مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

ممنون فرشید جان
میتونم بپرسم قیمت GTX 680 و GTX690 چقدر هست؟
یعنی اگر بخوام این سیستم رو با یکی از این کارت گرافیک ها و هارد 2 ترابایت ببندم چقدر باید هزینه کنم؟
در ضمن میخواستم اگر امکانش باشه چند تا مانیتور خوب هم با رزلوشن 2560 بهم معرفی کنید،رنج قیمت هم والا ندارم فقط ترجیحا زیر 1.5 باشه ولی باز کیفیت برام مهم تره (اگر جاش اینجا نیست بهم بگید برم تاپیک خودش بپرسم)

شرمنده اینقدر سوال میپرسم^:)^^:)^^:)^

680 که بسته به برند از 1700 تا 2200 و 690 هم از 3300 تا بی نهایت!
البته 670 تنها 5 تا 10 درصد با 680 تفاوت سرعت داره ولی در عوض از 1400 تا 1700 قیمت داره

تفاوت قیمت رو خودت با کارت گرافیکی 1200 توصیه شده حساب کن، هارد 2 ترا هم حدود 400 تومن هست که از هارد 1 ترا حدود 170 تومن گرونتره.

ممنون فرشید جان.

آقا موس و کیبوردش که زیاد ارزشی نداره ولی مانیتور رو چند قیمت گذاری کنم؟! قیمت تک تک رو هم حدودی میدی بهم؟ اگه ازم پرسیدن ضایع نشم.:">

دستت درست

مانیتور رو میشه 200 تا 250 فروخت
قیمت تک تک میشه یه برگه جواب کامل، برگ اضافه باید بگیرم از معلم! بعدا PM می دم.

سلام
این دو قطعه برای خرید خوب هستند؟

Newegg.com - Intel Core i7-3770K Ivy Bridge 3.5GHz (3.9GHz Turbo) LGA 1155 77W Quad-Core Desktop Processor Intel HD Graphics 4000 BX80637I73770K
Newegg.com - ASUS Maximus V FORMULA LGA 1155 Intel Z77 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 Extended ATX Intel Motherboard

اگر از این ها بهتر نسبتا با همین قیمت یا کمی بیشتر هست پیشنهاد بدید.

قطعات خوبن، بستگی به بودجه شما داره و توضیحات بیشتر، برای بازی یا کار حرفه ای فعلا بالاتر از اینا نداریم.

خواهش
شما بگی فن باکس LGA775 میخوام خودشون متوجه میشن !
در مورد نصب Win 8 هم مشکلی نیست فقط حداقل باید 2GB رم داشته باشی در غیر اینصورت افت کارایی شدید داره !
دم شماگرم
فقط یه سوال دیگه اخرین سوال سایتی بیدا کردم cpuهای 3.2 تا 3.8 دست دوم داره 2مگ کش هم هست بنظر شما اگه با سلرون 2.8 خودم عوض کنم خیلی فرق میکنه ؟؟
میشه روی cpu دسته 2 حساب کرد
ببخشید خیلی مزاحم شما شدم

سلام بر دوستان

آقایون من بخوام هارد اکسترنال یه ترابایت بخرم سیگیت بهتره یا وسترن ؟ از قیمت آکبند و دست دومش اطلاع هم داشته باشید ذکر کنید متشکر می شوم.

سلام

برای مادربورد Asus P8Z77-V Deluxe و سی پی یو i7-3770K چه رمی پیشنهاد می دید ؟ رم 8 گیگابایت باشه.

با تشکر

می تونی از برند CORSAIR یا G.SKILL مدلهای با باس 1600 یا 1866 مگاهرتز به بالا رو برداری، دقت کن که باید پک 8 گیگی باشه که میشه دوتا 4 گیگی، 1 ماجول تکی نباید باشه.

سلام بر دوستان

آقایون من بخوام هارد اکسترنال یه ترابایت بخرم سیگیت بهتره یا وسترن ؟ از قیمت آکبند و دست دومش اطلاع هم داشته باشید ذکر کنید متشکر می شوم.

فرقی نمی کنه، هردوتا خوبن، 1 ترابایت اکسترنالش حدود 270 تومن هست.

یه هارد USB2 میخوام برای PS3 حجمش 500 باشه :دی راستی 640 هم داریم ؟! قیمت چقدره و اداپتور هم نداشته باشه یعنی یه کابل باشه

500 گیگی بدون آداپتور همون سری Portable میشه، الان از SEAGATE یا WD قیمتشون حدود 200 تومن هست، بعدم USB 3.0 بگیر، به USB 2.0 ها هم می خوره و فکر نکنم با کنسول هم مشکلی داشته باشه.

