مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
این مدلی که شما نوشتی مشخصه ی دقیقی از نوعش که "3.5 یا "2.5 باشه نداره ولی به احتمال زیاد باید "3.5 باشه ! :d

Copperhead

کاربر سایت
Jan 12, 2011
53
سلام به همه دوستان
مودم adsl به رحمت خدا رفته
لطفا یه مودم usb دار (برای اتصال به کامپیوتر, چون لن ندارم) وای فای دار بودنش هم خیلی مهم نیست چون یه اکسسپوینت دارم
بودجه هم که خیلی در جریان قیمتها نیستم, حدود 50 چیزی پیدا میشه !
سپاس
;)

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام

یک سیستم واسه حسابداری میخوام ! قیمتش مهم نیست تا 1 یا حتی بیشتر ولی نمیخوام چیزیم باشه که بکار نیاد ! (منظورم اینه سیستمی باشه که بیش از نیاز قوی باشه و پول حرم کردن باشه ;))
به نظرتون هارد ssd خوبه واسه سرعت بیشتر هم تو بوت و ... ؟! مانیتورم 17 باشه و 4:3 فک کنم تسلط روش بیشتر باشه ؟!
کیس هم یک کیسی میخوام که گردوغبار خیلی خیلی کم واردش بشه ! :D
ممنون

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام به همه دوستان
مودم adsl به رحمت خدا رفته
لطفا یه مودم usb دار (برای اتصال به کامپیوتر, چون لن ندارم) وای فای دار بودنش هم خیلی مهم نیست چون یه اکسسپوینت دارم
بودجه هم که خیلی در جریان قیمتها نیستم, حدود 50 چیزی پیدا میشه !
سپاس
;)

می تونی مودم 23 تومنی TP-Link 8811 رو بخری که پورت USB و LAN هم داره.

سلام

یک سیستم واسه حسابداری میخوام ! قیمتش مهم نیست تا 1 یا حتی بیشتر ولی نمیخوام چیزیم باشه که بکار نیاد ! (منظورم اینه سیستمی باشه که بیش از نیاز قوی باشه و پول حرم کردن باشه ;))
به نظرتون هارد ssd خوبه واسه سرعت بیشتر هم تو بوت و ... ؟! مانیتورم 17 باشه و 4:3 فک کنم تسلط روش بیشتر باشه ؟!
کیس هم یک کیسی میخوام که گردوغبار خیلی خیلی کم واردش بشه ! :D
ممنون
می تونی سیستم مخصوص وب گردی یا رده ی اداری مقاله ی راهنمای سخت افزار توی امضای خودم رو بخری، واسه کار شما خیلی هم قوی هستن و بالاتر احتیاج نیست،برای کیس بیشتر از 600 تومن لازم نیست هزینه کنی
مانیتور هم اگر Wide باشه هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه، کیفیتش هم بهتره.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
می تونی سیستم مخصوص وب گردی یا رده ی اداری مقاله ی راهنمای سخت افزار توی امضای خودم رو بخری، واسه کار شما خیلی هم قوی هستن و بالاتر احتیاج نیست،برای کیس بیشتر از 600 تومن لازم نیست هزینه کنی
مانیتور هم اگر Wide باشه هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه، کیفیتش هم بهتره.

files_articles__68374515%5Bw500h281mresizeByMaxSize%5D.jpg

سیستم مناسبیه فقط چند تا چیز :D
کسایی که با این سیستم کار میکنن اصولا چیز زیادی از سیستم نمیدونن و مثلا ممکنه چندین ماه هارد دی فِرگ نشه!اینو میگم چون نمونش هارد وسترن دیجیتالی بود که 7 سالی دی فرگ نشده بود:d حالا به نظرت SSD بگیره چطوره ؟ قیمتش مهم نیست ! سرعت مهمه و کارایی عالی ! 64 هم کافیه چون بعد از 10 سال نهایتا 30گیگ دیتا دارن!؟ یا اینک همون HDD باشه ولی برند وسترن دیجیتال ؟!
نکته دوم هم کیس ! محیطی کارشون غبار زیاد داره ! واسه همین یک کیس میخوام ازین لحاظ خیلی عالی باشه !
بعدم مانیتور میگی اگه واید باشه مشکلی ایجاد نمیکنه 19 و 20 نظرت روی چه مدلی هست که همه نظر خوب باشه ؟
برند رم هم که حساسیت نمیخواد ؟ به جز A-DATA چه رمی بگیرم که مناسب باشه ؟ (تقلبی و ... از آب در نیاد :D)
ممنون

