مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

پس من چي؟:d

ببخشید، جا انداختم
نه، دو گیگی نباید اضافه کنی، یا باید 4 گیگ باشه یا 8 گیگ
توی راندمان بعضی بازیها ممکنه تاثیر داشته باشه.

دوستان ببخشید میخواستم ببینم مادربردهای ASUS Crosshair قابلیت پشتیبانی از cpu های بلدوزر که در آینده قراره وارد بازار بشه رو دارن یا نه؟
چون مثل اینکه اونا هم سوکت AM3 هستن ؟

دوستان ببخشید میخواستم ببینم مادربردهای ASUS Crosshair قابلیت پشتیبانی از cpu های بلدوزر که در آینده قراره وارد بازار بشه رو دارن یا نه؟
چون مثل اینکه اونا هم سوکت AM3 هستن ؟

پردازنده های بولدوزر از سوکت AM3+ استفاده می کنن که ممکنه بشه با آپدیت بایوس روی بعضی از مادربردای فعلی نصبشون کرد اما تمام قابلیتشون رو بخوای باید از تراشه ی 990 و همون سوکت AM3+ استفاده کنی.

سلام آقا فرشید رم با این مشخصاتCorsair XMS3 CMX8GX3M2A1600C9 RAM Module - 8GB - 2x4GBالان قیمتش چنده؟و آیا میتونم باCorsair XMS3 - 4GB - 2x2GB رو4تا اسلات نصب کنم؟ارزش داره؟mb ,p8h67,cpu:core i5,2500

آخرین ویرایش:
کسی نبود به ما کمک کنه؟

عزیز الان مدلای 3D توی بازار ما نایاب هستن، وقتی نیست خوب نمی تونیم چیزی رو پیشنهاد بدیم.

سلام آقا فرشید رم با این مشخصاتCorsair XMS3 CMX8GX3M2A1600C9 RAM Module - 8GB - 2x4GBالان قیمتش چنده؟و آیا میتونم باCorsair XMS3 - 4GB - 2x2GB رو4تا اسلات نصب کنم؟ارزش داره؟mb ,p8h67,cpu:core i5,2500
اگه بتونی پیدا کنی حدود 160 تومن( که نیست)، ولی اگه دو تا پک 4 گیگی شامل دوتا دو گیگی رو هم بگیری می تونی توی 4 تا اسلات نصب کنی که میشه 8 گیگ و مشکلی هم نداره.

سلام آقا فرشید بین این 2تا موندم :
CANON - PIXMA MG5140
Canon PIXMA MP560
به نظرت 30تومن ارزش داره گرونتره رو بگیرم؟
خب مدل دومی Wi-Fi هم داره و بدون کابل شبکه می تونی توی شبکه ازش استفاده کنی و به اشتراک بزاری، بقیه ی مشخصاتشون تفاوتی نداره.

سلام؛
من یه کیبورد خریدم که پورتش PS2ـه و از طرفی مادربردم این پورت رو نداره. تبدیل PS2 به USB خوب چی معرفی میکنید ؟
یه دونه از این سبزا که اندازه ی فلش دیسکه خریدم ولی کار نکرد ...

پردازنده های بولدوزر از سوکت AM3+ استفاده می کنن که ممکنه بشه با آپدیت بایوس روی بعضی از مادربردای فعلی نصبشون کرد اما تمام قابلیتشون رو بخوای باید از تراشه ی 990 و همون سوکت AM3+ استفاده کنی.
خیلی ممنون . این مادربر SABERTOOTH 990FX هنوز وارد ایران نشده؟
یک سوال دیگه هم داشتم که پاور چه برندی رو پیشنهاد میکنین؟850W

دمای کامپیوتر در شرایط عادی چقدر باید باشه؟
از این کلی تر می تونستی بپرسی؟ همه ی سیستما یه جور هستن؟؟!

سلام؛
من یه کیبورد خریدم که پورتش PS2ـه و از طرفی مادربردم این پورت رو نداره. تبدیل PS2 به USB خوب چی معرفی میکنید ؟
یه دونه از این سبزا که اندازه ی فلش دیسکه خریدم ولی کار نکرد ...

همه ی تبدیلا با همه ی دستگاهها کار نمی کنن،بعضی دستگاهها هم اصلا با تبدیل کار نمی کنن، باید تبدیلای مختلف رو بگیری و با کیبوردت امتحان کنی،

اره پیدا کردم.ولی از قبل دوتا 2دارم.حالا میخوام رو اسلاتای دیگه دوتا 4بذارم.پس مشکلی نداره؟

نه مشکلی نداره.

من هنوز ندیدم، منطقی نیست مادربردیو بیارن که هنوز پردازندش به بازار نیومده باشه.

چرا تو ایران هست اما خیلی کمیابه !
پاور یا o.c.z بگیر یا superflower سمت گرین هم اصلا نرو .

چرا تو ایران هست اما خیلی کمیابه !
پاور یا o.c.z بگیر یا superflower سمت گرین هم اصلا نرو .
مرسی دوست عزیز. پس همون ocz میگیرم چون تو مشهد Superflower ندیدم. تفاوت خاصی که ندارن؟
حالا یه فروشنده بهم میگفت یه پاوری هست که به میزان نیازش برق مصرف میکنه(اسمشو یادم نیست) مثل گرین نیست که از همون اول که سیستم رو روشن میکنی مثلا 850 وات مصرف میکنه ؟! آیا همچین چیزی درسته؟

سلام

فرشید جان یه کیس در حده 700 تومن واسه بازی برام بنویس .

البته میدونم توی این رنجه قیمت بدرده بازی های جدید نمیخوره ولی بودجه ی طرف در همین حده دیگه

مرسی دوست عزیز. پس همون ocz میگیرم چون تو مشهد Superflower ندیدم. تفاوت خاصی که ندارن؟
حالا یه فروشنده بهم میگفت یه پاوری هست که به میزان نیازش برق مصرف میکنه(اسمشو یادم نیست) مثل گرین نیست که از همون اول که سیستم رو روشن میکنی مثلا 850 وات مصرف میکنه ؟! آیا همچین چیزی درسته؟

دوست عزیز، Superflower اصلا اعتباری نداره که بخوای ازش خرید کنی، این دوستمون روی حساب تجربه ی شخصی مطرحش کرد، مدلهای حرفه ای GREEN توصیه میشن و شناخته شده تر هستن تا این برندای متفرقه ی چینی.
اون قابلیتی هم که شما می خوای توی پاورهای با نشان 80 Plus و Active PFC دار پیدا میشه که مدلهای جدید GREEN هم این نشان ها رو دارن.

سلام

فرشید جان یه کیس در حده 700 تومن واسه بازی برام بنویس .

البته میدونم توی این رنجه قیمت بدرده بازی های جدید نمیخوره ولی بودجه ی طرف در همین حده دیگه

CPU:Core i3 2100
RAM:2*2GB CORSAIR DDR3
M/B:P8H61-M PRO
VGA:GTX 460 768MB DDR5
HDD:SEAGATE 500 GB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 535W
CASE:MAGNUM

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back