دم شماگرم
فقط یه سوال دیگه اخرین سوال سایتی بیدا کردم cpuهای 3.2 تا 3.8 دست دوم داره 2مگ کش هم هست بنظر شما اگه با سلرون 2.8 خودم عوض کنم خیلی فرق میکنه ؟؟
میشه روی cpu دسته 2 حساب کرد
ببخشید خیلی مزاحم شما شدم
خواهش
3.2 تا 3.8 که معنی نمیده باید مدل و قیمتش مشخص شه تا بگیم ارزش داره یا نه !
رو CPU دست 2 میشه حساب کرد ولی نه هر مدلی سری 775 یه 5 یا 6 سالی میشه که پرونده ش بسته شده حالا خودت حساب کن چقدر از این مدلا کار کشیده شده و احتمال خرابیشون هست !

خواهش
3.2 تا 3.8 که معنی نمیده باید مدل و قیمتش مشخص شه تا بگیم ارزش داره یا نه !
رو CPU دست 2 میشه حساب کرد ولی نه هر مدلی سری 775 یه 5 یا 6 سالی میشه که پرونده ش بسته شده حالا خودت حساب کن چقدر از این مدلا کار کشیده شده و احتمال خرابیشون هست !
اقا دوباره سلام ظهر شما بخیر
این cpu هس P4-660 - 3.6E GHz, 800 FSB, L2:2MB, EM64T
45 تومن بدون فن - بنظرتون ارزش داره بگیرم از 2.8 سلرون خیلی بهتره و با این قیمت مقرون بصرفه هست؟

امروز رفتم cpu ـم رو عوض کنم core i3 2130 بندازم فروشنده گفت 290 بوده شده 390 ! چون باید جای 100 تومن 200 سر می دادم و کلا نمی صرفید به خاطر افزایش قیمت بیخیال شدم، سوالم اینه که این افزایش قیمت واقعا بوده یا نه؟

امروز رفتم cpu ـم رو عوض کنم core i3 2130 بندازم فروشنده گفت 290 بوده شده 390 ! چون باید جای 100 تومن 200 سر می دادم و کلا نمی صرفید به خاطر افزایش قیمت بیخیال شدم، سوالم اینه که این افزایش قیمت واقعا بوده یا نه؟

بله، بوده، من خودم 205 تومن هم خریده بودم قبل از گرونیا، الانم چون واردات لوازم ممنوع شده قیمتا دوباره بالا کشیده.

اقا دوباره سلام ظهر شما بخیر
این cpu هس P4-660 - 3.6E GHz, 800 FSB, L2:2MB, EM64T
45 تومن بدون فن - بنظرتون ارزش داره بگیرم از 2.8 سلرون خیلی بهتره و با این قیمت مقرون بصرفه هست؟
قیمت خوبه ولی تا 40 هم جا داره ، بله نسبت به CPU فعلی ت به مراتب سریعتره !

سلام
آقا من اهل spam زدن و حرف بیخود نیستم
فقط میخواستم تشکر کنم از آقا فرشید و جناب supra که هرکسی سوال میکنه سریعا راهنمایی میکنن و پاسخ میدن
راستش دیدم like جواب لطف این دوستان رو نمیده
امیدوارم همیشه سلامت باشید...

سلام به دوستان. اقا من دارم CPU و مین رو میفروشم مدل:

MAIN: M5A78L/USB دو سال نیم گارانتیش مونده.

CPU: AMD Phenom II X4 Black E هست تا اواخر 2013 هم گارانتی داره.

فعلا 450 نقدا مشتری داره به نظرت این قیمت خوب هست بدم بره اگر هست بعدش چی خوب هست که بگیرم.
بیشتر مد نظرم مادربرد سری890 یا سری 9 هست .
مرسی

با سلام و سپاس از Farshid عزیز، بنده بر روی سیستم در حال حاضر سری اول eVGA 470GTX ، CPU Core i3 و 4 گیگ هم Ram ماردبرد گیگابایت دارم. در بازی های آنلاین مثل وارکرافت که بازی می کنم افت Framerate در صحنه هایی مختلف از بازی دارم که در بعضی مواقع به 2 الی 3 فریم در ثانیه می رسد. حال می خواستم بدونم با تغییر CPU و مادربرد و رم در این قضیه تاثیری پیدا می شود؟ برای اینکار بین 1.500 تا 1.700 بودجه دارم. ممنون میشم راهنمایی های لازم را بدهید.

با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or