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سیستم مناسبیه فقط چند تا چیز :D
کسایی که با این سیستم کار میکنن اصولا چیز زیادی از سیستم نمیدونن و مثلا ممکنه چندین ماه هارد دی فِرگ نشه!اینو میگم چون نمونش هارد وسترن دیجیتالی بود که 7 سالی دی فرگ نشده بود:d حالا به نظرت SSD بگیره چطوره ؟ قیمتش مهم نیست ! سرعت مهمه و کارایی عالی ! 64 هم کافیه چون بعد از 10 سال نهایتا 30گیگ دیتا دارن!؟ یا اینک همون HDD باشه ولی برند وسترن دیجیتال ؟!
نکته دوم هم کیس ! محیطی کارشون غبار زیاد داره ! واسه همین یک کیس میخوام ازین لحاظ خیلی عالی باشه !
بعدم مانیتور میگی اگه واید باشه مشکلی ایجاد نمیکنه 19 و 20 نظرت روی چه مدلی هست که همه نظر خوب باشه ؟
برند رم هم که حساسیت نمیخواد ؟ به جز A-DATA چه رمی بگیرم که مناسب باشه ؟ (تقلبی و ... از آب در نیاد :D)
ممنون
اگر ویندوز 7 نصب کنی خودش هر هفته برای Defrag کردن هارد زمانبندی می کنه، اما اگر کارایی و پاسخگویی سریع رو انتظار داری خب خرید SSD تنها راه ممکن هست
می تونی یه SSD نسل جدیدOCZ VERTEX 3 60GB رو با قیمت حدود 240 تومن خریداری کنی و دیگه نه احتیاج به Defrag داره و نه رسیدگی

کیسی که معرفی شده تهویه ی مناسبی داره و غبار رو نگه نمی داره.
رم هم برند ADATA تقلبی نداره اما برند بهترش CORSAIR هست.

درود
دوستان میخواستم بدونم که آیا این مدل اسپیکر تو تهران پیدا میشه اگه آره کجا میتونم بخرم؟
http://asia.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=789&product=19009&listby=usage

بله، موجود هست و حدود 85 تومنه اگر اشتباه نکنم،

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
سلام دوستان میخواستم ببینم این پاور تو بازار موجودهست؟اخه من تو سایت گرین هم این پاور رو ندیدم.
green gp 585a
راستی دوستان این پاوری که نوشتم برای ti 560 gtx خوبه؟

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
خواستم ببینم این سیستم قیمتش چند میشه....

cpu: intel core i7 2600k
m.b: asus p8z68-v پرو و غیر پروش...
ram :corsair xms3 4GB 1600cl9
hdd: seagate 500G
odd: liteon 24x
case: green falcon or x3
power هم یه چیزی که کافی باشه واسه این سیستم

ممنون

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
آقا فرشید
سیستمی بین سیستم وبگردی و سیستم رده پایین بازی مقاله میتونی بهم پیشنهاد بدی
کاربرد بازی هست اما نه حرفه ای ، بودجه 450

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
اون FSP هم نمیدونم چیه، بنابراین حذف میشه.
اسم کاملش FSP Everest هستش.تو اکثر سایت ها این رو پیشنهاد دادن.نظرتون چیه؟
راستی به نظرتون ارزش داره تا یک ماه وایسم برای پردازنده های بولدوزر؟ خیلی قوی تر از سندی بریج هستن این پردازنده ها؟ اگه یه توضیحی بدید واقعا ممنون میشم:x

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام دوستان میخواستم ببینم این پاور تو بازار موجودهست؟اخه من تو سایت گرین هم این پاور رو ندیدم.
green gp 585a
تا اونجایی که میدونم 585a نداریم و b هستش ، تو مایه های 120 125 تومن در میاد که با اختلاف ناچیزی که نسبت به 685b داره ارزش خرید هم نداره.
سلام

ممنون
خوب vga این سیستم مشخص نیست (با احتساب اینکه نخوایم از vga آنبرد استفاده کنیم) نمیشه راحت نظر داد ولی با در نظر گرفتن یه کارتی مثل 460 حداقل یه 580 میخواد که من green gp685b رو پیشنهاد میدم ، ریز قیمتش هم میشه این :

cpu: intel core i7 2600k (395-410)
m.b: asus p8z68-v - p8z68-v pro (v=220-225_v pro=275-285)
ram :corsair xms3 4GB 1600cl9 (70-75)
hdd: seagate 500G (49-52)
odd: liteon 24x (32-36)
case: green falcon or x3 (falcon=105-108_x3=85-90)
power: green gp685b (133-138

آخرین ویرایش:

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام

ممنون
رم رو میتونی از سری venegance یا dominator برداری که بهتره.
پاور هم اگه گرین گیرت اومد 785B بگیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر