قطعه که نکشيد باززي ها رو
بفروشه پول بزاره بهترش رو بخره؟ به نظرتون کدوم تو طولاني مدت به صرفه است؟ البته ميدونم با سيستم 4تومني نميشه ٢۵۶٠ اجرا کرد منظورم ١٠٨٠هستش

ممنون

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
یه سیستم در حدود قیمت 1100 تومن(اخرشه) چی پیشنهاد می دین؟پاور هم خودم دارم 600وات!هارد و کیس و رایتر هم همچنین!فقط
CPU
!
M/B!VGA!RAM می خوام
برای گیم باشه البته نه بصورت حرفه همین که مولتی bf3 رو بتونه برام medium رون باز کنه کافیه!رم هم تا 4gb باشه بیشتر نه!

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,050
نام
مصطفی
با سلام خدمت دوستان با حدود بودجه 2700 بهترین سیستمی که میشه بست چیه فقط کیس رو عرض میکنم بقیه چیزها موجوده.
ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر